Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tomb Raider märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.03.2013 23:14:42 vasta tsitaadiga

nende kogumine unlockib main menu extras alt igast concept arte ja character modeleid jne
tegin 100% läbi ja mängiks veelgi kord seda, korralik ajaviide igatahes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 18.03.2013 13:57:03 vasta tsitaadiga

sai ka hangitud.
Eelnevaid osi pole proovinud.
Senimaani on põhimõtteliselt ainult kiidusõnad. Meeldiva üllatusena on puzzlede osakaal oodatust väiksem ; )
Hea meelelahutus, mingit ulme oskust vaja pole, story on huvitav ja kaasakiskuv.

Üks viimaseaja parimaid leide imo.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.03.2013 14:07:38 vasta tsitaadiga

Puzzlesi ja mõistatusi oleks võinud küll rohkem olla ja raskemaid ka....hea mäng aga mitte nii hea kui eelmised tomb raiderid ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 15:57:49 vasta tsitaadiga

jään järge ootama
_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 18.03.2013 18:57:42 vasta tsitaadiga

Esimese jooksuga tuli 76% lõpptulemus, nüüd siis puuduvaid artifakte ja dokumente otsima icon_smile.gif thumbs_up.gif

Viimane Tomb Raider numbrites, mitu hirve, krabi, pahalast jne mängijad on tapnud, mitu salaurgast leidnud jne... http://eu.square-enix.com/en/blog/theres-survivor-all-us
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 20:26:56 vasta tsitaadiga

vinge, onlines võimalus igasugu statistikat koguda
_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 20:33:00 vasta tsitaadiga

Sain 92% Asjalikud asjad korajsin ära. Lõpus jäi 2 skill punkti üle sest polnud enam kuhugile panna. Samamoodi ka sirka 1000+ Salvaget.
Väga hea combat, graafika ( jooksis ka hästi, eriti veel peale patchi, sai Shauma juuksed jooksma 30+ Fpsiga, kuigi ise neid ei kasutanud, eelistasin 10+ Fpsi lisaks seal 35-55 FPSi kanti oli asi) Vägevad ilmastikuefekktid, heli, korralik story, vinged animatsioonid, vastased olid suht-koht targed vs siin muud "kõvad" mängud. Relvade handling oli ka mõnus, kuigi kässar lasi kaugemale kui automaat, enamus vastastest lasin maha handguniga HS-i tehes, vibu ikka kehv valik, kasutasin vähe seda : p
Ainult kiidusõnad, goty.
Ise mängisin Normal-i peal seega soovitaks Hard-i võtta, veidi kerge oli, oleks võinud rohksm surma saada : D
Kui ikka teiste lähiajal väljatulnud mängudega võrrelda siis 10/10 vabalt.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 23:07:20 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Ainult kiidusõnad, goty.

Aastast vaevalt kolm kuud kulunud ja sa juba jagad GOTY auhindu? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 23:08:50 vasta tsitaadiga

ma usun et ta pidas silmas siiamaani, gtaV tuleb paneb kinni ürituse anyway
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 23:11:30 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
scarface kirjutas:
Ainult kiidusõnad, goty.

Aastast vaevalt kolm kuud kulunud ja sa juba jagad GOTY auhindu? icon_rolleyes.gif


palju neid häid mänge ikka see aasta juurde lisandub, peale GTA V?

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.03.2013 23:16:37 vasta tsitaadiga

iseasi mis seal GTA-s uuenduslikku tuleb et see kohe goty-t väärt on ? Midagi teistmoodi kui GTA IV ? aasta veel ees ja võib veel midagi paremat ka tulla ....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 00:21:01 vasta tsitaadiga

ot:
Gap kirjutas:
iseasi mis seal GTA-s uuenduslikku tuleb et see kohe goty-t väärt on ? Midagi teistmoodi kui GTA IV ? aasta veel ees ja võib veel midagi paremat ka tulla ....

Eks saab näha.

Kui natuke spekuleerida, siis GTA III oli R*'i esimene GTA RenderWare mootoril. Aasta hiljem tuli välja Vice City, mis oli pea igas aspektis eelmisest versioonist üle. Siis kulutati kaks aastat, et San Andreas valmis keevitada, mille näol on tegemist GTA seeria kroonijuveeliga (vähemalt RenderWare põlvkonnas).

GTA IV oli esimene RAGE mootoril üles ehitatud GTA mäng. Sisuliselt võib öelda, et seda mängu tootes R* alles õppis RAGE mootorit korralikult kasutama. GTA V lastakse välja rohkem kui 5 aastat pärast GTA IV'ja. Kui nüüd vaadata, kui suured edusammud tegi R* 3 aastaga GTA III'st kuni San Andreas'eni, siis optimist võib loota, et arengu hüpe GTA IV ja V vahel on vähemalt sama suur, kui mitte suurem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 19.03.2013 20:54:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
NeroEST kirjutas:

Scart, mis seadetega sa 670e peal 3d's mängid?


