Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2013 13:01:26 vasta tsitaadiga

Korduvalt räägitud kuid teatud kontingent lihtsalt tegeleb aktiivselt info ignoreerimisega icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.02.2013 13:01:54 vasta tsitaadiga

Räägi asjast icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 13:53:20 vasta tsitaadiga

vipu, su küsitmustele on vastused korduvalt antud! Loe neid.

Kui midagi asjalikku postitada ei ole siis ära postita. Krt elementaarset infost arusaamise oskust õpetati algklassides juba minuteada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2013 14:07:23 vasta tsitaadiga

http://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/2940/jewish/In-Pursuit-of-Ignorance.htm

Kirjeldab nii mõnegi tegelase maailmapilti

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 22.02.2013 14:49:47 vasta tsitaadiga

elitism ajudele ei hakka? nagu katkine plaat väntab siin fäänside väljenditega nagu "info töötlus", "teaduslik meetod", "ignorantsus" etc etc kui pidevalt lugeda, kui lollid on kõik peale sinu enda, siis hakkad veel uskuma ka seda
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 14:58:59 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
elitism ajudele ei hakka? nagu katkine plaat väntab siin fäänside väljenditega nagu "info töötlus", "teaduslik meetod", "ignorantsus" etc etc kui pidevalt lugeda, kui lollid on kõik peale sinu enda, siis hakkad veel uskuma ka seda

Mis ratsionaalse motlemise propageerimises halba on?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 15:17:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
guest1902 kirjutas:
elitism ajudele ei hakka? nagu katkine plaat väntab siin fäänside väljenditega nagu "info töötlus", "teaduslik meetod", "ignorantsus" etc etc kui pidevalt lugeda, kui lollid on kõik peale sinu enda, siis hakkad veel uskuma ka seda

Mis ratsionaalse motlemise propageerimises halba on?

Ma kujutan ette, et see hakkab inimese maailmapilti häirima teatud juhtudel..
Dunning–Kruger effect
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2013 19:28:15 vasta tsitaadiga

Ignoreerides "pisiasja", et too efekt on suht-koht risti vastupidine ratsionaalsele mõtlemisele siis kui valida too vs olla vipu-greaper siis esimene võidab iga kell igas asendis icon_biggrin.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 10:00:39 Selline huvitav leht(sait) filmi ja TV huvilistele vasta tsitaadiga

link :: Documental.su

Dokumentaal(Нам и не снилось. Ванга. Продолжение) tõlget veel ei ole,midagi taolist pole varem näinud ja muidugi kõik kolm filmi järjest vaadatud.Soovitan teistelegi seda filmi ja netilehte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 21:36:55 vasta tsitaadiga

Igavene jama, sealt küll tõmmata ei kannata.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 22:13:52 vasta tsitaadiga

link :: Online

masmre kirjutas:
sealt küll tõmmata ei kannata.

kas torrent on parem:
http://skachat-torrent.com/
http://riper.am/doc-tv/
http://torrent-shara.net/

ise olen alati eelistanud millegipärast ftp- või http linke
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 08:41:42 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 10:38:26 vasta tsitaadiga

robaotlind linnuks aga need ledsilmad icon_lol.gif
või on see lihtsalt mingi renderdus icon_confused.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 11:24:41 vasta tsitaadiga

youtube video juures olevalt lingilt paistab päris olema.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2013 12:46:59 vasta tsitaadiga

Tartu Ülikoolis nad leiutasid mingit mootorit mis matkis lihase kokkutõmmet, pmst sellise mootoriga oleks kerge kalu ja linde teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009



Online
sõnum 04.03.2013 14:50:57 vasta tsitaadiga

Lendamise suur probleem on mootori ning energiaallika massi ja saadava võimsuse suhe. Isegi kui pikendusjuhe järgi on, ei suudaks paljud mootorid ennast ise üles vedada. Akudel asi ainuüksi horisontaalis normaalselt liikuma saada on juba paras väljakutse - elektriautod endiselt sakivad.
Flying bird man on ju selge fake. Inimesel ei ole niipalju jõudu, et ennast maast lahti lehvitada. Seega mingi lihast matkiv mootor kaalub kindlasti rohkem kui lendamiseks vaja on.

Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 15:56:57 vasta tsitaadiga

Jätkuks vanale teemale

Spoiler Spoiler Spoiler



Obama DHS Purchases 2,700 Light-Armored Tanks to Go With Their 1.6 Billion Bullet Stockpile
http://www.thegatewaypundit.com/2013/03/obama-dhs-purchases-2700-light-armored-tanks-to-go-with-their-1-6-billion-bullet-stockpile/

The Department of Homeland Security (through the U.S. Army Forces Command) recently retrofitted 2,717 of these ‘Mine Resistant Protected’ vehicles for service on the streets of the United States.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2013 16:34:26 vasta tsitaadiga

aga see on nagu veepeal kõndimine, kõndida ei saa, aga joosta saab kui jõuad kiirust hoida.

novatoris ka üks jutt kunstlihastest http://novaator.ee/ET/idee/kunstlihased_astuvad_mootori_asemele/

tsitaat:
Mis siis paneb kunstlihase liikuma? Lihase kiud meenutab justkui plastikust käsna, mille sees on ioonvedelik - ioonidest koosnevad vedelad soolad.
"Elektrivoolu toimel hakkavad laetud osakesed - ioonid kõik ühes suunas liikuma," kirjeldab erakorraline teadur Urmas Johanson. "Osakesed võivad lükata enda ees veel veemantlit, mis suurendab kunstlihase ruumala, nii mängivad paindumises rolli nii ruumala kui mass."
Tänapäeval on võimalik teha 0,1 grammi kaaluv kunstlihas, mis tõstab üles 0,6 grammi. Kuid edasi tulevad Aabloo sõnul juba takistused. On küll tehtud lihas, mis kaalub grammi ja suudab tõsta kuus grammi, kuid sealt edasi on piir ees. Kilone lihast tõstmas kuut kilo on jäänud veel unistuseks.


Huvitav, miks inimene üritab kõike teha metallist, plastikust kui võiks üritada kasvatada hoopis elusat lihast, toita teda miski lahusega ja elektriga juhtida. Pärast matad mootori kompostihunnikusse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009



Online
sõnum 04.03.2013 21:32:15 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga see on nagu veepeal kõndimine, kõndida ei saa, aga joosta saab kui jõuad kiirust hoida.

Kahtlane... too mingi näide.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2013 23:07:00 vasta tsitaadiga

aga palun. jalatsid peavad olema õiged.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 23:16:05 vasta tsitaadiga

vipu, see ei ole siin naljakate videode teema!
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2013 23:22:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
vipu, see ei ole siin naljakate videode teema!


mis jälle ei meeldinud? täiesti reaalne asi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 23:24:56 vasta tsitaadiga

ärge provotseerige trolli icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 23:33:08 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Renka kirjutas:
vipu, see ei ole siin naljakate videode teema!


mis jälle ei meeldinud? täiesti reaalne asi.
icon_eek.gif icon_lol.gif eusa_wall.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2013 23:35:08 vasta tsitaadiga

mingi ratsionaalne argument ka tuleb või ainult mingi isiklik vimm vms? kas pole võimalik selline asi või lootis keegi kilomeetrite viisi veel kõndimist...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 23:41:08 vasta tsitaadiga

vipu, see ei ole võimalik. Tegu on reklaamikampaaniaga.

