Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 125, 126, 127  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marti837
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 09.03.2013 12:31:04 vasta tsitaadiga

sillu14 kirjutas:
Lugu järgmine. Ühendasin oma Nokia arvutiga ning telefon laeb ,aga arvutis näitab ,et ei ole ühendatud???????

Lülita telefon sisse, siis ilmub ka ikoon arvutisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 13.03.2013 20:59:52 vasta tsitaadiga

Hei!
Võtsin ka täna prooviks Lumia 820-e.
Ei suuda helinaid lisada millegipärast. Lugesin telefonis olevat õpetust ja kopeerisin arvutis failid nagu õigesse kohta, aga telefon ei näita midagi peale originaal lugude.
Ja veel- keegi siin sai Lumiale selgeks tehtud, et installida tuleb mälukaardile. Tahaks kah...icon_smile.gif
Tundub, et kogu aeg Nokiatel olnud "counters", ehk kõneaja/andmeside loendurid on puudu....icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2013 21:10:04 vasta tsitaadiga

Mis sa nende lisahelinatega teed? Vali olemasolevatest kõige ebameeldivam välja ja las see jääda. Siis reageerid kiiremini. Sa ei hakka ju mingit lemmiklugu ära kuulama, kui keegi helistab.

Lumiate puhul pole Nokial softipoolega enam mingit pistmist. Puuduvad loendurid on puhtalt M$ teema.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 13.03.2013 21:36:01 vasta tsitaadiga

Noh, paneks ikka oma gruppidele harjumuspärased helinad...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.03.2013 21:58:04 vasta tsitaadiga

VectraT, ära oma pead gruppidega vaevama hakka. Esiteks mahub ühte gruppi max 25 inimest ja teiseks, gruppidele erinevaid helinaid panna nagunii ei saa icon_lol.gif

Helinate saamiseks kopeerimise mingis etapis tuleb nende "genre" ringtone valida, siis hakkab kuvama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.03.2013 22:18:11 vasta tsitaadiga

parimad trance lood ikka vaja helinateks panna
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 13.03.2013 22:20:01 vasta tsitaadiga

Krdi "nutitelefonid"! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.03.2013 22:23:18 vasta tsitaadiga

See kõlab küll naljakalt, et mõned postitajad siin kaitsevad telefoni võimetust enda helinat kergelt sättida. See on nagu mingi fännipoiste mentaliteet, et kui meie lemmiktoode ei saa asjaga hakkama, siis peab inimene muutuma.

Mina olen näiteks ka üks nendest kes kasutavad ise aja jooksul kogutud, lõigutud ja "tehtud" helinaid, ning ma oleks väga nördinud, kui ei saaks lisada neid (kuigi nagu ma näen, vist ikka saab).

Võitjaks saab ikkagi, minu arvates see süsteem, mis võimaldab inimesel teha kõike oma telefoniga, mida ta teha tahab, mitte ei dikteeriks piire.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 13.03.2013 22:27:15 vasta tsitaadiga

VectraT kirjutas:
Hei!
Võtsin ka täna prooviks Lumia 820-e.
Ei suuda helinaid lisada millegipärast. Lugesin telefonis olevat õpetust ja kopeerisin arvutis failid nagu õigesse kohta, aga telefon ei näita midagi peale originaal lugude.


Kummaline, ma kopeerisin oma 920'l Ringtones kataloogi, kärasid kõik eelnevad mp3 ja wma kujul enda helinad ilma probleemideta. Kusjuures linnalegendide kohaselt helin peab olema lühem kui 40 sekundit ja soovitavalt väiksema mahuga kui 1MB. Vähemalt teisele piirangule vastavad küll kõik mu failid.

Teine loogika-ei-rakendu nüanss tõesti on see, et gruppidele ei saa lisada helinaid, ainult kontaktidele.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.03.2013 22:27:32 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:


Võitjaks saab ikkagi, minu arvates see süsteem, mis võimaldab inimesel teha kõike oma telefoniga, mida ta teha tahab, mitte ei dikteeriks piire.


ot:
seetõttu android nii populaarseks saanud ongi
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 13.03.2013 22:45:37 vasta tsitaadiga

VectraT kirjutas:

Ja veel- keegi siin sai Lumiale selgeks tehtud, et installida tuleb mälukaardile. Tahaks kah...icon_smile.gif

Õpetus lausa olemas
http://www.windowsphone.com/et-ee/How-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 13.03.2013 22:55:25 vasta tsitaadiga

Selle gruppide ühise helina mure elab vast üle- N9-l sama jama. Panedki grupi kõigile liikmeile käsitsi sama helina... icon_biggrin.gif
N9 "ProfileMatic" sarnast WP8 rakendust ei ole keegi näinud? Jube mõnus asi...
tsitaat:
Õpetus lausa olemas
http://www.windowsphone.com/et-ee/How-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

See käib SD kaardilt installimise kohta...Vaja oleks aga telefoni mälu täitmise asemel SD-kaardile installida...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 13.03.2013 23:52:42 vasta tsitaadiga

http://mobileab.com/news/windows-phone-8-does-not-allow-installation-of-applications-on-sd-cards/

Ei saa

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 14.03.2013 00:01:11 vasta tsitaadiga

Kahju...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.03.2013 00:02:58 vasta tsitaadiga

VectraT, 8 giga sisemälu jääb progedele tõesti väheseks? icon_eek.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 14.03.2013 00:30:26 vasta tsitaadiga

