Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.01.2013 11:11:49 vasta tsitaadiga

Nagunii ju hakkavad kõik kohe grindima icon_biggrin.gif

Aga lõpuks ometi on asi automatiseeritud mängija jaoks, ehk siis:
tsitaat:

Players don’t need to submit any screenshots or replays in order to win, Wargaming will be pulling the statistics directly from our database.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.01.2013 11:32:01 vasta tsitaadiga

Arty saab korralikult lutti jälle krt icon_evil.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.01.2013 11:43:12 vasta tsitaadiga

Ehk saab nüüd jälle tankidega mängima, mitte ei pea kivi taga passima icon_lol.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 16.01.2013 12:33:04 vasta tsitaadiga

Mind ajab rohkem närvi see, et uute tankidega nii palju kiirustatakse. Jah tõesti, olen küll rohkem pühapäeva mängija, aga 1,5a juba mänginud ja mul raskusi esimeste puude tippu jõudmisegagi. Rääkimata sellest, et juba ammusest olemasolevad tankid on siiamaani korralikult balansseerimata. Ja nüüd veel mingi arty nerf, no tere hommikust. Artyga niigi raske mängida, kas on raske siis panna piirangud peale, et mängu kohta max 6 artyt ja natuke tõenäosusi sättida(et 6 artyt mängu kohta on väiksema tõenäosusega kui 4 jne)

E: Ja minu poolt üks vastuarvamus MorroW-le: Minu kogemus näitab rohkem campimist arty puudumisel. Kuid loomulikult oleneb see mapist ja konkreetsetest mängukaaslastest. St, et mitte ei istuta enam kivide taga, vaid lihtsalt terve mäng keset mapi kuskul põõsas.


viimati muutis AC7 16.01.2013 12:39:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 12:38:38 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Ehk saab nüüd jälle tankidega mängima, mitte ei pea kivi taga passima icon_lol.gif


Natuke väiksema kivi taha saab nüüd pugeda, direct hit dmg ei muutu. Splash raadius läheb väiksemaks ehk siis T92 saab selles osas kõige rohkem nerfi.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 12:40:07 vasta tsitaadiga

Arti olemasolul istutakse teatud kivide, majade taga, sest suuremalt jaolt on artide asukohad teada. Kui artit pole, siis istutakse sisuliselt iga kivi taga ja liigutakse siiski veidi rohkem, kui tavaliselt.
Arti nerf on minumeelest õigustatud, kuigi nerfitud on valesid asju IMO. Olulist nerfi oleks pidanud saama hit dmg, mitte späsh dmg. Hit dmg nerf oleks pidanud kompenseerima penetratsion tõusuga. Sellisel juhul oleks artide dmg veidi rohkem etteaimatav ja ei peaks oneshoti kartuses alati hirmunult peitma.
Prantslaste ja inglastega mängides on vastase artid ikka jubeduse tipp küll. Ei saa mängust rõõmu tunda, kui 2000dmg litakas su laiaks lööb.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.01.2013 12:42:45 vasta tsitaadiga

Ma arendan E75 lahti ja siis mängin ainult tollega. Muud tankid müün kõik maha ära. Alustasin prantsuse arty reaga, aga nüüd pole mõtet edasi arendada. Ma jõudsin muidugi alles tier4ni.
Tankipuud nad saavad veel ja veel arendada. Oma tankid olid veel austraalial, jaapanil ja itaalial. Hoiavadki mängijaid mängus nende tankipuude lisamistega. Lõpuks tuleb nagunii kaasaegsed tankid juurde kui mängu muudmoodi põnevaks teha enam ei suudeta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 12:56:43 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Lõpuks tuleb nagunii kaasaegsed tankid juurde kui mängu muudmoodi põnevaks teha enam ei suudeta.