1920x1080, kõik põhjas, 2x see õige AA, mitte FXAA ja tavalised juuksed. FPS on seal 30-40 kandis nende sätetega 3D peal olles.


3d selles mängus on ... wow.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 20.03.2013 02:08:42 vasta tsitaadiga

sai ka nüüd läbi.
ilmselt see suur tüüp seal lõpu eel oli siis nn tegelik võitlus... arvestades, et põhipaha oli "press F, smash E" done....

igati tore mäng, samas replay value puudub minu jaoks. Skill pointse jäi paar üle, kõik skillid põhjas. Seega mingeid builde nagu aretada ei saa.
Played time, mingi 15 tund või nii... kui seda numbrit vaadata, siis tiba lühike mäng. Aga kui odavalt saab, tasub ära võtta.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 02:11:33 vasta tsitaadiga

lühike mäng? enamik tänapäeva nn "AAA" crap tiitleid saab mingi 5h jooksul läbi. Heal juhul saab 8h välja pigistada aga siis peab end soodaks grindima sisutute questidega.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 20.03.2013 02:24:07 vasta tsitaadiga

ma rohkem mmo pelaja, seal natuke rohkem tegevust kui 5 tundi.
witcher 1, 2 olid ka pikemad kui mälu ei peta icon_wink.gif

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 02:55:00 vasta tsitaadiga

Kas sa ei arva, et tegemist on natuke "natuke" teist sorti mänguga icon_rolleyes.gif

tomb raider 2013 on täesti mõnusa ja arvestatava pikkusega, isegi üllatavalt pikk võrreldes sellega mida tänapäeval tehakse. vähemalt ei venitatud asja sisutühjalt nagu enamik teha armastavad, et oma sisutühja olematut mängu täita.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2013 14:02:05 vasta tsitaadiga

angel, näiteks siis oskad eraldi mõnda nime välja tuua ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 14:32:41 vasta tsitaadiga

hm ... crycrap 3, homefront meenuvad kohe. Enamik tänapäeva mänge on sellised 5-6 h teema. Oleneb kui palju sisutühja grindi sinna sisse pandud on aga kui igasugu "side quest'id ära jätta", mis on sageli ühe ja sama asja tegemised siis eriti pikka mängu ei ole enam kohanud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
<Kapa>
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 21.03.2013 20:32:13 vasta tsitaadiga

Story läbi, overall progress 92%, 2 skill pointi jäi veel ülegi [loe: sama seis mis scarfacel] thumbs_up.gif
Kurat vihkan kui mängu lõputiitreid skippida ei anna thumbs_down.gif (peksin kogu klaviatuuri läbi, ei avastand midagi mis skippida oleks suutnud), aga vähemalt polnud nii ekstreemne see kui max payne 3-es oli. icon_rolleyes.gif

a muidu oli jube tore pela
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 22:39:49 vasta tsitaadiga

Parim Tomb Raideri review mida ma siiani olen näinud:


Link
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 23:23:23 vasta tsitaadiga

LightsabeR, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7551665#7551665
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 23.03.2013 23:26:16 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Parim Tomb Raideri review mida ma siiani olen näinud:


Link



jätk ...


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 00:28:35 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
LightsabeR, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7551665#7551665

Oops. Scrollisin kiirelt läbi ja ei märganud. Kahju, et embedded videote puhul ei sa ctrl+f abil linki otsida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 03.04.2013 08:08:34 vasta tsitaadiga

Kes huvi tunneb, siis siit saab Tomb Raider-i raamatukese (Artbook) tasuta ja legaalselt (352mb, pdf formaadis): http://dealnews.com/Tomb-Raider-Art-eBook-for-free/677619.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 05.04.2013 01:42:00 vasta tsitaadiga

Nih. sai ka lõpuks läbi. 99% sain. Vibu üks upgrade jäi ainsana puudu:/

One sentence game review?
.
..
...
BEST GAME EVER.
non-sandbox action-rpg žanris.
Nii visuaalselt, atmosfäärilt, mängitavuselt, ülesehituselt, stiililt kui ka stoori poolest.

Steam näitab 23 tundi. (~kuni 3h võis minna erinevatele inimestele promomisele)
Seega ca 20 tundi mänguelamust 20€ eest. Square Enix on mu vaieldamatu lemmik nüüd. Crystal Dynamics kuulub neile...

