Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 06.01.2013 00:23:38 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.co.uk/gp/cobrandcard/marketing.html?ad=AMSCBCC1&ie=UTF8&inc=uk5gc&place=camp&plattr=UKCBCCAMS&pr=ukconcbcc

Ja mul soomes tuttav olemas. Sinna saadavad tasuta siis?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2013 00:36:32 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
http://www.amazon.co.uk/gp/cobrandcard/marketing.html?ad=AMSCBCC1&ie=UTF8&inc=uk5gc&place=camp&plattr=UKCBCCAMS&pr=ukconcbcc

See on mingi eraldi Amazoni Mastercard, tingimustes on muidu selline asi kirjas:
tsitaat:
Credit is available, subject to status, only to UK residents aged 18 or over.

ristokru kirjutas:
Ja mul soomes tuttav olemas. Sinna saadavad tasuta siis?

Kui tellimus ületab £25 piiri ja Amazon.co.uk on müüjaks, siis on Soome postitamine tasuta.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 06.01.2013 17:36:19 vasta tsitaadiga

Kõlarid üle 300 euro väärt ikka.eestis üle 500:)
Sõber Soomes olemas ja kui sinna tõesti tasuta on võit väga suur icon_smile.gif

Kui keegi nüüd veel soovib midagi tellida kiirelt andke teada icon_wink.gif Teen kõlarite tellimuse ära täna.

Ja tänud Electrical thumbs_up.gif


Huvitav,et kuidas need kõlarid soomes kätte saadakse? Tuuakse koju või posti kusagile? Mingeid makse sellega ei lisandu?

Edit: Tegin just tellimuse aga Soome täpselt sama kallis kui Eestisse saatmine ehk siis 40 GB.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2013 18:48:58 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:

Edit: Tegin just tellimuse aga Soome täpselt sama kallis kui Eestisse saatmine ehk siis 40 GB.

Oled sa ikka kindel, et müüjaks on Amazon.co.uk?
Kui toote all ei ole kirjas sellist teksti: "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk", siis müüb mingi teine firma ja nemad tavaliselt küsivad postikulu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 06.01.2013 18:55:49 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
ristokru kirjutas:

Edit: Tegin just tellimuse aga Soome täpselt sama kallis kui Eestisse saatmine ehk siis 40 GB.

Oled sa ikka kindel, et müüjaks on Amazon.co.uk?
Kui toote all ei ole kirjas sellist teksti: "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk", siis müüb mingi teine firma ja nemad tavaliselt küsivad postikulu.


Täpselt nii ongi,taipasin ise ka nüüd aru vahe. Ühesõnaga seega vahet pole. Transport amazonist kulla hinnaga.
Keegi siit foorumist ei sõida inglismaa vahet? icon_biggrin.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 25.02.2013 16:20:18 vasta tsitaadiga

Minu kogemus Amazon.de'ga on seni päris nukker. Tellisin neilt elektroonikat. Hind oli võrreldes Eestiga märgatavalt soodsam. Müüjaks Amazon EU S.a.r.L. Kõik tundus olevat legaalne ja usaldatav. Õnnetuseks valisin paki saatmise läbi Deutsche Post DHL starndard posti. Mõtlesin, et paar nädalat ette või taha, vahet pole. Pakk pandi teele ja mulle emailiti hinnanguline saabumisaeg ja trackimise number. Loomulikult trackimine ei tööta. Pakk seisab esimeses staatuses ja midagi ei muutu. Amazon kinnitab, et saadetis on teele pandud. Hakkasin guugeldama ja avastasin õudusega, et väga paljudel on Deutsche Post DHL'ga probleeme. Sel hetkel enam midagi parata ei saanud. Pakk oli juba süsteemi visatud. Lootsin parimat. Aga loomulikult läks pakk kaduma. Mõni nädal pärast hinnangulise saabumisaja möödumist pani Amazon minu poole teele teise paki.. ja ka see pakk kadus ära. Aadress on raudselt õige. Olen seda mitmeid kordi kontrollinud. Läbi teiste postifirmade tuleb täpselt samale aadressile pakk kohale. Eesti post ei tea saadetisest midagi. Nii ma arvan, et tegemist on kurikuulsa Deutsche Post DHL järjekordse jamaga. Hetkel on siiski väike lootus pakk mõne kuu pärast kätte saada. On lugusi, kus see on nii toimunud. Ei kujuta ette kus need pakid siis nii kaua kinni on olnud. Teine variant on hakata raha tagasi nõudma. Kuuldavasti võtab ka see aega. Aga kas see kõik oli seda väärt? Olge siis hoiatatud - teatud liiki transport Saksamaalt ei tööta. Minu jaoks on see esimene kogemus, kus olen sellise jama ohvriks langenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RohelineHunt
HV vaatleja
RohelineHunt

liitunud: 02.04.2009




sõnum 25.02.2013 21:16:53 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif kirjutas:
Õnnetuseks valisin paki saatmise läbi Deutsche Post DHL starndard posti. Mõtlesin, et paar nädalat ette või taha, vahet pole. Pakk pandi teele ja mulle emailiti hinnanguline saabumisaeg ja trackimise number. Loomulikult trackimine ei tööta. Pakk seisab esimeses staatuses ja midagi ei muutu.

