|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.01.2013 22:54:22
|
|
|
eile jõudis kohale. laadisin öösel ja nüüd kasutan. eks annan teada kuidas peab
edit: päevotsa nüüd selle aku peal olnud... hommikul kell 6 võtsin laadijast ja hetkel ca 16h kasutuses olnud ning aku 64%, pole paha. originaalaku oli mul tavaliselt õhtuks 20-30 piirimail. päevotsa on sees wifi ja 3G, pool tunnikest sai ka wazet jooksutatud ning muu igapäevane tegevus: kõned, net, e-mailid jms...
+ telefoni on mõnusam käes hoida... samas välimus pole suurem asi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalzip
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2006
|
18.01.2013 12:11:30
|
|
|
Olen ka eilsest selle telefoni omanik. Siiamaani väga rahul. Plaan ka suurem aku osta. Ehk saad pilti teha kuidas paksema kaanega on?
Ühtlasi ka esimene nutikas, eelmine oli nokia e51, tahab harjumist .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.01.2013 16:13:59
|
|
|
Õhtul saan teha teise telefoniga pildi kodus.
Hetkel on aku "critically low" ning usage on 2d8h32min... ekraanivalgustus on automaatse või põhjas olnud ning andmeside-wifi ja sync sees... orikaga sain sellise kasutusega ~24h... järgmise laadimisega proovin kaua kestab kui andmeside ja muu jandi kinni keeran ning kui vaja, siis vaid aktiveerin - tavaakuga sain sellise kasutuse korral ~3 ööpäeva
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2013 16:21:23
|
|
|
Pane siis juba mingi mustvalge taustapilt kah, mida vähem valget ja värvi, seda paremini aku kestab, amoledi eripära
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.01.2013 16:33:16
|
|
|
a ei ma nii säästu-pornotada ei viitsi... miski tavaline stock taustapilt on mul... mingi punane
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veiks96
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2010
|
18.01.2013 19:47:36
|
|
|
| Küsiks, et kas kellelegi, kellel on Galaxy S Advance ilma NFC-ta, on tulnud uuendus Eestis kohale? Praegu on selline tunne, et äkki jääb 9070P(NFC-ga mudel) üldse uuendusest ilma, sest sellele pole veel kusagil maailmas uuendus tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
18.01.2013 19:50:46
|
|
|
| Veiks96 kirjutas: |
| Küsiks, et kas kellelegi, kellel on Galaxy S Advance ilma NFC-ta, on tulnud uuendus Eestis kohale? Praegu on selline tunne, et äkki jääb 9070P(NFC-ga mudel) üldse uuendusest ilma, sest sellele pole veel kusagil maailmas uuendus tulnud. |
Kannatuse skilli tuleb natuke farmida...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.01.2013 11:33:51
|
|
|
Eile õhtul sai siis aku lõpuks tühjaks. Critical battery oli ~alates kella 16 alates ees kuni ~01:00
Tööajaks sai siis ~2d18h45m
Tundub, et tegu on suht "legit" akuga, kuna laadimine võttis ca 4+ h (tavaaku on täis max 2 tunniga tavaliselt)
Pilte kah (telefonist koos akuga pole veel jõudnud teha )
Spoiler 
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JordanL
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2013
|
20.01.2013 18:40:00
|
|
|
| Kumb esimeseks nutitelefoniks parem oleks, kas see või HTC Desire X? Mõlemad tunduvad selles hinnaklassis parimad, veidi vanem ja odavam Samsung tundub oma specide poolest isegi veidi parem aga ei suuda otsustada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
exess
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2010
|
20.01.2013 21:17:59
|
|
|
| JordanL kirjutas: |
| Kumb esimeseks nutitelefoniks parem oleks, kas see või HTC Desire X? Mõlemad tunduvad selles hinnaklassis parimad, veidi vanem ja odavam Samsung tundub oma specide poolest isegi veidi parem aga ei suuda otsustada.. |
Kes see nüüd oskab öelda, milline see SINU jaoks nüüd just parem on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JordanL
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2013
|
20.01.2013 21:39:34
|
|
|
Ei tea, ei oska ise ka öelda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
20.01.2013 22:01:41
|
|
|
| JordanL kirjutas: |
| Kumb esimeseks nutitelefoniks parem oleks, kas see või HTC Desire X? Mõlemad tunduvad selles hinnaklassis parimad, veidi vanem ja odavam Samsung tundub oma specide poolest isegi veidi parem aga ei suuda otsustada.. |
Advance on odavam. Samsa on alati sama sisu juures odavam kui HTC. Osta sama spec'iga htc ning samsa ja saad teada, miks HTC kallim on.
