Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
dohc on täitsa sees hetkel.
uuendused tulenevad uuest patchist nagu ma aru sain? Peaks vanilla olema täiesti ju? See sireen mind isiklikult häirinud pole, sest pole selle tagajärjel veel surma saanud. Pigem siis peaks see koguaeg huilgama mitte siis kui playerid läheduses.
Samuti, kas keegi võiks öelda kuidas täpsusrelvi leitakse? Ma pole peale paari-nädalast barracksite/tentide lootimist näinud ikkagi ühtegi täpsusrelva.
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
Kuule paksu ole vait(jah ma tean milline sa välja näed). Teie hostite Eesti ainukest serverit ja siis keerate selle oma lisade ja munnide adminitega nii perse et keegi ei taha seal käia. Kickite niisama jne. Kunagi oli see server täitsa täis päeval aga nüüd on mingi 15-20 inimest. Ja pealegi kui sa nii äss vend oled mu vanust siin pakkuma siis ma võin öelda et nats valesti läks. JA ÜKS ASJALIK KRIITIKA ON, KUI SA SIIN HAKKAD KÕIGIGA MÖLISEMA SIIS ÄRA TULE NUTMA KUI TEIE SERVER TÜHI ON VARSTI, KOHELGE MÄNGIJAD NAGU VÕRDSEID JA ÄRGE ROPENDAGE.
Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski.
no siis on pooltel mängijatest serveris luulud sa tee endale kõigepealt selgeks, millal sul õigus on ja millal mitte ning siis alles hakka mulle soovitusi jagama.
küsiks ka veel, et mis värk sellega on, et teil spawnib serveris sa-58, aga ülla-ülla - üles korjates saab serverist kicki. väga huvitav. soovitaks filtreid ka updateda vahel.
chesm6mmi, pane server kinni kuni A3 tulekuni, saad närve puhata ja ei pea siin idiootidega vaidlema
Ise pole juba mitu-mitu nädalat DayZi mänginud ( üks päev hiljuti logisin 2 minutiks sisse )...Olen Rafterman ehk üks adminnidest siis. Pole küll väga kaua mänginud, kuid ma olen 99.99% kindel, et teie arvamus adminnide õiguste ära kasutamisest on vaid teie enda isiklikud luulud.
Kõik adminnid on üsnagi kogenud ja pikaaegsed mängijad, kes mängivad keskmisest tasemest paremini, tunnevad hästi mappi, strateegiat ja mängu iseärasusi, mis ongi ilmselt põhjus enamus mängijate halaks, kuna saadakse lihtlabaselt owni. Ego saab aga löögi ning põhjust otsitakse loomulikult ning kui selleks juhtub olema admin, on pähe saamise põhjuseks adminni õiguste ära kasutamine või mitteadminni puhul häkkimine vms.
Imprezzive - nagu chesm6mmi ütles, asub adminpaneel netis. Mängu sees olev admin saab ainult põhimõtteliselt ainult kickida/bannida, serveri missioonile restarti teha, mängijate guide vaadata ja see ongi põhimõtteliselt kõik. Baasi ehitamise jutust ei saa ma üldse aru, ega see wasteland pole Kopterite spawnide asukohad on igale mängijale netis kättesaadavad - pikaajalise mängimise tõttu teavad adminnid juba pea iga sõiduki spawnimis kohta peast ehk selle jutuga, et adminnid sõidavad ainult kopteriga ringi, võite kohe sinna samusesse minna. Igal mängijal on TÄPSELT SAMASUGUSED võimalused see kopter endale saada. See on iga mängija enda asi kas ta ka realiseerib selle võimaluse või mitte, pole adminnide süü kui te ei tea kus need spawnivad.
Seda alarmi juttu ma ei oska kommenteerida - nagu ma ütlesin pole päris kaua mänginud ja selle aja jooksul on ilmselt päris palju uuendusi toimunud, millest ma teadlik pole.