Vaata kasvõi Müüdimurdjate vastavat katset.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 23:54:41 vasta tsitaadiga

Mõnele kuluks tõesti kasvõi Snopes.com lugemine vahelduseks ära, selle asemel et youtube's ringi surfida ja komöödiat uskuma jääda..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 00:09:29 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga palun. jalatsid peavad olema õiged.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 00:18:35 vasta tsitaadiga

http://socialtimes.com/hi-tec-comes-clean-liquid-mountaineering-campaign-a-hoax_b14763
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.03.2013 00:33:02 vasta tsitaadiga

ei olnud kursis sellega, nägin seda kunagi ammu juba extreme spordi pealt ja sealt jäi meelde. vahet pole, kunagi teeb keegi selle asja nagunii ära.
aga pidevate naeruvääristamise eest kaalun teile negatiivsete panemist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 01:37:17 vasta tsitaadiga

Hiljuti lekkinud "INTERNMENT AND RESETTLEMENT OPERATIONS" (FM 3-39.40) on päris intrigeeriva sisuga.
http://info.publicintelligence.net/USArmy-InternmentResettlement.pdf
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.03.2013 01:57:46 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
ei olnud kursis sellega, nägin seda kunagi ammu juba extreme spordi pealt ja sealt jäi meelde. vahet pole, kunagi teeb keegi selle asja nagunii ära.
aga pidevate naeruvääristamise eest kaalun teile negatiivsete panemist.
pane parem endale thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 11:38:14 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:

aga pidevate naeruvääristamise eest kaalun teile negatiivsete panemist.

See on vastuolus HV foorumi reeglitega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.03.2013 13:44:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:

aga pidevate naeruvääristamise eest kaalun teile negatiivsete panemist.

See on vastuolus HV foorumi reeglitega


Reeglid kehtivad alati ainult osadele inimestele, teistele nad ei kehti. Selgitan sulle.

Loeme Vaba mikrofoni reegleid: Tasutud postitamisõigus EI ANNA MITTE MINGIL MOEL ÕIGUST LÄBUSTADA ega foorumi korda mingil muul viisil rikkuda ! Keelatud on rassistlikud, vaenu õhutavad, trollivad, seksistlikud, halvustavad ja piraatlust propageerivad teemad/postitused !

Mis on läbu, mis on trollimine - subjektiivsed arusaamad. Läbu ja trollimine võib vabalt olla arvamus mis lihtsalt ei meeldi.

Mis ma siis jälle valesti tegin? Postitasin video, okei ma ei teadnud, et see on pettus. Sama moodi postitas ka Tanel selle linnu video, mis võib olla pettus ja ka ei pruugi.
Aga keegi ei postitanud Tanelile kommentaare stiilis - ära toida trolli, ei lisanud solvavaid emotikone, sest sellele järgneks arvatavasti bän.

Minu videole oleks võinud kohe siis selgitavalt vastata: Kahjuks on tegu pettusega. Selle asemel sai teatud seltskond lihtsalt solvata või alandada ja on tegijad (mõni on veel ise moderaator kes peaks reegleid kõige täpsemini järgima).
Miks ma siis ei võiks panna negatiivset kellelegi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 13:50:28 vasta tsitaadiga

Muuseas, see FESTO SmartBird tundub olevat siiski reaalne asi icon_arrow.gif http://www.festo.com/net/SupportPortal/Files/46270/Brosch_SmartBird_en_8s_RZ_300311_lo.pdf

Üritan teemat hiljem natuke puhastada.
P.S. Kommenteerimismoodul mõeldud äriliste tehingute hindamiseks.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 05.03.2013 14:52:46 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 14:58:30 vasta tsitaadiga

festo smartbirdi video juures olevalt lingilt leidis ka making of video, kus oli päris ilusasti seletatud ja näidatud, mida saavutada taheti ja kuidas selleni jõuti.

Link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:21:00 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Lendamise suur probleem on mootori ning energiaallika massi ja saadava võimsuse suhe. Isegi kui pikendusjuhe järgi on, ei suudaks paljud mootorid ennast ise üles vedada. Akudel asi ainuüksi horisontaalis normaalselt liikuma saada on juba paras väljakutse - elektriautod endiselt sakivad.

