Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 11:45:03 vasta tsitaadiga

Kui sa oleks lasknud tal sind maha lasta, siis oleks tema saanud 24h bani. Cap ringis TK on nii suure kaaluga, et väga lihtsalt ületab tresholdi banini. See oleks talle hea karistus olnud. Sul ainult marginaalne survive boonus ja cap punktid oleks jäänud puudu sellest 1st battle'st.
Mul vb 100 mängu peale korra sõidab meeskonnast keegi lähedalt toru ette, kui ma snipe mode's. Ainus case kui team damage juhtub. Lolle mängib palju, aga ega neid laskma ei pea selle pärast. Korra nägin kui t25 ja arty olid jäänud 300hp kv3 vastu - ja kuna t25 kämpis põõsas ammu teada oleva kv3 asukoha poole liikumata, siis arty lasi teda korra, mille peale t25 oma nab skilliga sõitis edasi ja sai surma.. aga oleks kämpinud oleks vb maha saanud..
On juhtunud ka, et churchill on hakanud battle alguses baasis lihtsalt laskma mind, mille peale sõitsin talle risti ette - las laseb maha ja saab oma ban pool'i võimalikult palju team damaget.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 11:58:10 vasta tsitaadiga

Kahju, et õigussüsteem on meie riigi moodi aga niisama lihtsalt ningil tüübil, kel (tsitaat ühest eelnevast postitusest)lift lõppu ei jõua, ennast killida lasta?
Oleks juba aeg see orja mentaliteet lõpetada!
Ahh, vagunisse....nojah, eks saabki jahedamasse kliimasse minna, pealegi väljamaa ju. icon_evil.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 12:09:54 vasta tsitaadiga

Ta saab ju oma karistuse. Lihtsalt sina ei ole karistaja.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 12:16:42 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Kahju, et õigussüsteem on meie riigi moodi aga niisama lihtsalt ningil tüübil, kel (tsitaat ühest eelnevast postitusest)lift lõppu ei jõua, ennast killida lasta?
Oleks juba aeg see orja mentaliteet lõpetada!
Ahh, vagunisse....nojah, eks saabki jahedamasse kliimasse minna, pealegi väljamaa ju. icon_evil.gif


Milleks seda teamkilli probleemi hakata veel eskaleerima vastu tulistamisega? Siis sekkuvad asja juba järgmised mängijad ning võib minna suuremaks tiimkilliks kätte ära. Las parem see teamkiller tapab selle ühe õnnetu tanki (jah, see võib olla sinu oma) ära, saab oma karistuse kätte ning team liigub küll väiksemas koosseisus rindele ära, aga vähemalt muu tegevus tiimis jääb toimima. Mitte ei alga üks suuremat sorti jama peale.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 12:25:08 vasta tsitaadiga

Lahing oli juba võidetud pmt.
Kahju, et selline suhtumine on valdavalt, piibli kombe kohaselt teise põse ette keeramine.

Vahet pole tegelt, see vaid mäng ju. Lihtsalt loodan, et kompenseeritakse 24h premmi, mis kaduma läheb.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 12:48:48 vasta tsitaadiga

Ega jah, kõik ei ole enam nii tuulepead ja muidu kättemaksuässad. Iseasi, kas sellest just kahju peaks olema, kui terve mõistus peale jääb. icon_rolleyes.gif

Ütle üks hea põhjus, miks ma peaksin endale 24h bänni ära teenima ning selle kätte saanuna tundma elu kohutavat ebaõiglust ning tulema seda siia väljendama. Et reeglid on nõrkadele ja nendest ei pea üldse kinni pidama.
Kahju, et tankimängus ei ole reeglivaba tsooni ja mappi - siis saaksid kõvad mehed seal endasugustega kohtuda ning paugutada nii nagu hetkel pähe tuleb. thumbs_up.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.01.2013 12:54:38 vasta tsitaadiga

