Tuletades meelde PS3 aegu siis pigem 600 taala = 800€ meie maal. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Loodetavasti tuleb PS3 tugi ikka sisse, muidu juhtub, et inimesed ootavad (loodetavasti) odavamat xkasti, ja kui enamus su sõpru istuvad xkasti taga siis tundub PS4 omamine mõttetu, eriti kuna xbox saab BR mängija ju.
Aga loodetavasti nii ei juhtu Sony teeks endale ise kahju liiga suure hinnaga, 800 oleks ikka meeletu tänapäeva tootmise juures... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Tuleb milline ta tuleb, ise lasen vähemalt 2a kindlalt PS3 peal edasi, las ravivad oma super YLOD ja muud vead välja (ilmselt on need olemas). Ps3 peal veel mängimatta mänge nii palju, et pole vaja rahakoti peale kuri olla, las fännid/entusiastid teevad algul selgeks, kui töökindel see uus PS4 on. _________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
no ma ostsin oma 60gb fati suhteliselt alguses kui välja tuli ja ära suri alles 5 ja pool aastat hiljem ja mitte YLOD pärast vaid siiani tundmatu vea tõttu...eks see joppamise asi kas sureb algul ära või mitte...
aga kui ostaks ps4, siis ilmselt kui mingi hea mäng tuleks nagu näiteks metal gear solid ps4-le
Ps4 pole mõtet alguses mõtet osta. Välja arvatud juhul kui ta backwards comp ning sul oli plaanis ps3 osta. Kuid ma kahtlen, et need paar esimest ps4 mudelit backwards comp on, kuid eks aeg näitab.
Ps4 pole mõtet alguses mõtet osta. Välja arvatud juhul kui ta backwards comp ning sul oli plaanis ps3 osta. Kuid ma kahtlen, et need paar esimest ps4 mudelit backwards comp on, kuid eks aeg näitab.
Wiwefak, noo kui seal mingi ulme grafaga next gen mäng on siis on ikka mõtet küll _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Ps4 pole mõtet alguses mõtet osta. Välja arvatud juhul kui ta backwards comp ning sul oli plaanis ps3 osta. Kuid ma kahtlen, et need paar esimest ps4 mudelit backwards comp on, kuid eks aeg näitab.
Ja see on fakt?
Ei see ei ole fakt, lihtsalt mõtlesin siin endamisi. Seetõttu ütlesingi, et eks aeg näitab mis juhtuma hakkab.
Kasutatud mängude keelamist pole Euroopa Liidus ilmselt vaja karta. Euroopa Komisjon ei lubaks seda ja väänaks hiiglaslikud trahvid selle eest. Microsoftil on juba niigi palju kogemusi nende trahvidega. Sony on küll vastavaid patente hiljuti registreerinud, ent sama tegid nad ka enne PS3 välja tulekut.
Steam'i sugune kasutatud mängude edasimüügi block on täitsa reaalne, pole euroopa liit mingeid trahve Valve'le väänanud.
Ostad mängu ja seal sees on cd-key. Selle cd-key seod oma kontoga, ja edaspidi saad mängida seda mängu ainult selle ühe kontoga.
Füüsiline/Digitaalne ost ei oma kah tähtsust. Mul on nt. COD:MW3 ostetud füüsiline plaat, aga ilma steamis registreerimata seda mängida ei saa.
Kasutatud mängude keelamist pole Euroopa Liidus ilmselt vaja karta. Euroopa Komisjon ei lubaks seda ja väänaks hiiglaslikud trahvid selle eest. Microsoftil on juba niigi palju kogemusi nende trahvidega. Sony on küll vastavaid patente hiljuti registreerinud, ent sama tegid nad ka enne PS3 välja tulekut.
Steam'i sugune kasutatud mängude edasimüügi block on täitsa reaalne, pole euroopa liit mingeid trahve Valve'le väänanud.
Ostad mängu ja seal sees on cd-key. Selle cd-key seod oma kontoga, ja edaspidi saad mängida seda mängu ainult selle ühe kontoga.
Füüsiline/Digitaalne ost ei oma kah tähtsust. Mul on nt. COD:MW3 ostetud füüsiline plaat, aga ilma steamis registreerimata seda mängida ei saa.
Edasi võid ju müüa aga siis tuleb uus võti osta? Mängud peavad sel juhul ikka kõvasti odavamaks minema, 60.- mängu eest ma kolin küll pc peale üle... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
iir, kui mängud su kontoga seotud on, siis on ainus edasi müümise võimalus ju hetkel põmst kogu kontoga... Hetkeseisuga tundub küll kahtlane, et Sony sellist teed läheb, et siis kasutatud mänge blokib/mänge kontoga seob, nerdrage'i oleks kõik kohad täis
See selleks, mind huvitaks mis mängud välja tulevad, ehk siis need millepärast otsus langeb kas tasub konsool ligi võtta või mitte. Eeldame, et suured nimed on esindatud ala Naughty Dog (Uncharted?, Crash Bandicoot?), Killzone, Motor Storm, Little Big Planet, God of War... Paar kõva nime konsooli väljalaskeks peab ikka kindlustama.
