Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 14.02.2013 16:36:54 vasta tsitaadiga

eXacTy, teeme parem tartus selle - suurima huviga tahaks neid uurida kohe icon_biggrin.gif
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 16:37:31 vasta tsitaadiga

keskmine minu arust mõnel pool 12mg
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2013 16:44:17 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
keskmine minu arust mõnel pool 12mg

sellepärast ma ju küsingi, erinevates poodides on need mg erinevate nimetustega icon_cool.gif
aga vähemalt on mg kirjas icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 14.02.2013 16:46:11 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

skysmoke, pole minu teema

bla bla. Kiitsid toda samamoodi kui oli , et millised maagilised akud ja uued süsteemid. Saa aru, et meid on raske ära petta asjas. Saan aru sinust, et kaitsed oma bisnessi. Uued kasutajad petad ära aga vanasi kalasi ei peta ära.


Nägu läheb kohe naerule nende Delfi kommenteerijate peale. Ainult huupi ja mida rohkem, seda kõvem mees icon_biggrin.gif
POle kunagi Skysmoke müünud ja promonud. Selle toote tegi uus juhatus.

Kuna Ravimiamet jõudis eile ka meieni, siis enam nikotiini veebist osta ei saa. Peate helistama lehe üleval ääres olevatele numbritele, et seda saada.
Lahja - 6mg, Keskmine - 12mg, Kange 18mg

Esimene huviline olemas:
mati29
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2013 16:52:59 vasta tsitaadiga

Hei Kiitus sulle vähemalt julge pakkumise eest.
Huvitatud küll kuid enne järgmist reedet vaba päeva pole ning peale kl22 ei viitsi ka kuhugironida.

fakt on aga see, et isegi kui see aku stabiilse 3.7 algusest lópuni välja annab KOORMUSE all mitte tühjalt móódetuna siis 2.8oomiga on see móttetu óhk kuna on 4.8w
alla 7-7.5w ma ei tómba, sest toss on liiga jahe ja seda ei tule piisavalt.

eriti kui nüüd arvestada, et see aku on raudselt tavaline 3.3 siis 2.8 seal otsas... no edasi ei pea kirjutamagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 14.02.2013 17:02:51 vasta tsitaadiga

Polegi vaja midagi kirjutada.
Pane ennast huvilisena kirja ja teeme näiteks see nv selle kuskil ära?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2013 17:05:01 vasta tsitaadiga

Ma ütlesin , ma olen tööl iga päev kuni järgmise reedeni kl22.
Enne järgmist reedel ei suuda/viitsi/taha. Magada ja olla on ka vaja.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 17:11:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

fakt on aga see, et isegi kui see aku stabiilse 3.7 algusest lópuni välja annab KOORMUSE all mitte tühjalt móódetuna siis 2.8oomiga on see móttetu óhk kuna on 4.8w
alla 7-7.5w ma ei tómba, sest toss on liiga jahe ja seda ei tule piisavalt.

eriti kui nüüd arvestada, et see aku on raudselt tavaline 3.3 siis 2.8 seal otsas... no edasi ei pea kirjutamagi.


Kõik lihtsalt kirjas. Alla 5w tuleb puhas jama sealt torust. Õigemini sealt ei tulegi midagi. See mees üritab muuta füüsikaseadusi lihtsalt. Tahaks huviga teada mõnda akut/patareid mille pinge ei lange töökäigus icon_biggrin.gif Sealt tuleb algul võibolla nii palju aga hiljem enam mitte. Tõmba see kate maha sealt eXacTy ja tee pilt sellest akust ning kirjuta parameetrid.

tsitaat:

Ainult huupi ja mida rohkem, seda kõvem mees

Mis kuradi huupi ? Ma arvan, et ma olen rohkem kakkunud e-sigaretti kui sina oled seda teinud ( nüüd hakkab see mega arenduse jutt tulema jälle). Saada see komplekt mulle ja paarile veel kes EI ELA TALLINNAS. Mida sul karta on, sul selline veksel vahel, et asi see paar tükki nüüd saata on. Võin tagasi saata kui tahad. Tahad ju meie arvamusi muuta ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 14.02.2013 17:22:16 vasta tsitaadiga

Mul lihtsalt pole sõnu, arvasin algusest peale, et pole mõtet kirjutada. Midagi niikuinii ei muutu, ei ole võimalik tõestada kui inimesed ei suuda/viitsi/taha seda näha. Oma raha ma siiski niisama laiali ei jaga, eriti sellise jutu peale. Kellel huvi olen võimaluse vällja pakkunud ja olen nõus ka organiseerima. Tulge kohale ja vaadake oma silmaga. Lasen teil nüüd oma igapäevase jutuga edasi minna ja jään huvilisi ootama. Kui neid on mõned tekkinud ja aeg paigas, siis kuulete neilt mõistliku juttu, mis põhineb kogemusel.

