Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 19:59:18 vasta tsitaadiga


Link


Fan-made preview video!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.03.2013 20:19:42 vasta tsitaadiga

ja joystickuga juhtimist ei suudeta ikka normaalseks teha.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aceee
HV vaatleja
Aceee

liitunud: 21.07.2012




sõnum 15.03.2013 17:47:09 vasta tsitaadiga

Paar päeva mänginud juba, väga huvitav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 12:50:27 vasta tsitaadiga

Uus patch tuli välja, 3,3gb tõmbamist icon_eek.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 15:47:53 vasta tsitaadiga

Jap, 1.29! thumbs_up.gif


tsitaat:
Pilots! War Thunder update 1.29 is finnaly arrived! What's new?


Link


Changelog
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 17:39:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et nad muutsid mängu veel rohkem grindimiseks ära, põhimõtteliselt saab palju vähem mängu sisest raha ning samas on hindu tõstetud... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 21:53:33 vasta tsitaadiga

Dafuk jah, sissetulek väiksem samas mõni lennuk isegi lausa 4x kallim! icon_eek.gif

Võib öelda, et selle asemel on repair cost mitte midagi, aga nüüd sellega ka kõigil lennukitest vist suht savi. Kui enne mõnigi keeras oma kalli lennukiga vastutuleva lennuki eest ära, siis nüüd tuimalt läbi!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 00:03:42 vasta tsitaadiga

Pommitamist muudeti ka, ikka palju rohkem lendavad pommid mööda (peab vist ikka otse lendama, keerates vist lendavadki nihu).
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 16:23:20 vasta tsitaadiga

Update 1.29.30.0
tsitaat:
• Standard ammo belts are also available to equip
• Now you can see the scattering range when drop bombs from wrong angles
• Tracers visibility improved
• Summer came to the hangar
• Arcade bombing crosshair bugs fixed for dive-bombing for bombers, attackers and fighters
• Bombing sight is fixed for bombers
• Fixed repair on the airfields being taken
• Fixed fuel amount when starting a battle
• Fixed respawn after repair - no more distant respawn away from the airfield
• Slightly improved maneuverability in Arcade Battles
• Fixed excessive effects of wing damage on the aircraft steering
• Improvements in the gaming interface
• Minor optimizations in shadow drawing (less potential freezes now)
• Better mouse aiming and the Instructor reactions when the plane is damaged
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 17:20:18 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Update 1.29.30.0
tsitaat:
• Standard ammo belts are also available to equip
• Now you can see the scattering range when drop bombs from wrong angles
• Tracers visibility improved
• Summer came to the hangar
• Arcade bombing crosshair bugs fixed for dive-bombing for bombers, attackers and fighters
• Bombing sight is fixed for bombers
• Fixed repair on the airfields being taken
• Fixed fuel amount when starting a battle
• Fixed respawn after repair - no more distant respawn away from the airfield
• Slightly improved maneuverability in Arcade Battles
• Fixed excessive effects of wing damage on the aircraft steering
• Improvements in the gaming interface
• Minor optimizations in shadow drawing (less potential freezes now)
• Better mouse aiming and the Instructor reactions when the plane is damaged

thumbs_up.gif Tundub hea fix olevat, hiljem saab järgi proovida
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 09:20:55 vasta tsitaadiga

kõik lõvid on x1,5 - hea võimalus kiirelt scoori koguda
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 11:02:05 vasta tsitaadiga

Huvitav millal nad tankideni jõuavad...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 12:01:16 vasta tsitaadiga

mäng muutub tüütuks... rank on kohe 7. Lioneid tuleb ikka väga aeglaselt võrreldes kuu aega tagasi olnuga. Kuradi lennuki meeskonna basic treening maksab 100 000 ja keskmiselt saan ühe lennu eest 7-8000 lionit. Aeg mäng pooleli jätta.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 12:18:34 vasta tsitaadiga

Märgin ka teema ära, tundub huvitav
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 09:27:39 vasta tsitaadiga

keegi siit b-17´nega ka lennanud on? He 111´el läheb küll kuradi kergesti pooleks, reaalselt peaks ikka sellised kindlused kauem õhus püsima ja päris pooleks ei tohiks murduda.
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 20:18:45 vasta tsitaadiga

rammimise vastu tuleks midagi ette võtta... Ei tundu normaalsena see, et mõni saab minust vapsee suvalt läbi lennata ilma, et too viga saaks, samas enda lennuk tükkideks. Lauskokkupõrkes peaks mõlemad lennukid hävima ikka. Ajuvaba.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 21:01:39 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
rammimise vastu tuleks midagi ette võtta... Ei tundu normaalsena see, et mõni saab minust vapsee suvalt läbi lennata ilma, et too viga saaks, samas enda lennuk tükkideks. Lauskokkupõrkes peaks mõlemad lennukid hävima ikka. Ajuvaba.
Endalgi selline tunne, et ainult mina saan vigastada, samas teine lendab veel rahulikult endasi, ja nii 80% rammimistest.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 23:26:06 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Link




edit:
tsitaat:
Premium Day
This Sunday, April 7th, we’re giving you 24 hours of Premium account for free!
From April 7th 06:00 GMT till April 8th 08:00 GMT (April 6th 11 pm PDT - April 8th 1am PDT) every logged in War Thunder pilot immediately receive 24 hours of Premium account for free! Premium account gives you 200% more XP points and 150% more silver income for every online fight. Try it!

