Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 28.01.2013 20:00:18 vasta tsitaadiga

Pro7 pole heli. Jälle vaid Pärnus?
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.01.2013 18:37:35 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/508167 kanal2 on tagasi.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 19:04:05 vasta tsitaadiga

Jeeei! icon_smile.gif thumbs_up.gif

Mitte et ma palju telekat üleüldse vaataks, aga nh vahest ikka midagi tuleb ja K2 ka hea kui olemas on!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 30.01.2013 21:53:29 vasta tsitaadiga

Täna helistas mulle STV'st mingi Eestikeelt mitte eriti mõistev Vadim ja seletas midagi internetist , mida mul päev otsa olnud pole ,aga ma polnudki eriti probleemi süvenenud kuna ei viibinud pärast hommikut enam kodus . Tuli pikk arusaamatu Eesti/Vene keele segane tekst mingist võrgust , võrgukaardist ja kokkuvõttes tuli jutt ,et kui ma midagi ära teinud olen siis helsitage tagasi ja administraator lülitab mu neti sisse ? WTF ? Helistasin tagasi ja no mitte midagi ei saanud nende Eesti keelest aru icon_biggrin.gif ,et milles/kelles/kus asi on .
Kokkuvõttes istun internetita hetkel .

Peab vist homme tagasi helistama kui mingi uus teenindaja on - või ei tea milles probleem võib olla ? Ja kus nad üldse teadsid mulle helistada- nendepoolne viga mingi või...... ?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 31.01.2013 22:06:17 vasta tsitaadiga

Pro7 heli tuli ka kolmandal päeval tagasi. Helistasin mitu korda enne sinna muidugi. Kohe aadressi mihklid küsima, et tehnikud minu kulul kohale saata. Persse pikalt! Lõpuks tekkis kiri ka pildi peale a'la "no audio or scrambled signal" siis tunnistas lõpuks, et sellisel juhul on jah neil kuskil "alajaamas" viga.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 01.02.2013 04:06:18 vasta tsitaadiga

Diavolos kirjutas:
Täna helistas mulle STV'st mingi Eestikeelt mitte eriti mõistev Vadim ja seletas midagi internetist , mida mul päev otsa olnud pole ,aga ma polnudki eriti probleemi süvenenud kuna ei viibinud pärast hommikut enam kodus . Tuli pikk arusaamatu Eesti/Vene keele segane tekst mingist võrgust , võrgukaardist ja kokkuvõttes tuli jutt ,et kui ma midagi ära teinud olen siis helsitage tagasi ja administraator lülitab mu neti sisse ? WTF ? Helistasin tagasi ja no mitte midagi ei saanud nende Eesti keelest aru icon_biggrin.gif ,et milles/kelles/kus asi on .
Kokkuvõttes istun internetita hetkel .

Peab vist homme tagasi helistama kui mingi uus teenindaja on - või ei tea milles probleem võib olla ? Ja kus nad üldse teadsid mulle helistada- nendepoolne viga mingi või...... ?


kokkuvõttes sain nii palju targemaks ,et mul pidi olema mingi server mis interneti ühendust jagab või on minu arvuti võrgukaardi driverid paigast ära . Et nad keerasid mu neti kinni . Peale pikka umbkeelset seletamist viskas kopa ette ja lõpetasin lepingu .

STV internet sai mul olla täpselt kaks päeva .

Ei tea milline arve selle eest postkasti tuleb ?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.02.2013 09:33:07 vasta tsitaadiga

Diavolos kirjutas:
Diavolos kirjutas:
Täna helistas mulle STV'st mingi Eestikeelt mitte eriti mõistev Vadim ja seletas midagi internetist , mida mul päev otsa olnud pole ,aga ma polnudki eriti probleemi süvenenud kuna ei viibinud pärast hommikut enam kodus . Tuli pikk arusaamatu Eesti/Vene keele segane tekst mingist võrgust , võrgukaardist ja kokkuvõttes tuli jutt ,et kui ma midagi ära teinud olen siis helsitage tagasi ja administraator lülitab mu neti sisse ? WTF ? Helistasin tagasi ja no mitte midagi ei saanud nende Eesti keelest aru icon_biggrin.gif ,et milles/kelles/kus asi on .
Kokkuvõttes istun internetita hetkel .

Peab vist homme tagasi helistama kui mingi uus teenindaja on - või ei tea milles probleem võib olla ? Ja kus nad üldse teadsid mulle helistada- nendepoolne viga mingi või...... ?


kokkuvõttes sain nii palju targemaks ,et mul pidi olema mingi server mis interneti ühendust jagab või on minu arvuti võrgukaardi driverid paigast ära . Et nad keerasid mu neti kinni . Peale pikka umbkeelset seletamist viskas kopa ette ja lõpetasin lepingu .

STV internet sai mul olla täpselt kaks päeva .

Ei tea milline arve selle eest postkasti tuleb ?
Tunnista parem ausalt, et sina oledki spämmer kelle arvutist massspämmi saadetakse ja ddos rünnakuid tehakse ja oled üldse oma masina vene-hiina salateenistuste botnetti loovutanud.
Ja selle eest loodetavasti väänatakse sulle aastaarve icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2013 09:40:44 vasta tsitaadiga

2 päeva said ainult netti kasutada ja siis pandi kinni? Sinupoolne DHCP jama vast. Siis ei tasu küll STV-d süüdistada.
Näiteks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7313312#7313312
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 01.02.2013 17:26:09 vasta tsitaadiga

Mnator, Üldse ei tahaks tunnistada ,et see nii on , aga ju siis pean leppima olukorraga ,et kõik juba teavad ! icon_biggrin.gif

