10KB/sec ?
Ma suren vanadusse, enne kui need pildid sealt alla tulevad... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
67mb ja 45 minti Eks vahepeal viskan arvuti koos üli ägeda emaplaadiga (mis muideks müügis) korpusesse ja siis üritan uuesti sakutada. _________________ Kogun protsessoreid
ei tea milla tanel laeb pildid ülesse _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Kas LauriKre plõksutas oma kaameraga või Tanni omaga? Kui enda oma, siis oleks sealt üht-teist oodata. _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Kurat, ega sealt vist ühe pildi kaupa saab ainult.
Nüüd ma küll ei saa aru, et ma nagu ilma kampsunita tulin sealt tapperist koju või...
Kampsun on Taneli juures, et eks mingi aeg saad kätte selle
tal peale igat pidu uus garderoob olemas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
selle tüübi seal keskel peaks RAUDselt wismari viima
sorry, aga ta oli terve õhtu selline, muideks naine vms oli kaasas, vist
aga tubli et oli kohal
ja kus sa oli porno _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
hoidsin distantsi et ürituse mainet mitte alla viia
Porno Parm, sa pole enam AHV
sa oled nüüdsest REETURAHV aka RAHV
+2013 _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Muidu äge pidu oli ja Tanel ja kõik teised olid ka toredad.
Aga neile paarile irisejale:
[spoiler]
[/spoiler]
Ilmselt suuskadel ja allamäge. Head ja pikka liugu sellisel juhul. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
"Laskumine" on uus väljend olukorra kohta, kui oled õhtul liiale läinud, ning hommikul on selline tunne, et oled omadega täiesti põhjas (allikas ÕS)
Kuna see oli alles "esimene laskumine" võib järeldada, et neid tuleb veel. Loodame vaid, et need ei jätku lõputult ja poleks nii hirmsad kui esimene _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
laske ahvil puhata
küll ta ükskord ikka naaseb _________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
kuskilt on kõrvu jäänud, et Tanel pidi nädala vist ära olema? Ehk siis enne pühapäeva ei tasu küsida. Vb oli ka 2 nädalat _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
HV 15. juubeliüritus oli lihtsalt super, peaesineja Apelsin ja õhtujuht Emil Rutiku olid ilmselt üks parimaid valikud, mis saada üldse oli.
Arvestades Apelsini kui kauaegse professionaalse bändi kõrget taset ja muusikariistu, siis pole loota enam, et mõni lugu untsu läheb või tehnika üles ütleb.
Sirtaki Apelsini esituses oli lihtsalt vapustav, lihtsalt sõnu ei ole... Teades veel seda, et see pole lihtne tükk pillimeestele. Peo tõmbas lugu küll käima täiega!
Sai tehtud samuti üks ports videomaterjali, mis on hetkel töötlemisel. Failide suurust tuleb kärpida parimaid võtteid kasutades, sest materjali üldine kvaliteet on niigi kehv tänu hämarale ruumile ja helirõhk saalis lõi aegajalt integreeritud elektreedid lukku kaameral... osade bassirikaste lugude tipphetkedel on seda vahest kuulda. Helisalvestuse üldine nivoo oli kõigest 35%. Üleslaadimiseni läheb veel aega... Järgmise ürituse jäädvustamiseks tuleb siiski soetada profikaamera, kodukasutuseks mõeldud karpidega võid saunaläbu filmida väikses ruumis, mitte aga valgussähvatustes hämarat suurt saali koos rahvaga...
Lõpetuseks tänan kogu hingest, Tanelit ja tema prouat, bände, Tapperi töökat kollektiivi ning helitehnikuid, kes tegid kõik ürituse kordaminekuks!
Suured tänud kõigile HV liikmetele, kes ennast kohale vedasid ja peost osa said! _________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Lauri Kreutzwald _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Jube kahju, et need kaks selli nii vähe tunnustust said. Mulle küll väga meeldis nende esitus ja kuulaks suure hea meelega neid uuesti kunagi, kuid kahjuks nõustus minuga vaid kümmekond inimest.
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus
tänud ka siit poolt piltide,eest kahjus liiga paljudel ja napsu isu pikaks ajaks kadunud _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760
Homme inimliku netitagant viskan oma serverisse mingi *.rar üles.
Lauri Kreutzwald _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Homme inimliku netitagant viskan oma serverisse mingi *.rar üles.
Lauri Kreutzwald
mitte et mul feisbuuki vastu midagi oleks, aga paremklikk ja save as läheb nüriks juba... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
"Esimene laskumine" tähendab järelikult, et päris põhjas omadega veel ei oldud. Või vähemalt kui Tanel oma õndsusest ärkas ja mööda korterit ringi siiberdama hakkas, et: "lennujaama vaja jõuda", siis tundus, et elumahla veel jätkus
Pidu oli tore. Mitte toit ja jook polnud primaarsed, vaid inimesed, kelle jaoks antud üritus tähtis oli ja end selle jaoks espetsiell kohale vedasid; kes magalast, kes lõunaosariikidest. Muidugi tegelased, kes liigtempokalt toopi kummutasid ja seejärel "vaimukad" üritasid olla, siis nende kvaliteet oli õnneks ette teada ja paksu pahandust ei tekitanud. Lisaks kompenseerisid seda tuttavad näod, kes pakatasid ülevoolavast sõbralikusest ja siirast jällenägemisrõõmust.
Pool Apelsiini sai kuulatud, teine pool möödus Rokikohvikus Dramamamaga, kuid enne peo lõppu jõudis liiderlik mina tagasi ja tegi näo, nagu polekski lahkunud kunagi.
Ahjaa, küünarpuu allaneelanud lumivalge neidis oma distantseerunud isolatsioonis avaldas muljet, kuid õnneks võttis kasutaja Cofy initsiatiivil sarved enda kätte ja tuvastas neiu naissoo ning olemuse, nii et keegi ei saanud tunda end üksiku või ebahuvitavana
Tanelit ja Kailit eraldi tervitama ei hakka, kuna seda saavad nad niigi külluslikult (ja vaikimisi ka minu poolt), kuid pigem tervitaks Avet, kes (minu jaoks) ootamatult oli sissepääsukomitees meeldiva üllatusena ja kannatas ülejäänud õhtu ka mind kenasti välja (aastatepikkune kodune treening Raikuga on ilmselgelt kasuks tulnud)
P.S. Kes tunnevad muret minu hommikuse enesetunde pärast, siis tänan küsimast, peale väikest, kuid meeldivat autosõitu jõudsin koju, kuid otsustasin siiski peale kolmetunnist uinakut trenni mitte minna, sest üle-kahesajane-pulss koostöös magamatusega kõlab ohtliku kombinatsioonina.
P.P.S. Urvet & Rassmann olid tõesti mõnusad ning nii kummaline kui see ka ei tundunud, ei pandud neid tõesti tähele, kas peeti tõesti lindimuusikaks või siis oli sihtgrupp teine? Äkki oleksid Untsakad vms. pidanud soojendama? _________________ My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!
viimati muutis Jannes 29.01.2013 14:01:17, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.