M1A2 Abrams VS WWII Tiger?
See saab põnev olema, üks ei pene teist ja saab enne surma kui esimest üldse nähagi jõudis... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.01.2013 12:59:44 vasta tsitaadiga

Mängu saab splittida kaheks, kas kaasaegsed tankid või vanemad. Mäng ise ei muutu, kõik on sama.
Ega tankid ei muutu mitte kuidagi, muutub ainult tanki välimus. Spetsifikatsioon võib täiesti samaks jääda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 13:08:41 vasta tsitaadiga

mul hakkas alla sikutama uuendust, 167MB
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 13:14:55 vasta tsitaadiga

Mängu sisse veel ei saa, aga uuenduse saab jah ära tõmmata.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 13:15:24 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mängu saab splittida kaheks, kas kaasaegsed tankid või vanemad. Mäng ise ei muutu, kõik on sama.
Ega tankid ei muutu mitte kuidagi, muutub ainult tanki välimus. Spetsifikatsioon võib täiesti samaks jääda.


Tuleb lihtsalt tier 11, 12 jne

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2013 13:34:58 vasta tsitaadiga

tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 13:45:29 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.


icon_biggrin.gif
Kunagi anti beta testijatele tasuta usa tank ka, mis pidi olema ainulaadne ja ainult selle eest ja blabla. Üsna varsti nägime seda tavalises usa puus. Mitte paha pärast aga küllap mingi superhüper tier ikka tuleb kalli kulla eest. Raha ju vaja teenida.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.01.2013 13:48:12 vasta tsitaadiga

Enamasti 0 artyga mängudes liigutakse teisiti, st et on vaheldust ja kiiremat mängu.
Aga 99% sõltub see siiski ikkagi selgelt tiimist ning mapist. Ma ise olen ikka suht rahulik mängija, kui 3+ suurt artyit kuskil istub.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 13:54:22 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Arti olemasolul istutakse teatud kivide, majade taga, sest suuremalt jaolt on artide asukohad teada. Kui artit pole, siis istutakse sisuliselt iga kivi taga ja liigutakse siiski veidi rohkem, kui tavaliselt.
Arti nerf on minumeelest õigustatud, kuigi nerfitud on valesid asju IMO. Olulist nerfi oleks pidanud saama hit dmg, mitte späsh dmg. Hit dmg nerf oleks pidanud kompenseerima penetratsion tõusuga. Sellisel juhul oleks artide dmg veidi rohkem etteaimatav ja ei peaks oneshoti kartuses alati hirmunult peitma.
Prantslaste ja inglastega mängides on vastase artid ikka jubeduse tipp küll. Ei saa mängust rõõmu tunda, kui 2000dmg litakas su laiaks lööb.



Hit dmg nerfiga väheneks ka splash dmg/raadius. Splash dmg tugevus ei ole kogu raadiuses võrdne, vaid väheneb kaugusega tsentrist ehk sellisel juhul oleks topelt nerf. Saab näha milline masin nüüd kõige hullem on, kardan et GW-E. Niigi aeglane masin, nüüd siis on counteri eest liikumine põhimõtteliselt ainult otse suunas võimalik...

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 14:07:52 vasta tsitaadiga

Igas T1 mängus on hetkel 20-30 hiinakat icon_biggrin.gif

hannes36 kirjutas:

Hit dmg nerfiga väheneks ka splash dmg/raadius. Splash dmg tugevus ei ole kogu raadiuses võrdne, vaid väheneb kaugusega tsentrist ehk sellisel juhul oleks topelt nerf. Saab näha milline masin nüüd kõige hullem on, kardan et GW-E. Niigi aeglane masin, nüüd siis on counteri eest liikumine põhimõtteliselt ainult otse suunas võimalik...


Ei vähene. Späsh dmg on eraldi parameetritega määratletud. Hetkel ju kah vähendati vaid spläsh dmg kõrgematel tieridel.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 14:12:56 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Enamasti 0 artyga mängudes liigutakse teisiti, st et on vaheldust ja kiiremat mängu.
Aga 99% sõltub see siiski ikkagi selgelt tiimist ning mapist. Ma ise olen ikka suht rahulik mängija, kui 3+ suurt artyit kuskil istub.


enamasti on 0 artyga mängudes täiscamp. Kõik valivad omale kõige mõnusama augu ja passivad seal. Ei pea muretsema, et midagi pähe sajaks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 14:30:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Igas T1 mängus on hetkel 20-30 hiinakat icon_biggrin.gif

hannes36 kirjutas:

Hit dmg nerfiga väheneks ka splash dmg/raadius. Splash dmg tugevus ei ole kogu raadiuses võrdne, vaid väheneb kaugusega tsentrist ehk sellisel juhul oleks topelt nerf. Saab näha milline masin nüüd kõige hullem on, kardan et GW-E. Niigi aeglane masin, nüüd siis on counteri eest liikumine põhimõtteliselt ainult otse suunas võimalik...