Kontot küll kaotada ei tahaks mingi lolli tulistamisest. 120€ juba vähemalt investeeritud.
Krt neid poolakaid teab, kukuvad seal kõik koos kaebama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:23:57 vasta tsitaadiga

Tahtsingi näha kui hull see egokompleks siin tegelastel on. Kui visatakse ettekäändeks juba "orjamentaliteet" siis saangi aru, et su 24h ban on hästi õigustatud ja antud juhtumis midagi imestusväärset pole. WG ban süsteem töötab laitmatult. Teema ammendatud (aga su ego tõenäoliselt ei luba seda icon_biggrin.gif beer_yum.gif )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:34:02 vasta tsitaadiga

Teamkilleri staatuse süsteem pole küll alati õiglane, ses mõttes ma isegi saan Scuallist aru. Endalgi (paar lehte tagasi kirjutasin ka ühest naljakamast olukorrast) selliseid juhtumisi, kus keegi geniaalne tiimikaaslane otsustab teisi laskma hakata, aga ei saa teamkilleri staatust. Lõpuks ikka keegi murdub ja võtab ise selle debiili maha.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 13:49:01 vasta tsitaadiga

Sina mänguväljal ju ei näe, kui palju tal teamkilli "punkte" on kogutud. Ei näe ka mingit mõtet neid jobusid lasta,
sest ise kaotan nii rahas + võimalus bänn saada. Debiilikuid leidub ikka, eriti kui arvestada et stabiilselt on 100k mängijat serveris.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 14:07:38 vasta tsitaadiga

Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp resetimiseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 14:18:42 vasta tsitaadiga

Dont cap kill all karjumise eest võiks pigem autoban olla icon_rolleyes.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 14:24:56 vasta tsitaadiga

Indeed, WG töötajana jagaks bani sellise asja eest. Cap on üks mängu objective'st (iga battle'i alguses ütleb).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 14:28:03 vasta tsitaadiga

tuleb välja, kõrge kill/dam number annab parema tulemuse WN4-s kui cap..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.01.2013 14:28:49 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp resetimiseks.

Darwin award nominent? Mõnus BS on kedagi oma tiimist maha lasta cap alas. WG võiks permabaniga sellise tegevuse eest premeerida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.01.2013 15:01:36 vasta tsitaadiga

Aga nad võiks teha mängijale ka mingi reitingu, näeks ära kas on tegu mingi jobuga. Segastest hoiaks mängus kohe kaugele.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:10:22 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Thing kirjutas:
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp resetimiseks.

Darwin award nominent? Mõnus BS on kedagi oma tiimist maha lasta cap alas. WG võiks permabaniga sellise tegevuse eest premeerida.

eks siit see vahe headel ja kehvadel mängijatel tulebki. Cap tasub ära ainult siis kui võitu mingi teise valemiga enam välja ei pigista. Masendav on saada capivõidu eest mingi närused 500expi, samal ajal vastasel mingi 5+ tanki exp lihtsalt ootab noppimist.
Eriti masendavad on need jukud oma t4-5 lightidega kes kuidagi capiringi jõuavad ja siis sinna istuma jäävadki. Õnneks nende laskmise eest väga hullult trahvi maksma ei pea.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 15:21:20 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Aga nad võiks teha mängijale ka mingi reitingu, näeks ära kas on tegu mingi jobuga. Segastest hoiaks mängus kohe kaugele.


XVM? Ise vaatan selle järgi, kes kui tark võiks olla. 90% cappiatest on punased, ehk siis above average mängijad.


