Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 20:04:40 vasta tsitaadiga

Algsed bf mapid jooksevad üsna sujuvalt ka vanemal kastil, uuemad dlc-d aina detailsemad Ja arvutile koormavamad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.02.2013 22:39:40 vasta tsitaadiga

"Game data corrupt" errorist on võimalik kuidagi mööda saada. Igasugused parandused ja reinstallid tehtud. Lihtsalt ei lase enam mängu. =/
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 22:42:37 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7397188#7397188
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.02.2013 01:43:24 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7397188#7397188


Juba proovitud, kasu ei midagi.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 25.02.2013 02:52:03 vasta tsitaadiga

Piinan siis järjekordselt tublisid HV kodanikke ja küsin, et kust on hetkel võimalik saada Premium kõige soodsamalt?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 14:20:50 vasta tsitaadiga

Huvitaks sama küsimus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 14:24:38 vasta tsitaadiga

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/

3ndat korda vist postitan aga kahju ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 14:48:54 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas siin foorumis ka aga tegutseb mingi tegelane kes aeg-ajalt tuleb nii 30€-se Premiumi pakkumisega lagedale.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 25.02.2013 15:32:13 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/

3ndat korda vist postitan aga kahju ei ole icon_biggrin.gif

Tänud, olen iga kord unustanud panna järjehoidjatte alla, aga seekord enam ei unusta.


viimati muutis hendrik32 25.02.2013 15:41:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 15:37:16 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
parm kirjutas:
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/

3ndat korda vist postitan aga kahju ei ole icon_biggrin.gif

Tänud, olen iga kord unustanud pana järjehoidjatte alla, aga seekord enam ei unusta.


Peale seda, kui ma u 3ndat korda ise seda otsisin, otsustasin tulevastele põlvedele ära bookmarkida. Nagu näha, oli kasu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 21:14:32 vasta tsitaadiga

Jura see on, mitmendat päeva taob iga 10 min. tagant serveritest välja "Game Disconnected pla-pla-pla..."
Need juhised, mis selle teema esileheküljel on (et sellist asja ei tekiks) on kenasti täidetud. Nagu ma aru saan, siis vist on päris paljudel sama kala?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 21:18:42 vasta tsitaadiga

mul ka aga vahepeal on see mingi Elioni kamm ka.. siis kogu nett kukub.

kaua pole pelanud, oi kui roostes nüüd icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 21:38:40 vasta tsitaadiga

ega "end game" relaase kuupäeva veel paigas ei ole?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 23:53:20 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
mul ka aga vahepeal on see mingi Elioni kamm ka.. siis kogu nett kukub.

kaua pole pelanud, oi kui roostes nüüd icon_lol.gif

Mul sellist asja pole, kõik tipp-topp, lihtsalt taob välja serveritest.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 01:12:56 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, end game 09.03 premiumi omanikele tuleb, teistele 22.03-23.03.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 11:23:15 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Ma ei tea kas siin foorumis ka aga tegutseb mingi tegelane kes aeg-ajalt tuleb nii 30€-se Premiumi pakkumisega lagedale.

Mille jaoks, kui Originis on Premium samuti 30€.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 15:17:59 vasta tsitaadiga

Machine guniga :/

Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 15:21:12 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Machine guniga :/



Ja seda mis serveris mängisid, ei avalda? Istusid Nosharsi TDM-is nurgas LMG-ga bipod lahti ja spawnkillisid adminni? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 15:23:42 vasta tsitaadiga

Only *HarDCorE* AHTAHTA No sniperS servus, Nosharsis viskasin jah korraks kõhuli ja kõik pudulojused töllerdasid nina all icon_smile.gif aga see pidi mingi autoadmin olema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 13:07:43 vasta tsitaadiga

Oh sa kurivaim, ma magasin tolle Origini BF3 Premium soodustuse maha, no piixu küll icon_biggrin.gif ... kopp.gif monkey.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 14:45:20 vasta tsitaadiga

Kui HC trehvad õige koha peale siis MG tuleb kille nii mis hirmus. Eriti lahe on kui mingi X osa vastastest otsustab elustama hakata .. pidu, pidu!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 14:55:43 vasta tsitaadiga

Loodame, et End Game toob midagi rohkem peale mõtetute toe tagide, vibu ja 3 mapi.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 15:54:29 vasta tsitaadiga

Jah, toob. 4 uut mäppi, 3 sõidukit, sh kaherattalised, 2 uut gamemode'i - CTF ja Air Superiority ja dropshipi
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.02.2013 00:14:48 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Only *HarDCorE* AHTAHTA No sniperS servus, Nosharsis viskasin jah korraks kõhuli ja kõik pudulojused töllerdasid nina all icon_smile.gif aga see pidi mingi autoadmin olema.


Ma olen ennast oma 1500h bf3 mängimise ajal visanud kõhuli siis, kui mul heliseb telefon, kui ma lähen uue õlle järele või kui ma lähen kusele. Muul ajal see ei õigusta ennast! Aga jah, HC on ju kämperite teema...

