|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
26.02.2013 17:44:57
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| Seega minu talupoja lugemisoskus ütleks et Max paketil seda poliitikat ei rakendata? |
Maximum paketil ei ole admemahupiirangut, torrentiliiklus on ikka piiratud. |
Nii. Ma olen nüüd mõned päevad-ööd seda Elisa uust piiramatut 4G-d proovinud ja ma pole küll aru saanud millal ja mis põhjustel nad seda torrentiliiklust piiravad. Ühel päeval ei tööta ja teisel päeval nii nagu torust tuleb. Seega üsna suva. ÖÖsiti siiski töötab pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.02.2013 18:46:05
|
|
|
Maksimum, mis ma saatjast suudan kätte saada 4G seadmega 3,5G võrgus, öösel ainult olen näinud 12Mbit.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
28.02.2013 14:27:01
|
|
|
Tervist
Kasutan hetkel Radioneti 1.5mb ühendust linnast väljas 30km. Plaanis oleks võtta 4g maximum pakett piiranguta. Mida arvata sellest?
Radionet on hea stabiilne kui üksi seda kasutada. Kuid õhtupoolikul on enamasti neti taga 3-4 arvutit ning kisub päris aeglaseks asi ära. Kas see Mint sobiks eramajja ruuteriga kodust netti asendama? ( M nett üpriski ebastabiilne, seepärast ka küsin) .
4g levi on ilusti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
28.02.2013 14:34:05
|
|
|
| omang kirjutas: |
Tervist
Kasutan hetkel Radioneti 1.5mb ühendust linnast väljas 30km. Plaanis oleks võtta 4g maximum pakett piiranguta. Mida arvata sellest?
Radionet on hea stabiilne kui üksi seda kasutada. Kuid õhtupoolikul on enamasti neti taga 3-4 arvutit ning kisub päris aeglaseks asi ära. Kas see Mint sobiks eramajja ruuteriga kodust netti asendama? ( M nett üpriski ebastabiilne, seepärast ka küsin) .
4g levi on ilusti olemas. |
Kui 4G levi olemas, siis võid 2 nädalaks prooviks võtta.
EDIT: Sain Elisa käest teada, et kui 3,75G/4G levi saatjas olemas, siis on selle nautimiseks vaja uut SIM kaarti, vanaga saad ainult 3,5G levi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.02.2013 14:41:32
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| omang kirjutas: |
Tervist
Kasutan hetkel Radioneti 1.5mb ühendust linnast väljas 30km. Plaanis oleks võtta 4g maximum pakett piiranguta. Mida arvata sellest?
Radionet on hea stabiilne kui üksi seda kasutada. Kuid õhtupoolikul on enamasti neti taga 3-4 arvutit ning kisub päris aeglaseks asi ära. Kas see Mint sobiks eramajja ruuteriga kodust netti asendama? ( M nett üpriski ebastabiilne, seepärast ka küsin) .
4g levi on ilusti olemas. |
Kui 4G levi olemas, siis võid 2 nädalaks prooviks võtta.
EDIT: Sain Elisa käest teada, et kui 3,75G/4G levi saatjas olemas, siis on selle nautimiseks vaja uut SIM kaarti, vanaga saad ainult 3,5G levi kätte. |
Siis ajas keegi Sulle kergelt udu , kuna DC-HSPA+ (3,75G) on täiesti olemas ka tavalise, 2G-3G SIM-kaardiga ja kiirus vudis testimistes vabalt üle 20 megabiti. Oleks rohkemgi vudinud, aga Elisa endapoolsed kiiruselae piirangud jooksid vastu.
Väike näide:
Current Transfer Rate 20,8 Mbit/s
Average Transfer Rate 19,2 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 24,0 Mbit/s
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
28.02.2013 14:44:15
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| omang kirjutas: |
Tervist
Kasutan hetkel Radioneti 1.5mb ühendust linnast väljas 30km. Plaanis oleks võtta 4g maximum pakett piiranguta. Mida arvata sellest?
Radionet on hea stabiilne kui üksi seda kasutada. Kuid õhtupoolikul on enamasti neti taga 3-4 arvutit ning kisub päris aeglaseks asi ära. Kas see Mint sobiks eramajja ruuteriga kodust netti asendama? ( M nett üpriski ebastabiilne, seepärast ka küsin) .