MGS arvatavasti kõige kõvem asi Ja GT6 ka kindlasti. Kuidas kellelegi loomulikult. Ja kas just väljalaskeks jõuab, loota võib...
Mis mõttes kontoga seotud? Ma mõtlesin seda, et ostan plaadi, sisestan kaasas oleva cd key, pärast edasi müües peab ostja uue key ostma mis loogiliselt võttes peaks olema odavam, kui uus mäng osta. Nagu praegu MP puhul. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
iir, pidasin silmas taolist olukorda kui Steamis hetkel mida siin ülalpool kirjeldati, et siis plaadi oleamasolu säästab sind siis teoreetiliselt ainult mängu tõmbamisest. Aga sinupoolt kirjeldatu isegi võibolla toimiks, ala müüd oma Blu-ray maha, ise enam mängida ei saa, aga enne kui järgmine mees plaati kasutada saab peab too selle oma kontoga siduma. See eeldaks muidugi netiühenduse pidevat olemasolu millega äkki kaasneks Offline mängimise võimalus ala Steam. Kui nüüd üks mäng oleks korraga mängitav ainult ühel kontol, siis see ohjaks ka piraatlust, esmapilgul vähemalt. Või näete asja teisiti?
Mängudest, vaadates kaua GT5ga aega läks, siis veel vast riiulis ruumi teha ei tasu aga no, väidetavalt pidi uuele platvormile olema lihtsam mänge luua, nii et kes teab.
Just huvitab see kuidas nad hakkama saavad uue platvormiga. PS3 võttis ikka kaua aega, et mängud ilusaks saada, algus oli päris jube Developerid ei osanud PS3 ära kasutada kogu võimsuses. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Vähemalt ei üritatud banaani elustada _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Nonii, hakkab pihta. Sony postitas just esimese video Playstationi brandi arengust. Kellaajaliselt täpselt viis päeva enne Playstation Meetingu algust. Lihtne loogiline järeldus, et järgnevate päevade jooksul tulevad järgmised videod sellest seeriast, mis lõppebki PS4 ametliku väljakuulutamisega.
16.02 kell 01.00 - PlayStation
17.02 kell 01.00 - PlayStation 2
18.02 kell 01.00 - PlayStation Portable
19.02 kell 01.00 - PlayStation 3
20.02 kell 01.00 - PlayStation Vita
21.02 kell 01.00 - PlayStation 4 väljakuulutamine
Ja läbi WSJ kõlab ka saunajutt, et PS4'l saab PS3 mänge mängida läbi Gaikai
Vägisi meenub kogu see virin konsoolid vs pc teemas kui tuleb always-online või kasvõi ainult DD jutuks. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
If we're looking at these specs, we should expect absolutely no less than 1920x1080 at 60 frames per second, locked, in every single game on the PlayStation 4
Naiivitarid _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Seega peaks (vähemalt paberil) olema grammike kiirem kui tehasekelladel 7850
Lubab juba FullHD gamingut, ning arvestades konsoolimängude paremat optimiseeritust, tahaks tõesti FHD 60fps loota (et PC-gaming kah areneks ) _________________ M: MSI B660M MORTAR M: Dell RTX 2060 O: AM5 ITX emaplaat
Raudselt tuleb FullHD mängud, ilma selleta poleks pointi asjal või mis?
Võibolla esimesed asjad jah mis on suht-koht direct pordid 360-ps3 pealt. Paari aasta pärast liigutakse pigem dünaamilise reso peale ning 1080p normaalse fps juures näha pidevalt saab olema sama tavaline nähtus kui native 720p ja konstantne 30FPS praegu konsoolidel (read: almost never) _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Oled mõnd sarnast lahendust varem kasutanud, et seda ägedaks pead? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Ja läbi WSJ kõlab ka saunajutt, et PS4'l saab PS3 mänge mängida läbi Gaikai
Kui see ostubki tõeks, siis huvitav kuidas siinmail need mängud ka jooksevad. OnLive'i teenus Elioni ~12Mbit/s otsas just kõige sujuvam kogemus mul polnud.
Pigem jääb pudelikaelaks Sony poolsete serverite pakutud ribalaius _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Siis tuleb mingi kuine maksu värk, sest teenust vaja ka üleval hoida. Vähemalt on alternatiiv plaadivihkajatele!
Ilmselt vajab vast ainult PS+-i, mis on IMO must have niikuinii.
Resolutsiooni poolest ma arvan ka, et mingist hetkest hakatakse kasutama dünaamilist resolutsiooni või nt vähem horisontaalseid piksleid, nagu GT5 (1280x1080) mis iseenesest midagi väga jubedat pole. Kahtlen kas päris 720p peale minnakse, kuigi kes teab?
Streamitava nodi puhul üks hea lisa sissetulekuallikas on streami torgatud reklaamklipid _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.