Ilmselt ma enam DayZiga tegemist ei teegi - 2 päeva pärast on Arma 3 alpha väljas ja ilmselt on seal tegevust piisavalt
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
Kuule paksu ole vait(jah ma tean milline sa välja näed). Teie hostite Eesti ainukest serverit ja siis keerate selle oma lisade ja munnide adminitega nii <b>piix</b> et keegi ei taha seal käia. Kickite niisama jne. Kunagi oli see server täitsa täis päeval aga nüüd on mingi 15-20 inimest. Ja pealegi kui sa nii äss vend oled mu vanust siin pakkuma siis ma võin öelda et nats valesti läks. JA ÜKS ASJALIK KRIITIKA ON, KUI SA SIIN HAKKAD KÕIGIGA MÖLISEMA SIIS ÄRA TULE NUTMA KUI TEIE SERVER TÜHI ON VARSTI, KOHELGE MÄNGIJAD NAGU VÕRDSEID JA ÄRGE ROPENDAGE.
Vaata jõmpsikas... tänu sinusugustele tulebki meil tihti kickida ja bannida kes on alles nii noorekesed ja pole õppinud veel ära inimesekombel suhtlema ega ennast väljendama. Sellise suhtumise ja jutuga mine hängi kuskil kaubanduskeskuses ja tunne end hästi. Täpselt sinusuguste ajuväänikute pärast adminnid ongi aetud nii vihaseks ja siis käituvad vastavalt. Pealegi kui sa arvad et asjad nii paigast ja valesti ja pahasti, siis kes keelab sul enda server püsti panna ja pakkuda parimat teenust üldse, kus adminnid poleks piixud ja kõik asjad oleks alati uuendatud ja poleks mingeid probleeme...? Las ma arvan... mis hakkab tulema, ei noo mis mina ikka siin teen ja bla bla bla, muidugi ei tee sest sa oled üks hunnik õnnetut kondiklibu ja vistrikke Samas kui suudad siis tulen esimesena õnnitlema
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
dohc on täitsa sees hetkel.
uuendused tulenevad uuest patchist nagu ma aru sain? Peaks vanilla olema täiesti ju? See sireen mind isiklikult häirinud pole, sest pole selle tagajärjel veel surma saanud. Pigem siis peaks see koguaeg huilgama mitte siis kui playerid läheduses.
Samuti, kas keegi võiks öelda kuidas täpsusrelvi leitakse? Ma pole peale paari-nädalast barracksite/tentide lootimist näinud ikkagi ühtegi täpsusrelva.
ei ole väga enam midagi vanilla Anders teind juba väikseid muudatusi ja lisand nii mõndagi, kaasa arvatud selle ulguja.
Olen täna paar mängijat ära kickind sest nad ropendavad ja räägivad sidechat-is _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
lastel koolivaheaeg jälle või? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
Kuule paksu ole vait(jah ma tean milline sa välja näed). Teie hostite Eesti ainukest serverit ja siis keerate selle oma lisade ja munnide adminitega nii <b>piix</b> et keegi ei taha seal käia. Kickite niisama jne. Kunagi oli see server täitsa täis päeval aga nüüd on mingi 15-20 inimest. Ja pealegi kui sa nii äss vend oled mu vanust siin pakkuma siis ma võin öelda et nats valesti läks. JA ÜKS ASJALIK KRIITIKA ON, KUI SA SIIN HAKKAD KÕIGIGA MÖLISEMA SIIS ÄRA TULE NUTMA KUI TEIE SERVER TÜHI ON VARSTI, KOHELGE MÄNGIJAD NAGU VÕRDSEID JA ÄRGE ROPENDAGE.