Proovin korra veel:
Äkki siiski on veel huvilisi tallinnast kes tahaksid proovima ja testima tulla. Ja hiljem oma kogemust siin jagama. Palun kirjutage ps-i.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2013 17:32:42 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga sa tahad väita, et sinu 4-4.8W ei ole 4-4.8W ning sinu 650mah ei ole 650mah vaid 2-3x rohkem.
Kirjuta mõni füüsikaõpik ka nüüd ümber icon_smile.gif
Lõpeta see lora.

VÕI siis sa oled üks nendest vähestest kellele meeldib külm ultra-peenike-vine (võrreldes normaalse 7-8 ja rohkem watiga) ja tõmbad 1-2 sekundilisi mahve, et see 650mah 2 päeva vastu peab (2.8 oomi aitabki veits kaasa aku kestvusele kuna watti ei tule normaalselt).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 17:33:46 vasta tsitaadiga

InterFace, minge kohale, kes tallinnas. Tahak huviga teada, kellel õigus on icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 17:34:51 vasta tsitaadiga

Vasta palun exacty sellele

tsitaat:

Ühesõnaga sa tahad väita, et sinu 4-4.8W ei ole 4-4.8W ning sinu 650mah ei ole 650mah vaid 2-3x rohkem

ja

Kuidas saab tulla sealt mingit normaalset suitsu kui see annab 4.8w välja ning kogenud mehed tõmbavad 7-8 w ja ollakse enamvähem rahul suitsu koguse ja temperatuuri üle.

Mis seal ikka, 14p tagastusõigus nagunii. Tellige keegi ära, tõmmake ja saatke tagasi.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io


viimati muutis ufo56 14.02.2013 17:36:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 14.02.2013 17:35:33 vasta tsitaadiga

Kellelgi alates 900mAh e-sig'i pole müüa? Oleks vaja ainult akut, kuna enda oma ei leia üles ja hiinast jõuab uus kuskil märtsi alguses alles. Sobivalt Tartus!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:24:53 vasta tsitaadiga

Tallinn... savisaare peldik

Tänan ei, ei plaani kolida sinna thumbs_up.gif
Kõva ärimees, kes ei suuda ka 1 komplekti jagada testimiseks.
Pussy
Tyr nagu oleks tegemist 1000€ jublakaga icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:36:07 vasta tsitaadiga

See teema muutub samasuguseks komejandiks juba nagu pooled HV teemad viimasel ajal... teile ju pakuti välja reaalne võimalus proovida, mitu kaupmeest Eestis laseb teil oma kaupa proovida üldse samamoodi? Aga ei, leiate ikka mustmiljon vabandust ja heietate edasi thumbs_down.gif

Tellige omale siis see komplekt ja proovige, tehke videoülevaade lausa, kui Tallinnasse sõit üle jõu ja tahtmise käib.

Lukku!

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:48:35 vasta tsitaadiga

Mina olen valmis Nicorexi kraami minema proovima.
sykrot, mul homme kaubaga tulemas 1100mAh must(matt) aku. 15€ eest võid omanikuks saada. PS abiks icon_wink.gif

Btw, kust seda voltmeetrit leiab, mida aku ja clearo vahele keerata?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2013 18:52:46 vasta tsitaadiga

soome poes müügil. ilma selleta ei ole môtet testida jah.

jeesus - milleks sellist löga jälle ajada? vastates samaga - ei saa aru miks inimesed ikka veel maal pommiaugus elavad kus midagi ei toimu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:55:54 vasta tsitaadiga

Milleks eraldi jupp?

