|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
21.02.2013 10:28:20
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| isiklik kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| teatud romidele vaja lisaks flashida gapps ehk siis google apps. googelda gapps lihtsalt. |
Kõigele peale stock-rom-based ROM'ide. Puhtalt litsentsiküsimuste teema, miks seda teha tuleb. |
CM 10.1 paningi ja lisaks ka gapps. Mingit veateadet installimisel ei andnud. Aga gappside lisamisega midagi ei muutunud...  |
Järelikult tegid miskit teistmoodi kui peaks, endal olemas kõik mis tarvis. |
Tegin selle õpetuse järgi - nüüd kerib neid rõngaid... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2053187
Wipesid ei teinud - kirjas ju polnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.02.2013 10:48:16
|
|
|
Keris ka mul, factory reset recovery's ja uuesti selga, kõigepealt CM ja kohe gapps otsa ilma vahepeal rebootimata.
Loomulikult tegin ma ka "sd kaardist" koopia arvutisse enne tegutsemist.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
21.02.2013 10:56:50
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
Keris ka mul, factory reset recovery's ja uuesti selga, kõigepealt CM ja kohe gapps otsa ilma vahepeal rebootimata.
Loomulikult tegin ma ka "sd kaardist" koopia arvutisse enne tegutsemist. |
Proovisin ka erinevaid wipesid, kuid jah factory reset aitas - näe imet tõepoolest kõik töötab
Uskumatu, miks eile ei töötanud?
Tundub, et jään selle romi juurde...
Kas sellega helistada ka saab?
Üle wifi viop numbritega saab, aga kas päriselt ka saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.02.2013 11:07:36
|
|
|
Nexus 7'ga EI SAA GSM KÕNESID TEHA. xda foorumis on teema, kus on asjapulgad maininud, et tõonäosus, et ilma suuremate modifikatsioonideta saaks gsm kõnesid teha, on nullilähedane.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.02.2013 12:47:44
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
Proovisin ka erinevaid wipesid, kuid jah factory reset aitas - näe imet tõepoolest kõik töötab
Uskumatu, miks eile ei töötanud?
Tundub, et jään selle romi juurde...
Kas sellega helistada ka saab?
Üle wifi viop numbritega saab, aga kas päriselt ka saab? |
Viber'it saab kasutada, kinnituskoodi pead ainult enne mingi telefoniga vastu võtma (samale numbrile, mille sim kaarti kasutad tahvlis). Vist toimib ka selle native sms programmiga, mida saab külge pookida, sms saatmine peaks kah nagu toimima.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
21.02.2013 13:45:33
|
|
|
Lisasin tahvlisse user-i (lapse). Google kontot temale ei loonud. Äkki oleks pidanud?
Kuidas ma saaksin kõik mängud nüüd temale muuvida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
21.02.2013 14:07:27
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
Lisasin tahvlisse user-i (lapse). Google kontot temale ei loonud. Äkki oleks pidanud?
Kuidas ma saaksin kõik mängud nüüd temale muuvida? |
Ma arvan, et Android ei loo kontot vaid konto peab olema ennem Googles loodud. Teed uut konto, seod androidiga ja paigaldada appid nt läbi veebi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
22.02.2013 12:17:29
|
|
|
4.2.2 tundub olevat kiirendanud laadimisaega, st kiiremini saab täis aku.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
22.02.2013 14:27:32
|
|
|
Ise olen ka päris palju ROMe proovinud.
Minu jaoks on suurim eelis custom ROM-de puhul tablet UI (viimane androidi uuendus keeras dpi muutmisega tabletiks tegemise pekki).
Teine asi on võimsamate mängude jaoks kellamine (nt GTA-d). Kuigi selle saab ka saavutada stock romile teise kerneli flashimisega.
Valik minu lemmikuid (kõigil väga palju seadeid, millega mängida):
Paranoidandroid - Sisse ehitatud nn hybrid mootor, millega saab erinevate rakenduste jaoks valida UI-d. Minu arust üks kiiremaid ROMe, täiesti võrreldav stockiga. Ise hetkel kasutangi seda.
Smoothrom - Samuti väga sujuv, kuid mulle tumdus, et mängides jäi pisut lahjaks (võis kernelis asi olla). Samuti olemas tablet UI. Suureks boonuseks Aroma installer, millega saab flashimise ajal valida kerneli, brauseri, launcheri ja vist isegi adblock oli sisse ehitatud.
CM10.1 - puudub küll tablet UI, kuid kui on soov lihtsalt tahvli rohkemaid seadeid mudida väga hea rom. Kellamine on Romi sisse ehitatud (saab seadetest muuta), vist oli samuti aroma installeriga.