Ei vähene. Späsh dmg on eraldi parameetritega määratletud. Hetkel ju kah vähendati vaid spläsh dmg kõrgematel tieridel.


Sellise valemi alusel arvutatakse splash dmg, võttes arvesse algset dmg'd. Kui vähendada hit dmg'd siis mõjutab see ka reaalselt splashiga tehtava dmg raadiust.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 14:35:19 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Igas T1 mängus on hetkel 20-30 hiinakat icon_biggrin.gif

hannes36 kirjutas:

Hit dmg nerfiga väheneks ka splash dmg/raadius. Splash dmg tugevus ei ole kogu raadiuses võrdne, vaid väheneb kaugusega tsentrist ehk sellisel juhul oleks topelt nerf. Saab näha milline masin nüüd kõige hullem on, kardan et GW-E. Niigi aeglane masin, nüüd siis on counteri eest liikumine põhimõtteliselt ainult otse suunas võimalik...


Ei vähene. Späsh dmg on eraldi parameetritega määratletud. Hetkel ju kah vähendati vaid spläsh dmg kõrgematel tieridel.


Sellise valemi alusel arvutatakse splash dmg, võttes arvesse algset dmg'd. Kui vähendada hit dmg'd siis mõjutab see ka reaalselt splashiga tehtava dmg raadiust.


Hannesega arty teemal on sama edukas vaielda nagu oma naisega... sa niikuinii ei võida icon_lol.gif ja Hannesel on õigus

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 14:35:37 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.


icon_biggrin.gif
Kunagi anti beta testijatele tasuta usa tank ka, mis pidi olema ainulaadne ja ainult selle eest ja blabla. Üsna varsti nägime seda tavalises usa puus. Mitte paha pärast aga küllap mingi superhüper tier ikka tuleb kalli kulla eest. Raha ju vaja teenida.


Toodi mingi teise nime all samade andmetega tank sisse?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 14:46:10 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Igas T1 mängus on hetkel 20-30 hiinakat icon_biggrin.gif

hannes36 kirjutas:

Hit dmg nerfiga väheneks ka splash dmg/raadius. Splash dmg tugevus ei ole kogu raadiuses võrdne, vaid väheneb kaugusega tsentrist ehk sellisel juhul oleks topelt nerf. Saab näha milline masin nüüd kõige hullem on, kardan et GW-E. Niigi aeglane masin, nüüd siis on counteri eest liikumine põhimõtteliselt ainult otse suunas võimalik...


Ei vähene. Späsh dmg on eraldi parameetritega määratletud. Hetkel ju kah vähendati vaid spläsh dmg kõrgematel tieridel.


Sellise valemi alusel arvutatakse splash dmg, võttes arvesse algset dmg'd. Kui vähendada hit dmg'd siis mõjutab see ka reaalselt splashiga tehtava dmg raadiust.



Kui see valem paika peab, siis on väga lihtne lihtsalt koefitsenti kõrgemaks panna ja späsh dmg jääb samaks. doh.gif
Kordan veel korra. Hetkel tehti täpselt sama asja. Muudeti vaid späshi ilma hit dmg puutumata.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2013 14:46:45 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.


icon_biggrin.gif
Kunagi anti beta testijatele tasuta usa tank ka, mis pidi olema ainulaadne ja ainult selle eest ja blabla. Üsna varsti nägime seda tavalises usa puus. Mitte paha pärast aga küllap mingi superhüper tier ikka tuleb kalli kulla eest. Raha ju vaja teenida.
Ja mis tank see oli?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 15:12:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Kui see valem paika peab, siis on väga lihtne lihtsalt koefitsenti kõrgemaks panna ja späsh dmg jääb samaks. doh.gif
Kordan veel korra. Hetkel tehti täpselt sama asja. Muudeti vaid späshi ilma hit dmg puutumata.