4g levi on ilusti olemas. |
Kui 4G levi olemas, siis võid 2 nädalaks prooviks võtta.
EDIT: Sain Elisa käest teada, et kui 3,75G/4G levi saatjas olemas, siis on selle nautimiseks vaja uut SIM kaarti, vanaga saad ainult 3,5G levi kätte. |
Siis ajas keegi Sulle kergelt udu , kuna DC-HSPA+ (3,75G) on täiesti olemas ka tavalise, 2G-3G SIM-kaardiga ja kiirus vudis testimistes vabalt üle 20 megabiti. Oleks rohkemgi vudinud, aga Elisa endapoolsed kiiruselae piirangud jooksid vastu.
Väike näide:
Current Transfer Rate 20,8 Mbit/s
Average Transfer Rate 19,2 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 24,0 Mbit/s |
Siis pole ka saatja, mille all mina olen, ära uuendatud, kuna kiirused on ikka 3,5G omased, kuigi mainitakse et see saatja on 3,75G tehnoloogiaga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
28.02.2013 17:26:54
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| omang kirjutas: |
Tervist
Kasutan hetkel Radioneti 1.5mb ühendust linnast väljas 30km. Plaanis oleks võtta 4g maximum pakett piiranguta. Mida arvata sellest?
Radionet on hea stabiilne kui üksi seda kasutada. Kuid õhtupoolikul on enamasti neti taga 3-4 arvutit ning kisub päris aeglaseks asi ära. Kas see Mint sobiks eramajja ruuteriga kodust netti asendama? ( M nett üpriski ebastabiilne, seepärast ka küsin) .
4g levi on ilusti olemas. |
Kui 4G levi olemas, siis võid 2 nädalaks prooviks võtta.
EDIT: Sain Elisa käest teada, et kui 3,75G/4G levi saatjas olemas, siis on selle nautimiseks vaja uut SIM kaarti, vanaga saad ainult 3,5G levi kätte. |
Siis ajas keegi Sulle kergelt udu , kuna DC-HSPA+ (3,75G) on täiesti olemas ka tavalise, 2G-3G SIM-kaardiga ja kiirus vudis testimistes vabalt üle 20 megabiti. Oleks rohkemgi vudinud, aga Elisa endapoolsed kiiruselae piirangud jooksid vastu.
Väike näide:
Current Transfer Rate 20,8 Mbit/s
Average Transfer Rate 19,2 Mbit/s
Maximum Transfer Rate 24,0 Mbit/s |
Siis pole ka saatja, mille all mina olen, ära uuendatud, kuna kiirused on ikka 3,5G omased, kuigi mainitakse et see saatja on 3,75G tehnoloogiaga. |
Nuh, puhta 4G puhul võib olla muresid, EMT ka teatud kasutajatel vahetas kaarte. Seal sees miski krüptoalgoritmi vahe, aga see vaid LTE korral.
3G puhul ei tohiks vahet olla, mis iganes seal on komakoha järel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.02.2013 18:06:00
|
|
|
Elisa võiks selle mõttetu 24-25 mega piirangu maha võtta küll ja või tõsta see näiteks 84 megabiti peale. Näeks ära, kumma DC-HSPA+ on töökam, kas Elisa oma või Tele2 oma.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
28.02.2013 18:08:44
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Elisa võiks selle mõttetu 24-25 mega piirangu maha võtta küll ja või tõsta see näiteks 84 megabiti peale. Näeks ära, kumma DC-HSPA+ on töökam, kas Elisa oma või Tele2 oma. |
1) miks sa arvad et see on kunstlik piirang? 42 Mbit teoreetiline ei ole väga palju enam kui 25 - 30 reaalselt jaama kõrval.
2) Millise 84 Mbit modemi sa ostaks, too reaalne hinnaga näide sellisest, mis Euroopa jaoks saada.