Samas olen nõus, et stock rom on väga hea, kui erilist customizationit ning tabletui-d pole vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.02.2013 15:30:32
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| 4.2.2 tundub olevat kiirendanud laadimisaega, st kiiremini saab täis aku. |
Panin ka seda tähele, alguses mõtlesin, et midagi on valesti. Müstiliselt kiiresti laadis täis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
23.02.2013 20:07:54
|
|
|
| Linnas ringi sõites, sattus käes olema enese Nexus ja sõbra Samsung N7000 Galaxy Note. Mõlemal sees Elisa kaardid, kui üks kuvas ühenduse tüübiks H+ (Samsung), siis teine ikka H (Nexus). Millest see, Nexus peaks toetama H+ ühendust, või olen ennast harida püüdes valed järeldused teinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.02.2013 20:35:39
|
|
|
Sain eile õhtul enda kaua oodatud Nexus 7 kätte, esimesed kogemused väga meeldivad.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.02.2013 17:29:33
|
|
|
hmmm,
N7ei tunne ära wifi punkti mis tehtud N9 poolt kas tõesti tuleb nüüd N4 ligi võtta?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
24.02.2013 17:33:25
|
|
|
| iir kirjutas: |
hmmm,
N7ei tunne ära wifi punkti mis tehtud N9 poolt kas tõesti tuleb nüüd N4 ligi võtta?
 |
Ma usun, et probleem on selles, et N9 teeb ah-hoc võrgu mis on risu, põhimõtteliselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.02.2013 17:37:08
|
|
|
jep
N7 netipulka ei saa külge lükata?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
24.02.2013 18:55:52
|
|
|
| iir kirjutas: |
hmmm,
N7ei tunne ära wifi punkti mis tehtud N9 poolt kas tõesti tuleb nüüd N4 ligi võtta?
 |
Ei tohiks toetada ühtegi telefoni poolt tehtud hotspoti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.02.2013 19:04:52
|
|
|
| Maleva, tänapäevased telefonid oskavad AP mode'is teha wifi võrku, mis tagab selle, et kõik seadmed oskavad külge pookida end sellele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
24.02.2013 19:11:44
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Maleva, tänapäevased telefonid oskavad AP mode'is teha wifi võrku, mis tagab selle, et kõik seadmed oskavad külge pookida end sellele. |
Pole ise proovinud, kuskilt silma jäänud, et telefoniga tehtavat võrku ei tunnista. Kui keegi järgi proovinud, siis võiks kommenteerida...
e: Krt meenus, eile istusin SII poolt tekitatud võrgus. Töötas küll!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Keits
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
24.02.2013 21:25:52
|
|
|
Olen oma Sony Xperia Sola võrgus korduvalt olnud.
_________________ ToreTigu |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.02.2013 13:07:50
|
|
|
Droid...
Kuidagi saab bluetoothiga kah, kui aeglane see on?
Tõesti hakkama rootima? õnneks midagi kaotada pole, aga kas kuidagi saab backupi teha ja siis pärast taastada rooditud asjale?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.02.2013 14:45:08
|
|
|
Oma Xperia Arc S i küljes proovisin olla bluetoothiga, kiirused tundusid normaalsed, vähemalt neti brausimiseks. Mõtlesin, et äkki vähe koormavam kui wifi hotspoti hoida - aga suurt vahet polnud telefonile.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
25.02.2013 14:47:24
|
|
|
Bluetoothiga väidetavalt kestab akut jagajal kauem.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
25.02.2013 16:22:11
|
|
|
| Üle telefoni tekitatud hotspoti pelab küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.02.2013 16:39:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Maleva, tänapäevased telefonid oskavad AP mode'is teha wifi võrku, mis tagab selle, et kõik seadmed oskavad külge pookida end sellele. |
Vaat, pole päris üheselt see suhugi nii.