Aga sisust:
Samsal on 5ghz wifi (mida sul nagunii vaja ei lähe)
Õigepisut kiirem sisu http://www.androidbenchmark.net/passmark_chart.html
gyro + compass. (eks ise tead kas neid vaja läheb)
NFC
sekundaarkaamera (saad teha mõtetuid videokõnesid + skype videokõnesid)
Flash. (HTC loobus flash toest)
Dialer on HTC'l kõvasti parem
ja noh ega muud väga pole. Kui siis Samsa lendab alati puzleks kui maha kukub. Htc suudab ennast koos hoida.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalzip
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2006
|
23.01.2013 07:42:33
|
|
|
Super Amoled, ole meheks tee pilt ära ka kuidas selle piraka akuga on. Kestvust ja jõudlust on akul selle raha eest küll!
Tahaks välimuse ka ära näha, kui midagi väga hullu ei ole siis telliks kohemaid ära !
Üks selline küsimus ka ,et kas on võimalik neid rakendusi ka uninstallida mis kohe ostes peal olid.. Igast mõttetud mängu ja mingid suhtlus rakendused mida ei kasuta...?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.01.2013 10:50:28
|
|
|
ok. leidsin sahtlist kiiruga miskise digika isegi ja unise peaga tegin mõned klõpsud
akut laadisin reede öösel viimati täis... hetkel 17%... ilmselt oleks rohkem aga ma unustasin eile öösel 3G andmeside sisse...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
23.01.2013 13:03:12
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
akut laadisin reede öösel viimati täis... hetkel 17%... ilmselt oleks rohkem aga ma unustasin eile öösel 3G andmeside sisse... |
Kuidas seda võtta, kas sa lülitad telefoni igal öösel 2G peale või lihtsalt jäi sul midagi andmesidet kasutama?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.01.2013 19:40:02
|
|
|
praegu olen akukestvuse katsetamise eesmärgil andmesidet ja wifit sees hoidnud vaid siis kui mul midagi vaja on netist või meile lugeda... täna ööseks jäi ta aga kogemata sisse.
muidu on jah ikka mul ta koguaeg sees + sync
ma millegipärast arvan, et meie regioonis tuleb JB alles aprillis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalzip
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2013 16:59:02
|
|
|
Käes istub jah paremini, samas silmailu veidi kannatab.
Muidu keegi mõnda custom rom'i ka kasutab?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
25.01.2013 18:25:29
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Käes istub jah paremini, samas silmailu veidi kannatab.
Muidu keegi mõnda custom rom'i ka kasutab? |
NFC toega telefonile pole ühtegi custom ROM´i tehtud. Endal pahnast puhtaks roogitud stock ja CoCore v4.0 kernel, mille samuti NFC tugi puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2013 19:12:29
|
|
|
jep, seda ma kogesin jah kui ostsin, et 9070P variandi kasutajad suht vaeslapse rollis... samas kui NFC pole esmatähtis, siis 9070 softi kasutades on vaid NFC puudu või ei tööta veel miskit?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
25.01.2013 19:59:45
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| jep, seda ma kogesin jah kui ostsin, et 9070P variandi kasutajad suht vaeslapse rollis... samas kui NFC pole esmatähtis, siis 9070 softi kasutades on vaid NFC puudu või ei tööta veel miskit? |
Baseband on erinev ja telefonil ei ole levi (ühesõnaga kasutu)!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
08.02.2013 14:42:20
|
|
|
Vahel juhtub, et telefon kaotab oskuse kõnesid vastu võtta, korra või paar ei oska ka välja helistada. Aitab restart. Teistel ka nii on?
Jaanuaris lubati Android 4.1, aga mida pole seda pole
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
08.02.2013 15:42:43
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
Vahel juhtub, et telefon kaotab oskuse kõnesid vastu võtta, korra või paar ei oska ka välja helistada. Aitab restart. Teistel ka nii on?
