Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 539, 540, 541 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
spiderman
HV kasutaja
spiderman

liitunud: 24.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 15:14:06 vasta tsitaadiga

Like´ge tänuks antud lk http://www.facebook.com/XboxSuomi , kui tükki küljest ei võta just icon_wink.gif
Lode Runner; Xbox:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.HellsHammers.net
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 16:38:35 vasta tsitaadiga

Kasutasin ära ühe

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 21:04:55 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:

100 aastat tagasi oli Lode Runner Apple Mac + peal päris addictive - pikim mängusessioon oli umbes 12 tundi väikeste kohvi ja WC pausidega, vaatame siis kui hea Xbox-i versioon on ka icon_smile.gif


Seda teadsid?

http://www.youtube.com/watch?v=q7jvtWbVk-0
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 15.01.2013 21:05:32 vasta tsitaadiga

Tänud kasutasin järgmise ära. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
XMVHT-97R29-MK7RG-7GY3X-Q37YZ
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mzy
HV vaatleja
Mzy

liitunud: 26.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:50:55 vasta tsitaadiga

Tervist, mul selline probleem, et xbox ei loe ühtegi plaati enam välja. 1 kord ennem oli samajama aga siis hakkas äkki lugema, nüüd kahjuks mitte. Mõtlesin, et akki siin kellelgi sama jama olnud ja teab mis viga see olla võiks. Kuid ise näppida ei julge, garantiid on veel 7 kuud, niiet läheb vist garantii remonti
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 11:25:13 vasta tsitaadiga

Endalgi 2 esimest konsooli läksid just sellise veaga garantiise. Eks laseri jama et ei suuda enam välja lugeda.
Seega saada garantiise.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mzy
HV vaatleja
Mzy

liitunud: 26.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 21:16:23 vasta tsitaadiga

tänud mõtlesin et on mingi easy fix aga noh läheb garantiise
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 16.01.2013 23:02:18 vasta tsitaadiga

Tekkis vajadus osta üks wifi pult lisaks .Seoses sellega küsimus millist osta kas kõige tavalisem must nagu originaalis või hetkel on croom pult sama hinnaga, poisil oleks soov sellist siis .Aga mida peaks vaatama või on soovitusi kogemusi .
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 23:11:31 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
Tekkis vajadus osta üks wifi pult lisaks .Seoses sellega küsimus millist osta kas kõige tavalisem must nagu originaalis või hetkel on croom pult sama hinnaga, poisil oleks soov sellist siis .Aga mida peaks vaatama või on soovitusi kogemusi .

Sa ikka mõtled tavalist juhtmevaba pulti?
Ega nendel muud vahet ei ole, kui värvus, vali see milline välimuselt rohkem meeldib.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 23:23:29 vasta tsitaadiga

Meie palvetele on viimaks vastatud!

https://live.xbox.com/AccountMigration
http://majornelson.com/2013/01/16/xbox-live-region-migration-is-now-available

Huvitav, kui sisuvabaks Eesti Dashboard kujuneb...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 23:42:49 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Meie palvetele on viimaks vastatud!

https://live.xbox.com/AccountMigration
http://majornelson.com/2013/01/16/xbox-live-region-migration-is-now-available

Huvitav, kui sisuvabaks Eesti Dashboard kujuneb...

Mina sain nii aru, et see funktsioon annab sul õiguse liigutada oma konto mõnda teise olemas olevasse regiooni?
Eestit pole minu arust siiani lisatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 00:00:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda LIMBO nimelist mängu on mänginud. Mulle siga hästi läks peale ja sain paari õhtuga läbi. Küsikski, et ega ei oska öelda kas mõnda sarnast mängu pole välja mõeldud xboxi peal?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 01:25:32 vasta tsitaadiga

tom1245, for your deleted comment...

Üsna adekvaatne Sinust alustuseks kerge " icon_lol.gif " visata ja sama targalt oma aiasõpradega mängima minna.

Sulle teadmiseks, et UK>US transferi ajal saab samasuguse teate: "There’s a problem completing your move right now."
Ilmselt pole Elion ainuke, kes hubasel õhtul ainsast august mööda laseb?

Liitsin oma MS konto Xbox Live'ga:



Vabandage väga, kui see Eesti Dashboard ei ole.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 17.01.2013 09:45:42 vasta tsitaadiga

Suht huvitav tundub see, et suur osa neid, kes oma regiooni muudavad, liiguvad oma kehvasti toetatud regioonist uk või usa regiooni. Peaasi, et mingit vastuaktsiooni MS poolt ei tuleks.

