nende kogumine unlockib main menu extras alt igast concept arte ja character modeleid jne
tegin 100% läbi ja mängiks veelgi kord seda, korralik ajaviide igatahes
sai ka hangitud.
Eelnevaid osi pole proovinud.
Senimaani on põhimõtteliselt ainult kiidusõnad. Meeldiva üllatusena on puzzlede osakaal oodatust väiksem ; )
Hea meelelahutus, mingit ulme oskust vaja pole, story on huvitav ja kaasakiskuv.
Üks viimaseaja parimaid leide imo. _________________ Anar kaluva tielyanna!
Sain 92% Asjalikud asjad korajsin ära. Lõpus jäi 2 skill punkti üle sest polnud enam kuhugile panna. Samamoodi ka sirka 1000+ Salvaget.
Väga hea combat, graafika ( jooksis ka hästi, eriti veel peale patchi, sai Shauma juuksed jooksma 30+ Fpsiga, kuigi ise neid ei kasutanud, eelistasin 10+ Fpsi lisaks seal 35-55 FPSi kanti oli asi) Vägevad ilmastikuefekktid, heli, korralik story, vinged animatsioonid, vastased olid suht-koht targed vs siin muud "kõvad" mängud. Relvade handling oli ka mõnus, kuigi kässar lasi kaugemale kui automaat, enamus vastastest lasin maha handguniga HS-i tehes, vibu ikka kehv valik, kasutasin vähe seda : p
Ainult kiidusõnad, goty.
Ise mängisin Normal-i peal seega soovitaks Hard-i võtta, veidi kerge oli, oleks võinud rohksm surma saada : D
Kui ikka teiste lähiajal väljatulnud mängudega võrrelda siis 10/10 vabalt. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
iseasi mis seal GTA-s uuenduslikku tuleb et see kohe goty-t väärt on ? Midagi teistmoodi kui GTA IV ? aasta veel ees ja võib veel midagi paremat ka tulla ....
iseasi mis seal GTA-s uuenduslikku tuleb et see kohe goty-t väärt on ? Midagi teistmoodi kui GTA IV ? aasta veel ees ja võib veel midagi paremat ka tulla ....
Eks saab näha.
Kui natuke spekuleerida, siis GTA III oli R*'i esimene GTA RenderWare mootoril. Aasta hiljem tuli välja Vice City, mis oli pea igas aspektis eelmisest versioonist üle. Siis kulutati kaks aastat, et San Andreas valmis keevitada, mille näol on tegemist GTA seeria kroonijuveeliga (vähemalt RenderWare põlvkonnas).
GTA IV oli esimene RAGE mootoril üles ehitatud GTA mäng. Sisuliselt võib öelda, et seda mängu tootes R* alles õppis RAGE mootorit korralikult kasutama. GTA V lastakse välja rohkem kui 5 aastat pärast GTA IV'ja. Kui nüüd vaadata, kui suured edusammud tegi R* 3 aastaga GTA III'st kuni San Andreas'eni, siis optimist võib loota, et arengu hüpe GTA IV ja V vahel on vähemalt sama suur, kui mitte suurem.
sai ka nüüd läbi.
ilmselt see suur tüüp seal lõpu eel oli siis nn tegelik võitlus... arvestades, et põhipaha oli "press F, smash E" done....
igati tore mäng, samas replay value puudub minu jaoks. Skill pointse jäi paar üle, kõik skillid põhjas. Seega mingeid builde nagu aretada ei saa.
