|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
20.01.2013 01:35:16
|
|
|
| Praegu pole ju hullu midagi..PTRis sured, mis seal ikka, saad uuesti proovida. Kui patch live'i läheb, siis võiks menüüs olla eraldi PvP nupp, siis pole mingit võimalust, et HC hero ära tapad või siis oleks linna ala ka selline, kus surra ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.01.2013 02:47:19
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| See rend ei kesta eriti kaua peal, suht raske on ennast selle ajaga ära suuta teleportida.. |
Teleport ju koguaeg üleval otsas kaardil olemas avatud vormis... kliki vaid peale ja linnas
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
20.01.2013 15:41:22
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
| See rend ei kesta eriti kaua peal, suht raske on ennast selle ajaga ära suuta teleportida.. |
Teleport ju koguaeg üleval otsas kaardil olemas avatud vormis... kliki vaid peale ja linnas |
aa ,minu paha siis ,ma mõtlesin et seda peab castima nagu seda tavalist town teleporti
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.01.2013 23:44:47
|
|
|
Krt miks seda relvade nerfi vaja on :S
PS sai vähe geari selga aetud jälle:
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
22.01.2013 05:55:04
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Krt miks seda relvade nerfi vaja on :S
PS sai vähe geari selga aetud jälle:
 |
ma tean mida sa tunned, aga kui asi lopuni lugeda, siis tegelikult it Makes Sence!
point on selles et, kui Weapone mitte nerfida, siis kui panna uus Gem relva muutub see.. 1300 pealt 1700 peale, mis on vapsee GG ja absurd,
niiet.. kui nerfitud relva panna uus Gem, tuleb see 1300 pealt ~1450.. mis makes rohkem sence..
minuarust on see tegelikult ok.
ega see ei toimu nii. et ainult paar relva saab nergi, enamus tommatakse tagasi.
Minul isiklikult laheb juba syda pahaks, kui Wizardid saavutavad 700k+ DPS, it makes no sence.
isegi dps barb 400k dps, on nagu äärepeal, 500k oleks juba absurd,
siis see ei ole enam mäng , vaid mingi .. numbrite simulaator or smth.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.01.2013 15:06:50
|
|
|
Odratolgus, varsti läheb patch peale siis võib madistada
Krt, natukene jäi 500k dpsist puudu, oleks ilusa numbri ära näinud :S
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
22.01.2013 17:32:46
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Odratolgus, varsti läheb patch peale siis võib madistada
Krt, natukene jäi 500k dpsist puudu, oleks ilusa numbri ära näinud :S
 |
paragone juurde ja näed ära
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.01.2013 20:45:56
|
|
|
| Janek99 kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
Odratolgus, varsti läheb patch peale siis võib madistada
Krt, natukene jäi 500k dpsist puudu, oleks ilusa numbri ära näinud :S
 |
paragone juurde ja näed ära  |
Mis eesmärgi nimel seda dps-i nii kõrgeks ajate? farmimiseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.01.2013 21:00:44
|
|
|
e-peenis
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.01.2013 01:04:10
|
|
|
hmm, ei saanud kuidagi barbi tööle.
on nagu kõik ok, aga kuidagi vale tundub. samalaadse damagega ja kehvema armoriga munk raiub nagu nuga võist (isegi sweeping windi "exploiti" kasutamata), aga vot barb ei ela üle. mitte ei saa aru, kus viga on. isegi mp1 pani higistama ja vahepeal pidin ära jooksma, olgugi, et ligi 9% life steali on kokku.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/highq-2314/hero/23936204
ps. kas keegi seletab miks whirlwindi damage nii kehv on? d3 leht ütleb 145% weapon damage, ometi on ekraanil mingi 40-50k hitid 90K unbuffed dps-iga (rage-ga üle 100k dps). aps on 1.6. cleave/bash näitavad ilusti >150k lakse konstantselt. crit chance on 53% ja critical damage miski 290%
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
23.01.2013 01:13:02
|
|
|
| life on hit > life steal WW barbi puhul muidu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.01.2013 01:16:23
|
|
|
High-Q, sul pole pea ühelgi asjal ju Attack Speedi.. WW töötab Attack Speedi ja critiga. Võta omale Echoing Fury ühte kätte koos attack speediga ning teise kätte mõõk või dagger attack speedi boonusega. Teise relva kiirus loeb kõige rohkem.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.01.2013 01:23:30
|
|
|
| ei, whirlwind töötab ilusti mõlema relva damagega, sellega millega järgmiselt hitid, selle damage loeb. sa vist ajad sprindiga sassi, nende tornaadod sõltuvad tõesti otseselt sheet APS-ist, kuid damage tuleb mainhandist. suurem attack speed tähendaks WW jaoks ka suuremat fury kulutamist, hetkel on isegi 1.6-ga probleeme (just sprindi fury isukuse tõttu).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
23.01.2013 06:08:15
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| ei, whirlwind töötab ilusti mõlema relva damagega, sellega millega järgmiselt hitid, selle damage loeb. sa vist ajad sprindiga sassi, nende tornaadod sõltuvad tõesti otseselt sheet APS-ist, kuid damage tuleb mainhandist. suurem attack speed tähendaks WW jaoks ka suuremat fury kulutamist, hetkel on isegi 1.6-ga probleeme (just sprindi fury isukuse tõttu). |
No, esialgu tundub et natuke smoothima ride puhul jaab sul defencest puudu.
