Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 19:51:30 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
mati29 kirjutas:
mingid pildid ka siit...

Päris hästi läks upload.ee kooma icon_biggrin.gif


10KB/sec ?
Ma suren vanadusse, enne kui need pildid sealt alla tulevad... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 19:55:13 vasta tsitaadiga

67mb ja 45 minti icon_biggrin.gif Eks vahepeal viskan arvuti koos üli ägeda emaplaadiga (mis muideks müügis) korpusesse ja siis üritan uuesti sakutada.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 19:59:09 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
67mb ja 45 minti icon_biggrin.gif Eks vahepeal viskan arvuti koos üli ägeda emaplaadiga (mis muideks müügis) korpusesse ja siis üritan uuesti sakutada.

sa üritad juubeliga teenida vä icon_eek.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.01.2013 19:59:41 vasta tsitaadiga

mul jõudis just alla. Ainult 20 minti icon_biggrin.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:06:03 vasta tsitaadiga

Äkki siit saab kiiremini: https://dl.dropbox.com/u/102699037/hv_15_26.01.2013.zip
EDIT: Mõni minut kannatust, dropboxi alles läheb see fail icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:12:58 vasta tsitaadiga

[quote="B6"]Tanel pidu oli ägge thumbs_up.gif

kes ei käinud juubelil see on politsei icon_razz.gif
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qCxiPhOqJ60[/youtube]

Westswamp ei lähe arvesse, sest tema ongi EESTI POLITSEI thumbs_up.gif[/quote]
Ma ei käinud,siis ma politsei. w00t.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:34:11 vasta tsitaadiga

ei tea milla tanel laeb pildid ülesse
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:45:03 vasta tsitaadiga

reinuvader kirjutas:
ei tea milla tanel laeb pildid ülesse

Tanel läks reisule prantsmannide maale icon_smile.gif andke talle aega
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 20:49:23 vasta tsitaadiga

Taneli pildid arvatavasti peale ta puhkust icon_wink.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.01.2013 21:11:06 vasta tsitaadiga

Kas LauriKre plõksutas oma kaameraga või Tanni omaga? Kui enda oma, siis oleks sealt üht-teist oodata.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 21:13:50 vasta tsitaadiga

Tal oli enda kaamera minu teada.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 27.01.2013 21:18:51 vasta tsitaadiga

gabbaman kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
gabbaman kirjutas:
http://www.snap.ee/user/jeerik/album/hv_15_juubel Minu fotokast pärinevad pildid.

alla ka annab kuidagi laadida?

Kurat, ega sealt vist ühe pildi kaupa saab ainult.

Nüüd ma küll ei saa aru, et ma nagu ilma kampsunita tulin sealt tapperist koju või...


Kampsun on Taneli juures, et eks mingi aeg saad kätte selle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 22:27:26 vasta tsitaadiga

Eks Tanelil on kiire ka.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 22:29:39 vasta tsitaadiga

zorgiõde2 kirjutas:
gabbaman kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
gabbaman kirjutas:
http://www.snap.ee/user/jeerik/album/hv_15_juubel Minu fotokast pärinevad pildid.

alla ka annab kuidagi laadida?

Kurat, ega sealt vist ühe pildi kaupa saab ainult.

Nüüd ma küll ei saa aru, et ma nagu ilma kampsunita tulin sealt tapperist koju või...


Kampsun on Taneli juures, et eks mingi aeg saad kätte selle icon_biggrin.gif

tal peale igat pidu uus garderoob olemas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 22:52:21 vasta tsitaadiga

Apelsiin tõmbas peo ikka korralikult käima

Link

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 23:07:10 vasta tsitaadiga

naine on väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.01.2013 23:21:07 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Apelsiin tõmbas peo ikka korralikult käima

Link


selle tüübi seal keskel peaks RAUDselt wismari viima
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 23:24:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

sorry, aga ta oli terve õhtu selline, muideks naine vms oli kaasas, vist icon_lol.gif

aga tubli et oli kohal thumbs_up.gif

ja kus sa oli porno icon_question.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.01.2013 23:51:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kus sa oli porno


hoidsin distantsi et ürituse mainet mitte alla viia
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 00:08:51 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

ja kus sa oli porno


hoidsin distantsi et ürituse mainet mitte alla viia

Porno Parm, sa pole enam AHV eusa_think.gif
sa oled nüüdsest REETURAHV aka RAHV whip.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 00:27:52 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

ja kus sa oli porno


hoidsin distantsi et ürituse mainet mitte alla viia

Porno Parm, sa pole enam AHV eusa_think.gif
sa oled nüüdsest REETURAHV aka RAHV whip.gif

+2013

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 28.01.2013 07:19:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
zorgiõde2 kirjutas:
gabbaman kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
gabbaman kirjutas:
http://www.snap.ee/user/jeerik/album/hv_15_juubel Minu fotokast pärinevad pildid.

alla ka annab kuidagi laadida?

Kurat, ega sealt vist ühe pildi kaupa saab ainult.

