|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
18.11.2008 23:27:09
Remote Desktop |
|
|
Pole palju uurinud, kuid küsimus on selline. Kas on võimalik, et näiteks mäng on lauaarvutis punktis A nign mina olen sülearvutis punktis B ning see konkreetne mäng ei jookse läpakas, et läpaka abil remote desktop ning saaks seda mängu mängida? Lühemalt võib-olla nii, läpaka abil remote desktopiga mängin mängu suures arvutis mis ületab läpaka profiili.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul1978
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2008
|
18.11.2008 23:28:29
|
|
|
| peaks saama
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.11.2008 23:46:10
|
|
|
Solitare ja Minesweeper-it on ainult mõtet remote desktopi abil mängida. Crysis vmt mängust võid ainult unistada. Võrk ei suuda seda pilti sulle nii kiiresti edasi anda, et asi mängitav oleks.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.11.2008 00:34:02
|
|
|
asi pole kiiruses
Remote desktop töötab läbi eraldi display draiveri ja ligipääs füüsilisele videokaardile puudub
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2008 00:36:56
|
|
|
graafika jooksutamiseks sobilik lahendus puudub.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
19.11.2008 00:50:31
|
|
|
Suured tänud, sain ammendava informatsiooni.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul1978
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2008
|
20.11.2008 19:59:05
|
|
|
| logmein oli selle nimi
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.11.2008 20:01:41
|
|
|
| sellistega on aga üks probleem: pildi kinni püüdmine ja üle neti toimetamine võtab meeletult palju protsessorijõudu ja seetõttu on see ikkagist suhteliselt aeglane
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.11.2008 22:58:29
|
|
|
raul1978, logmein on "hea" ainult kohtades, kus sa remote desktopi porte seadistada ei saa, sest see töötab lehitseja aknas, kasutab javat ja porti 80. tavalise dsl i uploadi juures ei saa sa mitte ühegi kliendiga nii kompaktset üleslaadimist, et saaksid mängu või filmi vaadata teises masinas. wini põhiste asjade puhul on oma remote desktop kõige mõistlikum pildijulla. VNC ja logmein on suht teisejärgulised.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
22.11.2008 22:03:52
|
|
|
Javat kasutab ta siis kui midagi paremat pole installitud või sa ta vastavalt häälestad, proge on täiesti suuteline ka ActiveXi või Mozilla plugina kaudu andmeid liigutama mis IMO on väledamad kui "universaalne" Java lahendus. LMI kasutab samamoodi display mirrorit, nii et põhimõtteliselt ei tohiks ta RDst märgatavalt viletsam olla (ma küll pole kursis kuidas protokolliga lood on).
Samas jah, netijuhe on peamiseks piduriks. Mängude osas on seega vaid need kasutatavad mis esmajoones prose peal elavad, a'la male mängimine LMI vahendusel (kus sina istud iidse Pentium 1 taaga, "vastaspooleks" on aga on mitme gigahertsine P4) peaks täiesti korralik olema.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
31.03.2009 13:43:27
|
|
|
| Kas on mingi võimalus pookida winXP Home produktile samasugune kaughaldus moodul nagu seda on winXP Pro produktil ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
31.03.2009 13:51:08
|
|
|
| Kumba pidi sa nüüd tegutseda tahad??? Selleks, et väljaspoolt XPH kasutajat abistada on tarvis vaid ühte linnukest seadistustes, et lubad abistajat ligi..........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
31.03.2009 13:51:34
|
|
|
| borru kirjutas: |
| Kas on mingi võimalus pookida winXP Home produktile samasugune kaughaldus moodul nagu seda on winXP Pro produktil ? |
Proovi VNC'd koos pakkimisega, pole nii kiire kui Remote Desktop aga ehk ajab asja ära.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul1978
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2008
|
31.03.2009 13:54:15
|
|
|
| v6i logmein
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
31.03.2009 15:40:30
|
|
|
Või ka TeamViewer. Seda saad mälupulgal kaasa vedada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
31.03.2009 23:47:11
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Kumba pidi sa nüüd tegutseda tahad??? Selleks, et väljaspoolt XPH kasutajat abistada on tarvis vaid ühte linnukest seadistustes, et lubad abistajat ligi.......... |
Väljast -->XPH.
Vot kui nii oleks siis ma seda ei küsiks siin.
XPP-ga on küll nii nagu kirjeldad jah.
