Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 475, 476, 477 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 22.02.2013 11:05:34 vasta tsitaadiga

Jajah.. cheatereid kõik kohad vahest täis. Kui nad ausalt hakkama ei saa, siis hakkavad cheatima - lahjad vennad. Korra sattusin ühe sellise peale, TDM ja pidevalt kaardi teisest otsast sain pihta one-shot-kill assault rifle käest. Korra sattusin talle seljataha, tõmbasin noaga maha ja järgmine hetk: kicked by admin - go figure:)
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 11:07:27 vasta tsitaadiga

Darius kirjutas:
Jajah.. cheatereid kõik kohad vahest täis. Kui nad ausalt hakkama ei saa, siis hakkavad cheatima - lahjad vennad. Korra sattusin ühe sellise peale, TDM ja pidevalt kaardi teisest otsast sain pihta one-shot-kill assault rifle käest. Korra sattusin talle seljataha, tõmbasin noaga maha ja järgmine hetk: kicked by admin - go figure:)

Kahtlane värk igatahes, just sai kiidetud kui hea bf3 ikka on ja kui vähe vendi abivahendeid kasutab, aga midagi on ikkagist korrast ära. Samas massilisi häkkimisi pole enam olnud ligi aasta aega, siis parandati need augud kiirelt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 22.02.2013 11:11:26 vasta tsitaadiga

Õnneks on servusi, kus cheatereid ei ole kohanud. Siis on korralik mees-mehe-vastu vähemalt.
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 11:30:12 vasta tsitaadiga

Seda vakest ikka juhtub kus vastaste baasis mingi vend seina laseb ja siis üle mapi tulevad talle noa killid.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 22.02.2013 12:23:50 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
sai ka natu pelatud vahelduseks fun niisama jebida seal.

sama siin. kahju muidugi et C4 ei või kasutada zombide vastu. oleks veel huvitavam last stand

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 12:56:08 vasta tsitaadiga


Link



murdocki poeg lendab icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 13:09:57 vasta tsitaadiga

See kopter mahub ustest läbi?
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 13:24:53 vasta tsitaadiga

Tiivikuid mäng ei loe jah... Lihtsalt "ilu" pärast need.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 14:48:20 vasta tsitaadiga

Aga mina ei mõista kuidas saab seda külg ees liikuda + horisontaalselt lennata nii et saba vastu ei käeks laes. Müstiline. Ma ei suuda seismagi jääda kiirelt ühe kohapeal. Täiesti aju värk. icon_redface.gif
Keegi tehke selgeks, kes oskab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 15:47:03 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab hooga lennata küll lühikesi maid alt läbi ja läbi augu.
Mängus külje peale liuelda ei oska, aga päris kopteriga peaks saama kül ka külje peale hõljuda.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 22.02.2013 16:52:54 vasta tsitaadiga

kas JAVELINIL toimib ka maa-õhk? kuida seda siis sättida saab.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 16:57:05 vasta tsitaadiga

sihtmärk peab olema laser-designeeritud, siis saab ka õhusõidukeid lasta.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 17:41:08 vasta tsitaadiga

HC saab neid majade vahel madalal jõlkuvaid "murdocki poegi" maha nottide väge kenasti. Paras trollimine on ka katusel istuda ja M16 aknasse tulistada .. kukuvad nigu kärbsed.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:54:21 vasta tsitaadiga

iga lihtsurelik selliste manöövritega hakkama ei saaks
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.02.2013 22:03:30 vasta tsitaadiga

kas nüüdseks on kõik DLC'd või addonid väljas
krt siis kui premium tuli, ostsin ära, kuid oli ruumi vaja ja lasksin maha. Nüüd pole siiani viitsinud peale panna icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 22:33:24 vasta tsitaadiga

Ei ole, End Game on veel tulemata. Siis on kõik ja läheb arvatavasti kõvaks BF4 promomiseks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 23:05:22 vasta tsitaadiga

Teamkills, huvitaval kombel neil avatari pilt sama mis mul icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.02.2013 14:31:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, players from Estonia are not allowed.

Venkudel on midagi eestlaste vastu ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2013 14:33:52 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
tsitaat:
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, players from Estonia are not allowed.