Nüüd ma küll ei saa aru, et ma nagu ilma kampsunita tulin sealt tapperist koju või...


Kampsun on Taneli juures, et eks mingi aeg saad kätte selle icon_biggrin.gif

tal peale igat pidu uus garderoob olemas icon_lol.gif

Normaalne. Vähemalt on olemas ja ma vist isegi ei taha teada kuidas ta mu seljast sinna sai icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 14:39:44 vasta tsitaadiga

Esimene laskumine tehtud beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 14:41:06 vasta tsitaadiga

Tänan publikumi, te olete ülim!
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 28.01.2013 15:53:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Esimene laskumine tehtud beer_yum.gif

See mingi uus släng pohmelli kohta või? icon_smile.gif

Muidu äge pidu oli ja Tanel ja kõik teised olid ka toredad.

Aga neile paarile irisejale:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.01.2013 16:06:08 vasta tsitaadiga

Scrazy kirjutas:
Tanel kirjutas:
Esimene laskumine tehtud beer_yum.gif

See mingi uus släng pohmelli kohta või? icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
[/spoiler]


Ilmselt suuskadel ja allamäge. Head ja pikka liugu sellisel juhul.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.01.2013 17:15:47 vasta tsitaadiga

"Laskumine" on uus väljend olukorra kohta, kui oled õhtul liiale läinud, ning hommikul on selline tunne, et oled omadega täiesti põhjas (allikas ÕS)
Kuna see oli alles "esimene laskumine" võib järeldada, et neid tuleb veel. Loodame vaid, et need ei jätku lõputult ja poleks nii hirmsad kui esimene icon_biggrin.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.01.2013 17:20:59 vasta tsitaadiga

kus ülejäänud pildid on?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 18:37:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tänan publikumi, te olete ülim!

Eks ka sinul oli selles oma osa icon_wink.gif
Ma loodan, et sinu enesetunne nii sisutu polnud hommikul kui mina just kogesin.

Kaua sa lennus oled, ma siis ennem siia pilte nõutama ei tule?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 18:40:52 vasta tsitaadiga

laske ahvil puhata icon_exclaim.gif
küll ta ükskord ikka naaseb icon_lol.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 18:54:23 vasta tsitaadiga

link :: Iraan saatis ahv'i kosmosesse

No ei tea midagi.
Äkki ei läinudki suusatama icon_lol.gif
Jerry kirjutas:
laske ahvil puhata icon_exclaim.gif
küll ta ükskord ikka naaseb icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.01.2013 19:21:30 vasta tsitaadiga

kuskilt on kõrvu jäänud, et Tanel pidi nädala vist ära olema? Ehk siis enne pühapäeva ei tasu küsida. Vb oli ka 2 nädalat icon_biggrin.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 19:25:32 vasta tsitaadiga

Kas aastas mitte kuu aega omale puhkust lubada ei saa? Viimase aasta jooksul ei ole ta vist puhkamas käinud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 19:28:03 vasta tsitaadiga

On.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 19:29:48 vasta tsitaadiga

Las isa AHV puhkab ja kogub ennast vahepeal ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 19:37:15 vasta tsitaadiga

HV 15. juubeliüritus oli lihtsalt super, peaesineja Apelsin ja õhtujuht Emil Rutiku olid ilmselt üks parimaid valikud, mis saada üldse oli. thumbs_up.gif beer_yum.gif

Arvestades Apelsini kui kauaegse professionaalse bändi kõrget taset ja muusikariistu, siis pole loota enam, et mõni lugu untsu läheb või tehnika üles ütleb.

Sirtaki Apelsini esituses oli lihtsalt vapustav, lihtsalt sõnu ei ole... Teades veel seda, et see pole lihtne tükk pillimeestele. Peo tõmbas lugu küll käima täiega!

Sai tehtud samuti üks ports videomaterjali, mis on hetkel töötlemisel. Failide suurust tuleb kärpida parimaid võtteid kasutades, sest materjali üldine kvaliteet on niigi kehv tänu hämarale ruumile ja helirõhk saalis lõi aegajalt integreeritud elektreedid lukku kaameral... osade bassirikaste lugude tipphetkedel on seda vahest kuulda. Helisalvestuse üldine nivoo oli kõigest 35%. Üleslaadimiseni läheb veel aega... Järgmise ürituse jäädvustamiseks tuleb siiski soetada profikaamera, kodukasutuseks mõeldud karpidega võid saunaläbu filmida väikses ruumis, mitte aga valgussähvatustes hämarat suurt saali koos rahvaga...

Lõpetuseks tänan kogu hingest, Tanelit ja tema prouat, bände, Tapperi töökat kollektiivi ning helitehnikuid, kes tegid kõik ürituse kordaminekuks!
Suured tänud kõigile HV liikmetele, kes ennast kohale vedasid ja peost osa said!

