B6, pean kurbusega tunnistama, et samal ajal pidin sinu mehega suhtlema, kes on kole kui tuumasõda ja tihke kui tammeplank. Peale selle ta joob ja üritas mulle külge ajada... _________________ My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!
Hmm, hetkeni, kuni kööklaine sinuni ei jõua. Ajab soengu sassi ja võib pepuli lüüa. Jume pole peale tuumat ka vist enam päris see. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
kas keegi üldse lõpuni oli, kuni viimased (mina, etz, toivolep ja kaasad) otseses mõttes ära aeti umbes poole 3 ajal. _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
ma läksin viimasena
hv.omadest _________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
kas keegi üldse lõpuni oli, kuni viimased (mina, etz, toivolep ja kaasad) otseses mõttes ära aeti umbes poole 3 ajal.
Jäime jah, kuidagi lobisema sinuga...
B6 kirjutas:
või te lihtsalt ei saanud klubitöötajate jutust aru
Ma ei tea, meile tuldi öeldi viisakalt, et me võiks kuskil mujal jätkata... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
mina, mikk36, reints ja reintsi kaasa läksime ka päris viimasena minema, mingi poole 3 paiku... _________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
2 pool 3 jõudsin ma igatahes ööbimispaika, sai söömas ka veel käidud.
Ega seda lõpu kellaaega ju polnudki, lihtsalt kui arvet ei tehtud, saadeti viimased viisakalt ära.
Kindlasti oleks võinud ka öö läbi lahti olla, kui 100 inimest käivet oleks hommikuni tekitanud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
hakake äri tegema siis. eks tanel teab, kes siin kõige suuremad kreda ostjad on olnud. _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Päris jube on ikka mõne pildi peal koomas ennast vaadata, niisiis, et edasine äri mul siin hästi läheks, siis väike tuuning ja muutus, et keegi ei seoks seda joodikut nendel linkidel ja mind _________________ Kogun protsessoreid
kaval lüke,peaks ka väheke tuunima ,aga tänud piltide eest tann _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
pole avalikkuse ees joobnuna olemine veel teada olevalt äritegemist mõjutanud.. _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Huvitav, et meie laudkond on päris paljudele piltidele ära eksinud
Ja kiilanevat pealage pole üldse ilus pildistada Pean ka "tuunimisele" mõtlema hakkama.
Mida rohkem pilte, seda selgemaks hakkab pilt saama, kes ära sai viidud ja kellel habet sai sikutatud _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
5 aasta pärast lauluväljakul, igale yhele ps toimumise kohta ja suurim private party olemas
Loomulikult Taneli mitte minu sponsoreerimisel, kui see eales peaks teoks saama _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Vähemalt ma pildil näen normaalne välja. Ma oskan alati nii lollilt pildile jääda et jube _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.