Kui ma üldse ootan mingit mängu, mis võiks ligilähedale sellele mängule saada, siis selleks võiks olla The Last of Us

Peale kahe asja pole mitte millegi üle viriseda ning need puudutavad vaid stoorit.
Ettevaatust, massive spoiler siin all:
Spoiler Spoiler Spoiler

Other than that. marvelous.
See mäng võiks olla landmark mäng teistele tegijatele graafika, viimase lihvi, kui ka ülesehituse poolest.
Soojaks tegi ka lõputiitrite tänulaused.
btw, xkasti puldiga sai tiitreid kinni panna:)
Isegi kui mäng on läbi, soovitan 3D+ xbox controlleriga taas ette võtta. Seda otsust pole võimalik kahetseda.

cheers!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2013 08:22:06 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2013 02:36:03 vasta tsitaadiga

Läbi ja väga 5 pela thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 13:07:14 vasta tsitaadiga

Nii head mängu ma ei ole ammu näinud thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2013 13:54:43 vasta tsitaadiga

näinud olen aga pole veel jõudnud (laarat) proovida icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 23:47:11 vasta tsitaadiga

Samuti läbi tehtud, väga sügavad muljed jättis, kaasa kiskuv lugu ja äärmiselt kena graafika/tegevuspaigad. thumbs_up.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spellbound
HV vaatleja
Spellbound

liitunud: 27.04.2011




sõnum 08.04.2013 15:48:40 vasta tsitaadiga

Pole küll Unchartedi seeriat kunagi mänginud, aga jääb mulje, et TR-i combat süsteem on sellele üsna sarnane ehk siis automaatne varjumine jne.

Pole kaua aega tekkinud sellist olukorda, kus surma saamine ei häiri. Tavaliselt on ikka nii, et saad mitu korda mõnes raskes kohas surma, asi muutub üksluiseks ja enam ei viitsi. Aga TR-i puhul on combat nii sujuv j varieeruv keskkond nii muutuv ja elav, et mõne koha juures toppama jäämine pigem suurendab elamust, sest see on lihtsalt nii lahe.

Avatud kaart on siin muidugi suhteline, aga kui tõesti ei tunne koheselt huvi mõne secret tombi või kaardi kaugema nurga vastu, siis on hea kui saab sinna alati tagasi minna.

Pole veel mängu lõpetanud, aga huvitav kas uuesti erinevates kohtades ringi jalutades on kellegagi enam üldse võidelda kui hundid välja arvata? Samas on ronimises ja mõistatuste lahendamises piisavalt sellist vanakoolilikku suhtumist, et sellest lihtsalt ei väsi ära.

LARA on mängu staar. Eelmisest osades ta seda enam ei olnud. Vajalik uuendus vanale seeriale. Loodan, et müüginumbrid muutuvad ja teine osa siiski saabub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 23:55:05 vasta tsitaadiga

leidsin aja ja tegin ka mängu lõpuni thumbs_up.gif

fantastiliselt hea mäng 10/10
ma ei kujuta ette, millest küll järgmine osa tuleb icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.05.2013 04:33:13 vasta tsitaadiga

Varem jättis TR mind külmaks, kuid see osa on hea.

Häirib blur, häid nippe selle kinni keeramiseks?
60% veel minna icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.05.2013 13:09:12 vasta tsitaadiga

graphics settings ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.05.2013 13:51:23 vasta tsitaadiga

Vastav seade bluri sättimiseks puudub.... vähemalt silma küll ei jäänud, ju siis mõne teise asjaga seotud.

Klaver on parem kui Xpox360Chillstream'i pult. Klaveriga nagu väga hea, tundub thumbs_up.gif See on kindlasti personaalne. beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 17:45:16 vasta tsitaadiga

Ise teen ka hetkel TR2013 ja nii head mängu pole lihtsalt ennem mänginud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 12.05.2013 18:41:47 vasta tsitaadiga

Mis seal head on tra? Meeldib nuppe klõbistada nagu mingi idioot vä? Krt mingi titte sitt, mingid jobu ostavad ka koguaeg nii et see jama ei lõppe kunagi ära. Mängundus täitsa perses!
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 19:44:48 vasta tsitaadiga

mingi jobu osavad? ?

Mis moodi, kus kohas mängus täpsemalt tuleb nuppe klõbistada nagu idioot?


