Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 92, 93, 94  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 00:33:05 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:


Mis riigi IP sa võtsid, kui sa ostsid? Kas ainult ostmisel kasutasid VPNi või tõmbasid ka need DLC´d alla VPNi kasutades? icon_rolleyes.gif - Tean palju lolle küsimusi, aga kardan banhaamrit saada steamist . Ilmselt proovin siiski lähiajal järgi kuna Dragonborn DLC peaks ka kohe välja tulema - tavaliselt Skyrimi DLCd tulevad kuuajase viivitusega PCle icon_smile.gif


Mina lahendasin asja lõpuks nii, et ostsin ühelt vene lehelt Steami (retail) võtme (kui oleme kõik üks suur NL, siis olgu ka hinnad võrdsed), mille aktiveerisin (ilma VPN-ta). DLC-de jaoks saatsin oma kujuteldava sõbra UK-sse elama, kes tegi omale Steami konto (elukohaks läks sarnaselt Xbox Live teenusele Eesti saatkond, maksin SEB kaardiga), kus ta saab Eestis mittesaadavaid asju osta ning seejärel mulle kinkida - see kõik toimub UK VPN-i otsas istudes.

NB! Ja veelkord: kogu sellest regioonipoliitikast on tõsiselt kopp.gif ja okse.gif. Milleks ma pean nõnda skeemitama?!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 09.01.2013 01:07:08 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Goon kirjutas:


Mis riigi IP sa võtsid, kui sa ostsid? Kas ainult ostmisel kasutasid VPNi või tõmbasid ka need DLC´d alla VPNi kasutades? icon_rolleyes.gif - Tean palju lolle küsimusi, aga kardan banhaamrit saada steamist . Ilmselt proovin siiski lähiajal järgi kuna Dragonborn DLC peaks ka kohe välja tulema - tavaliselt Skyrimi DLCd tulevad kuuajase viivitusega PCle icon_smile.gif


Mina lahendasin asja lõpuks nii, et ostsin ühelt vene lehelt Steami (retail) võtme (kui oleme kõik üks suur NL, siis olgu ka hinnad võrdsed), mille aktiveerisin (ilma VPN-ta). DLC-de jaoks saatsin oma kujuteldava sõbra UK-sse elama, kes tegi omale Steami konto (elukohaks läks sarnaselt Xbox Live teenusele Eesti saatkond, maksin SEB kaardiga), kus ta saab Eestis mittesaadavaid asju osta ning seejärel mulle kinkida - see kõik toimub UK VPN-i otsas istudes.

NB! Ja veelkord: kogu sellest regioonipoliitikast on tõsiselt kopp.gif ja okse.gif. Milleks ma pean nõnda skeemitama?!

p*ra (siin foorumis vist ei tohtinud öelda seda "p" sõna) lihtsalt see sitt, säästad närve ja kui nemad ei viitsi eestlastele normaalselt müüa ,siis miks sina maksta viitsid? Nagu näha neid ei koti, kas selline tühine hulk eestlasi selle saab osta või leiavad mingi "alternatiivi".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 13.01.2013 14:01:26 vasta tsitaadiga

Heh proovisin siis heartfire DLC´ga kas asi toimib,kuna asi ei maksa eriti ja kõik on ok. Maksimisel kasutasin SEB virtuaal krediitkaarti icon_smile.gif Ei tahtnud seda VPNi kasutada ...
Nimelt siis ma ostsin DLC siit. http://www.game.co.uk/en/the-elder-scrolls-v-skyrim-hearthfire-187560?pageSize=20&searchTerm=skyrim
Hea koht, kuna cd key saadetakse sulle maili peale ja steam tundis kohe ära. Põhimäng on saadud zpsy´lt - ilmselt vene key. Varsti proovin kas dawnguard ka töötab samamoodi icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:32:25 vasta tsitaadiga

Võibolla ehk aegunud küsimus, aga kas ja kuidas varje ilusamaks saab?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:47:36 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Võibolla ehk aegunud küsimus, aga kas ja kuidas varje ilusamaks saab?

Ehk mõtled midagi sellist : http://skyrim.nexusmods.com/mods/148
E: Kaugel see Dragonborn PC peale on? Täielik vaikus :/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
durdae
HV kasutaja
durdae

liitunud: 09.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 23:55:59 vasta tsitaadiga

g2play dragonborni preorderi info:

The Elder Scrolls V: Skyrim Dragonborn DLC is expected to be released January 2013. Release dates are subject to change without notice.