Jaanuaris lubati Android 4.1, aga mida pole seda pole  |
Naised saunas rääkisid, et 18.02.13 võib midagi tulla, eks ootame ja vaatame!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
08.02.2013 15:52:40
|
|
|
GT-I9070 Galaxy S Advance до Jelly Bean 18.02.2013;
See ei ole NFC mudel... NFC on i9070P
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
08.02.2013 15:55:58
Re: Samsung Galaxy S Advance |
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Info:
GSM Arena
Müügikohad:
Elisa - 249€
EMT - 249€
Endal siis plaan vast selline soetada, kuna sellise summa eest (300€) midagi paremat ei leidnudki. Või on kellelgil ehk vastuväiteid või muid arvamusi selle mudeli kohta tuua? Igati teretulnud oleks seesugune info mulle praegu. |
Näeb kena välja.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
08.02.2013 16:03:55
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
GT-I9070 Galaxy S Advance до Jelly Bean 18.02.2013;
See ei ole NFC mudel... NFC on i9070P |
Minu viga, jääb siis loota, et meid ei unustata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
15.02.2013 14:34:25
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| Samsa on alati sama sisu juures odavam kui HTC. Osta sama spec'iga htc ning samsa ja saad teada, miks HTC kallim on. |
Sai kah olude sunnil Advance soetatud. Eelnevalt Desire omanik. Kui HTC kasutas kehvema akuga 2 tunni jooksul 1% akut siis samsal on see paraku 1 tunni jooksul 2% akut. Seega 4 korda suurem kulu. Seda siis täiesti telefoni puutumata ilma WiFi ja 3G'ta. See on täiesti kasutuskõlbmatu minuarust. Kui Desire sai vähese kasutamisega 3 ööpäeva ilma laadimata hakkama, siis nüüd ei saa isegi mitte 36 tundi (ehk siis 2 tööpäeva) palju väiksema kasutusega kätte... Ei saa aru, kas see on konkreetse eksemplari jama või ongi need mudelid selline kräpp... Aku on ju ometigi suurema mahtuvusega. Ja ma ei oota ettepanekuid mingite juicedefenderite kasutamiseks. Kui prose "magab" kuid samal ajal aku hoogsalt tühjeneb, siis "miskit ikka lekib" kuskil. Või tuleks aku lugeda vigaseks?
Paraku müüs Elion 9070 mudeli nime all 9070P ning seetõttu ei saa (veel) ka JB proovida. Kas üldse kunagi, see on samuti suure küsimärgi all... Samuti kõiksugused "eriversioonid".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.02.2013 14:56:45
|
|
|
MultiUser, samsal on mõttetult palju igasugu pahna kaasa pandud...igasugu jama töötab taustal mida tegelikult vaja ei lähe
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
15.02.2013 17:21:46
|
|
|
MultiUser, kas NFC toega telefoni saamist loed negatiivseks? Muudes kohtades pead sa P versiooni jaoks juurde maksma, loogiline ka.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
15.02.2013 21:33:56
|
|
|
| Omal väikse kasutusega kestab küll vähemalt 5 ööpäeva aku. Kui ainult 1-2 ööpäeva siis peab koguaeg wifi sees olema või mingi proge sünkima andmeid üle neti! Vaata mis programm kulutab kõige rohkem akut, lülita 3G välja ja taustal sünkimine...palju siis aku kestab. Töökaaslasel oli sama jama ja peale 2G peale lülitamist hakkas aku korralikult kestma. Enda telefon ka 2G peal.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
15.02.2013 22:51:12
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
MultiUser, samsal on mõttetult palju igasugu pahna kaasa pandud...igasugu jama töötab taustal mida tegelikult vaja ei lähe  |
Ma saan sellest siis aru nii, et ongi kōigil sama probleem?
Vaatan mida xda-rahvas arvab...
Aga on ikka väga suur pettumus see aku pidamine. Muidu pole aparaadil väga vigagi.
Kõige tobedam on see, et sellises formaadis eriti alternatiive pole. Muidu oleks sony high-end mudeli valinud aga hiljutine sola mahakandmine nende poolt tekitas selllise protesti, et nende kaupa enam niisama lihtsalt ei osta. Kui ikka pool aastat on "piisav eluiga", siis on midagi väga valesti. Näis mida samsa pakub. Seni on neil nagu asjalood justkui paremini nende tarkvarauuendustega...
| lightbluefox kirjutas: |
MultiUser, kas NFC toega telefoni saamist loed negatiivseks? Muudes kohtades pead sa P versiooni jaoks juurde maksma, loogiline ka. |
Kuidagi kahetised tunded ses osas. P mudelile pole veel JB väljas. Kui tuleb siis olen üsna rahul. Kui mitte, siis vahetaks siiski NFC uuema tarkvara vastu.