1.8 oomise takistiga saab ka ju... maksab oomipoes max 20 senti

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 18:58:00 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/1138092/tarbijakaitseamet-kandis-zizu-ee-musta-nimekirja
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 19:06:57 vasta tsitaadiga

ot:
Super AMOLED kirjutas:
See teema muutub samasuguseks komejandiks juba nagu pooled HV teemad viimasel ajal...

HV juubel volüüm kaks. Kui asjaks läheb, on kõigil vanaemad haiged, raha otsas, aeg otsas ja liiga külm on kah kõigele lisaks icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 20:26:05 vasta tsitaadiga

Kuna mind ka märgiti selles hirmsas lahmimises korra, siis otsisin nicorex'i shoko-mindi välja ja panen ta kohe 1,5 oomise takistusega katsele (bully dripping atoga). Mälu värskendamiseks. Ennem kirjutasin, et maitse on hea ja tossu piisavalt. Seda ma teatasin siis, kui mul teiste tootjate piparmündi ja shokolaadi vedelikke polnud. Kes ei usu võib selle siit teemast ise välja otsida.
Et miskit ligilähedast elamust saada, siis krutin ta algul skysmoke 750 mAh aku külge. Tossu tuleb ja maitset on ka, isegi minusuguse gurmaani jaoks. See vedelik on täitsa OK. Nüüd panen sisse joyetechi mindi ja shokolaadi segu. Klassikaline (70% pg - mint ja 30% vg- shokolaad). Maitse on sama, isegi shokolaadi mekki on rohkem, kui nicorex'i vedelikus. Tossu on rohkem. Seda kõike sama aku peal siis. Muidugi peab arvestama, et mul on 1,5 oomine takistus ja aku pole ka see 'õige'.
Proovin lavatube küljes. Kuna mul on 1,5 oomine ato, siis panen lavatubel 3 volti. See teeb siis täpselt 6 Watti. Kuigi 2,8 oomine annab 3,7 V juures välja 4,89 W. Ma lihtsalt ei saa volte enam madalamaks panna, et sama tulemuse saaks... icon_razz1.gif Tossu natike tuleb, maitset nagu oleks ja ei ole ka... Väga lahja üritus. Volte on vähe. Imema peab kaua. No ei ole see asi sedasi õige enam.
Samas ei tea ju ka, äkki on nicorex'i ce4'jad sama head kui peleoni G5 klearod 510 süsteemile.
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1945 Need tossavad hullult lausa.
Siin ennem märgiti ära ka uuenduslik nupu süsteem, loodan, et see on ikka parem kui skysmoke oma, see on mul hävinud juba. Vajutama peab ikka täiest jõust, et kontakti annaks...
Aga testiõhtu oleks huvitav, ise saaks ka osaleda 23 veebruaril näiteks. Varem pole aega lihtsalt. Kõik päevad tööl.
Selle klearode ühiskasutuse jaoks on olemas 510 driptip adapterid ju ce4'ja jaoks.

Link

Igaüks võtab oma lemmik tipi kaasa ja on õnnelik, ei pea teistega jagama ühte huulikut. Nicorex äkki võtab sellise pisikese asja müüki omale
http://www.discountvapers.com/ce4-clearomizer-to-510-drip-tip-adapter/ - 3 dollarit.
Aku kohapealt ei oskagi kommenteerida, kelle sisu teil seal on? Sanio? Panasonic? Krdi element on ju Li-ion 14500. (ma arvan, ei ole kindel)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 21:21:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
See teema muutub samasuguseks komejandiks juba nagu pooled HV teemad viimasel ajal... teile ju pakuti välja reaalne võimalus proovida, mitu kaupmeest Eestis laseb teil oma kaupa proovida üldse samamoodi? Aga ei, leiate ikka mustmiljon vabandust ja heietate edasi thumbs_down.gif

Tellige omale siis see komplekt ja proovige, tehke videoülevaade lausa, kui Tallinnasse sõit üle jõu ja tahtmise käib.