Life'i on siukse dpsi jaoks natuke vahevoitu.
alustada voiksid sellest et, vaheta armoris gemmid amethystide vastu
ning vaheta amulet, str/crit dmg/critchance, savi see all res, sul on juba piisavalt, koos impunityga 550+ on piisav.
kuna sul on crit dmg vahevoitu. life steal on parem kui life on hit, kui sa pole tank.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.01.2013 11:18:35
|
|
|
natuke modimist ja variant 2 tundub veidi parem, enam suremisega (st ei pea hakkama run-forrest-run taktikat praktiseerima, saab enamjaolt facetankida ja cleavega furyt genida, enne kui jälle pööraseks minna) probleeme ei ole.
dps natuke kukkus (mis teha, 1090dps mighty swordi asemel 750dps dagger), aps tõusis 1.88-le, loh on juba mõistlik 1200, aps geari ei hakanud veel otsima (häid sõrmuseid ei leia vastavalt rahakotile). elusid sai vähe sätitud ka, 55K life on juba parem.
armoris ei tohiks veel asi olla, MP1 6000 armori ja 690 resistidega (war cryga buffitult, see on niikuinii koguaeg peal) peaks olema iizi (vähemalt munga ja DH-ga see on nii)
strength echod socketiga on jube kallid, vähemalt mõistliku dps juures. mul pole säärast kullavaru, et isegi >950dps-ist vaadata, rääkimata üle 1000-nde, ei tasu tõttu tõenäoliselt ära.
probleem on ikkagi fury üleval hoidmisel, peab vist bloodthirsti 3%-ndist loobuma ja midagi fury genimat leidma a la unforgiving.
teine asi on wotbi ülevalhoidmine, vot seda ma veel ei oska. jookseb päris kiiresti nulli. kasutan seda rohkem panic buttoniks topelt eliitpakkide, wardenite jms tegelinskite jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
23.01.2013 11:54:49
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
natuke modimist ja variant 2 tundub veidi parem, enam suremisega (st ei pea hakkama run-forrest-run taktikat praktiseerima, saab enamjaolt facetankida ja cleavega furyt genida, enne kui jälle pööraseks minna) probleeme ei ole.
dps natuke kukkus (mis teha, 1090dps mighty swordi asemel 750dps dagger), aps tõusis 1.88-le, loh on juba mõistlik 1200, aps geari ei hakanud veel otsima (häid sõrmuseid ei leia vastavalt rahakotile). elusid sai vähe sätitud ka, 55K life on juba parem.
armoris ei tohiks veel asi olla, MP1 6000 armori ja 690 resistidega (war cryga buffitult, see on niikuinii koguaeg peal) peaks olema iizi (vähemalt munga ja DH-ga see on nii)
strength echod socketiga on jube kallid, vähemalt mõistliku dps juures. mul pole säärast kullavaru, et isegi >950dps-ist vaadata, rääkimata üle 1000-nde, ei tasu tõttu tõenäoliselt ära.
probleem on ikkagi fury üleval hoidmisel, peab vist bloodthirsti 3%-ndist loobuma ja midagi fury genimat leidma a la unforgiving.
