Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.01.2013 01:09:21 vasta tsitaadiga

Panen siis ka ühe männi. Värbkaku ja murtud tihasega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 22.01.2013 14:46:43 vasta tsitaadiga

http://www.flickr.com/photos/fotovolg/8405444730/in/photostream
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viperman
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2007




sõnum 22.01.2013 18:11:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henri94
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 22.01.2013 23:57:51 vasta tsitaadiga

andree kirjutas:
http://www.flickr.com/photos/fotovolg/8405444730/in/photostream

Lihtsalt...miks? Tõsiselt huvitab, miks selline pilt üldse tehtud on? icon_neutral.gif

Et ei oleks päris ot.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 00:01:23 vasta tsitaadiga

Henri94, mulle andree pildil meeldib nt valgus väga. Juba see on kunšt.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.01.2013 11:50:31 vasta tsitaadiga

Viperman kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Viperman thumbs_up.gif

Paar klõpsu ka minu poolt.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:08:34 vasta tsitaadiga

late, varjud on tibake liiga lillad, icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.01.2013 12:24:49 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
late, varjud on tibake liiga lillad, icon_rolleyes.gif


Tänan tähelepaneku eest!Vaatan pildid uuesti üle.

T.Late
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 23.01.2013 12:55:10 vasta tsitaadiga

Henri94 kirjutas:
andree kirjutas:
http://www.flickr.com/photos/fotovolg/8405444730/in/photostream

Lihtsalt...miks? Tõsiselt huvitab, miks selline pilt üldse tehtud on? icon_neutral.gif


Sai ühel ehitusobjektil pilte tehtud, mõned vajadusest, sees siis, kuna aega oli üle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.01.2013 20:34:30 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
late, varjud on tibake liiga lillad, icon_rolleyes.gif


Minu monitori järgi tunduvad küll üsna naturaalsed. Kui muidu valgus varjus on sinine ja tänavalamp peale paistab pisut siis tulebki kokku lillakas toon?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 23:23:36 vasta tsitaadiga

No siiski sellist lillakat-roosakat varju nüüd silmaga küll ei näe IRL. Vaatan nüüd teise ekraani taga, ikka on lillad. Eriti esimesel pildil.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 23.01.2013 23:28:27 vasta tsitaadiga

Esimesel pildil on lillad, teisel sinised.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:01:03 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Esimesel pildil on lillad, teisel sinised.

minu monitoril kõik sinised kergelt lillaka tooniga (aga siiski ülivähe)
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:37:52 vasta tsitaadiga

Tõmbasin esimese pildi alla ja vaatasin mis värvi need varjud seal siis on. Sain sellise tulemuse:

vari
vari
vari
vari
vari

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:50:31 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tõmbasin esimese pildi alla ja vaatasin mis värvi need varjud seal siis on. Sain sellise tulemuse:

vari
vari
vari
vari
vari

lillakas sinine
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 24.01.2013 16:54:23 vasta tsitaadiga

Vaatasin esimese pildi üle ja juba kaameras on alatoon selline.Kuna pildistan RAW'na,siis sättisin nii temp.(WB'd)kui ka tint'i "fotopoes" ja suurt midagi ei muutunud.Tint oli ka enne töötlust 0.Järelikult kollane tänavavalgustus ja kuupaiste tekitavad koos selle lillaka tooni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.01.2013 14:45:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 25.01.2013 19:54:39 vasta tsitaadiga

vägev thumbs_up.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2013 19:59:30 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 20:32:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
icon_eek.gif thumbs_up.gif

Sama reaktsiooon icon_biggrin.gif

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:21:50 vasta tsitaadiga

Negative kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

über
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 21:30:03 vasta tsitaadiga

Teostus on kehv; idee tubli!
On's õige, et lõhutud pirn sai lülitatud vooluvõrku?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.01.2013 21:41:27 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Teostus on kehv; idee tubli!
On's õige, et lõhutud pirn sai lülitatud vooluvõrku?

Nii on.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 25.01.2013 22:13:59 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Teostus on kehv; idee tubli!
On's õige, et lõhutud pirn sai lülitatud vooluvõrku?


icon_rolleyes.gif Mis täpsemalt teostusele ette heidad? Minumeelest äge! (juhtmed on ilusti varjatud)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 25.01.2013 22:49:56 vasta tsitaadiga

Pole ikka pikka aega midagi postitanud, nüüd siis väike valik vahepeal tehtud piltidest.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Tagasiside igati oodatud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 23:30:26 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Mario. kirjutas:
Teostus on kehv; idee tubli!
On's õige, et lõhutud pirn sai lülitatud vooluvõrku?