Samas ei süüdistagi kedagi - süüdistan neid telefoni otsas rippujaid kes närvi mustaks ajavad ja nende ebaproffesionaalsust .
Iseenesest lükkasin kaabli järgi läpakale ja üritasin vaikselt oma asju ajada kui plõksti ja oligi nett välja lülitatud . Varem oli samal läpakal kaabel järgi Starmani oma , 3G netipulk ( praegugi ) ja pole miskit probleemi . Ega ma just teab mis spetsialist pole ,aga ei viitsinud mina nendega vaielda kui iga teinesõna oli venekeeles .'
Ma küll suhtlustasandil oskan venekeelt , aga mingeid arvutijuttudega venekeeles ma hakkama küll ei saa - pealegi ma pidin kolm korda sinna helistama ,et keegi oskaks üldse mulle midagi selgitada icon_razz.gif
Lõpetasin lepingu - nüüd jään lootma ,et kaablijupi ja liitumise ning kahe päeva eest mingit hiigelarvet ei saa icon_rolleyes.gif

,aga sisetunne ütleb ,et tegin õige otsuse icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 07.02.2013 00:02:34 vasta tsitaadiga

Dafug jälle toimub. Õhtuläbi juba kord on kanalid maas, kord jälle töötavad. Kas nad ette ei peaks teatama sellisest jamast? K12 näiteks asendatud mingi vene kanaliga hetkel ja kõige huvitavam on Starmani logo startup'il icon_lol.gif
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.02.2013 08:34:59 vasta tsitaadiga

Sul on kaablid sassis, kasuta õiget icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.02.2013 00:22:45 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on praegu saturniga mingeid jamasid, mul osad välismaised lehed jõhkralt uimavad, the Sun on juba pool minti laadinud, ikka valge leht ees, facebooki ei saa üldse sisse, ütleb et server not found. google.com'iga sama asi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 22.02.2013 00:23:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
kas kellelgi on praegu saturniga mingeid jamasid, mul osad välismaised lehed jõhkralt uimavad, the Sun on juba pool minti laadinud, ikka valge leht ees, facebooki ei saa üldse sisse, ütleb et server not found.


mul ka kalab. oleks justkui mingi DNS jama. pooled saidid ei ava end üldse, osad väga aeglased.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.02.2013 00:27:47 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Renq kirjutas:
kas kellelgi on praegu saturniga mingeid jamasid, mul osad välismaised lehed jõhkralt uimavad, the Sun on juba pool minti laadinud, ikka valge leht ees, facebooki ei saa üldse sisse, ütleb et server not found.


mul ka kalab. oleks justkui mingi DNS jama. pooled saidid ei ava end üldse, osad väga aeglased.


+1
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.02.2013 00:27:58 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Renq kirjutas:
kas kellelgi on praegu saturniga mingeid jamasid, mul osad välismaised lehed jõhkralt uimavad, the Sun on juba pool minti laadinud, ikka valge leht ees, facebooki ei saa üldse sisse, ütleb et server not found.


mul ka kalab. oleks justkui mingi DNS jama. pooled saidid ei ava end üldse, osad väga aeglased.


just, ehk see on siis STV poolne teema?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.02.2013 00:37:50 vasta tsitaadiga

Jah, mul sama probleem...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feidon
HV kasutaja
Feidon

liitunud: 11.11.2011




sõnum 22.02.2013 00:38:44 vasta tsitaadiga

Sama probleem
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 22.02.2013 00:43:21 vasta tsitaadiga

mul ei ole STV aga viimased 30 minutit on nett täiega kalanud. osad ei avane, osad väga aeglased, siis järsku kaob üldse kogu nett ära ja ei avane miski.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 00:45:58 vasta tsitaadiga

Sama siin
Kui DNS ruuteris/arvutis Google või OpenDNS'i oma vastu vahetada toimib kõik suurepäraselt

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.02.2013 00:48:35 vasta tsitaadiga

osade elioni ühenduste taga minu teada sama probleem. ma istun nüüd kodus mobiilse otsas. see õnneks töötab mitte nagu tüüpiline stv
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.02.2013 00:55:17 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
osade elioni ühenduste taga minu teada sama probleem. ma istun nüüd kodus mobiilse otsas. see õnneks töötab mitte nagu tüüpiline stv


Miks nagu tüüpiline STV? mul ei ole stv'ga küll mingeid jamasid siiamaani olnud. Korra oli mingi jama kuskil siin kandis a see tehti suht ruttu korda. aga õnnels on jah m-nett alternatiiviks käepärast.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vants...
HV vaatleja
Vants...

liitunud: 25.10.2011




sõnum 22.02.2013 01:03:23 vasta tsitaadiga

Nüüd tundub, et on korras...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.02.2013 01:13:29 vasta tsitaadiga

minul tegelt tln südalinnas pole probleeme olnud, lasnamäel oli ikka erroreid ja kuulen et ka uues maailmas jurab tihti.

aga tundub tõesti, et jälle korras nii stv-l kui elionil. huvitav, milles probleem siis ka oli
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006




sõnum 07.03.2013 03:17:31 vasta tsitaadiga

Mul kanalil History HD ei jookse heli ja pilt omavahel kokku. Ja on ka video tearing. Kas olen ma ainuke kellel siuke värk või on kellelgi veel sama asi ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2013 17:38:51 vasta tsitaadiga

Kas jälle netikiirustega midagi mängitud?
Pakett 10/10Mbit, lojaalsusprogrammi järgi 20/10Mbit.
Täna tegin huvi pärast speedtesti (kuna kohati hakkas tunduma, et kiirus tõusnud) ja tulemus:
Eesti serverid:

Lähivälismaa serverid:
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.