Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 11:45:44 vasta tsitaadiga

Millised need beats klapid kaasa saab muidu ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 11:48:06 vasta tsitaadiga

Lehel kirjas, monster 3.5 mm. Samal lehel otsid siis näed.
Heleda fööniga puna valged, mustaga puna mustad klapid.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsakoll2
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2013




sõnum 08.03.2013 12:36:29 vasta tsitaadiga

Tere!

Mul küsimus htc one x omanikele.Kas tel. on peale jelly bean uuendust lag free või esineb siiski häireid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 12:45:18 vasta tsitaadiga

Mina pole küll ühtegi häiret täheldanud. Telefon 95% ajast battery save peal ka.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 12:49:14 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kuidas pärismaalane parema revüü teeb?

Ma eelistan revüüsid inimestelt, kes on toote ostnud ja kasutanud, mitte saanud review uniti kuskilt. Jah, eks see ole subjektiivsem, aga samas saab arvamuse inimeselt, kes seda reaalselt kasutama peab.

Sellel lähenemisel on aga see probleem, et vaatleja hakkab oma ostu õigustama ning toob imelikke väiteid, kui reaalselt on ese kehv ning samas hinnaklassis on paremaid alternatiive. See, kes review uniti aga saab võib julgelt öelda, mis on probleemid ja mis on head pooled.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsakoll2
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2013




sõnum 08.03.2013 12:54:49 vasta tsitaadiga

Et võin olla siis kindel ,et tel. kasutajaliides ei pidurda ega jõnksuta.Minu praegune arc s küll nende omadustega ei hiilga.......lausa tigedaks ajab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 13:44:53 vasta tsitaadiga

Oeh. Nii ei saa ju rallit sõita tele2.


Lugupeetud Arlend Sõmer


Tänan Teid saadetud kirja eest.

Palun täpsustage millist HTC One mudelit Te silmas peate?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 13:50:16 vasta tsitaadiga

lol.
Arusaamatu. Kuidas kellelgi pole sellest telefonist aimugi? Tuleks nende feisspuuki seinale postidada, link kah panna...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 13:52:13 vasta tsitaadiga

Saatsin lingiga meili vastu ja noomisin neid icon_biggrin.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.03.2013 13:58:00 vasta tsitaadiga

der hammer, Kui ma EMTst küsisin HTC One saabumisaega, siis ma andsin juurde telefoni koodnimetuse (M7 vist?). Üldiselt nad toimetavad koodidega... Aga jah, asi on suht humoorikas. Just sellepärast, et sa ei küsi HTC One kohta vanatädilt tänaval, vaid operaatorilt, kes peaks olema kursis kõige kuumema kaubaga ja kui ei ole, siis omama ressurssi (kasvõi GSMarena) et uurida, kui ise ei tea. Imho klienditeeninduse taseme hea märk. Kas tööandja ei viitsi koolitada või teenindaja ei viitsi tööd teha.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 14:19:02 vasta tsitaadiga

Singapuri launch lükati edasi...
Industry sources say that HTC is having trouble making enough camera modules for the new HTC One. As a result, the availability of the One could be severely limited in the next months
http://www.androidauthority.com/htc-one-availability-issues-167070/
Hea, kui jõuab aprillis meile üldse... Lõpuks läheb nagu Nokiaga...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.03.2013 15:36:02 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et neid rabama ikkagi ei hakata, sest hind tuleb üsna krõbe. Enamik inimesi ikka otsustab fööni kasuks kui hind on võrreldav. Meie, friigid, tahame Androidi ainult.

--

Proovisin netist leida UK müüja, kelle käest saada unlocked telefon, aga netist väga infot ei leia - kõik müüvad koos planidega. Variandid on vodafone, t-mobile, orange, o2, phones4u ja 3store.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 20:31:30 vasta tsitaadiga

Kui keegi peaks kasutama HTC ONE SV mudelit, siis sellele tuli nüüd JellyBean 4.12 ja Sense 4.1+
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.03.2013 20:52:29 vasta tsitaadiga

One'l vist probleeme kvaliteediga veidi: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=38905683&postcount=1623
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 21:04:00 vasta tsitaadiga

Vänt värk.