Venkudel on midagi eestlaste vastu ?


Ja mitte ainult venelastel, vaid ka sakslastel, prantslastel jne. Suurema rahvaarvuga riikides on see täiesti normaalne, et serverid on oma maa inimesi täis ja mingeid 300se pingiga laggereid pole sinna vaja. Mängi seal kus su ping on alla 50ne ning keegi ei kicki ega bani sind, kui just tegemist badminiga pole.

Mingit rassismialgeid või ksenofoobiat eestlaste vastu sealt otsida ei tasu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.02.2013 14:43:32 vasta tsitaadiga

Venelaste serveris ping just madal icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 23.02.2013 15:46:15 vasta tsitaadiga

On mõte mõni MP shooter ette võtta mida ajaviiteks toksida. BF3 tundub esialgu päris huvitav. Mõtlesin, et küsin teilt paari asja kohta.
Igati elujõuline MP, mängijaid jagub ? Kuidas algajatel see learning curve on, varasemalt ei ole selle seeriaga tuttav. Overall väärt mäng mida soetada MP mõttes pidades ? Originis hetkel premium edition 35€.
Aa ja kuidas mängu tempo on, võrreldes nt CS'iga (1.6) ühes otsas ja COD teises ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 16:23:44 vasta tsitaadiga

-=Px=-, elujõuline küll, mängijaid jagub. learning curve on OK, alguses on paar nädalat sisseelamisaega, siis on okei, ja siis edasi kopterite ja lennnukite teema ka vajab harjumist, aga igati ok. MP mõttest just ongi seda mõtet osta.
tempo on pigem COD poole, samas paikneb seal 2 vahel, lisaks see, et erinevates modides on erinevalt ka.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 17:18:14 vasta tsitaadiga

kas origin'is saab osta mängu giftina, et seda edasi kinkida? Ei jäänud naq silma midagi sellist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 18:03:53 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
kas origin'is saab osta mängu giftina, et seda edasi kinkida? Ei jäänud naq silma midagi sellist icon_rolleyes.gif

Senimaani ei tea et oleks selline võimalus, uurisin ise ka seda varianti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 19:00:10 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:

Senimaani ei tea et oleks selline võimalus, uurisin ise ka seda varianti.

njaa originis ei saagi giftida thumbs_down.gif kuidas muidu order history ära kustutada... et checkout'is enam minu andmeid ei näitaks (kreditcard andmeid siis)
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:18:39 vasta tsitaadiga

Netist profiili vaadates oleksin nagu mustanahaline, kas seda kuidagi võimalik muuta? icon_lol.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/S4N7/stats/798442791/


viimati muutis Syncmahv 23.02.2013 20:21:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:20:53 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Netist profiili vaadates oleksin nagu mustanahaline, kas seda kuidagi võimalik muuta? icon_lol.gif

Mis ei kõlba v?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:21:11 vasta tsitaadiga

Killerwave, ei
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:22:01 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Killerwave, ei
bullshit icon_neutral.gif
anyway, profiili alt vüta lahti edit profile ja sealt saad muuta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:29:33 vasta tsitaadiga

Profiili sätetest saab ju mitmete karakterite vahel valida. Välja on toodud kõik karakterid, mis MP-s saadaval on. S.t, et nahavärvi eraldi ühe kindla karakteri puhul nüüd muuta ei saa.
Aga mis mustade vastu? Rassist? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 20:52:19 vasta tsitaadiga

Hakkab pihta icon_biggrin.gif Kuna ma must pole siis ma ei taha ka must paista icon_biggrin.gif Äkki selle prst tapetakse mind niipalju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 21:03:37 vasta tsitaadiga

pruunlasi on padrikus raskem tabada ei näe neid nii lihtsalt samas kuskil namalskis on vist teised lood
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 21:58:40 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Hakkab pihta icon_biggrin.gif Kuna ma must pole siis ma ei taha ka must paista icon_biggrin.gif Äkki selle prst tapetakse mind niipalju. icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 03:22:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Profiili sätetest saab ju mitmete karakterite vahel valida. Välja on toodud kõik karakterid, mis MP-s saadaval on. S.t, et nahavärvi eraldi ühe kindla karakteri puhul nüüd muuta ei saa.
Aga mis mustade vastu? Rassist? icon_biggrin.gif

arvatavasti oleks just mustad hakanud vinguma et miks on "default" profiilis valge.. pandi siis vaikimisi must et mustad ei vingu ja valged ei julge musta puhul vinguda. Ja EA väldib võimalikke kohtukeisse.. USA mõttemallis puhul täiesti mõeldav mõttekäik..
ja ülejäänud maailmal on nagunii suva.