Lisaks on sel veel ka letis seisnuna ekraanile kilel olnud kujutise jälg sisse pōlenud. Ei häiri väga kuid veidi tobe situatsioon siiski. Selle pärast veel remonti ei lähe.
| KyBer kirjutas: |
| Omal väikse kasutusega kestab küll vähemalt 5 ööpäeva aku. Kui ainult 1-2 ööpäeva siis peab koguaeg wifi sees olema või mingi proge sünkima andmeid üle neti! Vaata mis programm kulutab kõige rohkem akut, lülita 3G välja ja taustal sünkimine...palju siis aku kestab. Töökaaslasel oli sama jama ja peale 2G peale lülitamist hakkas aku korralikult kestma. Enda telefon ka 2G peal. |
Enda arvates olen küll kõik viled välja lülitanud (ja ma pole just algaja selles maailmas). Ühtegi programmi erilise akukasutsega ei ole. Samuti oli isegi ekraani aktiivsuse aeg vaid üksikud minutid... Peab siis ikka tal mòned täielikud akutsüklid kuni väljalülituseni ära tegema ning siis otsustama mida edasi ette võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
15.02.2013 23:09:17
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
Lisaks on sel veel ka letis seisnuna ekraanile kilel olnud kujutise jälg sisse pōlenud. Ei häiri väga kuid veidi tobe situatsioon siiski. Selle pärast veel remonti ei lähe.
|
Selle asjaga tegeleks küll kohe Sa oled maksnud uue telefoni eest ja said letil seisnud, mis on veel kahjustada saanud? Ega selle seisukord ajaga paremaks ei lähe, võta aega ja lase ära remontida.
4.1 kohapealt, telefoni ostes oli mul samuti JB argumendiks, kuid arvestades, et GB on tegelikult ju täielikult valmis ja töötab korralikult, siis ei näe mingit otsest vajadust seda välja vahetada, liiatigi pidavat siis aku veelgi vähem See on midagi stiilist windows 7 üleminek W8le, ta on kiirem ja parem paljudes aspektides, aga mitte niipalju, et ostaks lausa uue telefoni et seda saada.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
15.02.2013 23:28:51
|
|
|
Ma ei saa üldse aru mis NFC ja JB üle heietamine käib.
1. Mida te selle NFC'ga peale hakkate? Nagu reaalselt.. NFC on hetkel paavsti till. Ripub üsna kasutult ning võtab resursse... Üritasin sellega "mängida" aga suht pointless. 1. sööb ta siga palju akut. 2. profiilide lülitamist saab palju lihtsamalt teha kui selle aparaadi vasta nublakat hoidmine. Ja ühistranspordi piletina.... või maksevahendina..... no räägiks sellel teemal kui see reaalselt töötab eks?
2. JB? Nagu WTF? Miks kurat peaks keegi tahtma bugist tarkvara lihtsalt selle pärast, et ta on UUS. Sony XPERIAT enamus kirusid tema vigase softi pärast. Noo DAAAA, sellel ajal kui enamikul oli veel GB oli temal juba ICS või isegi JB. Ja loomulikult oli nii ICS kui JB vigased ning nad on seda siiani. Sama moodi nagu GB oli alguses vigane. Mingi paras bugide paradiis.
Iseenesest on hea lugeda samsa foorumitest milline peavalu on 9070 peal JB ning loodan, et 9070p peale tuleb ta alles siis kui kõik vead on parandatud. Ning kui nad ei saagi parandatud siis good riddance.
Tore on, kui leidub neid õnnetuid kliente kelle peal vigaseid tarkavarasid arendada ning kui nad lõpuks töökorda saavad siis laiemale publikule kättesaadavaks tehakse.
Kui keegi veel hästi aru pole saanud, siis JB ongi parajas BETA staadiumis, ning need esimesed JB kasutajad on mitteametlikud betatesterid.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
15.02.2013 23:33:28
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| MultiUser kirjutas: |
Lisaks on sel veel ka letis seisnuna ekraanile kilel olnud kujutise jälg sisse pōlenud. Ei häiri väga kuid veidi tobe situatsioon siiski. Selle pärast veel remonti ei lähe.
|
Selle asjaga tegeleks küll kohe Sa oled maksnud uue telefoni eest ja said letil seisnud, mis on veel kahjustada saanud? Ega selle seisukord ajaga paremaks ei lähe, võta aega ja lase ära remontida.