Kas sa vaatad seda trackimise infot amazoni enda lehelt või dhl.de leheküljelt? Amazoni enda lehel olev tracking informatsioon näitab vähemalt minul ainult esimest staatust, kuigi pakk on juba kätte saadud. Samas dhl.de lehel näitab jälgimisnumber kõik staatused ära, kus pakk liikunud on.

_________________
www.ergovassiljev.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 05.03.2013 17:55:46 vasta tsitaadiga

Vaatan DHLi enda lehelt. Mõlema paki puhul on staatus:

The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
Next step - The shipment will be transported to the parcel center of

Jääb mulje justkui pakk ei oleks liikunud. Samas Amazon kinnitab, et nad on pakid teele saatnud. Ma arvan, et probleem on selles - "Deutsche Post struggles with rising mail theft" (http://www.thelocal.de/national/20110823-37121.html#.USyB-DCLB-I)

UPDATE (5.märts):

Tundub, et olin veidi ülekohtune. Probleem ei olnud Saksamaal. Üks kadunud pakkidest on leitud. Postimees oli jätnud selle hoolimatult kümnekordse büroohoone fuajee nurka. See on koht, kus liigub päevast-päeva kõiksugu inimesi. Ise ei osanud pakki sealt otsida. Täna märkas saadetist juhuslik samas majas töötav inimene ja läbi erinevate sammude jõudis info minuni. Eesti post väidab ikka veel, et nemad ei tea pakist midagi. Kuigi just nimelt nemad on paki kohale toimetanud. Saab näha kas ka teine pakk on kusagile peidetud. Veidi nagu kummaline lugu. Seega Amazon.de on hea ja Deutsche Post DHLil pole kah häda midagi. Probleem on kohalik.

Ps! DHLi trackimise leht näitab ikka veel seda esimest staatust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 09.03.2013 15:04:56 vasta tsitaadiga

Keegi tornkõlareid on tellinud Amazon.co.uk läbi? Jõuavad ikka kohale ilustasti?
Nad vist vahendavad seal ja kui teen tellimuse siis minu raha läheb ju kohe müüjale aga kas amazon ka garanteerib kohalejõudmise?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 25.03.2013 07:45:37 vasta tsitaadiga

On keegi kursis amazon.de lehelt tellimisega LG 55LM615S hind siin soodne, aga kui korvi panna ja maksma hakata ütleb, et eestisse ei saada, kas sellest midagi muutub kui mõni soome aadress sinna panna ? Või nii suuri asju nad üleüldse ei saadagi ?
Pole .de lehelt amazonist midagi tellinud, vaid olen amazon.co.uk lehega varem hakkama saanud.
SIIN ka paras list poodidest kus antud aparaat hea hinnaga aga sealt miskit sõeluma hakata kes saadab ja kes mitte on vist omaette ooper, amazonist oleks hea lihtne 3 klõpsu ja siis nädala pärast koputab teler uksele.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.03.2013 00:57:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
On keegi kursis amazon.de lehelt tellimisega LG 55LM615S hind siin soodne, aga kui korvi panna ja maksma hakata ütleb, et eestisse ei saada, kas sellest midagi muutub kui mõni soome aadress sinna panna ? Või nii suuri asju nad üleüldse ei saadagi ?
Pole .de lehelt amazonist midagi tellinud, vaid olen amazon.co.uk lehega varem hakkama saanud.
SIIN ka paras list poodidest kus antud aparaat hea hinnaga aga sealt miskit sõeluma hakata kes saadab ja kes mitte on vist omaette ooper, amazonist oleks hea lihtne 3 klõpsu ja siis nädala pärast koputab teler uksele.


UK saatis küll telekaid soome, isegi tasuta saatsid. DE-ga kogemust pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2013 11:41:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
On keegi kursis amazon.de lehelt tellimisega LG 55LM615S hind siin soodne, aga kui korvi panna ja maksma hakata ütleb, et eestisse ei saada, kas sellest midagi muutub kui mõni soome aadress sinna panna ? Või nii suuri asju nad üleüldse ei saadagi ?
Pole .de lehelt amazonist midagi tellinud, vaid olen amazon.co.uk lehega varem hakkama saanud.
SIIN ka paras list poodidest kus antud aparaat hea hinnaga aga sealt miskit sõeluma hakata kes saadab ja kes mitte on vist omaette ooper, amazonist oleks hea lihtne 3 klõpsu ja siis nädala pärast koputab teler uksele.