No ei pruugi jääda, ma ju alles sain telefoni... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.03.2013 00:31:46 vasta tsitaadiga

VectraT, sel juhul ole mureta! Mul oli kunagi htc desire 142 MB sisemäluga ja sain ka kuidagimoodi hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 14.03.2013 01:20:38 vasta tsitaadiga

progedele ju järkuks aga kuidas kaartidega on? kaardid ka ju sisemälule ja siis hakkab kitsaks minema. mul hetkel 2G kaarti ja see on aint hädapärane (vahetan vastavalt vajadusele)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003




sõnum 14.03.2013 09:33:38 vasta tsitaadiga

VectraT kirjutas:
Krdi "nutitelefonid"! icon_biggrin.gif
Lumial peaks juba eelinstallitud olema Ringtone Maker. Kui ei ole siis poest leiab Nokia alt. Saad ilusasti valida laulu ja seda lõigata ning määrata helinaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 14.03.2013 09:37:49 vasta tsitaadiga

Soome kaart oli ~250MB, Eesti-Läti mõlemad 80MB ligi, Leedu pisut rohkem. Kuidas saab 2GB kaarti olla hädapärane? Oled kaugsõidu autojuht kel iga sõit käib läbi terve euroopa? Sellisel juhul oleks tõenäoliselt mõistlikum navigeerimiseks eraldi seade osta?
Mul ei ole üldse SD-kaarti 820 sisse pandud. Vaja oleks teist ehk ainult juhul, kui otsustaksin reisile ilma fotoka/kaamerata minna ja kõik materjali telefoniga üles võtta. Samas - eks vajadused ongi erinevad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 14.03.2013 09:47:51 vasta tsitaadiga

920 puhul kaardid on samuti kõige mahukam asi, mida näen, et on võimalik mahuliselt panna ruumi täitma. Pisteliselt olen kaarte laadinud vastavalt reisimisvajadustele ning puusalt spekuleerin, et 4-5GB võtaks kõik maailma kaardid kokku, kui need telefoni puhverdada. Arvestades, kui palju telefonis mäluklotse sees on, siis mul ei saa rakenduste pärast kunagi tekkima situatsiooni, kus ruumi jääb väheseks. Hädavajalikud rakendused, muusika ja pildid on ka telefonis, praegu on hõivatud 1/3. Ei näe olulist kasvu lähiaastatel icon_smile.gif
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 14.03.2013 10:31:00 vasta tsitaadiga

noh prantsusmaa ja saksamaa kokku on üle 2g vana symbianiga. Õnneks saab neid jupikaupa aga mugavam oleks kui terved kaardid oleks sees. pluss veel naaberriigid belgia holland. vahest vaja ka saksa-eesti suunal sõita siis ka mingi 700M. ma pigem arvan et see 4G on euroopa healjuhul. eraldi seadel on mõned puudused ja nokia loogikaga harjuud ka. ma ise lootsin, nokia asi läheb käima et paned läbi usb autole külge ja auto enda ekraanil suudab nokia kaarte kuvada aga hetkel on küll vaikus vähemalt mis WP8 telefone puudutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 14.03.2013 11:31:29 vasta tsitaadiga

VectraT kirjutas:
Selle gruppide ühise helina mure elab vast üle- N9-l sama jama. Panedki grupi kõigile liikmeile käsitsi sama helina... icon_biggrin.gif
N9 "ProfileMatic" sarnast WP8 rakendust ei ole keegi näinud? Jube mõnus asi...
tsitaat:
Õpetus lausa olemas
http://www.windowsphone.com/et-ee/How-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

See käib SD kaardilt installimise kohta...Vaja oleks aga telefoni mälu täitmise asemel SD-kaardile installida...

Oot, ma ei saa aru, mida sa soovid?. Rakendused ja mängud saad niimoodi mälukaardile installida. GPS-i jaoks kaarte kahjuks tõesti mälukaardile ei saa aga enamus enda telefonis olevad mängud ja rakendused on mul mälukaardil.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.03.2013 12:32:48 vasta tsitaadiga

peps71, mälukaardile ei saa ju. Installida saab mälukaardilt st. installer võib olla mälukaardil, aga lahti kirjutatakse programm siiski telefoni enda mällu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2013 16:59:09 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
See kõlab küll naljakalt, et mõned postitajad siin kaitsevad telefoni võimetust enda helinat kergelt sättida. See on nagu mingi fännipoiste mentaliteet, et kui meie lemmiktoode ei saa asjaga hakkama, siis peab inimene muutuma.

Mina olen näiteks ka üks nendest kes kasutavad ise aja jooksul kogutud, lõigutud ja "tehtud" helinaid, ning ma oleks väga nördinud, kui ei saaks lisada neid (kuigi nagu ma näen, vist ikka saab).

Võitjaks saab ikkagi, minu arvates see süsteem, mis võimaldab inimesel teha kõike oma telefoniga, mida ta teha tahab, mitte ei dikteeriks piire.

Mobiile kasutanud üle 15a, käest läbi käinud neid ilmselt sadu, pole kordagi vajalikuks pidanud custom helinaid lisada ega mingeid gruppe moodustada. Mingi pirin ja vibra on sees, kui keegi helistab, saan aru, et see on minu telefon, vaatan, kes helistab ja reageerin vastavalt. Mida sa custom helina ja gruppidega võidad? Häälestad end sobivale lainele, kui "minu musi" helistab?

PS. Ma ei kasuta hetkel Nokiat ega muud WP telefoni.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 125, 126, 127  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.