4.1 kohapealt, telefoni ostes oli mul samuti JB argumendiks, kuid arvestades, et GB on tegelikult ju täielikult valmis ja töötab korralikult, siis ei näe mingit otsest vajadust seda välja vahetada, liiatigi pidavat siis aku veelgi vähem See on midagi stiilist windows 7 üleminek W8le, ta on kiirem ja parem paljudes aspektides, aga mitte niipalju, et ostaks lausa uue telefoni et seda saada. |
JB - GB osas olen paraku aosp jb kasutqnud ning samsa lahendus justkui pigistaks igast küljest. Justkui kärbitud tiibadega linnu tunne on... Vist peab ikka vana-hea desire uuesti kasutusse vōtma.
Ja see samsa teenindus on üks... olen seal ühe ringi sonyga käinud ning ei tahaks nagu uuesti sinna minna. Vōibolla oli vaid halb juhus kuid ega sealt just väga abi ei saanud. ainult 20 päeva ja ei miskit muutust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
16.02.2013 10:53:51
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| ThedEviL kirjutas: |
| Samsa on alati sama sisu juures odavam kui HTC. Osta sama spec'iga htc ning samsa ja saad teada, miks HTC kallim on. |
Sai kah olude sunnil Advance soetatud. Eelnevalt Desire omanik. Kui HTC kasutas kehvema akuga 2 tunni jooksul 1% akut siis samsal on see paraku 1 tunni jooksul 2% akut. Seega 4 korda suurem kulu. Seda siis täiesti telefoni puutumata ilma WiFi ja 3G'ta. See on täiesti kasutuskõlbmatu minuarust. Kui Desire sai vähese kasutamisega 3 ööpäeva ilma laadimata hakkama, siis nüüd ei saa isegi mitte 36 tundi (ehk siis 2 tööpäeva) palju väiksema kasutusega kätte... Ei saa aru, kas see on konkreetse eksemplari jama või ongi need mudelid selline kräpp... Aku on ju ometigi suurema mahtuvusega. Ja ma ei oota ettepanekuid mingite juicedefenderite kasutamiseks. Kui prose "magab" kuid samal ajal aku hoogsalt tühjeneb, siis "miskit ikka lekib" kuskil. Või tuleks aku lugeda vigaseks?
Paraku müüs Elion 9070 mudeli nime all 9070P ning seetõttu ei saa (veel) ka JB proovida. Kas üldse kunagi, see on samuti suure küsimärgi all... Samuti kõiksugused "eriversioonid". |
Endal sellised näitajad hetkel, rootitud, mõttetu pahn eemaldatud, 2G ja andmeside kogu aeg kasutuses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.02.2013 11:14:35
|
|
|
9070P jaoks on miski moistlik rootimise võimalus tekkinud ka? Ma siiamaani mõtlesin, et ootan JB ära ja siis tegelen rooti ja pahnast vabanemisega aga jaanuarist on saanud juba veebruari keskpaik
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
16.02.2013 11:50:54
|
|
|
Super AMOLED, updeidist rääkides, vaatasin praegu kõikvõimast vikit ja seal oli selline lõik:
"The Jellybean 4.1.2 update for the Samsung Galaxy S Advance was released by Samsung, beginning with the Russian firmware on 7th January, 2013. Other countries will be getting it on 18 February 2013. "
Eks ole siis näha kas P versioon ka midagi saab.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
16.02.2013 12:37:20
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| 9070P jaoks on miski moistlik rootimise võimalus tekkinud ka? Ma siiamaani mõtlesin, et ootan JB ära ja siis tegelen rooti ja pahnast vabanemisega aga jaanuarist on saanud juba veebruari keskpaik |
Tõmbad siit rooditud firmware ja flashid Odiniga, see variant jätab binary counteri puutumata.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1985199
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
16.02.2013 14:30:59
|
|
|
| qrime kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| 9070P jaoks on miski moistlik rootimise võimalus tekkinud ka? Ma siiamaani mõtlesin, et ootan JB ära ja siis tegelen rooti ja pahnast vabanemisega aga jaanuarist on saanud juba veebruari keskpaik |
Tõmbad siit rooditud firmware ja flashid Odiniga, see variant jätab binary counteri puutumata.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1985199 |
Proovitud, toimib. Tuleb vaid lisaks ka "rookimine" ette vōtta ilmselt.