New Map
New map is available for the Arcade Battles - [Groundstrike]Berlin!
Fight over green suburbs of Berlin, see the Reichstag - German parliament building, and bring the victory for your troops! Join the winged clash above the lair of the Nazi beast!

Discounts on Planes!
Over 100 models of planes with amazing discounts up to 40%! Grab yours!
The discounts are in effect also for the modules, crew qualifications and training. Hurry up, pilot!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 06.04.2013 11:30:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Premium Day
This Sunday, April 7th, we’re giving you 24 hours of Premium account for free!
From April 7th 06:00 GMT till April 8th 08:00 GMT (April 6th 11 pm PDT - April 8th 1am PDT) every logged in War Thunder pilot immediately receive 24 hours of Premium account for free! Premium account gives you 200% more XP points and 150% more silver income for every online fight. Try it!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 01:44:10 vasta tsitaadiga


Link


edit:
Esimesed pildid!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 11:31:21 vasta tsitaadiga

huvitav, kuidas see töötama peaks? Kui mõned tüübid kontrollivad tanke, siis on neil suht mõttetu mäng, sest tavaliselt on peale 5minutit kõik tankid lennukite poolt juba ära söödud.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 13:01:03 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
huvitav, kuidas see töötama peaks? Kui mõned tüübid kontrollivad tanke, siis on neil suht mõttetu mäng, sest tavaliselt on peale 5minutit kõik tankid lennukite poolt juba ära söödud.

Võib-olla mõned saavad valivad mingid õhutõrje masinad?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 16:50:43 vasta tsitaadiga

Ju nad ikka on selle peale mõelnud, tasakaalustavad ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 18:38:18 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
huvitav, kuidas see töötama peaks? Kui mõned tüübid kontrollivad tanke, siis on neil suht mõttetu mäng, sest tavaliselt on peale 5minutit kõik tankid lennukite poolt juba ära söödud.


bombing runni vastu vast ei saa aga counter firet suudab user vast paremini anda kui laisk AI ehk ning samuti 5 respawni thumbs_up.gif tõotab huvitav
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 12:31:00 vasta tsitaadiga

Njh kui mingi skilliga kõrgpommitaja sulle 6000 meetri pealt 500 kilose katusele poetab siis pole tõesti vahet kas sul on õhutõrje kaasas või mitte. Eks nad vast selle peale panustavad et samal ajal kui tankid oma madinat saavad nad õhust ka katet.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JettaMK
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2011




sõnum 31.05.2013 13:20:39 vasta tsitaadiga

Kui keegi squadis HB-d mängida tahab siis PS-i võite pakkuda, eelistatud on kõrgema otsa sakslastega mängimine(K-4, G-10 jne).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 16:04:21 vasta tsitaadiga


Link



Uus economy mudel lükati paar nädalat edasi!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 17:07:30 vasta tsitaadiga

see update mingi 4gb suur icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 09:22:01 vasta tsitaadiga

Korralikult värskust juurde mängule, udu on eriti hull, mitu korda kõrguste lihtsalt vastu mäge lennanud.
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 02:06:11 vasta tsitaadiga




tsitaat:
All screenshots are made directly from the game, no third party editors used. Please be noted that the work is in progress and these early screenshots do not reflect the final quality.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 13.07.2013 15:59:17 vasta tsitaadiga

Woaah, tõsiselt lahe mäng. icon_biggrin.gif Esimese mängusa sain kõige rohkem air ja ground targeteid tapnud achievementi. Peab veel seda liikumist harjutama. Väga lahe on teamikaaslasi abistada ja vastaselennukite eest erinevate manöövritega eest ära minna icon_biggrin.gif nagu WTF mehed sõidavad alati full throtteliga, hoog maha surmasõlm ning oledki neil kannul icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 19:39:34 vasta tsitaadiga

supersize kirjutas:
Woaah, tõsiselt lahe mäng. icon_biggrin.gif Esimese mängusa sain kõige rohkem air ja ground targeteid tapnud achievementi. Peab veel seda liikumist harjutama. Väga lahe on teamikaaslasi abistada ja vastaselennukite eest erinevate manöövritega eest ära minna icon_biggrin.gif nagu WTF mehed sõidavad alati full throtteliga, hoog maha surmasõlm ning oledki neil kannul icon_biggrin.gif