Kas see on Amazoni enda või nende partnerite poolt müüdav telekas?
Igatahes Amazon UK'ga oli endal 'uvitav kogemus - tegemist oli mingit partneriga; sai nendega otse ühendust võetud, päev otsa maili teel vesteldud ...
ja 2päeva hiljem oli telekas kohal.
Võid ju proovida ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 07.04.2013 12:18:02 vasta tsitaadiga

Küsimus Amazon.co.uk kohta siis. Mis takistab neil tasuta postiteenust üle 25£ ostudele andmast? Kuidas erineb UK'st kaubavedu Soome kaubaveoga Eestisse? Mõlemad peaksid tulema lennukiga ju? Pole lihtsalt lepingut tehtud mõne kohaliku kuller firmaga/eesti postiga? Ma teeks 80% mitte toidu ostudest seal muidu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2013 10:42:04 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Küsimus Amazon.co.uk kohta siis. Mis takistab neil tasuta postiteenust üle 25£ ostudele andmast? Kuidas erineb UK'st kaubavedu Soome kaubaveoga Eestisse? Mõlemad peaksid tulema lennukiga ju? Pole lihtsalt lepingut tehtud mõne kohaliku kuller firmaga/eesti postiga? Ma teeks 80% mitte toidu ostudest seal muidu.



Kas sulle ei tundu, et küsid vales kohas või on küsimus retooriline?
icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2013 12:09:38 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Küsimus Amazon.co.uk kohta siis. Mis takistab neil tasuta postiteenust üle 25£ ostudele andmast? Kuidas erineb UK'st kaubavedu Soome kaubaveoga Eestisse? Mõlemad peaksid tulema lennukiga ju? Pole lihtsalt lepingut tehtud mõne kohaliku kuller firmaga/eesti postiga? Ma teeks 80% mitte toidu ostudest seal muidu.

See küsimus tuleks pigem saata aadressile, mille lõpp on @amazon.co.uk

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 10.04.2013 19:56:38 vasta tsitaadiga

küsimus oli pigem üldine et kuidas erineb kaubavedu inglismaalt/prantsusmaalt kust iganes Eestisse vs Soome.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2013 16:30:05 vasta tsitaadiga

Nagu eelpool ka mainitud, siis Eesti on Ida-Euroopa ja sellega on omad süsteemid kohe. Vaata kasvõi kodumasinaid, Eestisse tulevad ühed mudeli modifikatsioonid (Poola ja Tsehhi tehastes kokku pandud), Soomes hoopis teised nö Euroopa või Põhjamaade variandid.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 12.04.2013 10:40:51 vasta tsitaadiga

hmmm seda küll, aga minu tead Poolat loetakse kah Ida Euroopaks aga sinna on co.uk ostud üle 25 GBP tasuta kohaletoimetamisega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.04.2013 10:42:52 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
hmmm seda küll, aga minu tead Poolat loetakse kah Ida Euroopaks aga sinna on co.uk ostud üle 25 GBP tasuta kohaletoimetamisega.

Eesti ja Poola turu/ostuvõime võrdlemine on ...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trobikond
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2013




sõnum 13.04.2013 07:50:49 vasta tsitaadiga

Tere.

Palun abi. Sooviksin lapsele sellist toodet osta:

http://www.amazon.de/Easy-Speak-MP3-Recorder-Player-Schwarz/dp/B002VERE1G/ref=pd_sim_sbs_office_4
http://www.amazon.de/Easy-Speak-MP3-Recorder-Player-Schwarz/dp/B002VERE1G/ref=pd_sim_sbs_office_4

Kui kalliks see saatekulu kujuneb? Ja kui ruttu kätte saaks. Kummast Amazonest oleks mõistlikum osta? Saksa keelsega jäin juba alguses jänni.

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 13.04.2013 10:03:50 vasta tsitaadiga

co.uk lehel maksab see 48 GBP aga Eestisse saata ei saa. Saksa keelt ma ei oska.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 13.04.2013 10:07:37 vasta tsitaadiga

google translate abiks
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trobikond
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2013




sõnum 13.04.2013 10:58:32 vasta tsitaadiga

Aitäh vastuste eest.
Praegu pooleli mul ostmine sellelt lehelt,
http://www.amazon.co.uk/Easi-Speak-MP3-Recorder-Player-yellow/dp/B002UP5QB6/ref=pd_sim_sbs_MI_3
aga saatekulu jääb selgusetuks. Pean krediitkaardi numbri kirjutama , aga kas siis selgub? (ja kui selgub, et 50€ icon_eek.gif , kas siis on juba hilja loobuda) Vabandust rumaluse pärast, pole kunagi Amazonist tellinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 13.04.2013 11:17:34 vasta tsitaadiga

loobuda saad ka peale tellimuse esitamist, kuniks nad pole toodet veel teele pannud
ja enne kui on confirm order siis saad tavaliselt postikulu enne teada
aga antud toote kohta ütleb mulle et:

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2013 11:34:40 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
loobuda saad ka peale tellimuse esitamist, kuniks nad pole toodet veel teele pannud
ja enne kui on confirm order siis saad tavaliselt postikulu enne teada
aga antud toote kohta ütleb mulle et:

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.


Paistab, et müüjaks on üks partneritest, mitte amazon ise.
Alati võib proovida võtta müüjaga otse kontakti ja üritada läbi rääkida.
Positiivne tulemus on täiesti võimalik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.