Vaata jõmpsikas... tänu sinusugustele tulebki meil tihti kickida ja bannida kes on alles nii noorekesed ja pole õppinud veel ära inimesekombel suhtlema ega ennast väljendama. Sellise suhtumise ja jutuga mine hängi kuskil kaubanduskeskuses ja tunne end hästi. Täpselt sinusuguste ajuväänikute pärast adminnid ongi aetud nii vihaseks ja siis käituvad vastavalt. Pealegi kui sa arvad et asjad nii paigast ja valesti ja pahasti, siis kes keelab sul enda server püsti panna ja pakkuda parimat teenust üldse, kus adminnid poleks <b>piixud</b> ja kõik asjad oleks alati uuendatud ja poleks mingeid probleeme...? Las ma arvan... mis hakkab tulema, ei noo mis mina ikka siin teen ja bla bla bla, muidugi ei tee sest sa oled üks hunnik õnnetut kondiklibu ja vistrikke Samas kui suudad siis tulen esimesena õnnitlema
Kuule suur suu, esiteks ma pole mingi tatt. Mul on töökoht ja perekond, mitte nagu sul, aint dayz ja dayz. Teiseks, ma teengi server ja kui sa peaks mind õnnitlema tulema, siis ma sõidan sulle sahtlisse. Kolmandaks, adminid ei tohi närvi minna, ükskõik mida keegi räägib, see ongi õiguste ära kasutamine, kui sa oled närvis ja enda heameeleks kickid/bannid kellegi. Ma ei tea kes su adminiks tegi, kas sa imesid kellegi piix või mida, aga sind ei tohiks kuskile arvuti lähedusse lastam muidu sa sured oma rasva all ära. Kui sa selle jutu peale nimetad mind tatikaks, siis ma ei tea mis su IQ on. Ma olen närvis ja pettunud teie peale. Pointless server, krdi Prigorodkis on mingid hospital telgid -.-
kahju, et mõistus combost puudu on _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kõik adminnid on üsnagi kogenud ja pikaaegsed mängijad, kes mängivad keskmisest tasemest paremini, tunnevad hästi mappi, strateegiat ja mängu iseärasusi, mis ongi ilmselt põhjus enamus mängijate halaks, kuna saadakse lihtlabaselt owni. Ego saab aga löögi ning põhjust otsitakse loomulikult ning kui selleks juhtub olema admin, on pähe saamise põhjuseks adminni õiguste ära kasutamine või mitteadminni puhul häkkimine vms.
Kes see rääkis, et adminid kedagi ownisid? Mul suva kuidas need vennad mängivad ja kas nad tapavad mu ära ning ma julgen öelda, et üle keskmise on ainult üks nendest, teised kõik on sellised omaarust 'prod'. Aga kui lisada kuskile pommiauku spawni juurde military loot kohad, siis on küll näha, et nad ise ei oska mängida ja vajavad alguseks mingit looti.
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
dohc on täitsa sees hetkel.
uuendused tulenevad uuest patchist nagu ma aru sain? Peaks vanilla olema täiesti ju? See sireen mind isiklikult häirinud pole, sest pole selle tagajärjel veel surma saanud. Pigem siis peaks see koguaeg huilgama mitte siis kui playerid läheduses.
Samuti, kas keegi võiks öelda kuidas täpsusrelvi leitakse? Ma pole peale paari-nädalast barracksite/tentide lootimist näinud ikkagi ühtegi täpsusrelva.
ei ole väga enam midagi vanilla Anders teind juba väikseid muudatusi ja lisand nii mõndagi, kaasa arvatud selle ulguja.
Olen täna paar mängijat ära kickind sest nad ropendavad ja räägivad sidechat-is
No need baasid peaks olema patchi uuendusest sellised? Zede vastu on barrikaadid päris asjalikud - kui öösel jooksed ja mõni zed märkab siis seal kiiresti nad maha raputada.
Päeval läheb suht perse uidugi, minu arust nüüd veel hullem kui enne see spawnimine. Lippasin rohelisel mäel seal aia ümber ringi ja ei kuskilt kargas armee zede välja. Maha raputada pole neid küll raske aga nad tulid ikka väga kaugelt minu peale kohale
Ise vingute siin ju, et adminnid vaatavad ju teie asukohti ja mida veel - loogiline järeldus, et olete surma saanud ja nüüd süüdistate siin adminne enda saamatuses.
Muide, kui sa mängu peale närvi lähed, siis tasuks abi otsida ja ehk mõelda väikesele puhkusele arvutimängudest?
