|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2013 18:52:58
|
|
|
pois11, max kiirus on nii palju, kui sul pulk võimaldab.
Ning tasub laadida feicbuukist, seal saad veel 20% otsa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
07.03.2013 22:13:52
|
|
|
Tere! oskab keegi ehk mind aidata ? Probleem selles et telefon pole kunagi 3g peale läinud, koguaeg 2g ,edge või mõni muu..
Hetkel Htc Desire ja android 4.1.1, eelmiste telefonidega oli sama jama, kas see vpn konf vale ?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2013 22:24:08
|
|
|
Seadetest määra, et oleks vaid 3g võrgus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
10.03.2013 17:35:23
|
|
|
Mingi piidur toimub T2 võrgus - DL siksakitab 150...400kb vahel, samas "linuxi distro", tuleb 2Mb stabiilselt.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2013 18:20:01
|
|
|
Alates 1. aprillist mobiilse interneti paketti mittevalinud klientidele kuni 100 MB interneti kasutamise päevahinnaks 1 euro.
http://www.tele2.ee/3839.html
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
10.03.2013 18:21:22
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Alates 1. aprillist mobiilse interneti paketti mittevalinud klientidele kuni 100 MB interneti kasutamise päevahinnaks 1 euro.
http://www.tele2.ee/3839.html |
Mitte et seda tormaks kasutama, aga kas see 1EUR tuleb esimese bitiga laksust peale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.03.2013 20:00:18
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Alates 1. aprillist mobiilse interneti paketti mittevalinud klientidele kuni 100 MB interneti kasutamise päevahinnaks 1 euro.
http://www.tele2.ee/3839.html |
Mitte et seda tormaks kasutama, aga kas see 1EUR tuleb esimese bitiga laksust peale? |
Eeldatavalt, jah, esimese bitiga saad Euro arvele ja pärast 100MB ületamist saad eeldatavalt veel ka GPRS-EDGE kiiruse kah, kuni päeva lõpuni.
Nii, et a neli-viis 3-4 minutilist Youtube musavideot ning ongi maht täis.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2013 21:00:37
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Alates 1. aprillist mobiilse interneti paketti mittevalinud klientidele kuni 100 MB interneti kasutamise päevahinnaks 1 euro.
http://www.tele2.ee/3839.html |
Mitte et seda tormaks kasutama, aga kas see 1EUR tuleb esimese bitiga laksust peale? |
Eeldatavalt, jah, esimese bitiga saad Euro arvele ja pärast 100MB ületamist saad eeldatavalt veel ka GPRS-EDGE kiiruse kah, kuni päeva lõpuni.
Nii, et a neli-viis 3-4 minutilist Youtube musavideot ning ongi maht täis. |
Ilmselgelt need, kes päev otsa musavideosi sealt vahivad, on juba ammu paketi võtnud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
11.03.2013 00:31:02
|
|
|
miski medium pakett, 2mb/sek on allalaadimispiirang. Alevikus hetkel H ( hspda? ) signaal põhjas ja ping 135ms, download 676kbps ja upload 1122kbps. Samas siin samas on ka tele2 mobiilse neti pulk ja sellel 3g signaal põhjas ja miski 3.4mb sek allalaadimine ja 1mb/sek üleselaadimine. Telefoniks htc desire..
miks nii aegalne see mobiilne net koguaeg on ?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
11.03.2013 11:27:42
|
|
|
See pulk ajab ikka närvi, kus kohas saab panna selle peale et ta automaatselt connectiks ära neti arvuti käivitamisel?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
11.03.2013 16:33:04
|
|
|
rainisk, kasutad wini tarkvara või pulga tarkvara?
Tuli täna järgmine SMS Tele2-lt:
Hea klient! Nüüdsest on Sul v6imalus tellida endale uued odavad paketid: tasuta v6rgusiseste k6nede, s6numite ja interneti paketid saad tellida sms'ga v6i Smart Iseteenindusest. Ühtlasi teavitame, et alates 01.04.2013 l6petatakse laadimisest tulenevate sooduspakettide Hinnaliider, Tele2 v6rgus tasuta + internet ja Hinnaliider tasuta internetiga + Tele2 v6rku tasuta pakkumised. Jääb kehtima Tele2 v6rku tasuta pakett alates 10 eur laadimisest. Tutvu meie uute soodsate pakettidega ja vaata muudatuste kohta infot kodulehel smartkaart.ee
12€ piiramatu internet lõpetatakse ära, rsk
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2013 16:48:30
|
|
|
1dumbpcuser: Aga lubavad ju sama mahtu, mis Elisa jagas vist juba 5 aastat tagasi, ehk siis 3GB ühes kalendrikuus.
Igatahes aasta tagasi alanud super-imesoodustustest suutis Tele2 kõigest nii aastakese kinni pidada...