_________________
•ꓲꓤꓲꓘꓶꓶꓯ•
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 00:26:13 vasta tsitaadiga

Aah, ilusamaks sain jah, tänan
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.01.2013 03:46:27 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Kaugel see Dragonborn PC peale on? Täielik vaikus :/

Hea õnne korral saab sel nädalal infot Dragonborn'i väljatuleku kohta. Suvalise poe 'ennustusi' ei maksa väga tõsiselt võtta.

https://twitter.com/DCDeacon/status/290265948538155008

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 19:48:59 vasta tsitaadiga

Siiamaani on need DLC'd umbes sedasi olnud, et Bethesda ütleb lihtsalt "Ajah, homme tuleb siis see välja".
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 18.01.2013 19:28:16 vasta tsitaadiga

Dragonborn - On Tuesday, February 5th, Dragonborn will be available on Steam, including the English, French, Italian, Spanish and German versions of the content. @bethblog.com
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 20:08:50 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kust saab Skyrimit digitaalselt kõige odavamalt osta? thumbs_up.gif
GOTY väljaandeni on vist veel maa ja ilm?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:54:50 vasta tsitaadiga

vaata dlcompare.com nt. ja saada zpsyle ps.b
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 23:05:54 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Tee nii nagu mina olen teinud:

1) zpzy Skyrim key, dunno kas RUS või ENG, mäng on Steamis ja inglisekeelne
2) DLC-de jaoks kasutasin http://www.bestukvpn.com/

    logid steamist välja
    VPN tööle
    steam tööle
    ostad asjad ära (kasutan SEB virtuaalkaarti)
    steam kinni , disconnect vpn ja uuesti steam tööle ning kõik töötab
    DLC-d töötavad, kõik installitud modid töötavad (kasutan nexus mod manageri)


Ostsin mõlemad DLC-d ca kuu tagasi niimoodi. Alguses pidin ka ennast seaks vihastama, et jälle mingi regioonijama ja kas tõesti peab pirama icon_biggrin.gif

PS. Nii saad Skyrimi ka osta UK või USA regiooni oma kui veel pole ja saad nautida STEAM SALE'i ilma regioonipiiranguta

Proovisin täna bestvpn-i, Steam hakkab update tegema ja siis teatab, et ühendust ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 00:14:41 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest! Nüüd siis selline küsimus, et kuidas selle High Texture Packiga on - on seda mõtet kasutada, kui mu läpakas veaks full-HD peal mängu ilmselt mediumi peal (i5, gt650m, 8GB ram, ssd)?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 00:54:02 vasta tsitaadiga

simpanzzz, valik on sinu, kas kasutad Official High Resolution Texture Packi või kasutad teist versiooni läbi nexsus modmanageri , Skyrim HD - 2K Textures http://skyrim.nexusmods.com/mods/607
Ise kasutan seda viimast versiooni lisades FXAA Post Process Injector v2.1 juurde et sellele hallile maailmale natukenegi värve juurde saada. Endal praegu ~ 100 modi listis. Mäng hakkab vaikselt oma käe järgi välja kujunema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.02.2013 02:43:07 vasta tsitaadiga

soovitan selle peale panna Static Mesh Improvement Mod - SMIM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 01.02.2013 09:33:48 vasta tsitaadiga

Nagu ma olen enne soovitanud siin siis soovitan jällegi kasutada Texture Pack Combinerit, väga lihtne ja tulemus on thumbs_up.gif
Leiab selle skyrim.nexusmods.com lehelt.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 14:53:15 vasta tsitaadiga

Milleks nexus kui on olemas steam workshop? Seda ju oluliselt mugavam kasutada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 15:11:43 vasta tsitaadiga

Nexus Mod Manager ? icon_biggrin.gif
Pole workshopi kasutanud, äkki on tollel ka mingi analoog ? (sorry kui on)

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 15:44:01 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
Oskab keegi öelda, kust saab Skyrimit digitaalselt kõige odavamalt osta? thumbs_up.gif
GOTY väljaandeni on vist veel maa ja ilm?