Muide chesm6mmi on selle serveri omanik, kes hoiab seda üleval enda rahadest (elekter + nett, serveri ostmiseks annetasid paljud raha). Niiet jah, pole mõtet eriti tõmmelda sel teemal kes kelle adminniks tegi.
Üle tüki aja saab jälle tsirkust, päris naljakas on lugeda
PS : Keegi võiks lennuvälja barrikaadidest siis pilti teha - tahaks näha, mis seal sellist siis on, et seal välja ei suudeta saada ja sellise paanika tekitab
PS2: kui sulle HV serveris tehtud modifikatsioonid ei meeldi, avalda sellest arvamust normaalselt (googelda konstruktiivne kriitika) või vaheta oma koduserverit, mitte ära tule foorumisse adminnidega tõmblema nagu 12 aastane laps.
Polegi ammu draamat siin teemas olnud. Nüüd hakkasid piixud, türad ja idioodid lendama _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Miks ma oma guidi peaks ütlema, et sa saaks mind ära bannida? Naljamees -.- mapi muutustest ja nende põhjustest võiks teatada ka mängijatele, kõvamees
Siis pane oma klõps ka kiirelt kinni kui ei soovi abi ja lihtsalt siin paugud tatika moodi. Pealegi kui miskit ei sobi ja sinuarust nii ebaaus ja halb siis servereid on tuhandeid mine ja mängi kus parem tundub. Asjalikku kriitikad pole siis stfu.
Selle adminnimise kohapeale imprezzivile, et meil on adminni panel üldse mängust väljas ja mängus sees olev karakter pole sellega kuidagi seotud, st vht ple mitu erinevat ma sinna teen. Adminni paneel on weebis ja vajadusel saab sealt vaadata ja seda kasutada. Ja teiseks niipalju kui ma täna jälgind olen siis pole ükski admin mängimaski käinud et oleks saanud mingeid õigusi kuritarvitada, et ennem võiks asja ikka endajaoks selgeks teha siiski. Adminnid on mina, kilpa, anders, dohc ja rafterman. Kilpa pole minuarust ammu enam meie serveris mängimas käinud, dohcil pole hektel üldse võimalik meie serverisse tulla, anders käib ka vägaharva ja Samuti ja rafter minuarust, ise olen ka üsna harva juhtund sinna viimastel aegadel.
Kuule paksu ole vait(jah ma tean milline sa välja näed). Teie hostite Eesti ainukest serverit ja siis keerate selle oma lisade ja munnide adminitega nii <b>piix</b> et keegi ei taha seal käia. Kickite niisama jne. Kunagi oli see server täitsa täis päeval aga nüüd on mingi 15-20 inimest. Ja pealegi kui sa nii äss vend oled mu vanust siin pakkuma siis ma võin öelda et nats valesti läks. JA ÜKS ASJALIK KRIITIKA ON, KUI SA SIIN HAKKAD KÕIGIGA MÖLISEMA SIIS ÄRA TULE NUTMA KUI TEIE SERVER TÜHI ON VARSTI, KOHELGE MÄNGIJAD NAGU VÕRDSEID JA ÄRGE ROPENDAGE.
no selliste jobude pärast ei viitsigi enam online käia. Kus küll sellised tulevad nagu Krazi _________________ In game name:lusikas
Ei tea jah, päris pull lugeda kuidas täiskasvanud ja pere loonud inimene mingi arvutimängu peale nii leili läheb ja hakkab täiesti suvaliselt lahmima. Lubab isegi sisse sõita. Vot see koht ajab mind isiklikult naerma, sest labiilse närvikava demonstreerimine siin teemas ei aita/tõesta midagi vaid lased ennast ise alla teiste ees.
Ise ka enam väga tihti ei satu serverisse. DayZ enam väga ei köida, harva wastelandi mängimine mõne hea mängijaga koos on palju rohkem pinget pakkuv, kui see, et oled serveris kus mingi admin jälgib su iga liigutust/uurib välja nimevahetuse (välistab selle, et saaksin seal üksi teiste vastu mängida) ja süüdistab häkkimises, sest ta ise lihtsalt ei saa hakkama. Ja ma veel sponsoreerisin selle serveri ostu.