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 20:16:14 vasta tsitaadiga

Mul tulid nii udused pildid, aga paar korralikumat olid jäänud kaardile.
Spoiler Spoiler Spoiler


HV plakat on üsna päevinäinud. icon_biggrin.gif (mati29 vist tegi selle pildi)
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 28.01.2013 23:12:56 vasta tsitaadiga

Ürituse pildid: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151298584538778.485217.82688318777&type=3


Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 28.01.2013 23:20:32 vasta tsitaadiga

Jube kahju, et need kaks selli nii vähe tunnustust said. Mulle küll väga meeldis nende esitus ja kuulaks suure hea meelega neid uuesti kunagi, kuid kahjuks nõustus minuga vaid kümmekond inimest.


_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:38:18 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Ürituse pildid: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151298584538778.485217.82688318777&type=3


Lauri Kreutzwald


Tänud piltide eest! Õnneks ainult ühel pildil icon_biggrin.gif Kas seda ühte pilti orikat või vähe parema resoga kui FB välja annab ka saab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:41:44 vasta tsitaadiga

Laurikre, kenad pildid thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:44:51 vasta tsitaadiga

Laurikre, suured tänud piltide eest! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reinuvader
Kreisi kasutaja
reinuvader

liitunud: 21.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:59:26 vasta tsitaadiga

tänud ka siit poolt piltide,eest kahjus liiga paljudel icon_lol.gif ja napsu isu pikaks ajaks kadunud icon_biggrin.gif
_________________
Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 00:15:34 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Ürituse pildid: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151298584538778.485217.82688318777&type=3


Lauri Kreutzwald


Sa mingit arhiivi ei tahaks kuskile riputada?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.01.2013 00:17:29 vasta tsitaadiga

kui Tanel tagasi jõuab reisilt siis vast riputab HV serveri
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 29.01.2013 00:17:47 vasta tsitaadiga

Homme inimliku netitagant viskan oma serverisse mingi *.rar üles.
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 00:27:50 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Homme inimliku netitagant viskan oma serverisse mingi *.rar üles.
Lauri Kreutzwald


mitte et mul feisbuuki vastu midagi oleks, aga paremklikk ja save as läheb nüriks juba... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 00:53:36 vasta tsitaadiga

"Esimene laskumine" tähendab järelikult, et päris põhjas omadega veel ei oldud. Või vähemalt kui Tanel oma õndsusest ärkas ja mööda korterit ringi siiberdama hakkas, et: "lennujaama vaja jõuda", siis tundus, et elumahla veel jätkus icon_lol.gif

Pidu oli tore. Mitte toit ja jook polnud primaarsed, vaid inimesed, kelle jaoks antud üritus tähtis oli ja end selle jaoks espetsiell kohale vedasid; kes magalast, kes lõunaosariikidest. Muidugi tegelased, kes liigtempokalt toopi kummutasid ja seejärel "vaimukad" üritasid olla, siis nende kvaliteet oli õnneks ette teada ja paksu pahandust ei tekitanud. Lisaks kompenseerisid seda tuttavad näod, kes pakatasid ülevoolavast sõbralikusest ja siirast jällenägemisrõõmust.
Pool Apelsiini sai kuulatud, teine pool möödus Rokikohvikus Dramamamaga, kuid enne peo lõppu jõudis liiderlik mina tagasi ja tegi näo, nagu polekski lahkunud kunagi. icon_razz.gif

Ahjaa, küünarpuu allaneelanud lumivalge neidis oma distantseerunud isolatsioonis avaldas muljet, kuid õnneks võttis kasutaja Cofy initsiatiivil sarved enda kätte ja tuvastas neiu naissoo ning olemuse, nii et keegi ei saanud tunda end üksiku või ebahuvitavana icon_wink.gif

Tanelit ja Kailit eraldi tervitama ei hakka, kuna seda saavad nad niigi külluslikult (ja vaikimisi ka minu poolt), kuid pigem tervitaks Avet, kes (minu jaoks) ootamatult oli sissepääsukomitees meeldiva üllatusena ja kannatas ülejäänud õhtu ka mind kenasti välja (aastatepikkune kodune treening Raikuga on ilmselgelt kasuks tulnud)

P.S. Kes tunnevad muret minu hommikuse enesetunde pärast, siis tänan küsimast, peale väikest, kuid meeldivat autosõitu jõudsin koju, kuid otsustasin siiski peale kolmetunnist uinakut trenni mitte minna, sest üle-kahesajane-pulss koostöös magamatusega kõlab ohtliku kombinatsioonina. thumbs_up.gif

P.P.S. Urvet & Rassmann olid tõesti mõnusad ning nii kummaline kui see ka ei tundunud, ei pandud neid tõesti tähele, kas peeti tõesti lindimuusikaks või siis oli sihtgrupp teine? Äkki oleksid Untsakad vms. pidanud soojendama? icon_rolleyes.gif

_________________
My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!


viimati muutis Jannes 29.01.2013 14:01:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 11:23:56 vasta tsitaadiga

muhhaaha, ma olen ka pildile jäänud thumbs_up.gif
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151298613028778&set=a.10151298584538778.485217.82688318777&type=3&theater
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.01.2013 11:48:22 vasta tsitaadiga

Jah, tere iludus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.