3) Soovitus sulle - osta 4G/LTE ja su mured lahenevad ise. Kuigi jah, siis sa kaotad teema millest rääkida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
28.02.2013 19:58:23
|
|
|
teil googled ja twitterid avanevad normaalselt? mul miski kamm sees hetkel, ükski google "toode ei avane" teisi lehti laseb ilusti surfata
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
28.02.2013 20:36:46
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| teil googled ja twitterid avanevad normaalselt? mul miski kamm sees hetkel, ükski google "toode ei avane" teisi lehti laseb ilusti surfata |
Mõlemad lehed tulevad probleemideta lahti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1n5an3
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
28.02.2013 21:42:24
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| teil googled ja twitterid avanevad normaalselt? mul miski kamm sees hetkel, ükski google "toode ei avane" teisi lehti laseb ilusti surfata |
google+ FB ei t66ta hetkel mul .. v2ike kala kuskil sees ....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
01.03.2013 23:13:53
|
|
|
No nii, Mähe aedlinn, reede õhtu, TeleYks kõnekaardi päevapilet, modemiks on Huawei E392 + võimendusega USB kaabel. LTE-d ei ole, ühendab vaid mingi 3G+iga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
02.03.2013 12:11:53
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| teil googled ja twitterid avanevad normaalselt? mul miski kamm sees hetkel, ükski google "toode ei avane" teisi lehti laseb ilusti surfata |
Jagan murer- viimasel ajal juba päris tihti sama keiss. KEstab juba nädala umbes. Google tooted, wikipedia, muud mudru mis ilmselt kuidagi kas USA'ga vms seotud llihstalt kukuvad ära 15 minutiks vms. Tihedust ei oska öelda. Eesti veebid HV jne kõik avanevad kiirelt, ehk ühendus on olemas. Jubedalt närvi ajab sellien asi.
Skype hakib ka ära ja kaob ära ühendus.
Peaks klienditoele helsitama vist ja uurima milles viga.
Aitab näiteks telefoni restart- ilsmelt saab siis uue IP vms.. aga ei tea kas seotud sellega.
Üldse kui siin jaanuaris oli pidevalt jama, et ühendus kukkus 2G peale siis peale restarti oli jälle kenasti 3g peal tagasi.
Üldiselt hakkab sinnapoole kiskuma, et peab äkki lahti ütlema elisa teenusest- kaua võib üle müüa seda sitta.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.03.2013 12:16:10
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| teil googled ja twitterid avanevad normaalselt? mul miski kamm sees hetkel, ükski google "toode ei avane" teisi lehti laseb ilusti surfata |
Jagan murer- viimasel ajal juba päris tihti sama keiss. KEstab juba nädala umbes. Google tooted, wikipedia, muud mudru mis ilmselt kuidagi kas USA'ga vms seotud llihstalt kukuvad ära 15 minutiks vms. Tihedust ei oska öelda. Eesti veebid HV jne kõik avanevad kiirelt, ehk ühendus on olemas. Jubedalt närvi ajab sellien asi.
Skype hakib ka ära ja kaob ära ühendus.
Peaks klienditoele helsitama vist ja uurima milles viga.
Aitab näiteks telefoni restart- ilsmelt saab siis uue IP vms.. aga ei tea kas seotud sellega.
Üldse kui siin jaanuaris oli pidevalt jama, et ühendus kukkus 2G peale siis peale restarti oli jälle kenasti 3g peal tagasi.
Üldiselt hakkab sinnapoole kiskuma, et peab äkki lahti ütlema elisa teenusest- kaua võib üle müüa seda sitta. |
Proovi lukustada võrk 3,5G peale, nii et ta ei hakka 3,5G/2G vahelt hüppama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
02.03.2013 12:20:51
|
|
|
Olen mõelnud, pean vist telefonile android update'i tegema ära.. 2.3.6 siiani.
Seal sellist valikut pole, et oleks lukus. Ilmselt võib aidata.. kuigi see probleem vähenes nüüd kui mingi uudis oli, et 3g anti poole võrra juurde vms. Ei süvenend sellesse.
Aga see gmaili jne probla flippib rohkem ära. tõsiselt.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.03.2013 12:44:07
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
Olen mõelnud, pean vist telefonile android update'i tegema ära.. 2.3.6 siiani.
Seal sellist valikut pole, et oleks lukus. Ilmselt võib aidata.. kuigi see probleem vähenes nüüd kui mingi uudis oli, et 3g anti poole võrra juurde vms. Ei süvenend sellesse.