See jutt oleks ehk 15a tagasi paika pidanud, tänapäeval ei pea see paraku enam kuidagi paika. Huvi korral võid ennast neti vahendusel elektriliste (multi)kopter/lennuki mudelitega kurssi viia.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 17:51:23 vasta tsitaadiga

Selle smartbirdiga seoses ilmus vist Imeline Teadus- ajakirjas ka artikkel?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009



Online
sõnum 05.03.2013 18:31:56 vasta tsitaadiga

Terror, jutt jumala õige. Olen ka ise näinud, et akudega droonid täitsa toimivad.
Minu tekst oli aga rohkem vastuseks vipu mainitud lihasmootorite olemasolule ning miks neid peatselt ikkagi lennunduses kasutada ei saaks.

vipu, kahtlustasingi, et sa selle vee peal jooksmise video postitad.
Natuke kriitilist mõtlemist, milline peab olema vee pindpinevus, et see inimese massi kannataks? Putukad ju saavad vee peal chillimisega hakkama.
Parem viide oleks olnud "Jesus Christ lizard" http://en.wikipedia.org/wiki/Common_basilisk - vaata seda videot seal allpool.

Inimesele oleks siis variant ühendada enda jalgade külge pesukausid ning nendega kiirelt üle vee silgata.
Newtoni kolmas seadus väidab, et kaks keha mõjutavad teineteist jõududega, mis on suuruselt võrdsed ja suunalt vastupidised. Et vee peal püsida, peab vesi sind mõjutama sinu massi suuruse jõuga. Lumekooriku peal jooksmine on juba kohati keerukas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 05.03.2013 22:16:10 vasta tsitaadiga

oleneb aine viskoossusest
rääkides newtonist -> http://en.wikipedia.org/wiki/Non-Newtonian_fluid

edit: lisan mõned videod sellest huvitavast ainest, esimene demonstreerib sellel jooksmist, teine .. rohkem meelelahtuslik
A pool filled with non-newtonian fluid
Spoiler Spoiler Spoiler


edit2: võib teha füsateema, aga ma ei kujuta ette, mis sellest konkreetselt välja võiks kujuneda.. ise õpin nimetet eriala ja on siit foorumist silma jäänud, et nii mõnigi on tähe hoonet tartus väisanud..
samas igasugused viited nõuavad läbitöötamisel tegelikult masendavat ajakulu, seetõttu piirdungi aeg-ajalt mõne repliigiga, kui teemaga kuidagi kokku peaks minema

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''


viimati muutis guest1902 05.03.2013 23:11:04, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 22:49:16 vasta tsitaadiga

Võiks miski füüsikateema teha? thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 00:38:51 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 06.03.2013 01:37:03 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 11:31:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 12:52:16 vasta tsitaadiga

link


Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 13:03:39 vasta tsitaadiga

oh jumal küll, oleks siis võinud vähemalt otse wiredi või techreview lingi anda.
see häma ühe ülepealkirjastatud nupukese ümber on naeruväärne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 13:13:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
link


Kui kohutavat õigekirja ignoreerida, siis on tegemist huvitava lugemisega.

David Icket on mõtet tsiteerida ainult kontekstis, mis käsitlevad vaimuhaiguse sümptome.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 13:37:05 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oh jumal küll,


Huvitav kuidas sul sellele lingile klikkimine üle jõu ei käinud? Muide, ristikesest saad lehe kinni panna.

sukelduja kirjutas:
David Icket on mõtet tsiteerida ainult kontekstis, mis käsitlevad vaimuhaiguse sümptome.


Eks igaühele oma.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:32:47 vasta tsitaadiga

Kristoferr, huvitav lugemine on lingil oleva aluseks olnud lood pluss siis teadustöö ise.

ehk siis inglise keelest aru saades oleks parem alustada university of washingtoni lehelt:
http://www.washington.edu/news/2012/12/10/do-we-live-in-a-computer-simulation-uw-researchers-say-idea-can-be-tested/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.