Kui eesti regioon tõeti tuleks, kas siis saaks lõpuks vanu 18+ mänge ilma vpn´ita tõmmata?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.01.2013 12:00:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas keegi seda LIMBO nimelist mängu on mänginud. Mulle siga hästi läks peale ja sain paari õhtuga läbi. Küsikski, et ega ei oska öelda kas mõnda sarnast mängu pole välja mõeldud xboxi peal?


Midagi sarnast on Pid, kus tuleb ka iivisi nuputada.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:04:03 vasta tsitaadiga

Braid ja bastion thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:50:55 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Kui eesti regioon tõeti tuleks, kas siis saaks lõpuks vanu 18+ mänge ilma vpn´ita tõmmata?

Proovisin EE kontoga:



It's working!

US/UK kasutajaga tõmmates: "This item isn't available from your current location"
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 17.01.2013 13:10:57 vasta tsitaadiga

Väga tore. beer_yum.gif

Peab ühe oma aliase eesti regiooni saatma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 13:11:16 vasta tsitaadiga

njaa... siis saab üle pika aja omale duke nukemi jälle alla tõmmata... kunagi sai ostetud ja vpn-iga tiritud. Nüüd ammu juba uuem konsool ja pole viitsinud VPN-iga möllata.

Doom sai ka kunagi US alt ostetud mis samuti VPN-i vajas.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 13:25:48 vasta tsitaadiga

Kui nüüd saab contenti tirida ilma vpn'ta siis on küll väga hea ikka!
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.01.2013 15:59:49 vasta tsitaadiga

Mul ei taha miskipärast Xboxi Dashboard laadida. Ütleb küll et ma sees aga Dashboardi kandis on ainult keerutav ring.... kellelgi veel on sama jama?

Eile läksin MCist välja ja lülitasin boxi välja. Täna panin käima, tuli miskipärast see valik, kus mu hunnik gamertage on ja tuleb valida sealt hulgast enda oma. Panin korra xboxi kinni ja tagasi käima, aga ikka laeb Dash. Loodan et HDD rikki ei läinud :C.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 17.01.2013 17:25:22 vasta tsitaadiga

Mul on auto login, aga viimasel ajal vahel harva viskab alguses hoopis profiilide valikusse. Sealt edasi minnes jääbki laadima.
Välja - sisse lülitamine on aidanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 17.01.2013 18:04:15 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Jalutaja kirjutas:
Kui eesti regioon tõeti tuleks, kas siis saaks lõpuks vanu 18+ mänge ilma vpn´ita tõmmata?

Proovisin EE kontoga:



It's working!

US/UK kasutajaga tõmmates: "This item isn't available from your current location"


icon_eek.gif thumbs_up.gif Kui tõsi siis no lõpuks ometi! DLC'si on kuhjaga mis on VPN vaja minemisega ostmata jaanud icon_lol.gif


viimati muutis Milenko 17.01.2013 18:08:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 18:06:59 vasta tsitaadiga

tegin ka regioonivahetuse ja hoplaa, nice clean dash - kõik see vilkuv jura on kadunud icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 18:25:37 vasta tsitaadiga

Kas kõik uued demod on saadaval meile siis?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.01.2013 19:09:07 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Mul on auto login, aga viimasel ajal vahel harva viskab alguses hoopis profiilide valikusse. Sealt edasi minnes jääbki laadima.
Välja - sisse lülitamine on aidanud.


Mul on ka muidu automaatne sisselogimine aga nüüd juba kolmas kord tuleb see profiilide valik ette. Vahepeal panin xboxi kinni et vb ms viga, aga nüüd paninkäima ja ikka dash ei lae. Ega kõvaketas rikkis ei või olla?

E: ok, cache kustutamine aitas. Ma ei tea, mis seal võis rikki minna. Kustutasin nii HDD kui ka MU cache ära ja nüüd laadis dash ilusti.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 19:09:10 vasta tsitaadiga

Odavat ca 50€ eest xboxiga ühilduvat wireless headseti oskab keegi soovitada ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 17.01.2013 19:18:35 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Odavat ca 50€ eest xboxiga ühilduvat wireless headseti oskab keegi soovitada ?


50€ ei ole kaugeltki odav icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 19:24:53 vasta tsitaadiga

No kõige odavam mis ma leidsin oli 75€ koos saatmisega TRITTON PRIMER WIRELESS HEADSET X360
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 17.01.2013 20:50:07 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
sandvik kirjutas:
Tekkis vajadus osta üks wifi pult lisaks .Seoses sellega küsimus millist osta kas kõige tavalisem must nagu originaalis või hetkel on croom pult sama hinnaga, poisil oleks soov sellist siis .Aga mida peaks vaatama või on soovitusi kogemusi .

Sa ikka mõtled tavalist juhtmevaba pulti?
Ega nendel muud vahet ei ole, kui värvus, vali see milline välimuselt rohkem meeldib.