teine asi on wotbi ülevalhoidmine, vot seda ma veel ei oska. jookseb päris kiiresti nulli. kasutan seda rohkem panic buttoniks topelt eliitpakkide, wardenite jms tegelinskite jaoks. |
Mida suurem MP seda lihtsam on wotbi üleval hoida, fury jaoks mighty wep, näiteks Bul-Kathos's set.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
23.01.2013 14:17:13
|
|
|
| Krt paljud vinguvad diablo foorumites, et PvP on oneshot fest. Ma lippasin eile 10 minutit ühe barbariga mööda kaarti ringi enne kui ta maha sain. Selle Inspiring presence passiviga oli barbil life regen ~4000, mis on lihtsalt ulme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.01.2013 14:30:29
|
|
|
Odratolgus, ja mis ta oleks pidanud nagu post paigal seisma et sa teda one-shotiks?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
23.01.2013 15:07:56
|
|
|
Kõik sõltub ju gearist ja kuidas skillid valid..Moldran tegi 700k dps wiz vastu (kuigi see wiz PvPs väga mängida ei osanud) ja omas ta korralikult ära, sama tegi ta ka top gear barbi Hieven'i vastu, kelle dps 500k. Moldranil siis umbes 120k HP, 12k armor ja 800 AR, dps 120-180k, dps oleneb väga skillidest ja kas IK set peal või mitte. Samas vaatasin eile 200k dps Monk (Inigo oli vist) vs Kongor..ja no Wave of Light ja 7 Sided Strike on väga valusad asjad, aga kui Kongor lasi oma Skorniga critical Rendi peale, siis pole pikka juttu.
Pmst on ikkagi nii, et gear peab olema võrdne, siis on võimalik paremini mängides enamus duelle ära võita. Kui juba ühel on 1-2-3 oluliselt paremat itemit, siis saad suht kindlalt kotti ja väga kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
23.01.2013 16:39:36
|
|
|
High-Q,
Full IK set muretse omale ja sul ei ole furyga muret, WOTB üleval hoidmiseks, sa pead teda ka kulutama, uuenda sprinti ja battel ragei kui fury full ja sa pead edasi liikuma, 1 elite pack halb, palju mobe ja mitu elitet=perma WOTB
See guide seal, ei ole kunagi life on hit fänn olnud, 100k dps ja life steal omab iga kell, belt annab 3% see passive annab teise 3%, IK setiga ja 100k dpsiga ei olegi rohkem vaja.
Endal sain barbiga dpsi 250k ilma WOTB, piisas täiesti belti life stealist, kõrgemal mp kasutasin ka bloodthirsti
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.01.2013 23:38:25
|
|
|
infernos 3% LS=0.6% reaalselt.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
23.01.2013 23:48:37
|
|
|
Hetkel mungaga jooksen ringi 6% LS, reaalselt siis 1,2%, dps on alla 200k ja ikka oneshotin kõike kuni mp 2, barbiga oli max 6% LS ja mingi MP 8 oli jalutuskäik pargis
Barbiga iga kell on odavam ja kasulikum LS võtta ja allesjääv kuld kõrgemasse dpssi panna
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.01.2013 21:58:34
|
|
|
Kus ikka vennad viitsivad seda paragoni nühkida
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
27.01.2013 01:14:17
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Kus ikka vennad viitsivad seda paragoni nühkida  |
Bot.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
31.01.2013 19:45:21
|
|
|
Ostsin 3 acci juurde ja nüüd seisavad üle kuu juba, pole üle 25 paragoni viitsinud teha.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
01.02.2013 03:34:48
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
Ostsin 3 acci juurde ja nüüd seisavad üle kuu juba, pole üle 25 paragoni viitsinud teha.  |
tean mida sa tunned ma ossin yhe ja seisab samamoodi
Lootsin et tuleb koguaeg ramedalt peale, aga vaeva on ka ikka vaja naha!
ma endaomale tombasin vahemalt MF geari selga
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja10
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2008
|
01.02.2013 11:32:13
|
|
|
kuidas Battle.net Mobile Authenticator saaks ära teha kui pole nutitelefoni?
_________________ good day |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
01.02.2013 14:04:03
|
|
|
| kasutaja10 kirjutas: |
| kuidas Battle.net Mobile Authenticator saaks ära teha kui pole nutitelefoni? |
Ei saagi. Kunagi omasin Windowsiga nutikat ja sellest ka tolku polnud. Oli vaja Androidi.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
01.02.2013 14:22:13
|
|
|
| mtv0308 kirjutas: |
| kasutaja10 kirjutas: |
| kuidas Battle.net Mobile Authenticator saaks ära teha kui pole nutitelefoni? |
Ei saagi. Kunagi omasin Windowsiga nutikat ja sellest ka tolku polnud. Oli vaja Androidi. |
Mida sa ajad? Windows Phone peale saad kenasti selle panna.