icon_rolleyes.gif Mis täpsemalt teostusele ette heidad? Minumeelest äge! (juhtmed on ilusti varjatud)

Kaadri lõige elik formaat ei meeldi minule. Subjekt ei saa kiskuda selles põhjatus mustuses fookusesse, sest ta vallutab niigi kogu pildi pinna.
Pigem jätta rohkem ruumi ja kadreerida kaugemalt ning lõigata kergeks panoraamiks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 00:18:50 vasta tsitaadiga

Ühele ema ja teisele tütar seisukoht tekib siin.Ei ole mitte üksiki arvamus õige ega väär!
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 26.01.2013 00:57:42 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Negative kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

über


thumbs_up.gif Jaga pilti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 04:24:05 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
caramis kirjutas:
Negative kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

über


thumbs_up.gif Jaga pilti.


Sooviks võimalusel suuremat, desktopile.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 26.01.2013 13:44:40 vasta tsitaadiga

Suurem pilt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 26.01.2013 14:51:46 vasta tsitaadiga

Pilt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 15:01:16 vasta tsitaadiga

Kuivati kirjutas:
Pilt

meenutab talvist Mordorit icon_biggrin.gif aga vinge foto thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.01.2013 15:09:01 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Pole ikka pikka aega midagi postitanud, nüüd siis väike valik vahepeal tehtud piltidest.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Tagasiside igati oodatud.

Pildid täitsa mõnusad, Tartu pilte vaadates meenusid mulle kohe hommikused vaated aknast: http://www.youtube.com/watch?v=lxwljIM5gGg . Üllatav, et ükski Tartu tegelena pole seda veel pildile püüdnud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 26.01.2013 15:14:52 vasta tsitaadiga

oi, neid pilte päikesetõusust on mul jubedalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 19:29:16 vasta tsitaadiga

Tänane
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.flickr.com/photos/rysykas/8419588845/in/photostream/lightbox/
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 27.01.2013 20:21:20 vasta tsitaadiga

Pläsku tegelikult ei ole ju ülevalt suurem kui alt... see pisut häirib. Muidu väga ilus kompositsioon ja valgus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 28.01.2013 08:50:06 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
Tänane
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.flickr.com/photos/rysykas/8419588845/in/photostream/lightbox/

Väga väga kihvt, kuid jah pläsku häirib natuke.

Lisaks eile öösel oli väga ilus taevas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 28.01.2013 20:49:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_neutral.gif
Janar! kirjutas:
Ei ole siin midagi

icon_razz1.gif sorry !


viimati muutis Drover 28.01.2013 21:17:25, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 20:52:43 vasta tsitaadiga

Ei ole siin midagi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 28.01.2013 20:54:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas nii tohib aga tegin sellise kähkuka korrektsiooni, mis minu silmale vastuvõetavam. Ajasin "Pisa torni " õigemaks ja horisondi horisontaalsemaks. Muidugi mis ma gunztist tean, võibolla ongi efektsem, kui lainurgaga kaamerat kallutada ja asjad vildakaks käänata icon_redface.gif Vabanda, kui võõrast vara puutusin ja ära rikkusin.

http://www.upload.ee/files/3024637/venitatudpooratud.jpg.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.01.2013 21:10:11 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
kunnar kirjutas:
Tänane
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.flickr.com/photos/rysykas/8419588845/in/photostream/lightbox/

Väga väga kihvt, kuid jah pläsku häirib natuke.

Lisaks eile öösel oli väga ilus taevas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Katlamajast või luunja kasvuhoonetest pole sul midagi põnevat?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 21:11:54 vasta tsitaadiga

05ula, Oleme sama asja pildistanud.



Asukoht on Valga maakond, Karula rahvuspark, rebasemõisa küla.

Sama asja all pean silmas seda väga selget taevast ja kuud icon_razz.gif

_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 28.01.2013 21:17:19 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Ma ei tea, kas nii tohib aga tegin sellise kähkuka korrektsiooni, mis minu silmale vastuvõetavam. Ajasin "Pisa torni " õigemaks ja horisondi horisontaalsemaks. Muidugi mis ma gunztist tean, võibolla ongi efektsem, kui lainurgaga kaamerat kallutada ja asjad vildakaks käänata icon_redface.gif Vabanda, kui võõrast vara puutusin ja ära rikkusin.

http://www.upload.ee/files/3024637/venitatudpooratud.jpg.html


Sellessuhtes et mul pole selle vastu midagi, kui kriitikat tuuakse icon_smile.gif . Tähtis et pilte halval otstarbel ära ei kasutata. Endal on aga lainurk väga südames ja minu arust lisas see just pildile juurde. Nö steriilsena ei tundunud see pilt üldse nii huvitav. Suured tänud sellegipoolest!