Played time, mingi 15 tund või nii... kui seda numbrit vaadata, siis tiba lühike mäng. Aga kui odavalt saab, tasub ära võtta. _________________ Anar kaluva tielyanna!
lühike mäng? enamik tänapäeva nn "AAA" crap tiitleid saab mingi 5h jooksul läbi. Heal juhul saab 8h välja pigistada aga siis peab end soodaks grindima sisutute questidega. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kas sa ei arva, et tegemist on natuke "natuke" teist sorti mänguga
tomb raider 2013 on täesti mõnusa ja arvestatava pikkusega, isegi üllatavalt pikk võrreldes sellega mida tänapäeval tehakse. vähemalt ei venitatud asja sisutühjalt nagu enamik teha armastavad, et oma sisutühja olematut mängu täita. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
hm ... crycrap 3, homefront meenuvad kohe. Enamik tänapäeva mänge on sellised 5-6 h teema. Oleneb kui palju sisutühja grindi sinna sisse pandud on aga kui igasugu "side quest'id ära jätta", mis on sageli ühe ja sama asja tegemised siis eriti pikka mängu ei ole enam kohanud. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Story läbi, overall progress 92%, 2 skill pointi jäi veel ülegi [loe: sama seis mis scarfacel]
Kurat vihkan kui mängu lõputiitreid skippida ei anna (peksin kogu klaviatuuri läbi, ei avastand midagi mis skippida oleks suutnud), aga vähemalt polnud nii ekstreemne see kui max payne 3-es oli.
Nih. sai ka lõpuks läbi. 99% sain. Vibu üks upgrade jäi ainsana puudu:/
One sentence game review?
.
..
...
BEST GAME EVER. non-sandbox action-rpg žanris.
Nii visuaalselt, atmosfäärilt, mängitavuselt, ülesehituselt, stiililt kui ka stoori poolest.
Steam näitab 23 tundi. (~kuni 3h võis minna erinevatele inimestele promomisele)
Seega ca 20 tundi mänguelamust 20€ eest. Square Enix on mu vaieldamatu lemmik nüüd. Crystal Dynamics kuulub neile...
Kui ma üldse ootan mingit mängu, mis võiks ligilähedale sellele mängule saada, siis selleks võiks olla The Last of Us
Peale kahe asja pole mitte millegi üle viriseda ning need puudutavad vaid stoorit.
Ettevaatust, massive spoiler siin all:
Spoiler
kui ainsa asjana oli vaja sun queeni laip ära põletada, siis eeldaks, et 1000 (või rohkema) aasta jooksul tuleb keegi peale Lara veel selle peale...
Final battle oleks võinud ka olemata olla kuna ta ei andnud mängule mitte midagi juurde.
Other than that. marvelous.
See mäng võiks olla landmark mäng teistele tegijatele graafika, viimase lihvi, kui ka ülesehituse poolest.
Soojaks tegi ka lõputiitrite tänulaused.
btw, xkasti puldiga sai tiitreid kinni panna:)
Isegi kui mäng on läbi, soovitan 3D+ xbox controlleriga taas ette võtta. Seda otsust pole võimalik kahetseda.
Pole küll Unchartedi seeriat kunagi mänginud, aga jääb mulje, et TR-i combat süsteem on sellele üsna sarnane ehk siis automaatne varjumine jne.
Pole kaua aega tekkinud sellist olukorda, kus surma saamine ei häiri. Tavaliselt on ikka nii, et saad mitu korda mõnes raskes kohas surma, asi muutub üksluiseks ja enam ei viitsi. Aga TR-i puhul on combat nii sujuv j varieeruv keskkond nii muutuv ja elav, et mõne koha juures toppama jäämine pigem suurendab elamust, sest see on lihtsalt nii lahe.
Avatud kaart on siin muidugi suhteline, aga kui tõesti ei tunne koheselt huvi mõne secret tombi või kaardi kaugema nurga vastu, siis on hea kui saab sinna alati tagasi minna.
Pole veel mängu lõpetanud, aga huvitav kas uuesti erinevates kohtades ringi jalutades on kellegagi enam üldse võidelda kui hundid välja arvata? Samas on ronimises ja mõistatuste lahendamises piisavalt sellist vanakoolilikku suhtumist, et sellest lihtsalt ei väsi ära.
