Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Samsung toob turule GALAXY Xcover 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 16:53:48 Samsung toob turule GALAXY Xcover 2 vasta tsitaadiga


Samsung esitles nutitelefoni Samsung Xcover 2, mis sobib suurepäraselt aktiivsetele avastajatele, kes naudivad vabas õhus olemist ja vajavad vastupidavat mobiilseadet, millel oleksid põhilised nutitelefonide võimalused.

GALAXY Xcover 2 on loodud taluma ka kõige karmimaid väliskeskkonna tingimusi, olgu siis töötades või mängides. Loodusjõudude eest kaitstud seade on tolmu- ja liivakindel. See jääb kuni 30 minuti jooksul ühe meetri sügavusel veekindlaks (IP67 sertifikaadiga). Nüüd saate teha veealuseid fotosid otsese kaameraklahviga ja hoida seadet rihmahoidiku abil kindlalt enda juures, muretsemata telefoni mahapillamise pärast, sest akukatte lukk tagab lisakaitse.

Loe edasi BattleIT-st.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 17:04:11 vasta tsitaadiga

Näeb päris hea välja. Ekraan tundub samuti etem olevat kui eelkäijal: http://www.gsmarena.com/samsung_s7710_galaxy_xcover_2-5263.php
Füüsilised nupud (ka fotoka päästik), on tervitatav nähtus thumbs_up.gif
Rääkimata sellest, et näeb ilusam välja kah icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.02.2013 17:26:51 vasta tsitaadiga

Järjekordne telefon, mis ei läbi garantiiremonti niiskusekahjustuseb tõttu.
Aga IP67 kannatab kaitseklassiks paberil anda küll .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 12:48:13 vasta tsitaadiga

Mina IP67 sertifikaadiga nii kergelt kukele saatmisega ei nõustuks icon_smile.gif

Tundub, et telefonile pandi parem LCD, suurem mälu ja parem kaamera,
muu jäi enamvähem samasse klassi. See on täiesti hea uudis, aga pole
piisavalt hea, et ma esimese õhku laseks ja selle asemele ostaksin.
Ka Xcover1'ga saab teha pilte vee all, saab kasutada klahvi pildistamiseks.
Tohoh, ei olegi kaela jaoks eelkäijal kinnitust, alles nüüd panin tähele icon_biggrin.gif

Otot, kuhu gorillaklaas kadus Xcover 2'el icon_eek.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 14:18:27 vasta tsitaadiga

Kiire Google siiski annab infot, et ekraani katab Gorilla Glass icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 01:12:33 vasta tsitaadiga

Esimene päris nutitelefon mis pakub huvi. icon_neutral.gif
Hind küll tiba kallis kalamehe jaoks, ~350 euri tuleb väidetavalt :S

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 02:49:43 vasta tsitaadiga

Video on kõigest 720p ja kaamera kõigest 5mpix.Samsung lihtsalt ei suuda saasta tootmisest loobuda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 10:49:17 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Video on kõigest 720p ja kaamera kõigest 5mpix.Samsung lihtsalt ei suuda saasta tootmisest loobuda.
Pohhui need pikslid, oleks korralik lääts ees parem icon_rolleyes.gif Suvaline 3mpix fotokas teeb paremaid pilte kui ükskõik milline telefon ükskõik kui palju tal mingeid numbreid on
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.02.2013 10:59:44 vasta tsitaadiga

Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 11:36:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Hea läätsega teeb ka nõelapeaga pilti
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.02.2013 11:41:12 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Hea läätsega teeb ka nõelapeaga pilti

Aga kusagil suvel, palava ilmaga mererannas, teeb selline telefonikaamera ju väga meeldivad suvised läbu-pildid ja mide siis hiljem feiss-bookis vahitakse. icon_cool.gif Keegi ei hakka ju kunagi sellise telefo-kaameraga pildistama hüper-peopilte ja mida on siis vaja suurendada "majasuuruseks" hüperpidiks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 12:17:53 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Noname kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Hea läätsega teeb ka nõelapeaga pilti

Aga kusagil suvel, palava ilmaga mererannas, teeb selline telefonikaamera ju väga meeldivad suvised läbu-pildid ja mide siis hiljem feiss-bookis vahitakse. icon_cool.gif Keegi ei hakka ju kunagi sellise telefo-kaameraga pildistama hüper-peopilte ja mida on siis vaja suurendada "majasuuruseks" hüperpidiks.
Täpselt nii
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 12:34:20 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Hea läätsega teeb ka nõelapeaga pilti


See väide on vale.Et saada kvaliteetset pilti ei ole vaja ainult head objektiivi.Väga palju jääb sensori taha kinni.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 13:26:18 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Noname kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Noname, suva sellest läätsest, sensor on niikuinii nõelapea.
Hea läätsega teeb ka nõelapeaga pilti


See väide on vale.Et saada kvaliteetset pilti ei ole vaja ainult head objektiivi.Väga palju jääb sensori taha kinni.
Ma ei väitnud, et ainult objektiivi vaja on. Mul on peegelkaamera ja objektiive kodus küll. Ei tee eraldi kummagagi pilti, peab ikka kaks asja vähemalt liitma. Samamoodi ei saa ainult statiiviga pilti teha, kaamera peab ka olema jne.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 13:53:36 vasta tsitaadiga

Noname, mul on xcover1 ja ma olen peaaegu rahul, pealegi, odavam ka icon_smile.gif
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 14:47:24 vasta tsitaadiga

Mis seal taga all korpuse juures on mingi nupp?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 14:51:30 vasta tsitaadiga

jah, see on ekraaniluku nupp thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:03:49 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
Noname, mul on xcover1 ja ma olen peaaegu rahul, pealegi, odavam ka icon_smile.gif