------------------
Aga kui Tele2 raha ei taha, eks siis viiakse raha konkurentidele, lootuses, et need ikka raha tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
11.03.2013 17:28:43
|
|
|
ma pulga pealt installisin mis tuleb, aga ei connecti ikka netti :S
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.03.2013 17:56:13
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Aga kui Tele2 raha ei taha, eks siis viiakse raha konkurentidele, lootuses, et need ikka raha tahavad. |
kuhu ja kellele?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
11.03.2013 18:20:03
|
|
|
Täna just võtsin T2 4G niisama prooviks teadmisega, et niikuinii lõpetan lepingu selle 2 nädala jooksul ära.
Nüüd siis hakka jälle otsima piiramatu mahuga 3G netti.
EDIT: 4G testimisest niipalju, et teenindaja poes vaatas, et mast on 3km kaugusel ning rääkis, et see ongi enam-vähem selline piir. Toas saab 4G levi kätte vaid lae all (teine korrus), kuid ära ei ühenda
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.03.2013 19:00:36
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| See pulk ajab ikka närvi, kus kohas saab panna selle peale et ta automaatselt connectiks ära neti arvuti käivitamisel? |
Tele2 ei tea, aga seega pead programmi seadetes minema profiilide alla ja selgeks tegema, mis on APN nimi. Eeldan, et pulk kasutab mobile broadbandi, mitte dial-up.
Kui APN nimi selge, siis avad internetiühenduste nimekirja, avad sealt võrguühenduse, millega oled ühendatud, vajutad disconnect. Seejärel avad selle lahti ühendatud võrgu seaded. Seal otsid üles, kuhu saad sisestada selle APN nime ja paned ühendama. Ja valid, et ühendaks automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
11.03.2013 19:34:09
|
|
|
No mul peaks seadetes kõik korras olema
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.03.2013 19:48:12
|
|
|
rainisk, APN nimeks on sul siis mobileinternet.tele2.ee.
Nüüd pead avama võrguühenduste nimekirja (Windowsis, süsteemisalves on võrguühenduste ikoon). Sealt klikkad Tele2 Eesti AS nimelisele võrguühendusele ja katkestad netiühenduse. Seejärel paremklikkad sellel ühendusel, valid seaded. Vahelehel Profiil saad sisestada selle APN nime.
Need mu juhendid on Elisa kohta, aga peaksid kehtima ka siin -> http://liivanelord.planet.ee/?id=409&Kuidas_%C3%BChendada_automaatselt_mobiilse_i
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2013 19:50:37
|
|
|
Arvutis on Tele2-e APN ikkagi internet.tele2.ee
Antud APN viitab pigem mingile telefoni-mobiil-neti paketile ja see võib sel juhul arvutis ka mitte töötada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
11.03.2013 19:56:17
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:35:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.03.2013 20:09:02
|
|
|
Tele2-s pole sellel APN-l mitte mingit tähtsust. Pange või tahanteada.ee sinna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2013 20:11:47
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Arvutis on Tele2-e APN ikkagi internet.tele2.ee
Antud APN viitab pigem mingile telefoni-mobiil-neti paketile ja see võib sel juhul arvutis ka mitte töötada. |
| tsitaat: |
APN muutub vastavalt kasutatavale internetiteenusele:
Lepinguline klient ilma eraldi internetipaketita: internet.tele2.ee
Lepinguline klient internetipaketiga: mobileinternet.tele2.ee
Lepinguline klient staatilise IP paketiga: static.tele2.ee
Kõnekaardi klient: internet.tele2.ee
Mobiilse interneti stardikomplekti kasutaja: data.tele2.ee
|
|
Nojah - aga ülevaltpoolt näed, kuidas APN on mobileinternet.tele2.ee ja ühendus arvutis tööle ei lähe. Järelikult tahetakse arvutis mingit teistsugust APN-i saada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.03.2013 20:21:19
|
|
|
tahanteada, kle, võta rohud ära. Kus on rainisk öelnud, et ei ühenda netti? Tal ei ühenda AUTOMAATSELT netiga.
Kui ta praegu vaikimisi seadetena see mobile* toimib, siis peaks see toimima ka sel juhul, kui ta soovib sellesama ühendusega automaatselt ühendada, kui arvuti käivitub. Ma saan aru, et ta soovib, et arvuti oleks automaatselt netiga ühendatud, mitte ei pea ise ühendama.
Kui ta saab automaatselt ühendama, siis võib edasi vaadata, kas äkki on võimalus, et ka selle tobeda tarkvara käivitumise saaks ära keelata, sest internetiühenduse saavutamiseks ei ole seda programmi üldse vaja.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
11.03.2013 21:12:20
|
|
|
Lähipäevil selgub, kas järgmisel nädalal tuleb TELE2 online intervjuu.