Antikrist kirjutas:
Dont cap kill all karjumise eest võiks pigem autoban olla icon_rolleyes.gif

Minul oleks siis ammu ban kaelas, sest väga harva on mängu võitmiseks vaja cappida. Kui on ikka 2x tankide ülekaal ning ronitakse rõngasse...no anna kannatust kopp.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.01.2013 15:27:42 vasta tsitaadiga

Ma ei mõtle mängija tarkust vaid tema käitumist mängudes teiste mängijate vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:27:47 vasta tsitaadiga

Viga on siis selles, et team damage/kill ei mõju statsidele (ja effile) laastavalt. Tore, et siin nii "head" mängijad on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:33:41 vasta tsitaadiga

Kui ma mängin väikese skaut tankiga ning mul on võimalik vastaste baas ära võtta, siis mind absoluutselt ei huvita need "don't cap" karjujad. Mis on minul nende punktidest?

Pluss on ikka üksjagu nähtud väga lollilt maha mängitud võite. Parem kindel võit cappimisest, kui loodetud võit.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.01.2013 15:35:12 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Sven kirjutas:
Thing kirjutas:
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp resetimiseks.

Darwin award nominent? Mõnus BS on kedagi oma tiimist maha lasta cap alas. WG võiks permabaniga sellise tegevuse eest premeerida.

eks siit see vahe headel ja kehvadel mängijatel tulebki. Cap tasub ära ainult siis kui võitu mingi teise valemiga enam välja ei pigista. Masendav on saada capivõidu eest mingi närused 500expi, samal ajal vastasel mingi 5+ tanki exp lihtsalt ootab noppimist.
Eriti masendavad on need jukud oma t4-5 lightidega kes kuidagi capiringi jõuavad ja siis sinna istuma jäävadki. Õnneks nende laskmise eest väga hullult trahvi maksma ei pea.

Jah, juhul kui on näha, et su meeskond on oluliselt üle. Kui neil jääb mingi paar artyy vms. üleja need on mapi teises otsas, siis anna andeks, mina küll ei viitsiks mingi parisaja eksta dammipärast 5 minutit kulutama tagasi/vastasbaasi sõitmisele. Üldiselt need early cappia võetakse suht kiiresti maha.
WoT mängijabaas on nagu vikerkaar, kõik värvid on esindatud ja enamasti on võimatu ette ennustada mis lahingust saab, seega omasid capi pärast tapma hakata ei ole ka nüüd mingi vabandus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:48:28 vasta tsitaadiga

Ega väga ei saa lootagi, et keskmine mängija eriti midagi tajuks. Kuid kui ise ei oska, siis pädevamaid mehi tuleks ikkagi kuulata. Ei tule meelde ühtegi olukorda kus oleksime kotti saanud peale oma cappija nullimist.
Oma meest ei hakka keegi laskma ka mingi ühe elus oleva vastaste arty pärast. Seda tehakse ikka siis kui reaalne põhjus on. Kuni ise mängu lugeda ei oska, siis seni tuleks jälgida teiste juhendeid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:06:08 vasta tsitaadiga

Ehk siis harju keskmine mängija peaks mängus usaldama mingit suvalist tüüpi? Ta ei tea ju, kas see on kogenud mängija või suvaline tolkam. Ning mängu laadimise ajal jookseb eestikeelne õpetus, et kõikide tankide tapmine ei anna mingit erilist boonust. Samas pole hullu. Oma mehi vallutamise ajal laskvad kasutajad saavad lõpuks niikuinii alatise bänni.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 16:06:50 vasta tsitaadiga

HV's võiks kohe lisa olla, et positataja avatari kõrval on woti mängude arv jms stats. Mõne tegelase jutt siin vihjab küll, et mängus on ta "punane" icon_biggrin.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:10:16 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
HV's võiks kohe lisa olla, et positataja avatari kõrval on woti mängude arv jms stats. Mõne tegelase jutt siin vihjab küll, et mängus on ta "punane" icon_biggrin.gif

eks need punased ongi kõige suuremad kisakõrid kui neile "liiga" juhtutakse tegema. Õppida ka nad ei taha oma vigadest. Juhendajaid ei kuula ja kaarti lugeda ei oska. Samas foorumil ulgumas on nad esimesena icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:11:21 vasta tsitaadiga