Kui nüüd viia kogemused minevikust kokku, siis olen kindel, et selle isiku poolt on ka ära kasutatud admin paneeli, et näha kus miski sõiduk vm asub. Kurb.
e:// kui jõuab kätte aeg minna üle standalonele või arma 3-le, siis mina seda isikut adminite hulgas näha enam ei soovi, otherwise võite tagastada mulle kuuluva.
viimati muutis NorthB 03.03.2013 20:33:59, muudetud 1 kord
Ei tea, kui ise mängida tahad siis kannatad kõik välja. Imestusväärselt olen ma enda paska suutnud nüüd juba mõne päeva alles hoida ja sai ka esimeste nö "võõrastega" kohtutud ilma, et oleks first-sight-shot-kuklasse saanud (räägin Jokerist ja Two-Face'ist). Maailm polegi veel lootusetult sinnasamusesse kukkunud.
Meie serveris saavad mängiad kickitud ainult siis kui nad räägivad sidechat-is või ropendavad, või saadava või omastavad mängijatele toredaid omadusi NT tänasest: Ära kuula neid mu*n-e. Sai aidatud kodanik kiirelt koduteele.
Uuendused mis Anders teeb on selleks et te saaksite kiiresti omale lodi kokku.
Kas tõesti soovite nt NW saada tina 600m+ sniprilt või naudite turvalist lootimist ilma et sniper sind maha ei võta ?
Või soovid joosta zelenasse ilma söögi joogita kui seda nüüd saab ka kamenkast. Neid näiteid saab tuua veel mitmeid.
Pealegi kodanikud võtke nüüd hoog maha. OLgem viisakad. Meie adminid ei mängi juba väga pikka aega dayz sest me saame koguaeg mingeid erinevaid huvipakuvaid ülimailt visakaid pakumisi, siis nagu ei viitsi nagu seda ka kuulata.
Hoiame lihtsalt suud ninad lahti kui miskit kuuleme siis võtame ka miskit ette. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Minu parimad realistliku shooteri elamused sõpsidega olid just DayZ maailmas eelmine suvi ja veel enne, kui see hall mass mängu avastas. Ei olnud cheatereid, adminni probleeme ega midagi muud. Vaid puhas ehe liivakast, kus sai mõnusalt ringi lidutud, adrekalakse järjest kogetud ja värisevate kätega paar minutit siin seal pausi tehtud. Fun oli ka esimesed koosmängimised HV rahvaga. Peale seda läks asi ainult allamäge.
Ma ise olen ka oma panuse teinud serverisse, kuid ootan ikka SA versiooni väljatulekut enne, kui serverisse sisse hüppan. Niikaua kahjuks on jäänud mulje, et eesti kommuun ei suuda korralikult koos hakkama saada. SA tuleb olema see tuleristne, et kas on mõtet tulevikus HV community sisestesse projektidesse investeerida või tasub rohkem leida lahe seltskond välismaalt. Ning ei taha ma mingit raha tagasi, kui asi peaks nihu minema. Kalkuleeritud risk ikka. Meibi mängiks ka praegu, aga Rocket hakkas oma SA'd arendama ja jäi mod ise unarusse. Vajadusel võiksid tõega adminni kasvõi korraks serveri kinni panna, las rahvas rahuneb maha. Nad ei anna aru, et sellise kassikarja kantseldamine, nagu eesti Dayz mängijad, on fulltime job. Olen ise kunagi midagi sarnast teinud ja oskan paralleele tõmmata.
SA jaoks võiks vaadata adminnid üle. Mul endal puudub kogemus nende suhtes, kuna lihtsalt ei ole serveris mänginud. Ma tean seda, et osad pleierid võivad vabalt online mängudes cheatida ning on seda ka meie varajasematel ühistel mängusessidel tunnistanud. Ei taha näha adminnina selliseid + veel selliseid, kes ei suuda vastu panna kiusatusele anda endale või oma sõpradele eelist serveris. Tunnen meie DayZ stseeni rahvast vähe, aga kui lugeda kasvõi seda foorumit, siis mõned head adminnid ikka paistavad olema.