LARA on mängu staar. Eelmisest osades ta seda enam ei olnud. Vajalik uuendus vanale seeriale. Loodan, et müüginumbrid muutuvad ja teine osa siiski saabub.
fantastiliselt hea mäng 10/10
ma ei kujuta ette, millest küll järgmine osa tuleb _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mis seal head on tra? Meeldib nuppe klõbistada nagu mingi idioot vä? Krt mingi titte sitt, mingid jobu ostavad ka koguaeg nii et see jama ei lõppe kunagi ära. Mängundus täitsa perses! _________________ Gdesainer
Mis moodi, kus kohas mängus täpsemalt tuleb nuppe klõbistada nagu idioot?
EA (bioware jms firmad kes on ea laaste retke ohviks langenud), Ubishit, Codewank toodavad minuteada palju mõnusamat sitta. Nende kõrval on see mäng isegi veel parem ja suurejoonelisem saavutus. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Eks TR-i esimene tund või nii võib küll ära hirmutada. Nii ohtralt QTE-sid, et jääb mulje nagu oleks kogu mäng selline.
Endale käis alguses küll väga närvide peal, aga siis sain aru,et TR loogika järgi pole QTE-d lihtsalt klahvide tagumine, vaid väga täpselt valitud hetke ootamine
QTE'd olid PC peal väga segaselt ära seletatud, ise kah alguses ei jaganud matsu. Xbox360 pult arvuti küljes ning kõvasti kergem oli aru saada mis toimus. Hiljem alles taipasin, mida oli silmas peetud klaviatuuri ja hiirt kasutades. Lihtsalt quick time eventi ajal ei olnud aega aru saada mida tegema pidi kuniks oli juba liiga hilja. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Esimese korraga tegin pool mängu puldiga läbi ja oli hea. Siis tuli auk vahele ja otsustasin otsast alustada, kuid klaver + hiirega. Isiklikult meeldis mulle lõpuks viimane kontrollskeem palju rohkem, kuna hiljem on kõvasti tulevahetust, kus hiirega täpsem sihtimine kasuks tuleb.
Allkirjas olevatele piltidele kehtivad järgmised piirangud:
Faili maht maksimaalselt 3KB (3072 baiti).
Maksimaalsed mõõtmed on 200x40 pikslit, mitme pildi korral ei tohi mõõtmed ja kogumaht ületada eelmainitud piiranguid.
Selle saasta võib RE6ga ühte patta visata. Samasugune idiootsed äktsionid täis BS, minimaalse gameplayga. Peategelane väga ebameeldivaks muudetud, mingi emane tibi kes koguaeg vingub. Mäng kubiseb värdjalikest QTE ja cutscenedest, mis on enamsti täiesti üleliigsed ja oleks võinud välja jätta. See mutt rsk, nagu wtf. Lendab läbi seinte, saab peksa, mingid toru jurakad läbi kõhu ja siis varukateta särgiga kuskil mägedes lumetormis?!? Ülemõistuse milline absurdne BS! Gameplayd on ka nii vähe enamus ajast vahid cutscenesid, klõpsid QTEsid või jooksed mööda kitsaid koridore.
Selle saasta võib RE6ga ühte patta visata. Samasugune idiootsed äktsionid täis BS, minimaalse gameplayga. Peategelane väga ebameeldivaks muudetud, mingi emane tibi kes koguaeg vingub. Mäng kubiseb värdjalikest QTE ja cutscenedest, mis on enamsti täiesti üleliigsed ja oleks võinud välja jätta. See mutt rsk, nagu wtf. Lendab läbi seinte, saab peksa, mingid toru jurakad läbi kõhu ja siis varukateta särgiga kuskil mägedes lumetormis?!? Ülemõistuse milline absurdne BS! Gameplayd on ka nii vähe enamus ajast vahid cutscenesid, klõpsid QTEsid või jooksed mööda kitsaid koridore.
Totaalne saast, ilusa graafikaga!
hea teada, sa oled наш герой _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.