Mingit eraldi klient - server tarkvara selle toimingu jaoks ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.03.2009 23:49:59
|
|
|
kasutaja saadab sulle remote assistance request i.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.04.2009 00:14:30
|
|
|
| ja mida ma sellega bsd alla peale hakkan ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2009 07:22:27
|
|
|
keedad seebiks.
lase omale virtuaalmasinasse siis selline os. mis kliendi platvormiga ühildub.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.04.2009 07:54:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas TeamViewer mitte ei taha teise poole kinnitust, et ühendust luua? |
Jah, kui on teise inimese masin. Kuid ka teiste softide puhul pead ju teadma paroole või andma loa (remote assistance), millega sisse logida. Kui aga oma masin, installid remotesse ära, märgistad, et stardiks windowsiga, kirjutad 9-kohalise ID ja oma predefined parooli üles ning siis on juba savi kui mitme müüri vms taga istud. Paned pulgale ja saad kasvõi internetikohvikus ligi kui on kuhu pulk surada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.04.2009 08:52:31
|
|
|
| borru kirjutas: |
| ja mida ma sellega bsd alla peale hakkan ? |
Võõra opsüssi puhul on mõni vnc derivaat targem vaadata, neid ju piisavalt googlest valida.........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.04.2009 14:36:32
|
|
|
win XP Pro / win XP Home
Äkki nüüd saab keegi probleemist parema ülevaate.
Vaja on siis sama "remote desktop" serveri poolset osa XP home produktile nagu seda on Pro produktil.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2009 14:42:06
|
|
|
home ju. home ei oska ICS teenust, ei oska remote i serveerida ja veel väga paljut muud. milles probleem? see mille otsid, selle ka said. lase vnc klient sinna otsa ja saad oma BSoD ga kannida palju vaja.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
21.03.2012 20:57:07
|
|
|
messengeris on mugav käivitada reguest remote assistance ...
millised võimalused on veel? skype, amsn, trillian, veissbuuk ...?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
22.03.2012 20:55:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Skype'i jaoks reklaamiti kunagi mingit Share your Desktop võimalust.... |
Sellega seoses meenus http://www.google.com/search?q=Chrome+Remote+Desktop
ise pole katsetanud
Lisaks veel filmide kaugkäivitamine telekaarvutis, kuidas seda korraldada? (ei raatsi klaverit ja hiirt sellele raisata)
Kunagi kasutasin proge SHDN!, sai programme jam. toiminguid üle võrgu teistes arvutites käivitada, aga seda tülikas seadistada käepäraseks.
Mis rohtu oleks sleepis arvuti kaugäratamiseks, et see võrgus nähtavaks muutuks? WOL?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.03.2012 23:12:02
|
|
|
| kfl, üks lihtsamaid Remote Assistance võimalusi on TeamViewer. Abi vajajal piisab pisikese QuickSupport versiooni käivitamisest, sealt saab abi pakkujale öelda oma ID ja parooli (mõlemad genereeritakse automaatselt programmi käivitamisel). Abi pakkuja laeb alla täisversiooni, kus install ei ole vajalik, piisab Run valiku valimisest.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
23.03.2012 00:37:54
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kfl, üks lihtsamaid Remote Assistance võimalusi on TeamViewer. ... |
tean, poeg kasutab,
siis on veel VNC, mida olen tööl edukalt kasutatud
kui nüüd oleks vaja teha näiteks. VPN sisevõrk starmani ja elioni ühenduse vahel, siis
kuidas RDC-ga kannatab toimetada? kas elion 100/20--ADSL oleks kiirem?
kas ilma VPN-ta oleks RDC kiirem?
kas hamatchi on aeglasem kui VPN?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.03.2012 01:24:30
|
|
|
Betamax, vaid otseühenduse loomiseks, edasi käib otse, kui sa just ei taha väita, et TeamViewer pakub tasuta üle 5Mbps stabiilset sidet läbi oma serverite.
Baassüsteem on muidu TeamVieweril just VNC.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
26.03.2012 08:26:19
|
|
|
TV kliendipoole võib ka vaid hosti paigaldada, unattended juurdepääsuga. Lsad hostid oma Teamviewer konto alla ning edasi vaid topeltkliki vaev. Võimalik, et neil on tehnoloogiliselt mingit VNC tehnoloogiat ka sees aga vahe VNC ja TV vahel ongi see, et kehva ühendusega viimane töötab.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.03.2012 14:00:15
|
|
|
dzombe, proovisid samade kvaliteedisätetega ikka?
Ja ei kasutata "mingit VNC tehnoloogiat", vaid TV elabki otse puhtverelise VNC seljas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2013 11:30:34
|
|
|
UltraVNC on mõttetu RD programm? Megaaeglane võrreldes Teamvieweriga
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.02.2013 12:02:17
|
|
|
Sisevõrgus kasutamiseks üldjuhul hea. Kui väljastpoolt vaja sisevõrku tulla, siis sured lagi kätte ära. Ja kui sisevõrgus on Windowsiga arvutid, siis ei näe erilist põhjust, miks üldse seda VNC värki kasutada Remote Desktopi asemel.
Ainus eelis TeamVieweri ees on see, et su ühendust ei juhita kahe punkti vahel mingi võõra serveri poolt. Kui oled kontrollifriik ja paranoik, siis kasuta VNC-d.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.02.2013 12:36:32
|
|
|
Üks eelis VNC-le remote desktopi ees siiski on, nimelt saab nii sisse logida, et teist masinat lukku ei panda. Kasutasin seda telekaarvutiga, aga nüüd avastasin veel parema võimaluse - http://www.keyboard-and-mouse-sharing.com/ kuna sisuliselt tahan läpaka klaviatuuri ja hiirega teleka arvutit juhtida mitte kinldasti telekaarvuti pilti läpakasse saada.