Uurisin juba eile seda xcover 1-e. Prose jääb lahjaks ma kardan, ma ei kannata aeglaseid asju.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:10:25 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
jah, see on ekraaniluku nupp thumbs_up.gif beer_yum.gif

selge...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:10:50 vasta tsitaadiga

Sisu on peaaegu sama, mis S3 Minil, v.a amoled-ekraani pole (see-eest siis ip67 ja gorilla).
Ehk siis igapäevaseks kasutuseks piisavalt nobe ja sujuv.

renx09 kirjutas:
jah, see on ekraaniluku nupp thumbs_up.gif beer_yum.gif


icon_lol.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:11:41 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
arnis kirjutas:
Noname, mul on xcover1 ja ma olen peaaegu rahul, pealegi, odavam ka icon_smile.gif


Uurisin juba eile seda xcover 1-e. Prose jääb lahjaks ma kardan, ma ei kannata aeglaseid asju.

Minu arust Xcover 1-e on normaalne prose....
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:14:35 vasta tsitaadiga

Ühetuumaline prose droidi peal mis oskab juba natuke multitaskingut on vähe.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2013 15:45:32 vasta tsitaadiga

No ta väga kõva ei ole. Kui telefon blank on,
töötavad asjad suht sujuvalt.
Kui mälu suht täis, siis hakkab jokutama.
Prose ise väga aeglane pole, aga vähene
mälu põhjustab küll jama kui appe palju.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2013 13:49:31 vasta tsitaadiga

Uurige kasutajalt KRANTS kuidas tema xcover ip67 niiskuskahjustusse sureb ja garantiist pikalt saadeti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.02.2013 08:58:33 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Uurige kasutajalt KRANTS kuidas tema xcover ip67 niiskuskahjustusse sureb ja garantiist pikalt saadeti


DAS tuulutab hetkel seda niiskus- ja tolmukindlat telefoni. Aeg näitab, kas hakkab tööle.. algab umbes-täpselt siit see lugu.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7498387#7498387

See oli ainult üks juhtumitest, millele tuginedes ma teema algusesse selle iroonilise postituse kirjutasin.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2013 11:12:31 vasta tsitaadiga

Niivõrd veekindel, et ei lase niiskust seest välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.07.2013 23:34:33 vasta tsitaadiga

Mul selline mure, et kui vee all pilti teha siis esimestel kordadel kuivas see kõlar kus rääkides heli välja tuleb üsna kiiresti siis nüüd on see juba paariks päevaks kuidagi tasaseks jäänud - kuidas seda vältida?

luugid kõik kinni, ja mikker ja helisemise kölar töötavad hästi
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:18:18 vasta tsitaadiga

See tundub olema disainiviga. Kas muidu Xcover 2 või esimene?
Kui vesi sogane oleks, saaks puhta veega läbi pestud, aga puhast vett ei saa puhtamaks teha.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 18.07.2013 21:18:55 vasta tsitaadiga

xcover kaks

tegin puhtas jõevees pilti, nüüd taas ilmselt ära kuivanud ja asi korras, aga enam ei julge vee all pilti teha kuna võtab kuulmise pikaks ajaks ära , mis tasapisi tagasi tuleb


kas kellelgi veel nii on?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 10:52:38 vasta tsitaadiga

xcover ühel läheb mikker paariks tunniks tuimaks.
See ei ole otseselt pildi tegemisega seotud, ainult vette panemisega.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 00:22:47 vasta tsitaadiga

Kasutan ise ka veekindlat telefoni ja paraku on kõigil 1 viga peale märjakssaamist - ei kuule eriti mis keegi teise toru otsas räägib. Käin telefoniga jooksmas pidevalt ja peale jooksu saab ka telefon üle loputatud. Tööle minnes panen auto ventika ava ette ja saab ruttu jälle korda aga kui keegi peaks kohe hellama siis jah tuleb kaaslasel karjuda et jutt kohale jõuaks. Paraku on tegu füüsikaseadustega ja pole midagi sinna parata.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 20:50:32 vasta tsitaadiga

Tegu ei ole füüsika seadusega, tegu on ikkagi disaini veaga.
Oleks a) mikrofon pinnale pihtas, poleks probleemi,
b) oleks kaks ava mikrofinile, ühest puhuks sisse, teisest tuleks
vesi välja, poleks peale puhumist probleemi.
c) tarkvaraliselt kasutada boosti, oleks asi kompenseeritud.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 29.01.2014 19:30:07 vasta tsitaadiga

nüüd pool aastat peale kasutamist tuli küljest usb auku kattev kate, ei tea kas tasub garantii poole pöörduda?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 11:17:35 vasta tsitaadiga

Kindlasti, kuna ilma selleta pole enam veekindlust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:46:35 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
xcover kaks

tegin puhtas jõevees pilti, nüüd taas ilmselt ära kuivanud ja asi korras, aga enam ei julge vee all pilti teha kuna võtab kuulmise pikaks ajaks ära , mis tasapisi tagasi tuleb


kas kellelgi veel nii on?


Sama jama mul ka, aga lihtsasti vaakumiga lahendatav. Ühesõnaga tuleb telefoni pärsat väheke musitada icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 21.07.2014 10:23:31 vasta tsitaadiga

Tere

Mul nüüd juhtus telefoniga selline lugu.
Nädalavahetusel sai aku täielikult tühjaks (raadio mängis ja sellega see lõppes)
Panin koju jõudes telefoni laadima korraks vibreeris ja keerutas heledalt * märki ja nii tumedaks ja siis uuesti keerutama.

Mingil hetkel näitas ka seda rohelist aku märget, aga telefon käima ei lähe
aku äravõtmist ja teisi laadijaid olen proovinud -
mis teha?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Samsung toob turule GALAXY Xcover 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.