Lukku!

nui nahhui ma pean tellima..... kui teised saadavad tasuta thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 22:14:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

G5 klearod 510 süsteemile.
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1945 Need tossavad hullult lausa.

need on tõesti head thumbs_up.gif Peleonist anti ükskord kingitusena kaasa, esimene mulje oli küll, et mis jura see on aga tulemuseks oli midagi ebamaiset icon_eek.gif thumbs_up.gif Need jublakad ei maksa ka õieti midagi (alla 2 euri vms) nii, et soovitaks teistelegi proovida võtta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 22:14:19 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Krdi element on ju Li-ion 14500. (ma arvan, ei ole kindel)
diameeter alla 14mm seega on pigem 10440
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 15.02.2013 11:24:23 vasta tsitaadiga

4 huvilist juba olemas:
masmre
Spezz
mati29
aimar115

Mis arvate, kui teeksime selle ürituse järgmine nv kuskil kesklinna ümbruse pubis?

Lisaks võiks oma kogemust m6mmikiisu jagada. Soetas minult eile e-sigareti ja sain täna hommikul väga positiivse kirja. Ehk jagab seda ka teistega icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 12:11:23 vasta tsitaadiga

Hetkel siit listist Spezz ja masmre kelle hinnang on objektiivne.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2013 12:17:48 vasta tsitaadiga

Ootan huviga tulemusi icon_cool.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.02.2013 13:50:51 vasta tsitaadiga

kui 22-24 jutt. siis olen ma käpp.
tahaks seda imeasja proovida mis füüsikaseadusi eirab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 15.02.2013 13:56:29 vasta tsitaadiga

Huvi pärast tuleks ka kohale uudistama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 15.02.2013 19:47:25 vasta tsitaadiga

Pakkuge välja koht kus 23.02 maha istume ja mis kell
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 16.02.2013 13:42:03 vasta tsitaadiga

Ma olen kusjuures Nicorex'i tooteid kasutanud ja peab ütlema et need vedelikud, mida ma proovinud olen, on päris head olnud. Nicorex'i maasikas on üks mu lemmikutest, aga no 8 EUR'iga ma keeldun seda ostmast.

Veel peab mainima, et garantii nad tõesti annavad ja kusjuures vahetavad vigase toote ka reaalselt välja.

Sellesse imeakusse ma ka nagu ei usu. Pigem usun seda et füüsika seadused kehtivad ka Nicorex'i toodetele. Aga kuna Nicorex'i vedelikus tundub olema VG sisaldus suhteliselt suur, siis ilmselt võib see tõesti natuke tossu anda selle 2,8 oomi clearo ja 3,7 voldi juures.

Mis mulle üldse ei istu selle äri juures on see et igale ühele on neil erinevad hinnad, põhimõtteliselt näo järgi vist. Lisaks sellele on veel Tallinnas ja Pärnus erinevad hinnad. Pärnus on ilmselt tootearendusse rohkem investeeritud, siin kallim ja parem kraam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 16.02.2013 14:23:57 vasta tsitaadiga

Sain ka eile oma T3 kätte. Siiani väga mõnus tundub, eile ei olnd terve õhtu suitsuisu. Aga no eks see vb ole see uue asja värk ka. icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 14:54:25 vasta tsitaadiga

Krt mul t3 jälle luriseb koguaeg
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 16.02.2013 18:19:19 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Krt mul t3 jälle luriseb koguaeg


Kusjuures mul ka luriseb..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2013 18:21:33 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Krt mul t3 jälle luriseb koguaeg

Kusjuures mul ka luriseb..

Proovi lahti keerata ja coili toru tühjaks raputada või loputada icon_question.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2013 01:43:19 vasta tsitaadiga

huulikusse puhumine peaks ju ka selle luriseva kraami õhuaukudest välja puhuma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.02.2013 02:09:46 vasta tsitaadiga

Kas täitmisel puhusite alt üles ja pabertükiga tegite huuliku seest puhtaks? Kui ei siis nii lurisebki - õhutorus on tilk vedeliku.
Igakord peab nõnda toimetama T3/MT3ga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 09:24:51 vasta tsitaadiga

InterFace, õuest tulles vist ei aita, külmaga jääbki lurisema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 10:48:07 vasta tsitaadiga

Jaa sai igatpidi puhutud. Natukeseks korras jälle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 13:07:03 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Jaa sai igatpidi puhutud. Natukeseks korras jälle

tundub, et asi on coilis ja vedelikus.
näiteks mu mt3 evici kyljes ei lurise, sest suurema voltiga töötab, samas toppides ego aku kylge, hakkab varsti lurisema. ei suuda vedelikku nii kiiresti vist aurustada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 22:42:37 vasta tsitaadiga

