Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 19:04:58 vasta tsitaadiga

true fact: the lack of pirates is causing global warming

ma tõesti ei viitsi pikalt guugeldada.
auvinenile oli aasta aega varem antidepressante kirjutatud, kas ta neid võttis, kiirelt ei leidnud.
kazmierczak oli paar nädalat enne tulistamist rohtude võtmise lõpetanud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.01.2013 19:13:20 vasta tsitaadiga

... lisaks sellele on maailmas miljoneid inimesi aastaid samade rohtude peal olnud kellest arvestatav osa ei ole tänu neile enesetappu sooritanud ega ka teiste elude kallale kippunud icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 19:39:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos. Vähemalt mitte selles suunas mida näidata üritatakse. Sääraste ravimite peale ei panda inimesi kel peas kõik korras, seda nii vaimselt ja/või keemiliselt.

Nimelt millises suunas ja kuidas see valjendub?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.01.2013 19:43:03 vasta tsitaadiga

Ei saa midagi kindlalt väita aga seost antidepressantide tarvitamise ja täiesti hulluks minemise vahel tasuks uurida.

Norra hullul oli vähemalt mingi ideoloogia, mis sundis teda selliselt käituma. Ameerika veresaunade puhul on need põhjused arusaamatud, teinekord ka tulistajale endale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 16.01.2013 20:22:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos
Halvasti formuleeritud - korrelatsioon näitab üsna kindlalt reaalset seost, aga ei näita kausaalsust icon_idea.gif
Muidugi valim on vinge, mille põhjal siit järeldusi saaks teha icon_lol.gif pigem on nendel inimestel teatud mentaalne eelsoodumus (peas pole kõik väga korras) ning ravimite manustamine võib olla kaasaaitav faktor...

edit: pole hetkel konkreetset numbrit võtta, aga kuna päris suur osa jänkistanist krõbistab xanne ja prozacit, siis loetletud inimeste arv kahvatub selle kõrval

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:32:22 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos
Halvasti formuleeritud - korrelatsioon näitab üsna kindlalt reaalset seost, aga ei näita kausaalsust icon_idea.gif
Muidugi valim on vinge, mille põhjal siit järeldusi saaks teha icon_lol.gif pigem on nendel inimestel teatud mentaalne eelsoodumus (peas pole kõik väga korras) ning ravimite manustamine võib olla kaasaaitav faktor...

edit: pole hetkel konkreetset numbrit võtta, aga kuna päris suur osa jänkistanist krõbistab xanne ja prozacit, siis loetletud inimeste arv kahvatub selle kõrval

30 miljonit inimest minu teada ehk siis ~10% rahvastikust.


edit:
http://www.npr.org/blogs/health/2011/10/20/141544135/look-around-1-in-10-americans-take-antidepressants
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 22:01:01 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos
Halvasti formuleeritud - korrelatsioon näitab üsna kindlalt reaalset seost, aga ei näita kausaalsust icon_idea.gif
Muidugi valim on vinge, mille põhjal siit järeldusi saaks teha icon_lol.gif pigem on nendel inimestel teatud mentaalne eelsoodumus (peas pole kõik väga korras) ning ravimite manustamine võib olla kaasaaitav faktor...

edit: pole hetkel konkreetset numbrit võtta, aga kuna päris suur osa jänkistanist krõbistab xanne ja prozacit, siis loetletud inimeste arv kahvatub selle kõrval
Või siis nende ravimite manustamine on hoopis juhtumeid ära hoidnud...
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.01.2013 00:45:16 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
silver010 kirjutas:
HighEnd, milline seos seal sinu arvates on?
Ei tundu eriti seondatavad asjad Etv ja Elion.

No kui digiTV ei tööta siis ilmselgelt eesti inimesed ei näe mida ETV-st tuleb.. icon_smile.gif


Aga õhus leviv pilt, Starman, Stv?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 17.01.2013 01:25:47 vasta tsitaadiga

silver010, ma ei tea kas kuskil on avalikult need graafikud näha mitu protsenti inimestest mis providerit kasutavad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 09:47:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos. Vähemalt mitte selles suunas mida näidata üritatakse. Sääraste ravimite peale ei panda inimesi kel peas kõik korras, seda nii vaimselt ja/või keemiliselt.

Nimelt millises suunas ja kuidas see valjendub?