Aga see gmaili jne probla flippib rohkem ära. tõsiselt. |
| tsitaat: |
| Dial *#*#4636#*#* -> Phone information-> WCDMA only |
Nii peaks Android 2.3 peal saama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
03.03.2013 20:24:08
|
|
|
| montesauri kirjutas: |
No nii, Mähe aedlinn, reede õhtu, TeleYks kõnekaardi päevapilet, modemiks on Huawei E392 + võimendusega USB kaabel. LTE-d ei ole, ühendab vaid mingi 3G+iga.
 |
See ongi ju 4G
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
04.03.2013 13:19:38
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
/--/
| tsitaat: |
| Dial *#*#4636#*#* -> Phone information-> WCDMA only |
Nii peaks Android 2.3 peal saama. |
Cool- ongi olemas ja esimene päev tundub päris hea. Või lihtsalt platseebo.
Igastahes minut-2 tagasi kadus gmail jne pudinad jälle ära.
-EDIT-
Tundub, et probleem on HTTPS ja STFP jne ühendustega.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
04.03.2013 16:31:47
|
|
|
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
04.03.2013 16:36:02
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem? |
Kirjelda kohta oma mures, siis vast leiad või ei leia mõttekaaslasi. Kui see mure oleks üle eesti, siis loeksid
sellest juba ajalehtedest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
04.03.2013 17:25:13
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem? |
Kirjelda kohta oma mures, siis vast leiad või ei leia mõttekaaslasi. Kui see mure oleks üle eesti, siis loeksid
sellest juba ajalehtedest |
Tallinnas , Mustamäel
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.03.2013 17:57:08
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem? |
Kirjelda kohta oma mures, siis vast leiad või ei leia mõttekaaslasi. Kui see mure oleks üle eesti, siis loeksid
sellest juba ajalehtedest |
Tallinnas , Mustamäel |
Pigem tirisid allalaadmismahu 50GB täis ja selle peale panid Elisa-tegelased EDGE-kiirusepiirid peale.
Igatahes Mustamäel, Magistrali lähikonnas on kiirus igati OK:
Elisa 2 megabitine Mint Light, Netitester-i test:
Läbiviimise aeg: 04.03.2013 16:47:24
Üleslaadimise kiirus: 286.20 kbit/sek
Allalaadimise kiirus: 2.06 Mbit/sek
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
04.03.2013 18:31:39
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem? |
Kirjelda kohta oma mures, siis vast leiad või ei leia mõttekaaslasi. Kui see mure oleks üle eesti, siis loeksid
sellest juba ajalehtedest |
Tallinnas , Mustamäel |
Pigem tirisid allalaadmismahu 50GB täis ja selle peale panid Elisa-tegelased EDGE-kiirusepiirid peale.
Igatahes Mustamäel, Magistrali lähikonnas on kiirus igati OK:
Elisa 2 megabitine Mint Light, Netitester-i test:
Läbiviimise aeg: 04.03.2013 16:47:24
Üleslaadimise kiirus: 286.20 kbit/sek
Allalaadimise kiirus: 2.06 Mbit/sek |
kui ma ostan päevapileti oma zen kaardiga ja panen selle mindi pulka siis on ikka EDGE
OK, lahendasin ära , ma installisin uue mobile partneri ja siis läks automaatselt gsm-i peale
viimati muutis henryKI11 08.03.2013 19:50:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.03.2013 19:45:31
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
| mis värk on mul juba nädal aega ainult edge levi , kellelgi sama probleem? |
Kirjelda kohta oma mures, siis vast leiad või ei leia mõttekaaslasi. Kui see mure oleks üle eesti, siis loeksid
sellest juba ajalehtedest |
Tallinnas , Mustamäel |
Pigem tirisid allalaadmismahu 50GB täis ja selle peale panid Elisa-tegelased EDGE-kiirusepiirid peale.
Igatahes Mustamäel, Magistrali lähikonnas on kiirus igati OK:
Elisa 2 megabitine Mint Light, Netitester-i test:
Läbiviimise aeg: 04.03.2013 16:47:24
Üleslaadimise kiirus: 286.20 kbit/sek
Allalaadimise kiirus: 2.06 Mbit/sek |
kui ma ostan päevapileti oma zen kaardiga ja panen selle mindi pulka siis on ikka EDGE |
Aga uuri Elisast, et kas sinu ZEN-numbrile on kiirusepiirang peale pandud. Kui on, siis suure tõenäosusega töötab see kiirusepiirang igas olukorras. Nii, et helista ja uuri värki.