Huvitaval kombel oli viimase öö jooksul voolutarve üllataval kombel väga väike. Sai enne seda reboot tehtud - ehk on see siis lahenduseks.
Aga P mudelitele pole veel JB kohta mingit infot. Tavaline Advance on ses osas natuke paremas seisus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
17.02.2013 16:20:04
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| qrime kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| 9070P jaoks on miski moistlik rootimise võimalus tekkinud ka? Ma siiamaani mõtlesin, et ootan JB ära ja siis tegelen rooti ja pahnast vabanemisega aga jaanuarist on saanud juba veebruari keskpaik |
Tõmbad siit rooditud firmware ja flashid Odiniga, see variant jätab binary counteri puutumata.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1985199 |
Proovitud, toimib. Tuleb vaid lisaks ka "rookimine" ette vōtta ilmselt.
Huvitaval kombel oli viimase öö jooksul voolutarve üllataval kombel väga väike. Sai enne seda reboot tehtud - ehk on see siis lahenduseks.
Aga P mudelitele pole veel JB kohta mingit infot. Tavaline Advance on ses osas natuke paremas seisus. |
Installi BetterBatteryStats see näitab väga hästi mis akut sööb jne.
Kui stock kernelit tagasi vaja, kas tõesti muud võimalust pole kui kogu firmware uuesti flashida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
17.02.2013 20:57:42
|
|
|
| qrime kirjutas: |
| MultiUser kirjutas: |
| ThedEviL kirjutas: |
| Samsa on alati sama sisu juures odavam kui HTC. Osta sama spec'iga htc ning samsa ja saad teada, miks HTC kallim on. |
Sai kah olude sunnil Advance soetatud. Eelnevalt Desire omanik. Kui HTC kasutas kehvema akuga 2 tunni jooksul 1% akut siis samsal on see paraku 1 tunni jooksul 2% akut. Seega 4 korda suurem kulu. Seda siis täiesti telefoni puutumata ilma WiFi ja 3G'ta. See on täiesti kasutuskõlbmatu minuarust. Kui Desire sai vähese kasutamisega 3 ööpäeva ilma laadimata hakkama, siis nüüd ei saa isegi mitte 36 tundi (ehk siis 2 tööpäeva) palju väiksema kasutusega kätte... Ei saa aru, kas see on konkreetse eksemplari jama või ongi need mudelid selline kräpp... Aku on ju ometigi suurema mahtuvusega. Ja ma ei oota ettepanekuid mingite juicedefenderite kasutamiseks. Kui prose "magab" kuid samal ajal aku hoogsalt tühjeneb, siis "miskit ikka lekib" kuskil. Või tuleks aku lugeda vigaseks?
Paraku müüs Elion 9070 mudeli nime all 9070P ning seetõttu ei saa (veel) ka JB proovida. Kas üldse kunagi, see on samuti suure küsimärgi all... Samuti kõiksugused "eriversioonid". |
Endal sellised näitajad hetkel, rootitud, mõttetu pahn eemaldatud, 2G ja andmeside kogu aeg kasutuses.
 |
Räägid lähemalt mida välja rookisid?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
17.02.2013 22:43:02
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| qrime kirjutas: |
| MultiUser kirjutas: |
| ThedEviL kirjutas: |
| Samsa on alati sama sisu juures odavam kui HTC. Osta sama spec'iga htc ning samsa ja saad teada, miks HTC kallim on. |
Sai kah olude sunnil Advance soetatud. Eelnevalt Desire omanik. Kui HTC kasutas kehvema akuga 2 tunni jooksul 1% akut siis samsal on see paraku 1 tunni jooksul 2% akut. Seega 4 korda suurem kulu. Seda siis täiesti telefoni puutumata ilma WiFi ja 3G'ta. See on täiesti kasutuskõlbmatu minuarust. Kui Desire sai vähese kasutamisega 3 ööpäeva ilma laadimata hakkama, siis nüüd ei saa isegi mitte 36 tundi (ehk siis 2 tööpäeva) palju väiksema kasutusega kätte... Ei saa aru, kas see on konkreetse eksemplari jama või ongi need mudelid selline kräpp... Aku on ju ometigi suurema mahtuvusega. Ja ma ei oota ettepanekuid mingite juicedefenderite kasutamiseks. Kui prose "magab" kuid samal ajal aku hoogsalt tühjeneb, siis "miskit ikka lekib" kuskil. Või tuleks aku lugeda vigaseks?