Tegemist on retseptirohtudega. Inimesel kõigepealt diagnoositakse haigus, siis määratakse ravi. Haigus on enne kui ta ravimeid võtma hakkab, mitte vastupidi!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 16:22:04 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Point on (taas), et korrelatsioon ei tähenda automaagiliselt, et on ka reaalne seos. Vähemalt mitte selles suunas mida näidata üritatakse. Sääraste ravimite peale ei panda inimesi kel peas kõik korras, seda nii vaimselt ja/või keemiliselt.

Nimelt millises suunas ja kuidas see valjendub?

Tegemist on retseptirohtudega. Inimesel kõigepealt diagnoositakse haigus, siis määratakse ravi. Haigus on enne kui ta ravimeid võtma hakkab, mitte vastupidi!

Ma tean seda jah, so?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 16:41:15 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
so?
Selle peale tekib küsimus mis selle seose välja toomisega üritati öelda
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 16:53:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
so?
Selle peale tekib küsimus mis selle seose välja toomisega üritati öelda

Need laused jatsid vist tahelepanuta seljuhul.
tsitaat:
I'm not even sure what's the right conclusion to draw from it.

tsitaat:
It all sounds outrageous, I admit, and I'm not even sure what to believe myself.

Ei jaanud küll muljet, et artikli autor oleks yritanud seda mingis suunas naidata, nagu vaidad.
Aga voibolla on viga lihtsalt minus, et ei omanud eelarvamusi selle osas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 16:58:29 vasta tsitaadiga

Nood laused ei ole pärit tolle nimekirja autorilt kuna nimekiri ise on oluliselt vanem kui to fb postitus.


Aga küsime siis veelkord, mida sa püüdsid saavutada tolle jutu siia pastemisega? Püüan lihtsalt su eesmärgist aru saada, muud ei miskit.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:04:19 vasta tsitaadiga

Here we go again....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:23:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Nood laused ei ole pärit tolle nimekirja autorilt kuna nimekiri ise on oluliselt vanem kui to fb postitus.

No seda enam siis - antud Facebooki postitus oli lihtsalt nimekiri tulistajatest ja mis rohtude peal nad olid voi mis neile vaja kirjutati, ilma lisa kommentaarita. Sul onnestus sealt valja lugeda mingi "suunamine". Aga voibolla oli sul juba kujunenud eelarvamus ses osas, mis takistas sul antud infot objektiivselt votta, ma ju ei tea? Aga voibolla on jalle viga minus ja ma ei nae hunti seal kus teda tegelikult pole.
Ho Ho kirjutas:
Aga küsime siis veelkord, mida sa püüdsid saavutada tolle jutu siia pastemisega? Püüan lihtsalt su eesmärgist aru saada, muud ei miskit.

ot:
Jagan tihti HV-sse asju, kui midagi huvitavat leian. Meelega ilma enda arvamust lisamata, kuna see ei oma absoluutselt mingit tahtsust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 17:30:11 vasta tsitaadiga

Arvestades kui suur hulk inimesi nonde rohtude peal oli on see kokkulangevus sama huvitav kui see, et nad jõud õlut või vett ja sõid burksi. Huvitav, et keegi sealt ei viitsi mingit sarnast listi kokku panna icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:37:00 vasta tsitaadiga

Jah, kui teadlikult ignoreerida fakti, et koigi puhul oli tegu vaimselt ebastabiilsete isikutega, kes olid tugeva retseptiravimi kuuril voi kellele olid need valja kirjutatud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 17:39:56 vasta tsitaadiga

Tänud, lõpuks suutsid vastata küsimusele miks selle lingi siia panid icon_smile.gif

____

Vaimselt ebastabiilsed inimesed suudavad igasugu jama korraldada, news at 11!

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:47:53 vasta tsitaadiga

[logic]Jah, ja selleparst tuleb ka tervetele inimestel relvad keelata![/logic]

/sarcasm
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 17:49:53 vasta tsitaadiga

Huvitav mis valemi järgi jutt ravimeilt nüüd järsku relvadele liikus ...
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 18:00:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Huvitav mis valemi järgi jutt ravimeilt nüüd järsku relvadele liikus ...

Peale suure hulga asjatute postide genereerimist laks juba meelest, mis teemal enne seda arutelu toimus?
Need on antud kontekstis koguaeg seotud olnud. MSM kisakoride ja poliitikute esmaemotsiooni loogika.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 19:14:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jah, kui teadlikult ignoreerida fakti, et koigi puhul oli tegu vaimselt ebastabiilsete isikutega, kes olid tugeva retseptiravimi kuuril voi kellele olid need valja kirjutatud.

