Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 20:22:18 vasta tsitaadiga

Mingis hiirevaidluses soovitati seda, hinna ja kvaliteedi kohapealt peaks kõik paigas olema. Pole muidugi ambidex.




http://www.ianker.com/product/98ANDS2368-BA

link
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.02.2013 21:54:38 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
naerge nüüd.. minu hetke-rott icon_lol.gif


Link


töötab veel suht ilusti aga klahvide plastikusse hakkavad vaikselt augud tekkima ja lisanupp on suht tuksis.. ostsin uuest peast..


G1 on suurepärane hiir, kasutan aastats 2007 ja teades kui palju ma mängisin ja ka hetkel mängin siis valu on see saanud meeletult. Aga vot välja näeb nagu uus ja kõik funkab.
Hea kujuga claw cripi jaoks, üks nupp võiks ainult pöidla all ka olla.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 22:46:36 vasta tsitaadiga

miski pole igavene.. jah G1 on üllatavalt mõnus käes hoida aga tahaks 1-2 lisanuppu veel lisaks ja muudetavat dpi-d..lisaks kui eelistada hiirega liikuda mängimisel minimaalselt (ranne toetub lauale ega liigu) jääb sel sensori tundlikkus nõrgukeseks...

ning puht füüsiliselt hakkab nuppude osa alla andma (lasen, hüppan, sihin kõik üle hiirenuppude)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 23:51:58 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
kankka kirjutas:
aht0 kirjutas:

arvamusi/kogemusi kellelgi selle hiirega? https://pood.elion.ee/productInfo/39/juhtmega-hiir-roccat-lua-roc-11-310/31362 vaja vasaku/mõlemakäelise rotti..samas mingit kallist asja pole mõtet osta. Peamiselt BF3 jaoks.
Mul on Roccat Kone mis põhimõtteliselt sama kuid ainult paremakäelistele...kannatab mängida küll. Muidugi tundlikused ja värgid pidin poole võrre alla keerama.

mingeid kamme draiveritega ei ole? Lua skripte oled roti peal katsetanud?

Ma poel ühtegi anomaaliat ühegi funktsiooniga näinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 01:06:54 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
aht0 kirjutas:


arvamusi/kogemusi kellelgi selle hiirega? https://pood.elion.ee/productInfo/39/juhtmega-hiir-roccat-lua-roc-11-310/31362 vaja vasaku/mõlemakäelise rotti..samas mingit kallist asja pole mõtet osta. Peamiselt BF3 jaoks.
Mul on Roccat Kone mis põhimõtteliselt sama kuid ainult paremakäelistele...kannatab mängida küll. Muidugi tundlikused ja värgid pidin poole võrre alla keerama.


Roccat Kone pudeneb sõrmede vahelt katki nagu lehttaignapirukas (ei ole töökindel). Suvaline logitechi odava klassi hiir. Momendil pole õnnestunud leida ühtegi töökindlat hiirt, hinnaklassist hoolimata tekivad paljudel hiirtel vasaku kliki anomaaliad (topeltklikid vms).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 01:22:45 vasta tsitaadiga

Sai sõbraga natuke talah marketit TDMi täristatud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 01:22:57 vasta tsitaadiga

Razeri Deathadder on mängurite poolt youtubes kuulsust saanud. Töökindluse poolest just eriti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 03:03:39 vasta tsitaadiga

praegu sõelal Roccat Lua ja Logitech G300, eks vaatab poodides koha peal mis paremini käe järele on..
razer ei ole ambidext.. mul on vaja et ma ise saaks kasutada rotti ja et ka teised saaks sama arvuti taga olla ilma uut hiirt asemele ühendamata icon_wink.gif

ja edasi eks paistab kuidas võitjahiir veel omakorda bf3-s käitub..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 03:48:11 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
praegu sõelal Roccat Lua ja Logitech G300, eks vaatab poodides koha peal mis paremini käe järele on..
razer ei ole ambidext.. mul on vaja et ma ise saaks kasutada rotti ja et ka teised saaks sama arvuti taga olla ilma uut hiirt asemele ühendamata icon_wink.gif

ja edasi eks paistab kuidas võitjahiir veel omakorda bf3-s käitub..