Bipodist ma juttu ei tee! Neil peaks olema oma koduleht:noobs.com, lugege sealt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 00:49:46 vasta tsitaadiga

Maga kaineks
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 01:27:27 vasta tsitaadiga

ära parem HC kohta sõna võta.. las kämpavad terviseks.. sama värk mis BC2-s
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.02.2013 01:29:12 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Maga kaineks


Ega mina bipodi ei haaranud ja ära ei vajunud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.02.2013 05:26:05 vasta tsitaadiga

Ma vaatan et paljud ei soovigi pronet :/ Mis mõte sellel mängul siis üldse on ,kui ma ei saa madala valli taha varjuda
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 06:03:05 vasta tsitaadiga

see on see kui CoDi peded Battlefieldi ära rikuvad.
Tegelt võiks mapid olla väiksemad, mehed kiiremad, timelimit 5min... ja ega kükitamist ka vaja pole.
codification
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 28.02.2013 08:17:25 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Only *HarDCorE* AHTAHTA No sniperS servus, Nosharsis viskasin jah korraks kõhuli ja kõik pudulojused töllerdasid nina all icon_smile.gif aga see pidi mingi autoadmin olema.


Ma olen ennast oma 1500h bf3 mängimise ajal visanud kõhuli siis, kui mul heliseb telefon, kui ma lähen uue õlle järele või kui ma lähen kusele. Muul ajal see ei õigusta ennast! Aga jah, HC on ju kämperite teema...

Bipodist ma juttu ei tee! Neil peaks olema oma koduleht:noobs.com, lugege sealt!


Nii lolli ila pole ma ammu lugenud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 08:54:01 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Teamkills kirjutas:

Ma olen ennast oma 1500h bf3 mängimise ajal visanud kõhuli siis, kui mul heliseb telefon, kui ma lähen uue õlle järele või kui ma lähen kusele. Muul ajal see ei õigusta ennast! Aga jah, HC on ju kämperite teema...

Bipodist ma juttu ei tee! Neil peaks olema oma koduleht:noobs.com, lugege sealt!


Nii lolli ila pole ma ammu lugenud.

ma aga vastupidi nõustun 100% icon_lol.gif Pronemine on surmapatt battlefieldis, alati olnud.
BFV-s oli kõige vähem kõhuli olnud munadekülmetajaid, aga need vähesed RPD-lamepronerid ajasid ikka mõnusalt närvi.

Muidu, kui Battlefieldi seerias on snaiprid olnud alati kõige vihatum klass, siis BF3-s kipuvad support mängijad harja rohkem punaseks ajama. Kõik ukseavad nende poolt blokeeritud.

support players
Hoo! yeah!
what are they good for?
ABSOLUTELY NOTHING
say it again!

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 09:29:40 vasta tsitaadiga

Nääh, ühele ei meeldi üks, teisele teine, paras kaagutamine käib. See kui supporti käest kuuli saad, siis oled hädapätakas ja ise oma õnnetuses süüdi. Metros on see kõige rohkem teema, kuna seal tõesti neil lihtsam(just CQ), mujal tõmba support kotti, kui ei saa siis see sinu viga. Nende ül. ongi hoida vastast tagasi või katta omasid, liiga kauaks ühte kohta jäädes ootab neidki kiire, kuid piinarikas surm. Selle pärast räusata, et nad sind ära tapavad on lihtsalt jama, be a man, kill em, teabag em and go on, kui muidu ei saa hinge rahu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 28.02.2013 09:57:40 vasta tsitaadiga

Äkki need "Kõvad CS- i" jms gurud saadaksid siis complainti, et järgmise patchiga prone funktsionaalsus ära kaoks? Tõsiselt minge arenege icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 10:00:29 vasta tsitaadiga

support tapab ka v? mu meelest nad ainult blokivad kõiki ja kõike. kutid eksklusiivselt mängivad supporti, aga ikka viskavad ammo packi sinna, kust ESIMENE granaat selle maha võtab icon_lol.gif

metro-only serverites, kui sinna asja, siis näeb muidugi väga huvitavaid kujusid killcamist. 5 supporti RU poolel reas, kõik paigale naelutatud kui tinasõdurid ja parem käis käib nagu tiivik ning loobib granaate trepist alla. jack of all trades dog-tagi asemel neile one-trick-pony dogtag.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:02:35 vasta tsitaadiga

kes kurat peaks tahtma battlefieldis metrot mängida ma siiani aru ei saa.
statsihooramine veel, aga muidu?
loogiline ju, et seistakse chokepointi ette ja hoitakse seda nii palju kui võimalik tule või plahvatuste all.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:26:02 vasta tsitaadiga

Algusaegadel oli isegi veidi fun metro, kuid peale seda ammokastide granaatide jagamise boostimist muutus asi lihtsalt idiootsuseks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.02.2013 14:37:13 vasta tsitaadiga

londiste, Ise enamasti mängin metros rushi kui parasajagu juhtun joinima.
Aga CQ metros ei istu kuna enamasti käib sõda kahe ukse vahel ning lihtsalt ei jagata matsu ,et võiks nagu smoke kasutada.