SA väljatulekul tehku adminnid endale elu ka võimalikult lihtsalt. Hardcore mode peale (kui selline võimalus on üldse), et pole sidechatte, on public hive, seega ei pea ka lootmapi üle vinguma. Saab ainult hackereid ja spawnkillereid kickida.
Ja vaadates veel hetke isiklikule tasandile langevat solvamist ja sõimu.. Tunne on nagu rullnokad on avastanud mängu ja üritavad ennast arvutinohikute üle kehtestada. Ei oska seda muud moodi kirjeldada. Foorumi adminnid võiksid oma ban hammerid välja võtta ja hakata etiketi reegleid rahvale meelde tuletama. Tundub, et paljudel on AFK maailmas asjad korrast ära, mistõttu tullakse siia ennast välja elama.
Teil serveris on mingi selline teema, et kui teise mängija poole vaatad, siis näitab nime. Probleem on selles, et sel hetkel kaob HUD täielikult ära ning aitab ainult relog.
Ei tea, kas on mainitud siin varem, aga parandage ära.
Minu parimad realistliku shooteri elamused sõpsidega olid just DayZ maailmas eelmine suvi ja veel enne, kui see hall mass mängu avastas. Ei olnud cheatereid, adminni probleeme ega midagi muud. Vaid puhas ehe liivakast, kus sai mõnusalt ringi lidutud, adrekalakse järjest kogetud ja värisevate kätega paar minutit siin seal pausi tehtud. Fun oli ka esimesed koosmängimised HV rahvaga. Peale seda läks asi ainult allamäge.
Ma ise olen ka oma panuse teinud serverisse, kuid ootan ikka SA versiooni väljatulekut enne, kui serverisse sisse hüppan. Niikaua kahjuks on jäänud mulje, et eesti kommuun ei suuda korralikult koos hakkama saada. SA tuleb olema see tuleristne, et kas on mõtet tulevikus HV community sisestesse projektidesse investeerida või tasub rohkem leida lahe seltskond välismaalt. Ning ei taha ma mingit raha tagasi, kui asi peaks nihu minema. Kalkuleeritud risk ikka. Meibi mängiks ka praegu, aga Rocket hakkas oma SA'd arendama ja jäi mod ise unarusse. Vajadusel võiksid tõega adminni kasvõi korraks serveri kinni panna, las rahvas rahuneb maha. Nad ei anna aru, et sellise kassikarja kantseldamine, nagu eesti Dayz mängijad, on fulltime job. Olen ise kunagi midagi sarnast teinud ja oskan paralleele tõmmata.
SA jaoks võiks vaadata adminnid üle. Mul endal puudub kogemus nende suhtes, kuna lihtsalt ei ole serveris mänginud. Ma tean seda, et osad pleierid võivad vabalt online mängudes cheatida ning on seda ka meie varajasematel ühistel mängusessidel tunnistanud. Ei taha näha adminnina selliseid + veel selliseid, kes ei suuda vastu panna kiusatusele anda endale või oma sõpradele eelist serveris. Tunnen meie DayZ stseeni rahvast vähe, aga kui lugeda kasvõi seda foorumit, siis mõned head adminnid ikka paistavad olema.
SA väljatulekul tehku adminnid endale elu ka võimalikult lihtsalt. Hardcore mode peale (kui selline võimalus on üldse), et pole sidechatte, on public hive, seega ei pea ka lootmapi üle vinguma. Saab ainult hackereid ja spawnkillereid kickida.
Ja vaadates veel hetke isiklikule tasandile langevat solvamist ja sõimu.. Tunne on nagu rullnokad on avastanud mängu ja üritavad ennast arvutinohikute üle kehtestada. Ei oska seda muud moodi kirjeldada. Foorumi adminnid võiksid oma ban hammerid välja võtta ja hakata etiketi reegleid rahvale meelde tuletama. Tundub, et paljudel on AFK maailmas asjad korrast ära, mistõttu tullakse siia ennast välja elama.
vb tõesti õige mõte et lükkan masina kinni ära hetkel ja ootan standalone lihtsalt, tihti tunne et see ilkumine pole asja väärt aga mõtlen alati et on ju olemas ometigi normaalseid mängijaid kes ei solva ja sõima ja saavad alati oma asjad normaalselt tehtud, aga eks näis siis.