Ise kasutan Razer Diamondblacki mis on deathadderi optiline sõber icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 07:46:55 vasta tsitaadiga

Steelseries Ikari endal. Läbi aegade lemmik hiir, sobib täpselt kätte mulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 19.02.2013 08:16:50 vasta tsitaadiga

Mingi vennike oli täna ilusti ennast mingu accounti sisse seadnud, tegi platoone ja lisas sõpru ja muutis profiili pilti. Muidu poleks midagi aga tõbras kustutas mu sõbralisti pm tühjaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 08:20:29 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Mingi vennike oli täna ilusti ennast mingu accounti sisse seadnud, tegi platoone ja lisas sõpru ja muutis profiili pilti. Muidu poleks midagi aga tõbras kustutas mu sõbralisti pm tühjaks.

Endal oli pmst sama asi, tehti account sõpradest tühjaks ja nimi vahetati ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 19.02.2013 09:05:16 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
razer ei ole ambidext.. mul on vaja et ma ise saaks kasutada rotti ja et ka teised saaks sama arvuti taga olla ilma uut hiirt asemele ühendamata icon_wink.gif


Razeril on päris mitu hiirt valmis mõlemakäelistele. Isegi kasutan läppariga ühte - Orochi. Päris 30 euro eest sealt neid aga ei saa. Suureks miinuseks Razeri puhul on minu jaoks support. Ostnud suhteliselt palju selle brändi tooteid: 5 hiirt, klaver, 2 paari klappe, helikaart... Aga tihti on nii, et korralikult toimivat softi peab veel tükk aega ootama. Mõnel juhul pole nad lõpuni veatuy softi suutnud luuagi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 10:26:42 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Mingi vennike oli täna ilusti ennast mingu accounti sisse seadnud, tegi platoone ja lisas sõpru ja muutis profiili pilti. Muidu poleks midagi aga tõbras kustutas mu sõbralisti pm tühjaks.


muuda nii parool kui emailiaadress EA kontol.. mingi aeg lekkis neid kontosid ikka hulgi.. paljalt ettevaatuse mõttes ca kord kuus muudan ise oma konto maili/parooli

Teamkills kirjutas:

Razeril on päris mitu hiirt valmis mõlemakäelistele. Isegi kasutan läppariga ühte - Orochi. Päris 30 euro eest sealt neid aga ei saa. Suureks miinuseks Razeri puhul on minu jaoks support. Ostnud suhteliselt palju selle brändi tooteid: 5 hiirt, klaver, 2 paari klappe, helikaart... Aga tihti on nii, et korralikult toimivat softi peab veel tükk aega ootama. Mõnel juhul pole nad lõpuni veatuy softi suutnud luuagi!

sõltub kui käe järgi muud variandid on.. kui teistega ei saa "õiget" tunnet siis proovin razeri omi järgmisena.. tnx icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 11:05:16 vasta tsitaadiga

ise kaalusin pikalt hiire ostu kuna olen sellekohapealt paras pedant.. kui ikka kätte ei istu, siis ei tule ka mingit mänguelamust, sai proovitud nii üht kui teist käe alla poes ja kõige paremini sobis logitech g400. kindel faktor oli ka, et peab saana n.ö on the fly seda dpi-d muuta
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 19.02.2013 15:20:19 vasta tsitaadiga

Endal juhtumeta Trust gaming series. Täpset mudelit ei tea kuid lihtsalt nii mugavo n, et ei taha enam elus tavalist hiirt kasutada.
Ja vastuvõtja on ka toodud pikendusega laua peale ,et vältida lägfesti

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 16:34:07 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav siin selles valguses lugeda, et ise kasutan mingit suvalist odavat Prismast ostetud hiirt ja ei kurda.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinn12
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2012




sõnum 19.02.2013 16:43:28 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Täitsa huvitav siin selles valguses lugeda, et ise kasutan mingit suvalist odavat Prismast ostetud hiirt ja ei kurda.