Oleks ka huvi osta, kust siis kõige odavamalt saada õnnestus?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 20:26:45 vasta tsitaadiga

Kasutajad zpsy ja trip pakuvad väga head hinda. thumbs_up.gif

Edit: tõmbasin Nexus Mod Manageri ja nüüd tõmban neid 2K HD tekstuure. Kuidas nüüd mängu startimine välja hakkab nägema? Kas Nexusega panen need modid ainult peale ja siis saan mängu Steamist normaalselt tööle panna või peabki iga kord NMM kaudu seda tegema?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.02.2013 20:38:38 vasta tsitaadiga

ei pea. see programm ainult aitab mode installida, käima võid panna ükskõik kust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 00:14:38 vasta tsitaadiga

Kes veel tähele pole pannud, siis Skyrim (koos DLC-dega) on Steamis eestlastele täitsa saadaval.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 05.02.2013 09:20:55 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Kes veel tähele pole pannud, siis Skyrim (koos DLC-dega) on Steamis eestlastele täitsa saadaval.


Huvitav, et nüüd siis region blokk maha võeti sellel, praegu on võimalik saada sealt dragonborn dlc ka
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 09:45:16 vasta tsitaadiga

Mingi eksitus raudselt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 10:35:03 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Mingi eksitus raudselt.

Loodame, et see vene firma eksklusiivne levitamisõigus siin regioonis oli piiratud ajaga nagu 1 aasta vms.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 10:58:33 vasta tsitaadiga

bethesdat esindab meie regioonis ettevõte nimega cenega.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 11:39:44 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
Kasutajad zpsy ja trip pakuvad väga head hinda. thumbs_up.gif

Edit: tõmbasin Nexus Mod Manageri ja nüüd tõmban neid 2K HD tekstuure. Kuidas nüüd mängu startimine välja hakkab nägema? Kas Nexusega panen need modid ainult peale ja siis saan mängu Steamist normaalselt tööle panna või peabki iga kord NMM kaudu seda tegema?


Kui mod on aktiveeritud, siis vahet ei ole, kust käima paned.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.02.2013 19:42:35 vasta tsitaadiga

dragonborn tuli siis hiljuti välja

ma pole seda mängu oma 2-3 kuud kindlasti mängind ja eelmise update jätsin vahele kuna see oli liiga SIMS mis mulle peale ei lähe
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2013 23:26:11 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui ma kõik DLC-d peale peaks üks hetk panema, kas siis modid tasub uuesti installida? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.02.2013 00:36:23 vasta tsitaadiga

krt kahtlane teema see dragonborn ...
lähen riftenisse nendega juttu rääkima ja kui ühe rea saab räägitud siis tulevad mulle kallale ja valvurid tappavad ära selle kellega pean juttu ajama hakkama

edit: vaatasin youtube-st läbitegemis õpetus ja sain poindist aru .. muidu tegin resurrect consolis koguaeg
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 04:21:31 vasta tsitaadiga

kui dragonborn installida, rikub see save game-i ära?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 10:12:47 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
kui dragonborn installida, rikub see save game-i ära?
ei, tegemist on lihtsalt addoniga, esm ja edm failid vms, ei kirjuta midagi üle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 15:19:33 vasta tsitaadiga

Andke mingi hea list mode mis parandaks mängu graafikat.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 15:39:55 vasta tsitaadiga

2K textures
Realistic Lightning
Flora overhaul
Skyrimnexusest leiab kõik
GopherVids channel youtube'is, tema viimases let's play's on ka päris häid mod'e.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 15:48:36 vasta tsitaadiga

dead end thrillsi tüübi kasutatav modlist on ilmselt ka jälgimist väärt:
http://deadendthrills.com/index.php?cat=1643

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 15:50:04 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Andke mingi hea list mode mis parandaks mängu graafikat.


Graafika parandamisest jääb väheseks, kui gameplay ja combat on tapvalt igav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 15:51:43 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
rainisk kirjutas:
Andke mingi hea list mode mis parandaks mängu graafikat.
Graafika parandamisest jääb väheseks, kui gameplay ja combat on tapvalt igav.
on ilmselgelt väga palju inimesi, kes sinuga ei nõustu.

pealegi, ka selle vastu on mode.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 16:05:34 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
dstar kirjutas:
rainisk kirjutas:
Andke mingi hea list mode mis parandaks mängu graafikat.
Graafika parandamisest jääb väheseks, kui gameplay ja combat on tapvalt igav.
on ilmselgelt väga palju inimesi, kes sinuga ei nõustu.

pealegi, ka selle vastu on mode.