Igaks juhuks võib juba küsimusi valmis mõelda
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
11.03.2013 21:37:05
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Lähipäevil selgub, kas järgmisel nädalal tuleb TELE2 online intervjuu.
Igaks juhuks võib juba küsimusi valmis mõelda  |
Anna siis kindlasti varakult teada.
Esimese küsimusena tahaks kindlasti seletust sellele pildile: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7555683#7555683
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
11.03.2013 22:34:44
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
tahanteada, kle, võta rohud ära. Kus on rainisk öelnud, et ei ühenda netti? Tal ei ühenda AUTOMAATSELT netiga.
Kui ta praegu vaikimisi seadetena see mobile* toimib, siis peaks see toimima ka sel juhul, kui ta soovib sellesama ühendusega automaatselt ühendada, kui arvuti käivitub. Ma saan aru, et ta soovib, et arvuti oleks automaatselt netiga ühendatud, mitte ei pea ise ühendama.
Kui ta saab automaatselt ühendama, siis võib edasi vaadata, kas äkki on võimalus, et ka selle tobeda tarkvara käivitumise saaks ära keelata, sest internetiühenduse saavutamiseks ei ole seda programmi üldse vaja. |
Mul ei ühendu üldse netti see.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
11.03.2013 22:47:22
|
|
|
Uute küsimuste koostamiseks tuleks enne vanad küsimused-vastused kriitiliselt üle vaadata. Puhtalt mälu järgi võib juba öelda, et sellest kujuneks peaaegu sama küsimuste-vastuste voor nagu poliitikutelt enne järjekordseid valimisi küsitav "miks te oma väljakäidud lubadusi ja pajatusi täitnud pole" ja ilmselt saavad ka vastused üsna sarnased olema.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.03.2013 23:03:48
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
tahanteada, kle, võta rohud ära. Kus on rainisk öelnud, et ei ühenda netti? Tal ei ühenda AUTOMAATSELT netiga.
Kui ta praegu vaikimisi seadetena see mobile* toimib, siis peaks see toimima ka sel juhul, kui ta soovib sellesama ühendusega automaatselt ühendada, kui arvuti käivitub. Ma saan aru, et ta soovib, et arvuti oleks automaatselt netiga ühendatud, mitte ei pea ise ühendama.
Kui ta saab automaatselt ühendama, siis võib edasi vaadata, kas äkki on võimalus, et ka selle tobeda tarkvara käivitumise saaks ära keelata, sest internetiühenduse saavutamiseks ei ole seda programmi üldse vaja. |
Mul ei ühendu üldse netti see. |
| rainisk kirjutas: |
| See pulk ajab ikka närvi, kus kohas saab panna selle peale et ta automaatselt connectiks ära neti arvuti käivitamisel? |
Algküsimuses oleks võinud mainida, et sul on netti ühendamisega probleem, mitte neti ühendamisega automaatselt arvuti käivitumisel.
Siis jah, aidata ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2013 23:51:22
|
|
|
Üks variant, helistada Tele2-e, et kas see pakett üleüldse töötab arvutipaketina. Ja kui töötab, siis mis tingimustel:
- milline APN peab arvutis olema
- v6i tuleb lisaks tellida päeva / nädala / kuupakett vms.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
12.03.2013 11:22:57
|
|
|
Mul on see tele2 internet arvutis Large.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.03.2013 11:35:56
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| Mul on see tele2 internet arvutis Large. |
Aga tee lihtne katse, muuda ajutiselt APN ära APN-iks internet.tele2.ee
Näiteks teed ühe ajutise Accounti, nimetades seda näiteks Tele2B-ks, hiljem saad alati ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
12.03.2013 12:26:39
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:35:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
14.03.2013 00:56:20
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
[b]Tuli täna järgmine SMS Tele2-lt:
Hea klient! Nüüdsest on Sul v6imalus tellida endale uued odavad paketid: tasuta v6rgusiseste k6nede, s6numite ja interneti paketid saad tellida sms'ga v6i Smart Iseteenindusest. Ühtlasi teavitame, et alates 01.04.2013 l6petatakse laadimisest tulenevate sooduspakettide Hinnaliider, Tele2 v6rgus tasuta + internet ja Hinnaliider tasuta internetiga + Tele2 v6rku tasuta pakkumised. Jääb kehtima Tele2 v6rku tasuta pakett alates 10 eur laadimisest. Tutvu meie uute soodsate pakettidega ja vaata muudatuste kohta infot kodulehel smartkaart.ee
12€ piiramatu internet lõpetatakse ära, rsk  |
Ai kurrja Tea mis uss neid nüüd siis hammustas. Ja huvitav, et minule ei ole sellist SMS'i tulnud. Aga peale 0,5h tele2 kodukal tuhnimist leidsin lõpuks ka lehe, kus siis lehe lõpus sellest ka kirjutatud on http://www.tele2.ee/smart/tele2_vorku_tasuta_internet.html . Aga huvitav, et miks seda uudiste rubriigis ei kajastata. Miks sellist olulist informatsiooni peab mingi vihje peale kuskilt imelikust kohast avastamas käima.