Panin hoopis selle nicorexi ce4 oma peleoni aku otsa ja mentoolivedeliku sisse...täitsa korralikult tossab ja toimib...akut laadisin viimati eelmisel nädalal...2 ööd on ka autos kylma käes seisnud...ry4 oli suht mulle talumatu maitsega, sellepärast polegi eriti imenud viimasel ajal kuna ei viitsi clearot pesta icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
militar
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2004




sõnum 19.02.2013 10:45:58 vasta tsitaadiga

Spezz ega sul pole juhuslikult sahtlisse jäänud veel ühte seda Peleoni T3 clearoga start kitti millest loobuda!

Mis sellest kooslusest arvate?
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1951 1tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1947 2tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1940 3tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1926 1tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=512 1tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 13:29:31 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
Pakkuge välja koht kus 23.02 maha istume ja mis kell

No aga paku ise miski koht laupäevaks välja. Rahvast ju justkui on, kes tuleks, kasvõi uudistama. Su enda huvides ka nagu ju.
Samas võin kõigile teatavaks teha, et skysmoke reklaamitud eGo-T stardikas 750 mAh akud on tegelikult ikkagi 650 mAh. Parandasin nimelt oma katki läinud aku nuppu ja võtsin ta juppideks.
Niiet inimesed, olge ettevaatlikud. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
militar
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2004




sõnum 19.02.2013 15:47:33 vasta tsitaadiga

krt nüüd läks vist küll midagi nihu. Hakkasin peleonis tellimust kinnitama valisin prooviks pangamakse(mitte paypali). Nüüd on tellimus kinnitatud ja pean pangamaksega tasuma(ei paista, et saaks muuta ning paypaliga maksta) kui pangas maksta siis kust võtta selle peleoni arvenumber ja kust ma tean palju üle kanda, arve on ju zlottides icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 15:51:09 vasta tsitaadiga

militar kirjutas:
krt nüüd läks vist küll midagi nihu. Hakkasin peleonis tellimust kinnitama valisin prooviks pangamakse(mitte paypali). Nüüd on tellimus kinnitatud ja pean pangamaksega tasuma(ei paista, et saaks muuta ning paypaliga maksta) kui pangas maksta siis kust võtta selle peleoni arvenumber ja kust ma tean palju üle kanda, arve on ju zlottides icon_sad.gif

Tee uus tellimus, maksa see paypaliga ära ja saada kiri, et seda pangaülekandega tellimust soovid tühistada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 19:53:45 vasta tsitaadiga

militar kirjutas:
Spezz ega sul pole juhuslikult sahtlisse jäänud veel ühte seda Peleoni T3 clearoga start kitti millest loobuda!

Mis sellest kooslusest arvate?
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1951 1tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1947 2tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1940 3tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1926 1tk
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=512 1tk

Kui hästi läheb siis on homme akud käes, ja T3 setid uuesti saadaval icon_smile.gif
See kooslus on ok, aga set tuleb odavam lõppkokkuvõttes icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
militar
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2004




sõnum 20.02.2013 00:18:41 vasta tsitaadiga

Krt, tellisin täna ära juba. Vaatasin, et peleonis polnud enam seda populaarset setti, nii pidingi midagi kokku kompunnima.On keegi seda muudetavate voltidega usb toitega junni ka kasutanud? Tellisin prooviks. Ei tea mitu amprit arvuti usb pesa välja annab- tööl nagunii koguaeg arvuti taga siis ei peaks akut kasutama, clearo junnile külge ja juhe usbi pessa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 20.02.2013 00:32:21 vasta tsitaadiga

Keegi mingit head Twisterit oskab soovitada või kust keegi ostnud on?

Koht kus see kokkusaamine ära teha peaks suht rahulik ja suure lauaga olema. See suur laud muudab, suht raskeks selle valiku. Mack Barbque või Seiklusjutud... ?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 01:11:02 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
Keegi mingit head Twisterit oskab soovitada või kust keegi ostnud on?


sa oledki selline, või mõngid lolli?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 20.02.2013 01:47:19 vasta tsitaadiga

Mehele tulevad õhtul naiskad külla ja on vaja seltskonnamängu, mis sa jeesus norid, teisel häda käes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.