Surmasõlmega on see probleem, et sa kaotad väga palju kiirust ja keegi teine, kusagilt kõrvalt lendav lennuk tõmbab su kohe rajalt maha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 14.07.2013 15:04:44 vasta tsitaadiga

Avastasin pommitaja. Lendav tank icon_biggrin.gif

Veidi lõõpimist:

http://i40.tinypic.com/idss51.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2013 10:00:40 vasta tsitaadiga

aegajalt tulevad mingid vennad ja lasevad ülikaugelt mind kohe alla, konkreetselt mitte midagi teha ei jõua, nagu snaiprid. kas need on lihtalt osavad mängijad või tasulise paketiga oma lennuki üliheaks upgrade'nud?
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 19:50:48 vasta tsitaadiga


Link


tsitaat:
Update 1.33 brings us one step closer to the release and adds some really important gameplay changes, that will provide players with more freedom to choose how they want their aircraft tuned and prepare it to attain wide variety of combat tasks. The most important changes to be introduced in 1.33 are consumables and new modification system. Modification system basically means that a player will be repairing his war-beaten aircaft.

We bring new elements that will give an opportunity to tune your aircraft to get the best results for you. Historically during WWII, a new pilot in the Squadron did not receive a new plane when he joined but most likely he would get a worn craft. While flying his steel bird a pilot and his fellow mechanic adopted the plane to specific tasks the pilot needed to attain, they replaced and added parts of the craft, tuned armament and customized defenses of a plane. So we are implementing this scenario for War Thunder – the player will be replacing worn parts with new ones, thus his aircraft could reach the characteristics of a reference model. Read more details about modification system and consumables in the Devs Diaries.

Change Log



edit: Mäng nüüd ka Steamis!
http://store.steampowered.com/app/236390/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 01:27:10 vasta tsitaadiga

pikisilmi ootan ground unitite saabumist ning panused on kõrged kuniks full scale battlet pidada saab kus maa, vesi ja õhk omavahel madistavad. Epic ettevõtmine.

viimati muutis karusloom 19.08.2013 11:52:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 19.08.2013 11:45:41 vasta tsitaadiga

Avastasin ka siis selle, pole mingi lennukimängude fän aga see on küll ülimõnus pela thumbs_up.gif
Ja kui mere ja maasõidukid veel tulevad.. icon_eek.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif Tasuta mängu kohta selline füüsika/graafika...not bad.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 12:25:53 vasta tsitaadiga

Kas midagi on öeldud ka, kunas need võivad tulla?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 21:26:05 vasta tsitaadiga

Tankilahingud tulevad 50 v 50.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 21:51:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tankilahingud tulevad 50 v 50.


Kus seda kinnitati? icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 21:55:54 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:

Kus seda kinnitati? icon_eek.gif


Gamescomi pressikal 15 minutit tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 22:22:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
DefXtreme kirjutas:

Kus seda kinnitati? icon_eek.gif


Gamescomi pressikal 15 minutit tagasi icon_wink.gif


Aaa, ma ei tea, see trailer pigem näitas lennuki osa mängust ja selle 100 ground vehicles all mõeldi AI'd, mis maa peal on samal ajal kui mängijad lennukitega lendavad. Sarnast trailerit näidati juba ammu, open beta vms. Ammu enne kui ground force'de kohta midagi teasima hakati!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.08.2013 01:08:54 vasta tsitaadiga

Installin, 10 minti jäänud. Kas panete k+b ? Kuidas on ? Joystickiga mingi mõnus eelis ka olemas ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 09:20:03 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Installin, 10 minti jäänud. Kas panete k+b ? Kuidas on ? Joystickiga mingi mõnus eelis ka olemas ?

eks see on v-õ harjumuse asi, aga imo on seda mängu ainult jostikuga mängida kannatabki.

_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 21.08.2013 09:28:17 vasta tsitaadiga

ei
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 18:22:10 vasta tsitaadiga

Hiirega kannatab ka mängida, aga hiirega ei saa teha paljusid, raskemaid manöövreid.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 18:39:46 vasta tsitaadiga

Ma kasutan hiire ja klaviatuuri kombinatsiooni, ülimalt mugav ja manöövreid teeb ka.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 16:39:02 vasta tsitaadiga


Link

icon_eek.gif icon_cool.gif

edit:
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 15:37:28 vasta tsitaadiga

Täna 01.09 siis kuld kotkaste lahingud, ajavahemikus 16:00 - 19:00 GMT 19:00 - 22:00 GMT+3 (ehk siis kohaliku aja järgi) teine võit selles ajavahemikus annab 100 kotkast ning viies võit annab 200 kotkast. Kärpigem vastaste tiibu.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.09.2013 00:52:18 vasta tsitaadiga

ehe, jäingi nelja võidu peale, piinlik. lõpus ei suutnud 5 mängust kordagi võitu saada..

naljakas, et mina ja squadmate olime alati top2 hulgas, üritasime neid tanke ja asju maha võtta, aga ei õnnestunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.