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 28.02.2013 14:43:07 vasta tsitaadiga

Need ei ole ainult Support tüübid kes ukse vahel ees lamavad, nii et ise mööda ei saa.
Aga kui mingi support on prone ja bipod siis ta lihtsalt teeb oma tööd. Muidugi võiks vahest ammo kuhugi nurga taha jätta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 15:13:33 vasta tsitaadiga

Ei, support peab handgripiga softcores mööda mapi ringi jooksma.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 28.02.2013 17:57:33 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
Nimetu112 kirjutas:
Teamkills kirjutas:

Ma olen ennast oma 1500h bf3 mängimise ajal visanud kõhuli siis, kui mul heliseb telefon, kui ma lähen uue õlle järele või kui ma lähen kusele. Muul ajal see ei õigusta ennast! Aga jah, HC on ju kämperite teema...

Bipodist ma juttu ei tee! Neil peaks olema oma koduleht:noobs.com, lugege sealt!


Nii lolli ila pole ma ammu lugenud.

ma aga vastupidi nõustun 100% icon_lol.gif Pronemine on surmapatt battlefieldis, alati olnud.
BFV-s oli kõige vähem kõhuli olnud munadekülmetajaid, aga need vähesed RPD-lamepronerid ajasid ikka mõnusalt närvi.

Muidu, kui Battlefieldi seerias on snaiprid olnud alati kõige vihatum klass, siis BF3-s kipuvad support mängijad harja rohkem punaseks ajama. Kõik ukseavad nende poolt blokeeritud.

support players
Hoo! yeah!
what are they good for?
ABSOLUTELY NOTHING
say it again!


Ma võtan reaalse stsenaariumi oma gameplayst. 3 tüüpi laseb mind, ma olen suppressed kas ma peaksin siis seisma nagu idioot või bunnyhoppima kuni surma saan? Ei ma viskan pikali, medpack, ja peeking uuesti püsti ennast ja tirin nad ükshaaval maha. Ja see on siis surmapatt? See on tark olukorra hindamine
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 18:21:13 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 18:47:55 vasta tsitaadiga

Üldiselt mulle, BF seeria läbi aegade, üks lemmikuimaid mänge, sõltumata miinustest.Aga üks asi on neil minu arust kogu aeg paranenud, on trailerite jms, tegemine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 19:53:06 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei, support peab handgripiga softcores mööda mapi ringi jooksma.

see on ametlikult "vanilla" mitte softcore icon_wink.gif mis tähendab täieliku mängumehhanikat ilma mingit osa mängust välja "rippimata"..

ja me juba teame BC2 ajast et sul konkreetselt on mingi räige vimm mitte-HC vastu siis.. pole mõtet spetsiaalselt põlastavat suhtumist välja näidata..

roccat on paras ***.. kõik oleks nagu ilus, tundub ka sitaks täpsem aga tunne ei ole absoluutselt õige.. mäng ka kuidagi asjaga ei lähe
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confucius
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2013




sõnum 28.02.2013 20:49:52 vasta tsitaadiga

Hi
Oleks vaja teada saada arvamus kuidas olete rahul Premium paketiga. Kas on väärt osta umbes 60 euri eest premiumi või tasuks pigem osta osa sellest nt amor ja karkand vms?
ette tänades icon_biggrin.gif

_________________
psn: ZenPlaya
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 20:55:03 vasta tsitaadiga

Confucius, Sa oled ka kõige kallima koha üles leidnud... Premiumit on võimalik soetada teistest internetipoodidest ka ~24€-ga. Igatahes minu arust on oma hinda väärt küll. Igasugu maitsega inimestele leidub DLC-si BF3-s. Pea 2DLC hinda = Premiumi hind. Nii et kasulikum oleks juba Premium osta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.02.2013 21:00:06 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Confucius, Sa oled ka kõige kallima koha üles leidnud... Premiumit on võimalik soetada teistest internetipoodidest ka ~24€-ga. Igatahes minu arust on oma hinda väärt küll. Igasugu maitsega inimestele leidub DLC-si BF3-s. Pea 2DLC hinda = Premiumi hind. Nii et kasulikum oleks juba Premium osta.

CJS on hetkel Premium 26 euri:
http://www.cjs-cdkeys.com/products/Battlefield-3-Premium-CD-Key-for-Origin.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 21:02:24 vasta tsitaadiga

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-cd-key-digital-download-best-price/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.02.2013 21:06:42 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-cd-key-digital-download-best-price/

Veelgi parem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confucius
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2013




sõnum 28.02.2013 22:02:42 vasta tsitaadiga

Wow päris head hinnad, pole paha aga kui ostan ainult Premiumi kas multiplayer olemas ka või siis ainult siis kui on olemas BF3 originaal mäng ka?
_________________
psn: ZenPlaya
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 22:09:20 vasta tsitaadiga

DLC-de jaoks (s.h tavalise Premiumi) on vaja ikka originaal BF3 mängu ka. Kui sul isegi vanilla BF3-e pole, siis Premium Edition sisaldab seda: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-edidtion-cd-key-compare-prices/

Pira BF3-ga ei saa nii või naa MP-d mängida, kui seda mõtlesid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.