Pead käsitsi mobiilis olevast marketplacest otsima. Edasi on juba seadistamine kodulehel.
Minul on sügisest saadik nii ja töötab muretult.
Kui blizzardi kodulehel üritad Eestisse registreeritud kasutajaga seda teha, siis ongi vastus "Zune pole siin lubatud & blabla".
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
01.02.2013 15:22:39
|
|
|
Vahepeal tuli jälle tahtmind D3 mängida, seekord HC, sain oma barbi lvl 60, para lvl 2 ja siis sain dc ning uuesti sisse logides oli barb surnud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jürks
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja10
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2008
|
01.02.2013 18:09:29
|
|
|
korras
_________________ good day |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
01.02.2013 20:53:00
|
|
|
| ise ka winauthi kasutanud juba 2 aastat, nutitelefoni pole, seega ajab asja ära ja mingit hacki ohtu pole olnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
08.02.2013 13:27:06
|
|
|
PoE ja patch'i ootamine annavad tunda:) Viimase nädalaga levinuma kraami hinnad kukkunud 2-3x..Inna set püksid enne umbes 3-3.5M (kõige tavalisemad), nüüd umbes 1M, kõige rotimad Witching Hour'id olid 15-16M - nüüd 7-8M. Ja suure tõenäosusega kukuvad hinnad veelgi.
Vahelduseks proovisin Skorni buildi ja peab ütlema, et meeldib isegi rohkem kui dual build. Kui mobid criticali sisse saavad, siis on ikka tunda ka:) Hero: http://eu.battle.net/d3/en/profile/yoteko-2571/hero/20724069
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
08.02.2013 16:54:06
|
|
|
| Mäng ju suht surnud,kes see ikka jõuab lõpmatult act 3 farmida ja need itemid on kah nii sellised..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambivana
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2010
|
08.02.2013 19:11:51
|
|
|
| Kui kellelgi oleks huvi koos Hardcores mängida, siis võib PS saata. Hetkel paragon lvl 6 WD.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
08.02.2013 20:41:59
|
|
|
Keegi mängib ka veel seda värki w? ... Ise sain barbi max lvl ja para mingi 5-6 ja jäigi soiku. Ple logind sisse ka siiani
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.02.2013 21:15:25
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
Mängiks teoreetiliselt, aga aega vähe ja palju paremad mängud olemas  |
Paremad mängud nagu ... ?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
08.02.2013 22:43:54
|
|
|
path of exile on parem ja tasuta
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
08.02.2013 23:04:01
|
|
|
drac, ära hakka trolli mängima.
PoE on võrreldes D3-mega ikka väga nishitoode. stoori puudub, mäng on lühike (pangu nad kasvõi veel ühe acti juurde, ikka lühike), mootor on lahja, chari liikumise motoorika sakib sajaga. mitte et d3 oleks mingi kullatükk, aga tunduvalt lihvitum. kindlasti kergem (või noh, niivõrd kuivõrd, proovige ilma AH/RMAH-ga (st ainult leiud ja craft) inferno läbi teha), aga palju lihvitum. aga öeldakse, et lihtsad asjad ongi geniaalsed.
PoE mängijatele: võtke uuesti käsile Titan Quest: IT. Paralleelselt PoE ja TQIT-d mängides paistab, et just TQIT-st on kõige rohkem malli võetud, ja üldse mitte d3-st. mina võtsin TQIT uuesti käsile ja ütlen küll, et TQIT on poe-ga võrreldes parem.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
08.02.2013 23:56:30
|
|
|
Mängin PS3-mel GTA 4 ja BF3 parem ahjaa GT5 ka
Aaa ja PC-l mängin Open TTD online
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
09.02.2013 01:49:43
|
|
|
On võimalust kusagilt Seda diablo 3-e odavamalt saada kui blizzard seda enda lehepeal müüb ? Ei tahaks 60 euri maksta, arvutiks on ka vana läpakas mis veab diablot vaevu väikse resolatsiooniga välja Aga keegi teab kust saab odavalt andku teada, kasvõi mingi venekeelne versioon vms.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|