Maleva kirjutas:
05ula kirjutas:
kunnar kirjutas:
Tänane
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.flickr.com/photos/rysykas/8419588845/in/photostream/lightbox/

Väga väga kihvt, kuid jah pläsku häirib natuke.

Lisaks eile öösel oli väga ilus taevas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Katlamajast või luunja kasvuhoonetest pole sul midagi põnevat?


Katlamaja või kasvuhooneid ei ole lähemalt pildistanud. Mu eelmises postituses, kus rohkem pilte on, on aga üks pilt kus on nad peal küll.

Morpheus15 kirjutas:
05ula, Oleme sama asja pildistanud.



Asukoht on Valga maakond, Karula rahvuspark, rebasemõisa küla.

Sama asja all pean silmas seda väga selget taevast ja kuud icon_razz.gif


Su pilt on väga kihvt! Ise olen laisk et ei viitsi linnast välja minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 21:26:03 vasta tsitaadiga

05ula, Kuna osa perekonnast elab seal ja viibisin hetkel seal siis ei pidanud paljuks autot kinni pidada ja pilti teha icon_razz.gif

E: Tänud!

_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 28.01.2013 21:28:56 vasta tsitaadiga

05ula: <Sellessuhtes et mul pole selle vastu midagi, kui kriitikat tuuakse . Tähtis et pilte halval otstarbel ära ei kasutata. Endal on aga lainurk väga südames ja minu arust lisas see just pildile juurde. Nö steriilsena ei tundunud see pilt üldse nii huvitav.>
Sul õigus - igal oma maitse. Ka mulle meeldis palju-palju aastaid tagasi käänataväänataefektitseda, et eimillestki "midagi" teha, õnneks üle läks icon_lol.gif Seda (sellist) pilti polegi ju vist halval otstarbel võimalik ära kasutada ? Edu katsetamisel-üritamisel ja oma tee leidmisel icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 28.01.2013 22:38:09 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
05ula: <Sellessuhtes et mul pole selle vastu midagi, kui kriitikat tuuakse . Tähtis et pilte halval otstarbel ära ei kasutata. Endal on aga lainurk väga südames ja minu arust lisas see just pildile juurde. Nö steriilsena ei tundunud see pilt üldse nii huvitav.>
Sul õigus - igal oma maitse. Ka mulle meeldis palju-palju aastaid tagasi käänataväänataefektitseda, et eimillestki "midagi" teha, õnneks üle läks icon_lol.gif Seda (sellist) pilti polegi ju vist halval otstarbel võimalik ära kasutada ? Edu katsetamisel-üritamisel ja oma tee leidmisel icon_wink.gif


Tead, võimalusi on väga palju ja inimesed on erinevad. Isiklikult leian et autoriõigused kui sellised on tänapäeval väga alahinnatud. Aga see on mõne teise teema kõneaine.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 29.01.2013 00:13:02 vasta tsitaadiga

Kuna ma pole professionaalne fotograaf ja viimase paarikümne aasta jooksul pole pennigi piltidega teeninud siis mul on päris hea meel mult "varastatud" paari pilti kusagil netiavarustes näha. Oleks neid märkajaid ja "varastajaid" vaid rohkem. Vaevalt neid müüa pakkudes üldsegi oleks tahetud või kui siis mingi kommiraha eest. Või olen liig tagasihoidlik ja enesekriitiline ja peaksin siiski oma pildigaleriid turule paiskama ja laekuvaid arveid kokku rehkendades mõnusalt fotograafiale pühenduma icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 00:19:57 vasta tsitaadiga

kännu kirjutas:
Kuna ma pole professionaalne fotograaf ja viimase paarikümne aasta jooksul pole pennigi piltidega teeninud siis mul on päris hea meel mult "varastatud" paari pilti kusagil netiavarustes näha. Oleks neid märkajaid ja "varastajaid" vaid rohkem. Vaevalt neid müüa pakkudes üldsegi oleks tahetud või kui siis mingi kommiraha eest. Või olen liig tagasihoidlik ja enesekriitiline ja peaksin siiski oma pildigaleriid turule paiskama ja laekuvaid arveid kokku rehkendades mõnusalt fotograafiale pühenduma icon_biggrin.gif beer_yum.gif

ot:
ja siis printscreeniaid kohtusse kaebama, võites neilt kenasid summasid varguse ja autorikaitseseaduse rikkumise eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 00:46:15 vasta tsitaadiga


Pole ammu midagi pannud siia.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 23:59:03 vasta tsitaadiga

http://martleib.com/gal/Bokeh_HiRes_Mart_Leib.jpg

Üle pika aja midagi ilusat - enda arvates vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.