EA (bioware jms firmad kes on ea laaste retke ohviks langenud), Ubishit, Codewank toodavad minuteada palju mõnusamat sitta. Nende kõrval on see mäng isegi veel parem ja suurejoonelisem saavutus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spellbound
HV vaatleja
Spellbound

liitunud: 27.04.2011




sõnum 12.05.2013 22:21:09 vasta tsitaadiga

Eks TR-i esimene tund või nii võib küll ära hirmutada. Nii ohtralt QTE-sid, et jääb mulje nagu oleks kogu mäng selline.
Endale käis alguses küll väga närvide peal, aga siis sain aru,et TR loogika järgi pole QTE-d lihtsalt klahvide tagumine, vaid väga täpselt valitud hetke ootamine icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 12:46:31 vasta tsitaadiga

QTE'd olid PC peal väga segaselt ära seletatud, ise kah alguses ei jaganud matsu. Xbox360 pult arvuti küljes ning kõvasti kergem oli aru saada mis toimus. Hiljem alles taipasin, mida oli silmas peetud klaviatuuri ja hiirt kasutades. Lihtsalt quick time eventi ajal ei olnud aega aru saada mida tegema pidi kuniks oli juba liiga hilja.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spellbound
HV vaatleja
Spellbound

liitunud: 27.04.2011




sõnum 13.05.2013 12:48:04 vasta tsitaadiga

Tänu alguses väga segaselt mõjunud QTE juhistele nägin Larat suremas nii mitu korda, et vahepeal jätsin mängu nädalaks pooleli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.05.2013 18:24:38 vasta tsitaadiga

suht loogiline ju, et algus on sissejuhatus ja arvatavasti rohkem cutscene jne ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 13.05.2013 18:25:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
leidsin aja ja tegin ka mängu lõpuni thumbs_up.gif

fantastiliselt hea mäng 10/10
ma ei kujuta ette, millest küll järgmine osa tuleb icon_lol.gif

Võtsin ka huvi pärast ette ja olen nõus Jeebuse arvamusega.
Teleka taga ja puldiga on väga tore toksimine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 22:25:21 vasta tsitaadiga

Ise tegin selle muidu klavi taga läbi aga sai korra puldiga proovitud ning pulti soovitaks kindlasti rohkem icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 10:51:49 vasta tsitaadiga

Esimese korraga tegin pool mängu puldiga läbi ja oli hea. Siis tuli auk vahele ja otsustasin otsast alustada, kuid klaver + hiirega. Isiklikult meeldis mulle lõpuks viimane kontrollskeem palju rohkem, kuna hiljem on kõvasti tulevahetust, kus hiirega täpsem sihtimine kasuks tuleb.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 11:42:06 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U,
tsitaat:
Piirangud pildi kasutamisele allkirjas

Allkirjas olevatele piltidele kehtivad järgmised piirangud:
Faili maht maksimaalselt 3KB (3072 baiti).
Maksimaalsed mõõtmed on 200x40 pikslit, mitme pildi korral ei tohi mõõtmed ja kogumaht ületada eelmainitud piiranguid.

http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Allkiri#Piirangud_pildi_kasutamisele_allkirjas icon_exclaim.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 22:28:58 vasta tsitaadiga

Kuna MP on suht surnud sellel mängul, siis kas keegi aitaks "I'm all that" achievementi ära boostida? icon_confused.gif
Kahte inimest oleks tarvis.
Steam: mrtkest
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.05.2013 21:27:54 vasta tsitaadiga

Selle saasta võib RE6ga ühte patta visata. Samasugune idiootsed äktsionid täis BS, minimaalse gameplayga. Peategelane väga ebameeldivaks muudetud, mingi emane tibi kes koguaeg vingub. Mäng kubiseb värdjalikest QTE ja cutscenedest, mis on enamsti täiesti üleliigsed ja oleks võinud välja jätta. See mutt rsk, nagu wtf. Lendab läbi seinte, saab peksa, mingid toru jurakad läbi kõhu ja siis varukateta särgiga kuskil mägedes lumetormis?!? Ülemõistuse milline absurdne BS! Gameplayd on ka nii vähe enamus ajast vahid cutscenesid, klõpsid QTEsid või jooksed mööda kitsaid koridore.

Totaalne saast, ilusa graafikaga!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 21:37:02 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Selle saasta võib RE6ga ühte patta visata. Samasugune idiootsed äktsionid täis BS, minimaalse gameplayga. Peategelane väga ebameeldivaks muudetud, mingi emane tibi kes koguaeg vingub. Mäng kubiseb värdjalikest QTE ja cutscenedest, mis on enamsti täiesti üleliigsed ja oleks võinud välja jätta. See mutt rsk, nagu wtf. Lendab läbi seinte, saab peksa, mingid toru jurakad läbi kõhu ja siis varukateta särgiga kuskil mägedes lumetormis?!? Ülemõistuse milline absurdne BS! Gameplayd on ka nii vähe enamus ajast vahid cutscenesid, klõpsid QTEsid või jooksed mööda kitsaid koridore.

Totaalne saast, ilusa graafikaga!

hea teada, sa oled наш герой thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tomb Raider mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.