1. Kui tekitatakse WiFi-võrk, siis on, jah, nii, et kõikvõimalikud teised seadmed seda tunnistavad.
2. Kui luuakse aga Ad-Hoc võrk, siis osad seadmed tunnistavad ja osad seadmed mitte.
Tüütu muidugi, et see nii on. Endal on HTC nutitelefon ja sellega on täpselt nii, et WiFi-võrgus suhteb. Aga muude lahendustega võrkudest ei taha mitte midagi teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
25.02.2013 17:04:09
|
|
|
Endal nokia E7-ga sama jama,nüüd siis saan netti kasutada tahvlis üle bluetoothi aga paraku enamik rakendusi ei tunnista tahvlis seda ühendust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dawn
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.02.2013 12:42:28
|
|
|
| Otsas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.02.2013 14:38:38
|
|
|
Onoffis nägin täna megasoodust 449€ -> 319€ (100€ on sellest poe üürikulu?)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
26.02.2013 16:36:36
|
|
|
Mis siin imestada - ammu on teada, et kaan-tüüpi poeketid fabritseerivad sooduseid. Siinkohal võiks meil olla mingi riiklik instants, kellel oleks reaalset võimu antud pornograafia eos lõpetada.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
26.02.2013 17:02:07
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Mis siin imestada - ammu on teada, et kaan-tüüpi poeketid fabritseerivad sooduseid. Siinkohal võiks meil olla mingi riiklik instants, kellel oleks reaalset võimu antud pornograafia eos lõpetada. |
Oled ise kallimas rahaimejaketis tööl? Või on tolles pakkumises ekstrakonks, mida eelmine postitaja ei maininud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
26.02.2013 17:09:32
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Mis siin imestada - ammu on teada, et kaan-tüüpi poeketid fabritseerivad sooduseid. Siinkohal võiks meil olla mingi riiklik instants, kellel oleks reaalset võimu antud pornograafia eos lõpetada. |
Et siis igatseme Plaanikomitee kehtestatud hindu? Endal pea kulub mütsikandmiseks?
Muidu viimane Plaanikomitee priske esimees soojendab juba pikemat aega pealinna magusaimat tooli. Tulemused lähenevad suitsiiidile õhutavale olukorrale......
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
26.02.2013 17:21:59
|
|
|
Mul on igasugusest kauplemise alast ammu siiber. Klientuurile lastakse pea, et alati ja kaarega pähe - sellepärast ma seal ka enam ei tööta. Ja ega see ei muutu, sest kunagine klient rollide vahetudes jätkab täpselt sama pornograafia tegemist. Jah, on kohti kus oma raha eest sa vähemalt tunned, et sulle siristatakse läbi maasikalõhnalise filterkannu pähe - ja sa suudad seda nautida - aga üldjoontes on asi ikka piisavalt nutune. Ma lihtsalt ei poolda rasket võltsreklaami, mille alla kahjuks tänapäeval tohutult suur hulk marketingi ka läheb. Lõpuks jah kontrollime liigselt asju ja tulistame omale jälle sellega jalga. Aga lased otsad liiga lõdvaks, siis on vastupidi jälle mõnus korralagedus.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.02.2013 18:03:53
|
|
|
Võiks tulla selline seadusemuudatus, et hinnasildil peab kajastuma ka HV kõige odavam hind. Ehk siis väikses kirjas HV-269€
Sarnaselt ühikuhinnaseadusele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.02.2013 20:45:13
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Võiks tulla selline seadusemuudatus, et hinnasildil peab kajastuma ka HV kõige odavam hind. Ehk siis väikses kirjas HV-269€
Sarnaselt ühikuhinnaseadusele. |
Sellised, liialt odavad, hinnad on tihti hoopis n-ö "Kliendi-püüdmislõksud".
- reklaamime välja üliodava hinna
- klindile ütleme, et seele hinnaga kaupa pole / ei tule / on otsas
- ja siis suuname kliendi kõrvalolevaid, hoopis kallemaid, kaupu ostma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.03.2013 09:52:40
|
|
|
Endal siin väike arusaamatus power teemaga. Kui ma tean, et PC-l on 5 modet: OFF, hibernate, STR standby, standby ja power on.
Siis mis on Nexus 7 tahvlil ja kuidas neid kasutada? Praegu olen lihtsalt powernuppu vajutand ja ekraan läheb pimedaks. Probleem selles, et siis saab aku tühjaks rändom kiirusega. Mõnikord peab vastu mitu päeva mõnikord on päevaga aku täiesti 0 (tahvel käima ei lähegi). Eriti närvi lähen kui kuskil on vaja tahvlit kasutada ja siis avastad, et aku on täiesti 0, kuigi eile õhtul oli 100% kui ekraani pimedaks lülitasin
2. variant on off ehk hoiad all powernuppu, küsib ka kinnitust. Praegu kasutan off modet kui päevas korra tahvlit kasutan, siis lihtsalt tsipa häiriv on see kui u 1min tahvel käima igakord läheb, aga siis vähemalt on kindel, et aku tahvlit mitte kasutades ei tühjene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.03.2013 14:58:06
|
|
|
Avastasin, et ekraani kinni pannes ei lülita wifi end välja... Tombasin mingi asja mis paneb wifi kinni kui ekraan ei tööta. Ok.
Nüüd battery alt vaatan graafikut - ekraan ja wifi ei tööta, aga gps on kogu see aeg sees... Et mingi asi tahab koguaeg mu asukohta teada, samas gps on kinni keeratud, mis seda sisse lülib?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
07.03.2013 15:00:40
|
|
|
| varastatud arvuti jälitusprogramm?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.03.2013 11:31:52
|
|
|
Maha installitud...
E: gps tegelikult ei tööta, maps näitab ka et väljas on. Samas battery graafik näitab, et töötab alati, pidev joon...