Ma just panin endal ka selle xvm asja tööle. Punane on nüüd hea või halb?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2013 16:13:43 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
HV's võiks kohe lisa olla, et positataja avatari kõrval on woti mängude arv jms stats. Mõne tegelase jutt siin vihjab küll, et mängus on ta "punane" icon_biggrin.gif
Aga palun, kirjuta userscript, mis teeks seda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:14:43 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Ma just panin endal ka selle xvm asja tööle. Punane on nüüd hea või halb?icon_biggrin.gif


Punane on halb, väga halb icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:20:41 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
someguy kirjutas:
Ma just panin endal ka selle xvm asja tööle. Punane on nüüd hea või halb?icon_biggrin.gif


Punane on halb, väga halb icon_smile.gif

Neid võib lugeda botideks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:26:05 vasta tsitaadiga

Ok. Lihtsalt MorroW mõned postid tagasi ütles punaste kohta "above average" mängijad. Mul nimi kollane. Käib kah. Arvestades, et mul kasutaja 6-aastase pässiga kahepeale kasutuses.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:31:32 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:

Antikrist kirjutas:
Dont cap kill all karjumise eest võiks pigem autoban olla icon_rolleyes.gif

Minul oleks siis ammu ban kaelas, sest väga harva on mängu võitmiseks vaja cappida. Kui on ikka 2x tankide ülekaal ning ronitakse rõngasse...no anna kannatust kopp.gif


Tõsi ta on, kuid randomeid mängides puudub mul igasugune usaldus tiimikaaslaste võimekusse mitte lihtsalt vaenlase torude ette surma sõita. Mistõttu on cap võit igaljuhul parem kui kaotus tingitud inimeste suidsiidsest tegevusest ning võimetusest läheneda vaenlastele rohkem kui ühe nurga alt. Situatsiooniteadlikkus on täiesit puudulik. Ja eks ma paras punane ole küll.

http://noobmeter.com/player/eu/antikondor

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:32:03 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Jägermeister 25.04.2013 14:35:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 16:41:03 vasta tsitaadiga

See XVM'i värvide värk sõltub sellest, kuidas confitud on.
Krt mõtlema hakkan, siis ega ma päris kindel polegi, mis väärtustest punased kollasteks said.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2013 16:46:09 vasta tsitaadiga

XVM.conf failis kirjas sellised asjad, kui teil loodud, muul juhul on see default.
XVM'iga on sample conf failid kaasas, kust saab default väärtusi välja lugeda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:46:17 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Thing kirjutas:
Sven kirjutas:
Thing kirjutas:
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp resetimiseks.

Darwin award nominent? Mõnus BS on kedagi oma tiimist maha lasta cap alas. WG võiks permabaniga sellise tegevuse eest premeerida.

eks siit see vahe headel ja kehvadel mängijatel tulebki. Cap tasub ära ainult siis kui võitu mingi teise valemiga enam välja ei pigista. Masendav on saada capivõidu eest mingi närused 500expi, samal ajal vastasel mingi 5+ tanki exp lihtsalt ootab noppimist.
Eriti masendavad on need jukud oma t4-5 lightidega kes kuidagi capiringi jõuavad ja siis sinna istuma jäävadki. Õnneks nende laskmise eest väga hullult trahvi maksma ei pea.


Vastupidi. Kõiki vastaseid maha tappa on lihtsam kui cappida ja vastaseid maksimaalselt ellu jättes. Sinusugune läheks sõjatribunali alla. Sõja eesmärk on enda võimu kehtestamine, mitte vastaste mahatapmine. Sinusugused rippusid peale Nürnbergi võllas kui sõjakurjategijad.

ALATI pigem cap kui kõikide tapmine.