Seda modi tahaks küll näha, mis combati huvitavaks teeks. Kui ikka combat on nö. " tuimalt kirvega pähe" kujul üles ehitatud, siis seda parandada on ikka väga keeruline...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 19:18:10 vasta tsitaadiga

dstar palun nimeta mingi mäng mis sulle üldse kunagi vastukarva pole olnud icon_biggrin.gif ja see võiks olla mitte vanem kui 5 aastat.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:28:00 vasta tsitaadiga

kõik uus on sitt, lähme mängime pacmani parem icon_lol.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.02.2013 23:39:34 vasta tsitaadiga

magic kasutada on ikka liiga lihtne, täielik speedrun. kui armor ära enchantida saab ilma magickat kulutamata spelle lasta..
teeb destruction lvl 100, läbib missiooni, et saada spellid ja siis kasutada Lightning Storm - ükskõik kes vastu tuleb või kui palju - see on peatamatu icon_lol.gif
pigem kasutada kilpi ja mõõka, enchantid peale ja minek - palju põnevam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 08.02.2013 00:08:22 vasta tsitaadiga

Ise kasutan modi SkyRe ja raskusaste kõrgeks,teeb asja palju põnevamaks.Deadly Dragons ka peal veel ja.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 00:42:15 vasta tsitaadiga

rastaman, kõik oleneb lähenemisest mängule. võrreldes näiteks morrowindiga on skyrim veel üsna hästi balansis.
sellised nurgad, mida saab kuritarvitada, käivad openworld ja elder scrollsile omase avatud maagiasüsteemi juurde.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 07:34:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
dstar palun nimeta mingi mäng mis sulle üldse kunagi vastukarva pole olnud icon_biggrin.gif ja see võiks olla mitte vanem kui 5 aastat.


Viimase 5 aasta jooksul ilmunud mängudest oli kahtlemata kõige muljetavaldam GTA4. Samuti Mass Effect 1 ja ka viimane positiivsem elamus Sleeping Dogs. Skyrim oli aga kokkuvõttes täielik pettumus, eriti kui arvestada milline räige haip selle ümber käis - uus mootor, animatsioonid, combat ja puha. BS.

Mitte midagi ei kutsu enam tagasi mängima, isegi modid mitte. Olen paar korda üritanud, aga kohe kui combat algab, tahaks magama jääda. Bethesda on selles mõttes ikka niivõrd saamatu olnud, et sealt ei oleks saanudki midagi paremat tulla. Ja kaua sa seda suurt maailma oma HD tekstuuridega ikka imetled, kui mäng ise oma ajuvaba storyga on tühi ja hingetu? Üks tuttav, kes ise arvutimänge enam ei mängi, viskas korra pilgu peale ja lausus õlgu kehitades, et ega see graafika küll midagi erilist pole. Püüdsin talle küll virmalisi ja ilusaid loodusvaateid näidata, aga tegelaste robustne liikumine ja algeline välimus olid suutnud juba esmamulje ära rikkuda.

Pärast seda, kui Dragon Age 2 välja tuli, on mängumaailm üldse kuidagi kokku kuivanud. Koondamised, stuudiote sulgemine, THQ lõpp, kus on järgmine Stalker? Üks jama (ME3, RE6, DS3)) järgneb teisele, tõsiseid pärleid enam polegi. Näiteks viimased paar kuud ei ole ühtegi mängu ilmunud, mis põhjendaks võimsa mänguarvuti olemasolu. GTA5 lükati ka edasi ja rohkem nagu polegi midagi erilist silmapiiril... Aga vähemalt Wii U on olemas, see on hea, eks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.02.2013 13:11:24 vasta tsitaadiga

Noh seltsimehed, on siis see viimane DLC hea teie arust? Ärme sellel katkisel ja tuimal combatil peatu jah, sellest räägitud küll ja küll icon_smile.gif Gothic 2 mõnusat combatit ei näe te enam kunagi tõenäoliselt icon_razz.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 13:32:26 vasta tsitaadiga

See mäng oli mu esimene (ja siiani ainuke) rpg ja ma küll ei oska kurta gameplay üle icon_lol.gif Siiani on selline mõnus mälestus sellest icon_smile.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 08.02.2013 13:46:52 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:


Viimase 5 aasta jooksul ilmunud mängudest oli kahtlemata kõige muljetavaldam GTA4. Samuti Mass Effect 1 ja ka viimane positiivsem elamus Sleeping Dogs. Skyrim oli aga kokkuvõttes täielik pettumus, eriti kui arvestada milline räige haip selle ümber käis - uus mootor, animatsioonid, combat ja puha. BS.