The massive cut in production is because of the shortage of two components - the voice coil motor and the camera module. Because of the camera module shortages HTC might ship only 800,000 to 1,200,000 One smartphones in the next couple of months.
Even though HTC promises to launch the phone on March 15, lots of markets might not get it before May (at the earliest). HTC has already declared the USA market as a major target, so if the rumors come true it's likely that other markets might not get the smartphone for months.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.03.2013 21:07:17 vasta tsitaadiga

Siis tuleb ZL võtta. Näis, äkki saab ikka tellida.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 21:23:07 vasta tsitaadiga

Kui tellimiseks läheb ja nende stock lubab ,siis andke teada. Joiniks.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.03.2013 21:31:42 vasta tsitaadiga

Kaamera: http://mobilenet.cz/clanky/htc-one-mame-v-redakci-vyzkouseli-jsme-fotoaparat-s-ultrapixely-11478
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 21:38:37 vasta tsitaadiga

dafuug, öine pilt, ISO speed rating: 1945
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.03.2013 23:55:06 vasta tsitaadiga

Inglismaalt tulevad esimesed teated, et release on lükatud edasi 29ndaks.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 00:04:10 vasta tsitaadiga

HTC ei saa endale sellist blacki lubada väga. Kui HTC One pidi olema mudel millega nad turule tagasi tulevad saab sellest viivitusest päris suur löök. Ma hakkasin juba SE ZLi poole vaatama. Ei jaksa suveni oodata uut telefoni.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.03.2013 00:06:07 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
HTC ei saa endale sellist blacki lubada väga. Kui HTC One pidi olema mudel millega nad turule tagasi tulevad saab sellest viivitusest päris suur löök. Ma hakkasin juba SE ZLi poole vaatama. Ei jaksa suveni oodata uut telefoni.


Mul sama lugu. Kui Tartusse jõuab, lähen poodi vaatama.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.03.2013 02:06:13 vasta tsitaadiga

HTC One S-iga oli suht sama keiss ju. Polnud härrastel piisavates kogustes emaplaate võtta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 09:36:06 vasta tsitaadiga

Masendav tarneaeg. Võtsin aifõuni hoopis icon_sad.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.03.2013 16:30:26 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Masendav tarneaeg. Võtsin aifõuni hoopis icon_sad.gif

No iPhone oleks pidand olema viimane variant kõigi muude föönide seas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 07:51:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere!

Mul küsimus htc one x omanikele.Kas tel. on peale jelly bean uuendust lag free või esineb siiski häireid



ei ole küll midagi täheldanud peale selle et kui videot vaadata tahab näppe kõrvetada a töötanud on koguaeg sujuvalt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 11:14:00 vasta tsitaadiga

Käisin ka laupäeval ja ostsin(loe=eeltellisin) Kännukast HTC One hõbedase mudeli. 11. inimene olin, kes oli seda teinud, lisaks veel ~40 broneerijat. Kokku pidi tulema esimese satsiga 60 telefoni Kännukasse(30 musta, 30 hõbedast).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 11:26:24 vasta tsitaadiga

Millal see esimene sats sinna jõudma pidi ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 12:11:10 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Millal see esimene sats sinna jõudma pidi ?

Kodulehel on 1. Aprill aga mitteametlikult öeldi, et see kuupäev võib lükkuda Aprilli teise poolde.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 16:48:25 vasta tsitaadiga

Jube, neil nüüd USA turg põhiline eesmärk.
Jama on see, et Sony lasi müüki Z ja ZL, samjung tutvustab kohe oma uut laeva...
HTC ise jälle hävib, telefon võib olla üks aegade parimaid, aga... (kaamerat ei arvesta:))

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.03.2013 17:51:49 vasta tsitaadiga

XDA-t lugedes ja esimesi pilte nähes on kindel, et kaamera kvaliteet on kindlasti parem kui Z-il või ZL-il.

UK-s on pooled operaatorid teada andnud, et hilineb, pooled aga mitte. Tundub, et kes preorderi tegid õigel ajal ära, saavad varem kätte. Kes hiljaks jäid, peavad ootama.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 14:41:16 vasta tsitaadiga

link :: HTC lets you try out the One flagship before buying it

http://one.htc.com/experienceit/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Millestone
HV kasutaja


liitunud: 10.05.2002




sõnum 12.03.2013 15:59:12 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab komenteerida kas lähiajal on oodata elisasse müüki htc one sv-d ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:14:45 vasta tsitaadiga

Suur pilt icon_exclaim.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:16:52 vasta tsitaadiga

hakkab tulema, hakkab tulema icon_smile.gif samsung võtku eeskuju
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:17:32 vasta tsitaadiga

mõnus alumiinium kobakas ikka...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 20:14:24 vasta tsitaadiga

Millestone kirjutas:
kas keegi oskab komenteerida kas lähiajal on oodata elisasse müüki htc one sv-d ?