Olin ka varem sarnases seisus. Aga siis otsustasin soetada Razer Deathadderi ja no ütleme, et vahe on öö ja päev.
Praegu tööjuures on paras piin tavalist hiirt kasvõi lihtsalt niisama kasutada. Väga ebamugav kohe käes hoida.
Enne kui midagi head proovinud ei ole siis ei oska ka millestki puudust tunda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 19.02.2013 17:57:51 vasta tsitaadiga

Arvan ka, et hiirel suurt vahet ei ole. Mugavam on küll aga mängutulemust ta suht ei muuda olgu nii kallis kui tahes.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 18:23:11 vasta tsitaadiga

aim17, millist hiirt kasutad? see on üks neist asjadest, mida ei oska enne hinnata kui proovinud ei ole. icon_smile.gif
samas, kuna hiire sobivus ja mugavus ning vajalikud parameetrid on väga individuaalsed, siis täiesti võimalik, et sinu jaoks tõesti polegi vahet.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.02.2013 18:42:47 vasta tsitaadiga

Ise kasutanud igasuguseid hiiri aga peale rat 7 soetamist oli see minu käejaoks mugavamaid lahendusi,vähemalt ei olnud odav kerge junn mis mulle ükski ei sobinud.

Minu tulemused sellega ka paranesid.Piisavalt haaret,piisavalt raske istub peopessa ja näpud ei ole kuskilt üle,lennult muudetav dpi thumbs_up.gif

Töö juures õnneks puutetundlik ekraan icon_biggrin.gif aga kui kohaliku hiire junni pihku võtan tuleb tahtmine see minema visata icon_biggrin.gif ei suuda üldse sellega tööd teha nii ebamugav on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 19.02.2013 23:03:48 vasta tsitaadiga

Hetkel kasutan tavalist hiirt: logitech m-uae96. Aga mingi aeg ostsin ka endale roccat kone 60-eurose hiire elionist just mängimise jaoks ja lootsin , et mu skoorid BF2,BF3 tõusevad vägevalt nagu igal pool foorumites lugenud olin, et "enne kui juba mängu jõuad on vaenlane surnud". Jutud olid umbes sellised:))
Aga peale nädalat proovimist sain aru, et mängu tulemust see suht ei muuda on vaid mugavam käes hoida ja see on ka kõik;(. Viisin elioni tagasi ja sain raha tagasi, kuna elionil on see nädala tagastamise võimalus, pidasin seda mugavaust liiga kalliks. V-o kui raha rohkem oleks lubaksin seda endale aga seda tulemust mida mina ootasin ei saanud. Ja ma ei mõista seda juttu kui räägitakse dpi muutmisest, proovimise jooksul sain aru, et mängimisel on vaid üks dpi tase normaalne, liiga aeglane on jama ja kiiremaks tehtes siis suht raske asjale pihta saada.Räägin just sihiku viimisest vaenlase peale, seda saan ka vana ja odava hiirega väga hästi tehtud.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 03:12:54 vasta tsitaadiga

Tegin väikese klipi paarist streakist, mis mul sksiga tuli TDMis. Öelge nüüd, et SKS on op icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 14:08:09 vasta tsitaadiga

aim17, olen ühel meelel, et dpi-d ei ole vaja muuta, aga seda ainult sellistel mappidel, kus liigungi AINULT jalgsi, seal hoian kõige madalama peal, aga kui vahel damavand peak või mõni muu map käima läheb, kus meeldib tankidega ringi rahmeldada, siis see aeglane dpi on ikka väga aeglane.. selleks, et tanki toru 180 kraadi teisele poole väänata, lihviks ma ilmselt hiiremati põlema enne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 14:11:43 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
aim17, olen ühel meelel, et dpi-d ei ole vaja muuta, aga seda ainult sellistel mappidel, kus liigungi AINULT jalgsi, seal hoian kõige madalama peal, aga kui vahel damavand peak või mõni muu map käima läheb, kus meeldib tankidega ringi rahmeldada, siis see aeglane dpi on ikka väga aeglane.. selleks, et tanki toru 180 kraadi teisele poole väänata, lihviks ma ilmselt hiiremati põlema enne icon_biggrin.gif

Selleks on ju olemas eraldi vehicle sensitivity!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.02.2013 14:23:29 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Hetkel kasutan tavalist hiirt: logitech m-uae96. Aga mingi aeg ostsin ka endale roccat kone 60-eurose hiire elionist just mängimise jaoks ja lootsin , et mu skoorid BF2,BF3 tõusevad vägevalt nagu igal pool foorumites lugenud olin, et "enne kui juba mängu jõuad on vaenlane surnud". Jutud olid umbes sellised:))
Aga peale nädalat proovimist sain aru, et mängu tulemust see suht ei muuda on vaid mugavam käes hoida ja see on ka kõik;(. Viisin elioni tagasi ja sain raha tagasi, kuna elionil on see nädala tagastamise võimalus, pidasin seda mugavaust liiga kalliks. V-o kui raha rohkem oleks lubaksin seda endale aga seda tulemust mida mina ootasin ei saanud. Ja ma ei mõista seda juttu kui räägitakse dpi muutmisest, proovimise jooksul sain aru, et mängimisel on vaid üks dpi tase normaalne, liiga aeglane on jama ja kiiremaks tehtes siis suht raske asjale pihta saada.Räägin just sihiku viimisest vaenlase peale, seda saan ka vana ja odava hiirega väga hästi tehtud.