Lähme hõivame mõne serveri endale vahelduseks. Nagu suvel . Kasvõi main hive. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ei tea jah. Ma õnneks pole kunagi tagidega mänginud _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
meil pole sellist admin paneeli. Asjade lisamine tuli kuu, poolteist aega tagasi, Enne seda sai lisada ainult serveris otse logist. Mängijate liikumist joonistav lisa tuli alles eelmine nädal.
Paneeli saab automaatselt uuendama panna, ja seda teeb mingi iga aja tagant, seda saab andersilt küsida kui tihti. eeldan et mingi 10-20 sec tagant
Avaldan ka väikse firma saladuse et rahval muudaks oma eelarvamust.
Muide võin vabalt ka juba väita et pea kõikides serverites mis on privat hive serverid mis on üles pandud annetajate poolt, on anetajatel päris suur eelis. neil on lisatud geari, ja mõnuga. Ja eeldan et pea kõik adminnid jälgivad mis toimub nende serveris. See oleks juba väga halb kui adminil oleks PIIX, ja ei kotiks mis toimub.
Muide küsimus laiale ringile, kuna nägite admine mängimas, Üldse kuna nägite HV rahvast mängimas ? _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
viimati muutis dohc-48v12 10.03.2013 20:45:27, muudetud 2 korda
imprezzive, admin paneelid on pea igas serveris olemas. Järeldus = ärge mängige kuskil, kuna adminnid jälgivad teie igat liigutust igal pool Pange fooliumpaberist müts ka veel pähe, äkki loevad veel teie mõtteid ka xD
imprezzive, admin paneelid on pea igas serveris olemas. Järeldus = ärge mängige kuskil, kuna adminnid jälgivad teie igat liigutust igal pool Pange fooliumpaberist müts ka veel pähe, äkki loevad veel teie mõtteid ka xD
Mull tekib küsimus. kas te ei saa rahulikult hackida. sellepärast rahvas vist nutabki Muud loogilist seletust pole ! _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
aga kui ei meeldi et adminnid jälgivad tegevust, et häkkereid ka vb nö varakult tabada siis andke paremaid mõtteid kuidas seda teha? Heameelega kuulaks ja võtaks kasutusele kui on lihtsamaid ja lollikindlamaid meetoteid.
Tulen siis kui saan annetaja geari _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
See oleks tegelikult nagu.... eriti masendav. Give money = get better items/better chances. Nagu iga teine mäng tänapäeval. Ma teeks insta quit sellest mängust siis vist
Ma mängin viimasel ajal main hives. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Jah. Oleks. Samas seda mängu niipalju juba mängitud mitmeid kuid, et vaikselt hakkab igavaks minema... koguaeg sama stsenaarium: spawn rannikul, otsemat teed põhja, et tavaari korjata või siis keegi juba korjab su peale ning ongi mingi edasi-tagasi tuiamine ning vahepeal surmasaamine. Sellepärast Wastelandi peale enamus üle ongi läinud.
Ja no kui mul on valida kas 50-60fps main hive server või 20-30fps HV server, siis ma kahjuks valin main hive praegusel ajal. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Super AMOLED, noh, ma isegi juba vist kuu peaaegu mänginud aga ei tea, ei ole ära tüüdanud. Kui endale see piisavalt reaalseks teha siis nii kiiresti ära ei tüüta. Ise tuleb tegevust otsida lihtsalt. FPSi kohta ma ei oska midagi öelda, jookseb 80-110 fps sujuvalt
Thexxx, ses osas tuleb au anda - see mod on buggide poolest vist üks esirinnas olevaid mängudest, mida ma kunagi puudutanud olen.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.