Aga kiirus lidub Mustakal endiselt nagu aeglasema kiirusega Püsiühendus:
Netitesteri test, Elisa Mint Light pakett:
Läbiviimise aeg: 04.03.2013 18:28:47
Üleslaadimise kiirus: 282.86 kbit/sek
Allalaadimise kiirus: 2.06 Mbit/sek
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
06.03.2013 01:12:39
|
|
|
keskmise arvutamine elisa moodi
Paketi nimi MiNT Strong 4G MiNT Extra Strong 4G MiNT Maximum 4G
----------------------------------------------------------------------------------------
Keskmine kiirus linnades 0,5-5 Mbit/s 0,5-30 Mbit/s 0,5-40 Mbit/s
Keskmine kiirus maakondades 0,4-4 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s |
seega keskmine on 0,4-40. seega, kui näiteks teie kuni 100 Mbit/s MiNT Maximum 4G paketi kiirus on keskmiselt 0,4 Mbit/s, siis on kõik korras
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.03.2013 17:47:35
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
keskmise arvutamine elisa moodi
Paketi nimi MiNT Strong 4G MiNT Extra Strong 4G MiNT Maximum 4G
----------------------------------------------------------------------------------------
Keskmine kiirus linnades 0,5-5 Mbit/s 0,5-30 Mbit/s 0,5-40 Mbit/s
Keskmine kiirus maakondades 0,4-4 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s |
seega keskmine on 0,4-40. seega, kui näiteks teie kuni 100 Mbit/s MiNT Maximum 4G paketi kiirus on keskmiselt 0,4 Mbit/s, siis on kõik korras  |
Ka EMT'l olen näinud samasugust arvestust.
EDIT: Kellelgi veel esineb probleeme Google'sse, Wikipedia'sse jt lehekülgedele ligi saamisega?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.03.2013 18:02:56
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| pinnawaatluz kirjutas: |
keskmise arvutamine elisa moodi
Paketi nimi MiNT Strong 4G MiNT Extra Strong 4G MiNT Maximum 4G
----------------------------------------------------------------------------------------
Keskmine kiirus linnades 0,5-5 Mbit/s 0,5-30 Mbit/s 0,5-40 Mbit/s
Keskmine kiirus maakondades 0,4-4 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s |
seega keskmine on 0,4-40. seega, kui näiteks teie kuni 100 Mbit/s MiNT Maximum 4G paketi kiirus on keskmiselt 0,4 Mbit/s, siis on kõik korras  |
Ka EMT'l olen näinud samasugust arvestust.
EDIT: Kellelgi veel esineb probleeme Google'sse, Wikipedia'sse jt lehekülgedele ligi saamisega? |
Ei, Mustamäel, 2 megase Mint Light-iga on kõik suurepärane.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.03.2013 19:12:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| pinnawaatluz kirjutas: |
keskmise arvutamine elisa moodi
Paketi nimi MiNT Strong 4G MiNT Extra Strong 4G MiNT Maximum 4G
----------------------------------------------------------------------------------------
Keskmine kiirus linnades 0,5-5 Mbit/s 0,5-30 Mbit/s 0,5-40 Mbit/s
Keskmine kiirus maakondades 0,4-4 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s 0,4-5 Mbit/s |
seega keskmine on 0,4-40. seega, kui näiteks teie kuni 100 Mbit/s MiNT Maximum 4G paketi kiirus on keskmiselt 0,4 Mbit/s, siis on kõik korras  |
Ka EMT'l olen näinud samasugust arvestust.
EDIT: Kellelgi veel esineb probleeme Google'sse, Wikipedia'sse jt lehekülgedele ligi saamisega? |
Ei, Mustamäel, 2 megase Mint Light-iga on kõik suurepärane. |
Tundub, et ka minul on nüüd see probleem ise lahenenud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
08.03.2013 19:46:04
|
|
|
mul ei lae mobiilne nett enam eriti midagi ära.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matik
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2008
|
11.03.2013 15:03:07
|
|
|
Kas keegi on proovinud Elisa 4G-d ka Tallina külje all, a la Mõigu/Peetri küla? Kuidas kiirused on? Plaan oleks prooviks võtta just uplingi pärast, mis Elioni ADSL korral on vaid 768k. Downlink 10Mbit täitsa piisav.