Aga jah, kahe win masina vahel suhtlemiseks on enamasti remote desktop siiski parem kui mingid tasuta või odavad kolmanda osapoole lahendused.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
12.02.2013 12:51:44
|
|
|
natuke ot:
pole veel otsima hakanud, aga kas nii saab?
hädaline küsib remote assistance telefonis
mina ütlen talle veebiaadressi, kus asub .bat fail
tema käivitab selle, mina saan päringu
ja 1-e klikiga olen tema desktopil
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
viimati muutis kfl 12.02.2013 12:57:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2013 12:52:31
|
|
|
| Põhimure Remote Desktopil on videokaardi draiveri ümberlülitus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.02.2013 13:13:43
|
|
|
| kfl kirjutas: |
natuke ot:
pole veel otsima hakanud, aga kas nii saab?
hädaline küsib remote assistance telefonis
mina ütlen talle veebiaadressi, kus asub .bat fail
tema käivitab selle, mina saan päringu
ja 1-e klikiga olen tema desktopil
 |
teamviewer
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2013 13:22:35
|
|
|
| kfl kirjutas: |
natuke ot:
pole veel otsima hakanud, aga kas nii saab? |
Ta peab lihtsalt laadima alla TW exe faili ja avama + ütleb koodi.
No ma üritan kasutada VNC Viewerit LANi kaudu ja põhimõtteliselt võimatu kasutada (nii xp kui ka W7 puhul), pilt paneb segast ja mingi ruuthaaval uuendab kui hiirt liigutada jne.
Ühendust kasutan infotabloo seadistamiseks, seega jah Windows RDP jääb ära.
Windows RDP ~50% juhtudest ka lihtsalt lambist ei tööta, mis sest, et kõik seadistused on paigas ja peaks töötama
Teamviewer teeb LANis asju ka vist ümber maakera (sest kui välisvõrk maas, siis LANis ka ei tööta) aga üldiselt vähemalt on kasutatav.
LANis töötab ülikiiresti mul ülivana Radmin versioon.
| napoleon kirjutas: |
| nüüd avastasin veel parema võimaluse - http://www.keyboard-and-mouse-sharing.com/ kuna sisuliselt tahan läpaka klaviatuuri ja hiirega teleka arvutit juhtida mitte kinldasti telekaarvuti pilti läpakasse saada. |
Olen koguaeg sellele mõelnud, kas nii saab.
Äkkis nüüd on juba olemas ka tarkvara, et saaks arvutile 2 hiirt panna?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
12.02.2013 14:47:44
|
|
|
liiga keeruline mõne jaoks ...
olgu siis, et bat avab easy connect passiga akna
eeldatavasti hädalisel puudub outlook, siis vist meili saatmist ei saa automatiseerida?
kui korra MSRA ühendus olnud siis peaks hädalisele tekkima abistaja valik ja vastavalt abistajale hädaline listi?
hädaline peab ikka ennem invite käivitama ja seejärel abistaja help someo., jääb ära vaid passi sisestamine ...
siis võib juba desktopile ikooni meisterdada kiirvalikuks
Spoiler 
| https://wiki.itcollege.ee/index.php/Remote_Assistance kirjutas: |
Kaugabi algatamine käsurealt
[4]
Käsurealt saab Remote Assistance’i avada käsuga msra.exe- avaneb Remote Assistance'i alustamise aken. On veel olemas erinevaid käske, mis lisada käsule msra:
Käsk /?: avab help-faili, kust leiab kõik käsud, mida kasutada koos msra’ga.
Käsk /novice: Avab Remote Assistance’i abi-küsimise akna.
Käsk /expert: Avab Remote Assistance’i abi-pakkumise akna.
Käsk /saveasfile [kuhu][parool]: Loob Remote Assistance’i kutse salvestades selle failina arvutisse. Käsu järele tuleb lisada koht, kuhu fail salvestada ning parool, mis tuleb anda Abistajale koos kutsefailiga.
Käsk /openfile [kus kohast]: Avab Remote Assistance’i kutsefaili.
Käsk /email [parool]: Avab näiteks Office Outlook’is uue e-maili ning lisab sellele kohe kutsefaili.
Käsk /offerRA : Kasutab DCOMi, et avada Remote Assistance kasutaja arvutis eemalt/kaugelt; ühendub automaatselt.
Käsk /geteasyhelp: Avab Remote Assistance’i Easy Connect’i akna Kasutaja arvutis. |
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2013 15:11:11
|
|
|
| See remote assistance on ka piinarikkalt aeglane ja võimatu kasutada. Mingi sisevõrgujama võib mul ka muidugi olla.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|