DPI'd on hea aeglasemaks teha kui sniper oled, kuigi BF3 laadses arcade konsoolimängus pole see sugugi oluline.

Jalutasid Elioni ja ütlesid, et skoor ei paranenud palun võtke tagasi ? icon_smile.gif
Tuleb meelde see telefonikõne kus sell helistas Counter-Strike supporti ja nuttis telefonis, et mäng ei tööta, ta saab kogu aeg surma icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 20.02.2013 14:55:45 vasta tsitaadiga

[quote="Pihv"]
aim17 kirjutas:


Jalutasid Elioni ja ütlesid, et skoor ei paranenud palun võtke tagasi ? icon_smile.gif
Tuleb meelde see telefonikõne kus sell helistas Counter-Strike supporti ja nuttis telefonis, et mäng ei tööta, ta saab kogu aeg surma icon_smile.gif


Enam-vähem nii oligi.Ja müüjale ma enne ostu seda mainisin mis mu ootused on.Kuna tema ei osanud midagi öelda siis tuli järgi proovida. Kui ostsin siis oli ju mul see eesmärk, et see hiir annab mulle lisaväärtust mängus. Ja reklaamid on olnud neile alati sellised mis lubavad seda.Jah ta on mugavam ilusam ja eks muid häid omadusi. Aga just see osa miks mina oleksin nõus selle raha välja käima oli väga väike, võib öelda, et olematu.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 14:58:31 vasta tsitaadiga

Oled noob - ostad razeri - oled nolifer icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 20.02.2013 15:21:58 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Oled noob - ostad razeri - oled nolifer icon_biggrin.gif


blaa-blaaa-blaaaa

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 15:33:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'nitrub' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe


mis toimub, punkbusteri update ei aidanud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 15:37:24 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
tsitaat:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'nitrub' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe


mis toimub, punkbusteri update ei aidanud


Tegid käsitsi update või kuidas?

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 15:53:16 vasta tsitaadiga

tõmbasin pb 3.5 ja panin check for updates, ytleb no updates found ja kõik

kas bf3 tuleb seal addida ka ja siis alles uuendusi tirida?

e: proovisin viimast varianti ka ja ikka sama jama
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 17:17:12 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Tegin väikese klipi paarist streakist, mis mul sksiga tuli TDMis. Öelge nüüd, et SKS on op icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
'
Unustasin juurde kirjutada, et see sks on päris korralik asi ikka. kobra/heavy barrel peal ja beast valmis. Üks asi, millest aru ei saa on see, et relva damage on 43 aga pähe lastes võtab ikka ühe laksuga lähedalt ( lugesin, et 2,4x on headshot dam multiplier sks'il). Selle relva võlusid ongi need: palju kuule salves, kiire reload ja sellega saab sittakanti spämmida, kuna bullet spread on suht kontrollitav ja autosnaipritest on sellel kiireim rpm. Lisaks on 1shot kill kuni 18. meetrini.
M417-l on liiga palju kuulust selle kõrval, kuna minu arvates on sks parem, sest m417-l on aeglasem rpm ja bulletspread läheb idiootselt suureks, kui spämmima hakkad. Ainuke asi m417 juures ongi ehk damage,
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 17:20:30 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
Tegin väikese klipi paarist streakist, mis mul sksiga tuli TDMis. Öelge nüüd, et SKS on op icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
'
Unustasin juurde kirjutada, et see sks on päris korralik asi ikka. kobra/heavy barrel peal ja beast valmis. Üks asi, millest aru ei saa on see, et relva damage on 43 aga pähe lastes võtab ikka ühe laksuga lähedalt ( lugesin, et 2,4x on headshot dam multiplier sks'il). Selle relva võlusid ongi need: palju kuule salves, kiire reload ja sellega saab sittakanti spämmida, kuna bullet spread on suht kontrollitav ja autosnaipritest on sellel kiireim rpm. Lisaks on 1shot kill kuni 18. meetrini.
M417-l on liiga palju kuulust selle kõrval, kuna minu arvates on sks parem, sest m417-l on aeglasem rpm ja bulletspread läheb idiootselt suureks, kui spämmima hakkad. Ainuke asi m417 juures ongi ehk damage,


täpsem võrdlus siin,

http://symthic.com/bf3-weapon-comparison#40-37-00-00
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2013 22:53:28 vasta tsitaadiga