Aga tänud näpunäite eest, muutsin endal ka Battlelogis ära.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 14:30:54 vasta tsitaadiga

korralikult maas kõik, ei saa origin helpi sisse, battlelogi ka mitte
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 14:32:09 vasta tsitaadiga

Ok, ma mõtlesin, et minul mingi probleem ainult....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.02.2013 14:37:27 vasta tsitaadiga

Pole jälle mitu-mitu kuud mänginud ja asjadega kursis olnud, nii et kas on midagi vahepeal ka muutunud/paremaks läinud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 24.02.2013 14:59:36 vasta tsitaadiga

polnud pool aastat mänginud nüüd ostsin premiumi ja 15mis sain mängida ning serveid maas icon_biggrin.gif ,
igatahes see 15min oli küll väga fun mängisin gun modei Close Quarters ,
Armored Kill ja Aftermathini veel proovida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 15:04:58 vasta tsitaadiga

hendrik32, Mis siis ennist ei kõlvanud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.02.2013 17:24:23 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
hendrik32, Mis siis ennist ei kõlvanud?

Kõige rohkem olid mureks halb jõudlus ning pidev serverite hangumine.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 24.02.2013 17:27:34 vasta tsitaadiga

miks battlelog maha jookseb koguaeg
ei saaa üle 20min mängida jälle serverid maas kas ainult täna nii või koguaeg? :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 17:28:24 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
miks battlelog maha jookseb koguaeg
ei saaa üle 20min mängida jälle serverid maas kas ainult täna nii või koguaeg? :S

Mul sama asi. Mingi tänane teema...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:09:13 vasta tsitaadiga

kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:23:13 vasta tsitaadiga

ei oska BF3 kohta öelda, pole SP-d proovinud BF3-s..

BC2-s, SP-s olid pisut kõrgem FPS kui MP-s, graafikamootorid neil pea samad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:28:58 vasta tsitaadiga

statius h1 kirjutas:
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif


küll ta jookseb.. võid igaks juhuks specid anda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:31:05 vasta tsitaadiga

Mul jookseb SP samamoodi kokku kui MP thumbs_down.gif
Nädalas 10 minutit saab/viitsib mängida
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:36:21 vasta tsitaadiga

Üldiselt pole serveritega probleeme olnud õ, pidevalt imestanud mis teistel häda, sams täna probleeme liiga palju olnud aga paari minutiga sai taas mängima nii et elab üle.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:47:53 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
statius h1 kirjutas:
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif


küll ta jookseb.. võid igaks juhuks specid anda


4 giga rami
videokaart on hd 7770 ja protsessor E7500
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 19:50:45 vasta tsitaadiga

Low graafikaga hädiselt icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 20:01:22 vasta tsitaadiga

statius h1 kirjutas:
est4ever kirjutas:
statius h1 kirjutas:
kas single-playeris ja multiplayeris väga suur fpsi vahe?
kui single-player töötab enam vähem normaalselt siis on mõtet mäng osta?icon_biggrin.gif


küll ta jookseb.. võid igaks juhuks specid anda


4 giga rami
videokaart on hd 7770 ja protsessor E7500

Mul oli E7500 ja HD5770 kooslusega kast.
Mängis nii high kui ka low graafikal aga aeg ajalt olid fps dropid päris korralikud ja polnud vahet mis seadetel mängida.
Prose mõlemad tuumad olid koguaeg 100% ja see pidurdas kõvasti. i3 peale kolides läks mõnusalt sujuvaks!
Mängitav on ta sellegipoolest.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 475, 476, 477 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.