Mitte midagi ei kutsu enam tagasi mängima, isegi modid mitte. Olen paar korda üritanud, aga kohe kui combat algab, tahaks magama jääda. Bethesda on selles mõttes ikka niivõrd saamatu olnud, et sealt ei oleks saanudki midagi paremat tulla. Ja kaua sa seda suurt maailma oma HD tekstuuridega ikka imetled, kui mäng ise oma ajuvaba storyga on tühi ja hingetu? Üks tuttav, kes ise arvutimänge enam ei mängi, viskas korra pilgu peale ja lausus õlgu kehitades, et ega see graafika küll midagi erilist pole. Püüdsin talle küll virmalisi ja ilusaid loodusvaateid näidata, aga tegelaste robustne liikumine ja algeline välimus olid suutnud juba esmamulje ära rikkuda.

Pärast seda, kui Dragon Age 2 välja tuli, on mängumaailm üldse kuidagi kokku kuivanud. Koondamised, stuudiote sulgemine, THQ lõpp, kus on järgmine Stalker? Üks jama (ME3, RE6, DS3)) järgneb teisele, tõsiseid pärleid enam polegi. Näiteks viimased paar kuud ei ole ühtegi mängu ilmunud, mis põhjendaks võimsa mänguarvuti olemasolu. GTA5 lükati ka edasi ja rohkem nagu polegi midagi erilist silmapiiril... Aga vähemalt Wii U on olemas, see on hea, eks?


Mine siis oma tuttavaga tagasi harry potter online FPS versiooni toksima! Ei viitsi mingi lollikese hala igas threadis lugeda...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 16:29:25 vasta tsitaadiga

morfea kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mine siis oma tuttavaga tagasi harry potter online FPS versiooni toksima! Ei viitsi mingi lollikese hala igas threadis lugeda...


Miks ma peaksin Harry Potterit mängima, kui ma pole isegi ühtegi raamatut lugenud ega filmi näinud? Mõtle ikka ka natuke, enne kui oma äärmiselt sisuka postituse teele saadad, geenius. doh.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.02.2013 20:49:29 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
morfea kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mine siis oma tuttavaga tagasi harry potter online FPS versiooni toksima! Ei viitsi mingi lollikese hala igas threadis lugeda...


Miks ma peaksin Harry Potterit mängima, kui ma pole isegi ühtegi raamatut lugenud ega filmi näinud? Mõtle ikka ka natuke, enne kui oma äärmiselt sisuka postituse teele saadad, geenius. doh.gif


paistab et sa oled pigem suurem geenius

...........

see selleks...

ma ei tea kas on mängu 11 update viga või dragonborn-i viga, aga igaljuhul mul mäng jookseb kinni ja peab hard restart tegema pidevalt
pmst fast travelit kasutamisel peale ei teagi mis perioodi
ja siis peale restarti ei taha mäng tööle minna kuna on mingi file vigane mille siis pean uuesti folderisse copima et saaks mängu tagasi ja siis pmst. ei tohi fast travelit kasutada ja peab jooksma järgmise missiooni juurde ja kui selle ära teha siis saab mingi aeg fast travel kasutada ja jookseb jälle kinni

ja see dragonborn main quest oli mingi 5 missiooni vist healjuhul ... sai kuidagi liiga kiirelt läbi ja side queste misc alt leida on üli tüütu sest main questiga ei saa piisavalt mäppi läbi käia et kõigiga seletada ja missioone otsida

ja siis see tüüpiline skyrim viga nende questidega et vaja mingeid asju leida aga kaardilt ei näe ... näiteks korjata mingeid kaelakeesi kuskilt laegastest ja pole märgitud palju neid kokku peab koguma ... ja siis mingi armori ja relvade teema kus viid kõik relvad ja armori asjad mingi tolguse juurde ja see ütleb et tee juurde ... võiks olla rohkem infot mida vaja teha on ja neid linnukesi võiks kaardile tekkida ja mitte niisama lampi otsida mis on ülimalt tüütu

esimene dlc oli minuarust mahu suhtes väiksem kuid storit oli märksa rohkem ... see main story sai kuidagi liiga kiirelt läbi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 92, 93, 94  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.