Sa vist unustad ära, et tegu on mänguga. Mine võta oma tabletid sisse ja tule tagasi pärismaailma. Mina mängides tahan saada maksimaalset xp-i. Seda saab kõige paremini vastaseid lastes. 500xp capivõidu eest on sama halb nagu suvaline kaotus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:47:05 vasta tsitaadiga

punasest veidi parem on Oranž, alles peale seda tuleb kollane ja siis roheline jne.
Aga punasest roheliseks on ju ülilihtne. Istu igal võimalikul juhul capi ringis ja 9000+ eff reitinguga võidud tulevad.
Võitude suhet on veidi raskem parandada. Tuleb valida hea tank ja sellega mängima õppida.
Isiklikult ma pigem väldin cap´i. Istun seal vaid siis kui on kindel, et ma enam vastase tankini nagunii ei jõua.


viimati muutis Kristoferr 18.01.2013 16:47:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:47:53 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:

Vastupidi. Kõiki vastaseid maha tappa on lihtsam kui cappida ja vastaseid maksimaalselt ellu jättes. Sinusugune läheks sõjatribunali alla. Sõja eesmärk on enda võimu kehtestamine, mitte vastaste mahatapmine. Sinusugused rippusid peale Nürnbergi võllas kui sõjakurjategijad.

ALATI pigem cap kui kõikide tapmine.

jah, sest WoT ei ole ju mäng, tegu on reaalse eluga icon_lol.gif
isiklikult teen alati seda, mis endale tulusam tundub, rasketankiga ei lähe scoute taga ajama, aga ega mööda kah ei sõida, kui on võimalus kill saada
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:56:21 vasta tsitaadiga

Mina oma naiivsuses arvasin, et hea wotimängija üks tunnuseid on ka see, et ta ei tapa oma tiimikaaslasi (ka mitte enda isikliku kasu nimel).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 17:22:55 vasta tsitaadiga

Hea WoTi mängija on see, kes esimesena NOOB karjub.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 18:19:25 vasta tsitaadiga

Sain siis standard vastuse, et siin on suund, niipalju meetreid eemal on tagumik ja marss marss. Ilusasti saadeti pikalt, saabki täna varem magama minna.
Homsest special:

From the January 19th at 07:00 CET (06:00 GMT) until January 22nd at 06:30 CET (05:30 GMT), you can enjoy the following bonuses in game:


Crew experience x2

Make your soldiers learn faster during this special.



7000 credits earned with the Steel Wall medal.

Be strong and roll with the punches! This medal is awarded to those tankers who receive and survive more hits (at least 11) with a potential damage of at least 1,000 HP than any other player on the entire battlefield.


50% discount on the following tanks:

Tier VI KV-1S (Soviet)
Tier V PzKpfw IV (German)
Tier IV SU-76 (Soviet)
Tier V StuG III (German)

How about enlarging your arsenal for half price?

70% more credits with the following tanks:

Tier VI KV-1S (Soviet)
Tier V PzKpfw IV (German)
Tier IV SU-76 (Soviet)
Tier V StuG III (German)

Not only are they cheaper, you win also more credits after each battle!

25% discount on camouflage

Choose a temporary or a permanent new look for your favourite vehicles!



Remember that this special is only available until Tuesday, so don’t miss it!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:26:59 vasta tsitaadiga

phobic kirjutas:
Hea WoTi mängija on see, kes esimesena NOOB karjub.

Pigem ikka see, kes karjub "KTO PL?" icon_biggrin.gif

Aga kurat, närvi ajavad need egoistlikud jobud kelle arvates ei tohiks teised cappimise eest punkte saada, sest neil on võimalus üks vastane veel ära tappa. Tahad vastaseid jahtida, palun väga! Mina olen ikkagi kindla võidu poolt ning enamasti on cappimine kindlam viis võita. Mitmeid kordi kaotanud, sest paaril vennal on "geniaalne plaan" minna paari vastast veel maha võtma, aga saavad ise surma ning lõpuks ei suuda ma üksi ka mitme vastase vastu võidelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.01.2013 18:34:12 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sa vist unustad ära, et tegu on mänguga. Mine võta oma tabletid sisse ja tule tagasi pärismaailma. Mina mängides tahan saada maksimaalset xp-i. Seda saab kõige paremini vastaseid lastes. 500xp capivõidu eest on sama halb nagu suvaline kaotus.