Just wireless controllerit. Aga sai just ära ostetud siis selline
http://www.verkkokauppa.com/fi/product/14472/dgmdg/Microsoft-Wireless-Xbox-360-Gamepad-Chrome-Special-Edition
3 kuud live goldi anti ka kaasa.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 20:59:46 vasta tsitaadiga

Kas mu ostetud kama ei kao kui regiooni muuta? Või peaksin need asjad pulgale salvestama.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 21:06:48 vasta tsitaadiga

ei kadunud küll midagi mul
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 21:09:20 vasta tsitaadiga

Kui ma hakkan seal lehel seda regiooni muutma, siis tahetakse mulle saata mingisugust koodi ( enne kui ligi pääse), seal on aga mingi teine vanem meil mul, mitte see kuhu ms tavaliselt kirjasid saadab? Saab sellest kuidagi mööda või pean siiski kuidagi parooli meelde tuletama? Konsooli enda seest saab ka seda teha?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 21:10:47 vasta tsitaadiga

xheix1712, kõik on sealsamas lehel ju kirjas icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:22:34 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ei kadunud küll midagi mul
Praegu ei kaogi. Kaduma võivad asjad hakata siis kui su praegune Xbox ära kõngeb ning järgmisele kastile license transfer üritad teha.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:41:15 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Meie palvetele on viimaks vastatud!

https://live.xbox.com/AccountMigration
http://majornelson.com/2013/01/16/xbox-live-region-migration-is-now-available

Huvitav, kui sisuvabaks Eesti Dashboard kujuneb...


Tundub et suur jama nüüd selle migrationiga..
Kui sul nüüd xbox live aeg otsa saab siis ei sobi talle ükski live kood... ütleb et ei ole õige kood kuigi US või UK all toimib.
MS thumbs_down.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/


viimati muutis Okman 19.01.2013 00:42:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:42:25 vasta tsitaadiga

Eesti konto alt ei õnnestu Gold'i redeemida thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 02:58:53 vasta tsitaadiga

MS support laiutab ka käsi... nemad ei saa mu live-i aktiviseeritud ega ka regiooni muuta... pean ootama 3 kuud ! Sai liiga tõtakalt tehtud see liigutus, nüüd olen kuskil pommiaugus live-ita :S
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 11:07:44 vasta tsitaadiga

sama viga siin, koodid ei toimi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 12:47:44 vasta tsitaadiga

Saite oma duke nuke nüüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 19.01.2013 13:02:56 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Eesti konto alt ei õnnestu Gold'i redeemida thumbs_up.gif beer_yum.gif

Endal ei õnnestunud ka Xboxsist sisestada.Aga siit võttis ilusti vastu.
http://www.xbox.com/et-EE/live/join
UK kood siis.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 13:04:05 vasta tsitaadiga

loodetavasti fixivad nad selle probleemi ära
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 19.01.2013 13:10:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas ekraani vertikaalselt jagada kahe mängija vahel.Sest tavaliselt ta jagab horisontaalselt.Või eksin.
Oskab keegi häid mänhe soovitada mida kahekesi mängida.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:35:05 vasta tsitaadiga

firemark, kas kolisid või registreerisid uue, asukohaga Eestisse?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:43:30 vasta tsitaadiga

jep, tegin selle region transferi
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:45:44 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Saite oma duke nuke nüüd icon_biggrin.gif


Jah.. nüüd on 3 kuud aega doom ja Duke nukem 3D läbi mängida icon_biggrin.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:52:14 vasta tsitaadiga

Goldist lugu ei pea, aga vähemalt on hea klaar dash ilma üleliigse jurata. beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 15:17:27 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Goldist lugu ei pea, aga vähemalt on hea klaar dash ilma üleliigse jurata. beer_yum.gif

Ilmselt kolin ise kah mingi hetk ära.
sandvik kirjutas:
j2mm kirjutas:
Eesti konto alt ei õnnestu Gold'i redeemida thumbs_up.gif beer_yum.gif

Endal ei õnnestunud ka Xboxsist sisestada.Aga siit võttis ilusti vastu.
http://www.xbox.com/et-EE/live/join
UK kood siis.

Keegi proovis veel?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 15:24:37 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Goldist lugu ei pea, aga vähemalt on hea klaar dash ilma üleliigse jurata. beer_yum.gif


Puhas on ta tõesti... bing, music, videos - neid pole. Games & Apps on koos ühe lehe all. Ehk siis on olemas Home, Social, Games&Apps ja Settings icon_smile.gif
Kinect voice commandid ka ei tööta icon_wink.gif



Jackinthex, Mina küll aru ei saa kust ma sealt seda live-i saaks lisada...

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:45:56 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kas EU punktid huvitav ikka töötavad?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 539, 540, 541 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.