Ja wifi kaob, tuleb off on teha siis leiab uuesti levi.
Aeroplaani mode ei katkesta wifit? Mille jaoks see siis on?
Kas androidile rollback saab teha? Probleemiks vist 4.2.2.
Kui ma resetin tahvli ära siis ta updateb ju uuesti viimase 422 peale?
Kas tigedaid linde backupida saab, mõni näeb siin vaeva, et 3 tärni saada, peab uuesti alustama
Keegi tellis klaveri, kuidas mulje on?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.03.2013 12:34:13
|
|
|
iir, Wifi läheb ekraani kustudes ise välja, kui sa seadisusest seda nii määrad.
Wifi -> Settings nupp -> Advanced -> Keep Wi-Fi on during sleep.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
08.03.2013 12:53:16
|
|
|
Kas ma olen ainuke kes ajal kui mingit kindlat teenust ei kasuta lülitab kõik wifid, pakettandmesided, bluetoothid ja gpsid välja?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.03.2013 13:13:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
iir, Wifi läheb ekraani kustudes ise välja, kui sa seadisusest seda nii määrad.
Wifi -> Settings nupp -> Advanced -> Keep Wi-Fi on during sleep. |
seal on NEVER.
Sul läheb? Oled kindel? Vaata järgi.
Mul ka ennem läks, enam ei lähe...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2013 13:21:11
|
|
|
| kankka kirjutas: |
| Kas ma olen ainuke kes ajal kui mingit kindlat teenust ei kasuta lülitab kõik wifid, pakettandmesided, bluetoothid ja gpsid välja? |
Kui sul emailikonto ka seadistatud on, siis seda ju kasutad vast 24/7? Enamuse ajast küll passiivselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.03.2013 13:29:39
|
|
|
Bluetoothi lülitan välja kui ei kasuta, muud ei viitsi küll näppida - kaob nagu nutiseadme mõte ära, kui kõike ise pead sisse-välja koguaeg lülitama.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.03.2013 16:45:42
|
|
|
Mõte ongi selles, et kui seade magab, siis on kõik kinni, üks öö kukkus piiksuma, njuu meil rsk, pole mul seda vaja
ikkagi, keegi viitsiks vaadata, kas lülitab wifi välja magamise ajal, kui on sedaetes "NEVER" pandud?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.03.2013 22:29:28
|
|
|
Ming app võiks olla kus saad valida ja seadistada millised funktsioonid jäetakse sisse standby olekus.
Praegu mõõtsin N7 läheb OFF olekust käima ~45 seki
Täna hommik jälle N7 mul standby olekus aku jõudis täiesti 0% (et üldse tahvlit käima saada tuleb paar minti laadida)
Eile õhtul oli 60% kui standbysse panin
Praegune lahendus oleks siis enne standby minekut kõik asjad (3G, WIFI, GPS, BT, NFC? jms) ükshaaval kinni panna ja pärast jälle käima.
Aga kui selle ära unustad ja kuskil tähtsas kohas kohe tahvlit kasutada vaja on ja aku 0, siis teeb ikka närvi mustaks küll.
viimati muutis DVDRW 10.03.2013 22:36:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
10.03.2013 22:47:35
|
|
|
Um, ööseks lennukirežiim ja no problem?
Kui öö jooksul aku 60 pealt nulli jookseb, siis on miskit suht valesti. Kui just teadlikult midagi taustal jooksma ei jäta st.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
10.03.2013 23:50:41
|
|
|
Ise kasutan mobiilil sellist appi nagu juicedefender (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.latedroid.juicedefender&hl=en). Vanal pannil teeb aku elueast, mis varem vaevu päeva vastu pidas 60-80h, olenevalt kasutusest. Hästi palju seadeid saab muuta ja on olemas ka presetid (ise tegin enda seaded). On ka võimalus seada aeg, mille tagant ta push notificationeid kontrollib (email, fb, jne), telefonil panin selle 15min. Samuti saab ära määrata öö, kus ta üldse netti ei lähe (seega ka öösel lampi fb teateid ei kuva )
Edit: praegu vaatasin telefoni, et akut järel 47% ja laadimata olnud 60h..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.03.2013 10:00:45
|
|
|
| iir kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
iir, Wifi läheb ekraani kustudes ise välja, kui sa seadisusest seda nii määrad.
Wifi -> Settings nupp -> Advanced -> Keep Wi-Fi on during sleep. |
seal on NEVER.
Sul läheb? Oled kindel? Vaata järgi.
Mul ka ennem läks, enam ei lähe... |
Näide, miks Wifi automaatne välja lülitamine halb on:
Spoiler 
Nelja-viiepäevasest uptime'ist jäid vaid poolteist järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|