Ma "repordiksin" sita välja sellisest vennast kes oma tiimi cap'ijat tulistab icon_lol.gif

Nalja teete või? Mehed, tutvuge mängu eesmärkidega! Teiseks igaüks kes läheb killi peale capi asemel on lihtsalt idioot. Efektiivsust antakse capi eest põhjusega rohkem, see on strateegilise eesmärgi täitmine, mitte mingi egotripp kusagil ebaolulisi vante nottides juba võidetud mängus. Cariusel oleks häbi teie üle.

XP-hooramine on oluline ainult noobidele kes arvavad et mida kõrgema tieri tank neil on mängus, seda kõvemad vennad nad on. Nii tulevadki mängu mingid E-100d mille winrate on 44% ja eff 760...

Tõelised profid teavad, et suvalises tieris saab olla äss ja et cappimine käib sinna juurde. Randomis on seda raske meeles pidada, aga klannisõdades targad tiimid võidavadki capiga. Kui mäng läheb viimase kahe-kolme ellujäänu omavaheliseks duelliks, on field commander juba läbi kukkunud.

Allakirjutanu, erickHV [EFE-X]:

Eff: 1436
Winrate: 56%
Mänge: 7,5K

Noobmeteri performance rating viimase 927 lahingu põhjal 1898.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:37:31 vasta tsitaadiga

Siema! Siemka! Kto pl! CZ/SK? Kurwa! Elo pl! Witam! Noob! dont cap kill all! Hack!
Ühesõnaga kui kasutate mängu ajal kõiki eelmainitud sõnu (soovitatavalt samas järjekorras) siis suure tõenäosusega võidate ja olete üks parimaid mängijaid.
ffs, kui kopp on ees juba sellest.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.01.2013 18:43:50 vasta tsitaadiga

Nagu keegi eespool ütles juba, siis "Kill all" on nagu mingi sita effiga n00bide lahinguhüüe teel veelgi viletsamate näitajate poole...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:49:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nagu keegi eespool ütles juba, siis "Kill all" on nagu mingi sita effiga n00bide lahinguhüüe teel veelgi viletsamate näitajate poole...



Mängu eesmärk on siiski kõik vaenlased hävitada VÕI baas kaitsta/võtta.
See, et sina pigem capis istud ja teised tanke lasevad näitab ainult seda, et sina oled Eff peale mängija ja nemad ei ole. Eff hooramine ei tee mängijast veel head mängijat.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.01.2013 18:50:32 vasta tsitaadiga

Sa räägi seda mu winratele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:52:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Sa räägi seda mu winratele. icon_wink.gif



Muide mu eelmine postitus ei käinud sihilikult sinu kohta, aga kui sa juba nii isiklikult võtta tahad siis:

Seda räägi oma buust klannile icon_wink.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2013 18:57:25 vasta tsitaadiga

Ei saa ma aru miks erick end nii elitistina tunneb. Kas seetõttu, et on vaid Efficiency ratingu (vaid üks mitmest valemist ja üsna kergelt kõigutatav, kuna on lineaarne) peale väljas?
Thing, keda sa siin nüüd sõimlesid, on endiselt sinust parem: http://noobmeter.com/player/eu/thingrsk
Winrate? Nõrk oled, mul on see üle 63'e.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:57:28 vasta tsitaadiga

Ah mõni siin teemas on lihtsalt veidi ära tõusnud ja arvavad, et pühapäevamängijad, kes statistikast ei hooli ei võigi mängust lõbu tunda.
Tüüpiline WOT mentaliteet. Kõik kes nende tasemel ei mängi on NOOBid.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.