Et kuidas muidu kliente sundida uusi kehvemate tingimustega pakette (http://www.tele2.ee/smart/revolutsiooni_interneti_paketid.html) kasutama jah. Grrrr, revolutsioon või asi, ma ütlen. See 3 GB saab ühe nädalavahetusega ju täis. Hakka siis lisaks veel kahte SIM kaarti pidama. Täielikult ebamugav ju. Kui oleks Tele2 4G Small andmemahu piirang 15 GB siis võtaks juba selle ligi.
Siis veel http://www.tele2.ee/smart/hinnad_tavahinnad.html lehe lõpus kirjutab, et:
| tsitaat: |
NB! Alates 01.04.2013 muutub interneti arveldamise kord järgnevalt:
Kasutades ühes kalendripäevas alla 500 kB andmemahtu, arvutatakse andmemahtu 100 kB täpsusega, mis maksab 0,20 eurot. Alates 500 kB-st on internet tasuta, mis tähendab, et võid Eestis surfata nii palju, kui soovid**, aga mitte kunagi ei maksa see rohkem kui 1 euro kalendripäevas.
** Kehtib mõistliku kasutuse põhimõte 200 MB kalendripäevas. Selle täitumisel hakkab kehtima hind 0,20 eur MB kohta kuni kalendripäeva lõpuni. Internetiteenuse mõistliku kasutuse andmemahu täitumisest teavitatakse SMSiga. |
| ot: |
Spoiler 
tanel, millegi pärast ei toimi enam [b][ /b] tagid
|
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
viimati muutis Cancer 14.03.2013 01:04:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
14.03.2013 00:59:38
|
|
|
| tsitaat: |
tanel, millegi pärast ei toimi enam [b][ /b] tagid
|
hmm
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
14.03.2013 01:14:35
|
|
|
B toimib...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.03.2013 01:26:15
|
|
|
viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:02:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.03.2013 17:06:12
|
|
|
viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:02:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.03.2013 19:33:28
|
|
|
tahanteada, oma 3 gigaga võivad vareseid loopida. Mul kuus mobiilse neti traffic nii 40 giga:
Eks tuleb see smarti netikaart hankida. Ei saa telefoniga kh kõigele hotspotida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.03.2013 21:32:01
|
|
|
...
viimati muutis 2 trini 19.04.2013 19:15:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.03.2013 21:38:36
|
|
|
| tsitaat: |
| Internetikaart peaks e-poes taas saadaval olema alates 21.03.2013 |
Panin juba meeldetuletuse, et selle defitsiitse asja saaks ära krabada. Meibi saab isegi aprilliks kätte
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
14.03.2013 21:57:30
|
|
|
| ot: |
ärge nüüd "näkku lööge", aga mina (ja arvan et paljud) on sellise sündmuste käiguga rahul. Mõtlen siis piiranguid "piiramatule" netile nüüd nii kiiruse kui ka mahu suhtes. Seda siis niikaua, kuni tegelikult Tele2 tehnika veel kokkuvõttes klientide "tahtmistele" järele pole jõudnud, tagajärjeks ülekoormused võrgus. Ehk saab nüüd neid kasvõi natukenegi vähem olema, loodab. Mina, kes ma kasutan lepingulise kliendina "internet arvutis" paketti, minu jaoks jah, positiivne uudis, sorry... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
15.03.2013 11:38:23
|
|
|
Ehk siis revolutsioon sai läbi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
15.03.2013 16:53:03
|
|
|
Plaan üle minna tele2 3,5G netile.Aga palju kellelgi kuus reaalselt GB kokku tuleb?
Kas kohe 30gb täitudes kraanid koomale,või pisteliselt?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.03.2013 17:37:28
|
|
|
oksakoor,
Mida tänaseni igapäevaselt netis teed? Loed ainult meile ja Postimeest/ istud pool päeva Youtuubis/ lubad Steamil mõne suurema mängu paar korda kuus alla tõmmata?
Mul oli eelmine kuu ~25 G. Lehelugemisel ja youtuubil ennast tagasi ei hoidnud, aga Steami mänge sikutada enam eriti ei tahtnud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
15.03.2013 17:53:12
|
|
|
Torrent huugab.Praegu kasutasin elion wifit,kuid see läheb 1.juunis kinni.
Paljalt torrenti peale läks 130gb.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
15.03.2013 17:54:56
|
|
|
väljavõtte järgi peaks olema üle 50 giga, aga see arvestus on neil väga imelik. tegelikud mahud on ikka umbes paarsada giga
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|