Paraku müüs Elion 9070 mudeli nime all 9070P ning seetõttu ei saa (veel) ka JB proovida. Kas üldse kunagi, see on samuti suure küsimärgi all... Samuti kõiksugused "eriversioonid". |
Endal sellised näitajad hetkel, rootitud, mõttetu pahn eemaldatud, 2G ja andmeside kogu aeg kasutuses.
 |
Räägid lähemalt mida välja rookisid? |
https://www.dropbox.com/s/473hgyr7teanosa/myfile.txt
See siis nimekiri, mis mul telefonis alles ja mis juurde installitud!
Panin CoCore-P 1.6 (esimene custom kernel i9070P´le) kerneli Universal Kernel Flash v1.06 peale. Esmane mulje väga hea, vaatame kuidas akule mõjub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
18.02.2013 16:47:38
|
|
|
| qrime kirjutas: |
See siis nimekiri, mis mul telefonis alles ja mis juurde installitud!
Panin CoCore-P 1.6 (esimene custom kernel i9070P´le) kerneli Universal Kernel Flash v1.06 peale. Esmane mulje väga hea, vaatame kuidas akule mõjub. |
Päris julgelt tühjendatud. Kogu Google'i kontoga seotud kraam läinud. Ja ka Samsa enda vidinad sama teed, koos "launcheriga"...
pmst muud peale muusika, navigaatori, brauseri ja e-maili nagu polegi
Mul on ikka aja jooksul palju rohkem vajalikku kraami tekkinud.
Kuidas Sa lisa-appe installid? adb:ga? Filemanageriga? Või kasutad Opera brauserit Play'ga?
Kas TuneIn Player töötab normaalselt? Mul tasuta versioon ei toimi miskipärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
18.02.2013 20:19:17
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| qrime kirjutas: |
See siis nimekiri, mis mul telefonis alles ja mis juurde installitud!
Panin CoCore-P 1.6 (esimene custom kernel i9070P´le) kerneli Universal Kernel Flash v1.06 peale. Esmane mulje väga hea, vaatame kuidas akule mõjub. |
Päris julgelt tühjendatud. Kogu Google'i kontoga seotud kraam läinud. Ja ka Samsa enda vidinad sama teed, koos "launcheriga"...
pmst muud peale muusika, navigaatori, brauseri ja e-maili nagu polegi
Mul on ikka aja jooksul palju rohkem vajalikku kraami tekkinud.
Kuidas Sa lisa-appe installid? adb:ga? Filemanageriga? Või kasutad Opera brauserit Play'ga?
Kas TuneIn Player töötab normaalselt? Mul tasuta versioon ei toimi miskipärast. |
Googli ja samsungi vidinatest ei tunne absoluutselt puudust, appe installin Play´ga läbi brauseri, Tune In töötab 5+.
Pane enda list ka ülesse, kui viitsid!
CoCore-P 1.6 kernel ja minu poolt moditud stock ROM paistavad hästi läbi saavat.
Hetkel näitab BetterBatteryStats 0,2%h akukasutus (13 h kasutuse juures).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.02.2013 19:57:13
|
|
|
| Sujuvalt on saanud eespool olnud lingil kahest kolm, nii et uuendust on nüüd oodata 18. märtsil.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.02.2013 20:20:01
|
|
|
ah piixu selle updatega... teen rooti ära ja roogin telefoni puhtaks... aitab jamast.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.02.2013 21:09:23
|
|
|
| Super AMOLED, sa võiks mõõta siis ka kui palju kauem saab gps träkkimist kasutada, see oleks mulle nt kõige huvitavam asi, et lähed nt rattaga päevaks sõitma ja kui rooditult ja puhtalt saab gepsu kasutada tunnike või paar rohkem on see suur eelis.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.02.2013 21:41:15
|
|
|
Ma ei usu, et väga palju aku kestvusele juurde saan. Mul on google teenused meeltmööda...samas miskid music hubid ja social hubid ning g+ jamad laseksin maha...kahju, et custom romme sellele telefonile pole. Vana i5800ga sai iga nädal alguses flashitud ja sätitud koike.
Mul muidu paks aku ka.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|