REKLAAM icon_biggrin.gif

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/html/pbPage.battlefield3_IE_LE
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 00:45:59 vasta tsitaadiga

automaatrelvaga tuleb vast skoor kiiremini..

proovi SVD-d icon_wink.gif kui recoiliga harjud on omaette huvitav toru
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 01:00:19 vasta tsitaadiga

Diesel157, jah vanilla 9.99, aga Premium maksab ikka 29.99 eur icon_sad.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 01:57:45 vasta tsitaadiga

30 eur ei tohiks 980X proseomanikul eriliseks takistuseks olla, väärt oma raha see mäng küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2013 16:18:15 vasta tsitaadiga

Kus siis HV-lased ka mängivad, on mingi omade server? Sai küll vanilla ostetud, aga ei hakanud palju kulutama, vb ei ole viitsimist lastagi suurt.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 17:21:11 vasta tsitaadiga

kinguinis on premium 27 euri! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 18:16:13 vasta tsitaadiga

Diesel157, Eesti server ! http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15a553a6-67c0-446e-817d-da500180f826/Multiplay-Zombie-mode/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 18:23:57 vasta tsitaadiga

Eks see Premiumi hind peale End Game väljatulekut mingi aeg kindlasti langeb, kuigi veidi imelik on et mäng ise paar korda odavam kui lisa map pack
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.02.2013 18:37:59 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Diesel157, Eesti server ! http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15a553a6-67c0-446e-817d-da500180f826/Multiplay-Zombie-mode/



seal salasõna ju vaja

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 19:09:52 vasta tsitaadiga

aim17, Ei tohiks olla ! Vaadates Battelog'i, siis seal näitab ka, et Password: OFF !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 21.02.2013 22:19:52 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
aim17, Ei tohiks olla ! Vaadates Battelog'i, siis seal näitab ka, et Password: OFF !


Käisin ära siis, enam ei ole salasõna, kuigi ennem oli. Aga võite salasõna tagasi peale panna:))
Päris imelik servu oli... admin surmab millal tahab, elusi on mingi 300% nii, et tappa suht raske lased vaenlase salve täie kuule rindu mis viib tal vaid mingi 20% siis ta aga haarab noa ja lööb suu maha.
Mis point sellel servul on?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 22:47:05 vasta tsitaadiga

Server Zombie Modis... Kellele meeldib, kellele mitte.
Ise endale isiklikult ka seesuguste modidega serverid ei meeldi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2013 23:21:38 vasta tsitaadiga

sai ka natu pelatud vahelduseks fun niisama jebida seal.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.02.2013 23:54:23 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
kinguinis on premium 27 euri! thumbs_up.gif


Võtsin ligi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 22.02.2013 10:00:25 vasta tsitaadiga

Hommikul pakkus battlelogis ennast sõbraks selline tegelane:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/kuradisaatan/

Natuke stase uurida, siis ei pea Eintsein olema, et aru saada, kellega tegu on - cheater.

Sõbra listis tal veel 1 selline tegelane, avatar sama:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/saadlutti/

Soovitan sellised idioodit kikkida sõbralistidest, platoonidest jne.
Lasteaed!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 10:12:43 vasta tsitaadiga

Maru palju on viimasel ajal tekkinud uusi mängijaid kellest arvestatav protsent on ulme täpsed laskjad, puhastavad terve ruumi sõduritest hetkega kasutades kuulipildrit millega ta suure kaarega sisse hüppab, samas kui tuli on suunatud pidevalt sissepääsu suunas. ja nii korduvalt. Selliseid hulle kes ringi jooksevad ja lampi spreivad ning kõik notivad sedasi on liigagi palju. Suhtumine neil loomulikult üleolev. Vaevalt näed tüüpi kui juba on kuul peas endalja pooltel tiimikaslastel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.