PS. Kas 4G otsas saadakse üldse public IP või internal NAT-ed IP? Pordid lahti ei ole ilmselt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
11.03.2013 22:40:17
|
|
|
| matik kirjutas: |
| PS. Kas 4G otsas saadakse üldse public IP või internal NAT-ed IP? Pordid lahti ei ole ilmselt? |
4G tõttu mingit public IP-d ja lahtiseid porte kindlasti saama ei hakka. Vähemalt ametliku info kohaselt pole Elisal ka siiani mingit rahalist lisateenust nende saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
12.03.2013 12:41:43
|
|
|
| Ma saan aru et Elisa 4G pole päris 4G vaid rohkem selline 3,5 variant. On mul õigus? Sellisel juhul mul küsimus kas Elisa ikka tohib oma teenust 4G-na välja reklaamida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.03.2013 12:50:54
|
|
|
| ents75, üldiselt reklaamis on öeldud "4G kiirusel".
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.03.2013 13:34:23
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| Ma saan aru et Elisa 4G pole päris 4G vaid rohkem selline 3,5 variant. On mul õigus? Sellisel juhul mul küsimus kas Elisa ikka tohib oma teenust 4G-na välja reklaamida? |
Seal, kus on olemas 4G mastid, seal on ka 4G levialad olemas. Kus pole 4G maste, seal on siis 3,5G levialad.
Kusagil eespool tõin ka Elisa 4G mastide nimestiku, oletada võib, et ehk on mõni juurde lisatud. Aga muidu ootab Elisa, millal saab 800MHz-i sagedusel levima hakata. Et siis sel sagedusel seda 4G-d levitada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
12.03.2013 16:40:51
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| ents75, üldiselt reklaamis on öeldud "4G kiirusel". |
Kas siis 3,5G kiirust on võimalik 4G kiirusel tööle panna?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.03.2013 16:46:26
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| ents75, üldiselt reklaamis on öeldud "4G kiirusel". |
Kas siis 3,5G kiirust on võimalik 4G kiirusel tööle panna?  |
Nüüd peaks kohe tulema TT siia targutama ...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
12.03.2013 16:57:21
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kusagil eespool tõin ka Elisa 4G mastide nimestiku |
Misasi on 4G MAST ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
12.03.2013 17:27:21
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Kusagil eespool tõin ka Elisa 4G mastide nimestiku |
Misasi on 4G MAST ? |
see on midagi kiftimat, mida sa eales näinud oled
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
12.03.2013 17:49:15
|
|
|
Uus mastitehnoloogia mis tõstab kiirused enneolematuks.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.03.2013 17:56:19
|
|
|
Muide, mõiste 4G mast on ammuilma kasutusel ja pärineb, suure tõenäosusega, EMT-i maailmast hoopiski.
Nii, et ei midagi uut siin päikse all.
Väike näidis-tsitaat kah:
4G maste lükatakse järjest püsti
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=9&t=21406
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
12.03.2013 17:56:46
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Kusagil eespool tõin ka Elisa 4G mastide nimestiku |
Misasi on 4G MAST ? |
see on hästi pikk puust pulk ,mille otsas saab jalgpalli mängida
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
18.03.2013 22:05:10
|
|
|
Plaaniline katkestus Elisa 3G võrgus 19.03.2013 kell 01:00-03:00
| tsitaat: |
Seoses hooldustöödega esineb kuni 10-minutiline katkestus Elisa 3G võrgus vahemikus kell 01:00-03:00.
2G ja 4G võrk toimivad tavapäraselt. |
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo/probleem/1829
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juiced
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2008
|
22.03.2013 12:38:34
|
|
|
MiNT Business Light - suhteliselt masendav värk.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.03.2013 12:41:08
|
|
|
| Juiced kirjutas: |
MiNT Business Light - suhteliselt masendav värk. |
Selliste asjade puhul on oluline alati ka koht, siin paistab välja konkreetse jaama ülekoormus.
sest uplink on OK.
aga ülekoormus on ülekoormus, lihtsalt 3 km kaugusel on seis ilmselt hoopis muu (parem või halvem)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|