ütleme nii, et ma näen suurt vahet sellel, kas olid ravimikuuril, olid ravimid välja kirjutatud või võtsid ravimeid ebakorrektselt.

uudis paratsetamoolist rootsis käib siia vist ka nagu rusikas silmaauku.
tavaline valuvaigisti on osutunud rootsis ohuks tervisele (delfi)

relvade keelamise paanika koha pealt on nende ravimite manustamine või mittetarbimine tegelikult üsna ebaoluline.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 22:41:19 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
[logic]Jah, ja selleparst tuleb ka tervetele inimestel relvad keelata![/logic]

/sarcasm

Probleem on selles, et terve inimene võib ka haigeks jääda. Näiteks depressiooni langeda. Pooled skisofreenia juhud avalduvad alles 20+ vanuses. Tegelikult ei ole keegi selle eest kaitstud. Küsimus on selles, kuidas ära hoida,et haige inimene pääseb relvadele ligi. Näiteks Soome Kauhajoe koolitulistaja kohta oli antud välja käsk tema relvad kokku korjata, aga kohalik politseiametnik arvas, et pole tal häda midagi, kuidas sa ikka mehelt relva käest võtad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 05:04:41 vasta tsitaadiga


Link

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 22:22:16 vasta tsitaadiga

link :: Põhja-Eesti taevas lendas salapärane objekt

ja nad on lõpuks kohal .......

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 23:36:02 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:48:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 00:09:31 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
tundus nagu lennuk, mille heitgaasilt päike peegeldas vms.

x2 thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 11:31:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
nesta kirjutas:
tundus nagu lennuk, mille heitgaasilt päike peegeldas vms.

x2 thumbs_up.gif

http://contrailscience.com/short-sunlit-contrails-look-like-ufos/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.01.2013 12:25:40 vasta tsitaadiga

Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 12:32:20 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.01.2013 12:40:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"


Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Aga huvitav milliseks muutuks maailm kui reaalselt mõni ufo kätte saadaks. Kindlasti elu muutuks. Siis on kindel teadmine teistest olemas ja kui see teadmine on sulle lausa köögilauale trüginud, see paneb elu teisiti vaatama. Paranoia, usuhullud... nalja saaks. Kindlasti ka see kui tühiseks meie elu võiks osutuda. Üksteise tapmine mingi onnide pärast jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 20.01.2013 14:23:47 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"


Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Aga huvitav milliseks muutuks maailm kui reaalselt mõni ufo kätte saadaks. Kindlasti elu muutuks. Siis on kindel teadmine teistest olemas ja kui see teadmine on sulle lausa köögilauale trüginud, see paneb elu teisiti vaatama. Paranoia, usuhullud... nalja saaks. Kindlasti ka see kui tühiseks meie elu võiks osutuda. Üksteise tapmine mingi onnide pärast jne.


Arvad, et elu muutuks? Kust sa tead, et ei ole veel mõnda ufo-t kätte saadud vms? Ma arvan, et alles siis jõuaks see teadmine, et ufod on olemas mainstreami kui väga avalikult ja laialdaselt midagi sellist toimuks..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.01.2013 15:15:01 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
vipu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"


Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Aga huvitav milliseks muutuks maailm kui reaalselt mõni ufo kätte saadaks. Kindlasti elu muutuks. Siis on kindel teadmine teistest olemas ja kui see teadmine on sulle lausa köögilauale trüginud, see paneb elu teisiti vaatama. Paranoia, usuhullud... nalja saaks. Kindlasti ka see kui tühiseks meie elu võiks osutuda. Üksteise tapmine mingi onnide pärast jne.


Arvad, et elu muutuks? Kust sa tead, et ei ole veel mõnda ufo-t kätte saadud vms? Ma arvan, et alles siis jõuaks see teadmine, et ufod on olemas mainstreami kui väga avalikult ja laialdaselt midagi sellist toimuks..


Kindlasti maailm muutuks, aga milliseks, see huvitabki. Ma olen 100% veendunud, et ühtegi ufot pole kätte saadud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 15:28:19 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
HighEnd kirjutas:
vipu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"


Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Aga huvitav milliseks muutuks maailm kui reaalselt mõni ufo kätte saadaks. Kindlasti elu muutuks. Siis on kindel teadmine teistest olemas ja kui see teadmine on sulle lausa köögilauale trüginud, see paneb elu teisiti vaatama. Paranoia, usuhullud... nalja saaks. Kindlasti ka see kui tühiseks meie elu võiks osutuda. Üksteise tapmine mingi onnide pärast jne.