Elisa kohta ei oska kommenteerida, pead nende infotelefonilt järgi pärima.
Tele2-st sain ühe viimastest valgetest One SV-dest, siniseid oli rohkem.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 21:19:47 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Klient
Tänan Teid saadetud kirja eest.
HTC One jõuab Tele2 müügi valikusse aprilli kuu jooksul. Hetkel ei ole veel täpne kuupäev teada. Hinna kohta tegin päringu ning vastan Teile esimesel võimalusel.
Head teeninduskuud soovides
Olen tänulik kui annate meile tagasisidet saadud teeninduskogemuse kohta. Tagasiside andmine võtab aega 3 minutit ning seda saate teha siin: http://www.tele2.ee/tagasiside . Tänan!


Aega läks aga sattusin kellegi targema otsa... Hommikul sain veel korra sellise kirja:

Tänan Teid saadetud kirja eest.
Palun täpsustage täpsne HTC One mudel mida soovite osta.
Tele2 pakub hetkel järgmisi HTC One mudeleid:
HTC One S
HTC One SV
HTC One X
Teie vastus ootama jäädes


One X+ on ka valikus, seda mulle ei pakutagi? Muutub rohkem juba Tele2 teemaks vist...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 20:58:08 vasta tsitaadiga

Kas võtta S või X? Telefoniga tahaks ka mängida ehk siis kumb protsessor on võimsam, kas 1,7 GHz või 1.5 GHz Quad-Core? Kuidas erinevad kaamerad?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 20:58:44 vasta tsitaadiga

X on parem kui S
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 21:24:20 vasta tsitaadiga

gan3b, ei ole päris nii. S on õhem, sutike väiksem, kergem ja kiiruse poolest X-st üle. Seda juhul muidugi kui S on S4 prosega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 21:25:12 vasta tsitaadiga

riistvara on ikka oneXil tublisti kõvem one Siga võrreldes http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4320&idPhone2=4574
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 21:31:37 vasta tsitaadiga

Jah, seda küll. Aga reaalne kasutus ja testid näitavad vastupidist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 22:02:51 vasta tsitaadiga

Aga mänge ja muid appe veab ikka vist neljatuumaline prose paremini?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 22:11:08 vasta tsitaadiga

Küllap jah. Oman ise One x mudelit, aga olen sõbra S4 prosega S mudelit natuke näppida saanud ja too oli menüüdes ja asjade avamisel tuntavamalt sujuvam ja kiirem. Mänge nähtavasti 4 tuumaline jooksutab jah paremini.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 22:13:17 vasta tsitaadiga

http://gizmodo.com/5990360/htc-one-ultrapixel-camera-how-does-it-stack-up?utm_source=kotaku.com&utm_medium=recirculation&utm_campaign=recirculation

Iseasi kui usaldusväärne lehekülg on, aga tundub suhteliselt pädev kaamera. Ei midagi ennekuulmatut, aga selle testi põhjal pakub Lumia 920le konkurentsi küll. HTC One'ist siis jutt, ilma X, S või V ta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 23:12:00 vasta tsitaadiga

Kaalusin samuti, kas X või S, pelgasin X-i suure ekraani tõttu, aga võtsin siiski tolle ja ei kahetse. Hetkel jelly bean peal ja sellega on küll kõik väga kiire ja sujuv, ei ole kurtmiseks põhjust olnud. 4.7" ekraani kohta on väga kompaktse telefoniga tegu, isegi üllatusin, et ühe käega kannatab kasutada, nt. S3 küll ühe käega kasutatav pole.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 23:26:56 vasta tsitaadiga

S3 on gramm suurem ka. Ja täpselt just see gramm mis liiast tõesti ühe käega kasutamisel icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 11:26:56 vasta tsitaadiga

Aga mis vahe on X ja S kaameratel?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 12:35:21 vasta tsitaadiga

Kaamerad on näitude poolest täpselt samad välja arvatud one x video 1080p@24fps vs one s 1080p@30fps
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.