Arvad, et elu muutuks? Kust sa tead, et ei ole veel mõnda ufo-t kätte saadud vms? Ma arvan, et alles siis jõuaks see teadmine, et ufod on olemas mainstreami kui väga avalikult ja laialdaselt midagi sellist toimuks..


Kindlasti maailm muutuks, aga milliseks, see huvitabki. Ma olen 100% veendunud, et ühtegi ufot pole kätte saadud.
ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 17:47:15 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Irw, kas nad peaksid siis luba küsima või? Keegi ei peagi neile mingeid "õigusi" andma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 17:59:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
HighEnd kirjutas:
vipu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kui see oleks ufo olnud, oleks kohe mõni hävitaja sabas lennanud. Ma olen 100% veendunud, et kui tõesti reaalne ufo visuaalse nähtavusega lendab, siis võetaks ta kohe karpi ja sunnitakse maanduma või lastakse alla.

kuhu jäi "we come in peace"


Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.
Ega me ei tea mis kavatsused sellel aparaadil on, me ei tea mida ta sisaldab jne. Alati on kaitse prioriteet. Väga raske on ennast kaitsta taevast tuleva ohu eest.

Aga huvitav milliseks muutuks maailm kui reaalselt mõni ufo kätte saadaks. Kindlasti elu muutuks. Siis on kindel teadmine teistest olemas ja kui see teadmine on sulle lausa köögilauale trüginud, see paneb elu teisiti vaatama. Paranoia, usuhullud... nalja saaks. Kindlasti ka see kui tühiseks meie elu võiks osutuda. Üksteise tapmine mingi onnide pärast jne.


Arvad, et elu muutuks? Kust sa tead, et ei ole veel mõnda ufo-t kätte saadud vms? Ma arvan, et alles siis jõuaks see teadmine, et ufod on olemas mainstreami kui väga avalikult ja laialdaselt midagi sellist toimuks..


Kindlasti maailm muutuks, aga milliseks, see huvitabki. Ma olen 100% veendunud, et ühtegi ufot pole kätte saadud.
ma olen kindel et kusagil kindlasti mingid ufo jäänused vedelevad siin planeedil. Arvestades ilmaruumi suurust, sis vähetõenäoline, et me siin maailmas üksi ja keegi pole meid külastanud

Või siis ongi nii, et valguse kiirust ületada pole võimalik, ussiauke ei eksisteeri ja kõik tsivilisatsioonid on meist nii kaugel, et mingi dialoog pole võimalik. Hetke teadus kinnitab just seda. Julm aga võimalik.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.01.2013 18:16:33 vasta tsitaadiga

Või siis kui see ilmaruumi seilamise tehnoloogia saavutatakse, sõidetakse hoopis mujale (ma ei teagi muidugi kuhu). Kui universum ühel hetkel nagunii hävib, siis ega pole sügavamat mõtet purjetada mingit Maad vaatama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 21:09:09 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:

Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.

aga kas meie planeedil on siis selline võimekus icon_rolleyes.gif
või saa mõtled nato lennukeid, väga raske on ju uhvot alla tulistada
kui kätte ei saa icon_biggrin.gif http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/tsehhi-ohuturbepiloot-tundmatu-objekt-lendas-venemaalt-latisse-ja-kadus.d?id=65556636
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 22:37:53 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
aga kas meie planeedil on siis selline võimekus icon_rolleyes.gif
või saa mõtled nato lennukeid, väga raske on ju uhvot alla tulistada
kui kätte ei saa icon_biggrin.gif http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/tsehhi-ohuturbepiloot-tundmatu-objekt-lendas-venemaalt-latisse-ja-kadus.d?id=65556636


tsitaat:
oletus
20.01.2013 17:11

Tundub,et oli Putin oma deltaplaani ja kurgedega.

rofl.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.01.2013 23:24:30 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
vipu kirjutas:

Kui planeedil on võimekus ufo alla lasta, siis pole kellelgi õigust omavoliliselt teise planeedil oma aparaadiga ringi tuisata.

aga kas meie planeedil on siis selline võimekus icon_rolleyes.gif
või saa mõtled nato lennukeid, väga raske on ju uhvot alla tulistada
kui kätte ei saa icon_biggrin.gif http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/tsehhi-ohuturbepiloot-tundmatu-objekt-lendas-venemaalt-latisse-ja-kadus.d?id=65556636


Ma mõistan su irooniat, aga siiski, kui on visuaalne objekt, siis peaks olema võimalik teda alla lasta. Lõhkeaine vastu ei saa ja ulmefilmi sarnane kaitse tundub pigem fantaasiana.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 21.01.2013 09:42:52 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:48:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 09:50:27 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:


Ma mõistan su irooniat, aga siiski, kui on visuaalne objekt, siis peaks olema võimalik teda alla lasta. Lõhkeaine vastu ei saa ja ulmefilmi sarnane kaitse tundub pigem fantaasiana.


kuidas saaks üksik lendav objekt nii ohtlik olla icon_rolleyes.gif

ok, ta võib ju lennata kõrghoonesse ja inimesi tappa aga
kas selleks tasuks siia mõnest teisest galaktikast kohale lennata icon_biggrin.gif

ja kui tal tõepoolest oleks pardal mingi nö planeeti hävitav laadung
siis õhkimine pigem ju soodustaks seda icon_confused.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.01.2013 10:11:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kui tal tõepoolest oleks pardal mingi nö planeeti hävitav laadung
siis õhkimine pigem ju soodustaks seda


mitte just ,nt C4 võid ka niisama põletada ja midagi ei juhtu,
torka sütik taha siis action algab,
sama tuumarakettide kohta
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 11:32:43 vasta tsitaadiga

lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi icon_eek.gif
isegi pardal olev tuumapomm ei teeks seda.

ma mõtlesin pigem midagi bioloogilist.

kogu selline mõtteviis "kõik mis on õhus tuleb alla lasta ja kõik mis liigub maa peal tuleb õhku lasta!"
tundub mulle võimuhullude vaimusünnitis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 11:35:16 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
lendav taldrik täis C4 hävitab planeedi icon_eek.gif

Close enough...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 11:50:01 vasta tsitaadiga

Curiosity Alien Invasion Are We Ready
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.01.2013 12:00:03 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
vipu kirjutas:


Ma mõistan su irooniat, aga siiski, kui on visuaalne objekt, siis peaks olema võimalik teda alla lasta. Lõhkeaine vastu ei saa ja ulmefilmi sarnane kaitse tundub pigem fantaasiana.


kuidas saaks üksik lendav objekt nii ohtlik olla icon_rolleyes.gif

ok, ta võib ju lennata kõrghoonesse ja inimesi tappa aga
kas selleks tasuks siia mõnest teisest galaktikast kohale lennata icon_biggrin.gif

ja kui tal tõepoolest oleks pardal mingi nö planeeti hävitav laadung
siis õhkimine pigem ju soodustaks seda icon_confused.gif


Miks ei saa? Kuidas surid indiaanlased välja? Valge mees tõi gripiviiruse ja miljonid surid.
Alla laskmine kindlustab objekti enda valdusse saamise. Seda saaks uurida ja objekt laual annab 100% teadmise maavälisest elust.
Siis pole enam vaja kahelda, see on reaalsus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.01.2013 12:02:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas surid indiaanlased välja? Valge mees tõi gripiviiruse ja miljonid surid.


kuidas surevad rikkad mehed välja? Lit.sid toovad advanced level suguhaigused.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 14:34:46 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
B6 kirjutas:
vipu kirjutas:


Ma mõistan su irooniat, aga siiski, kui on visuaalne objekt, siis peaks olema võimalik teda alla lasta. Lõhkeaine vastu ei saa ja ulmefilmi sarnane kaitse tundub pigem fantaasiana.


kuidas saaks üksik lendav objekt nii ohtlik olla icon_rolleyes.gif

ok, ta võib ju lennata kõrghoonesse ja inimesi tappa aga
kas selleks tasuks siia mõnest teisest galaktikast kohale lennata icon_biggrin.gif

ja kui tal tõepoolest oleks pardal mingi nö planeeti hävitav laadung
siis õhkimine pigem ju soodustaks seda icon_confused.gif


Miks ei saa? Kuidas surid indiaanlased välja? Valge mees tõi gripiviiruse ja miljonid surid.
Alla laskmine kindlustab objekti enda valdusse saamise. Seda saaks uurida ja objekt laual annab 100% teadmise maavälisest elust.
Siis pole enam vaja kahelda, see on reaalsus.

mõtle nüüd loogiliselt, kui indiaanlased oleks tapnud esimese laevatäie valgeid.
mida see oleks päästnud, lükanud ehk gripiviirust mõne aasta edasi.

kas sa arvad, et valged oleks ehmunud ja jätnud nad sinnapaika icon_lol.gif

näiteks kui valgevenelased oleks rootsi mõmmilennuki alla tulistanud.
mis oleks siis saavutatud icon_rolleyes.gif

selline mõtteviis, et tapame kõik enne kontakti leidmist näitab vaid paranoiat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.