Mõistsin sind valesti lihtsalt, minu paha icon_redface.gif Samas direct hit dmg'd ka muuta ei saaks, siis oleks prantslased väga mõttetud masinad. Minu arust tehtid see nerf liiga üldistavalt, case-by-case oleks parema tulemuse vast andnud. Pakun, et GW-E'st saab veel suurem counter-arty ohver, T92 on muidu aeglase sihtimise ning ebatäpne, nüüd ei ole tal splashi raadiust kaa. Obje261 ja bat.chat155'i mängustiil muutub vast kõige vähem. Saab näha millist masinat eelistatakse icon_smile.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2013 15:17:07 vasta tsitaadiga

Mängisin mõne mängu oma GWTiigriga. Ei saa aru, et miskit muutunud oleks, peale HP. Midagi hullu pole.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 15:18:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tuuker kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.


icon_biggrin.gif
Kunagi anti beta testijatele tasuta usa tank ka, mis pidi olema ainulaadne ja ainult selle eest ja blabla. Üsna varsti nägime seda tavalises usa puus. Mitte paha pärast aga küllap mingi superhüper tier ikka tuleb kalli kulla eest. Raha ju vaja teenida.
Ja mis tank see oli?


M4A3E2

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 15:22:52 vasta tsitaadiga

M2A3E4 mitte E2
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 15:25:44 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
M2A3E4 mitte E2


Tänan meenutamast. Siis saan seekord ainult eksitusseviiva kirjapildi ja tähistuse pärast iriseda icon_redface.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2013 15:28:49 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tuuker kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tuuker, 10. järk jääb viimaseks järguks WoT'is.
Täie kindlusega on öeldud, et need jäävad ülemiseks tipuks.


icon_biggrin.gif
Kunagi anti beta testijatele tasuta usa tank ka, mis pidi olema ainulaadne ja ainult selle eest ja blabla. Üsna varsti nägime seda tavalises usa puus. Mitte paha pärast aga küllap mingi superhüper tier ikka tuleb kalli kulla eest. Raha ju vaja teenida.
Ja mis tank see oli?


M4A3E2
Või äkki hoopis M4A2E4?
http://wiki.worldoftanks.eu/M4A2E4
"This tank was awarded to players who managed at least 1,000 battles during Beta testing."
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 16.01.2013 15:36:33 vasta tsitaadiga

Siemka? PL? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Helarr
HV vaatleja
Helarr

liitunud: 19.04.2012




sõnum 16.01.2013 17:45:42 vasta tsitaadiga

Tõmbasin täna, kuid tahab updeiti, mis on 4GB suur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 19:26:37 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mängisin mõne mängu oma GWTiigriga. Ei saa aru, et miskit muutunud oleks, peale HP. Midagi hullu pole.

tõsitõsi, sai nüüd kõigi T8 järgi proovitud ja laias laastus pole suurt vahet tunda. HP'd kärbitud, tankidel on lithsam 1shotida.
GW-E on gramm uimasem (100% meeskond+ BIA, driveril on clutch braking ja offroad 70% + 100ne kütus). ilmselt lihtsalt 100% meeste treeninguga annab rohkem tunda.
T92 tava moon on tõesti väiksema raadiusega, aga premm moona ~10m splash lajatab sama moodi ulmeliselt
obje261 ei tundnud üldse vahet
bt155 laeb laskude vahel vähe kauem, aga muud küll ei täheldanud.

kokkuvõttes, erilist vahet pole.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:02:10 vasta tsitaadiga

KV-4 on ikka koom tank, teed enam-vähem korraliku mängu JA IKKA jääd miinusesse icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:34:50 vasta tsitaadiga

Pole hullu, ma sain mausiga sama tulemuse enamvähem icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:39:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

我想金!! icon_cool.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:49:26 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:

Kui see valem paika peab, siis on väga lihtne lihtsalt koefitsenti kõrgemaks panna ja späsh dmg jääb samaks. doh.gif
Kordan veel korra. Hetkel tehti täpselt sama asja. Muudeti vaid späshi ilma hit dmg puutumata.

Mõistsin sind valesti lihtsalt, minu paha icon_redface.gif Samas direct hit dmg'd ka muuta ei saaks, siis oleks prantslased väga mõttetud masinad. Minu arust tehtid see nerf liiga üldistavalt, case-by-case oleks parema tulemuse vast andnud. Pakun, et GW-E'st saab veel suurem counter-arty ohver, T92 on muidu aeglase sihtimise ning ebatäpne, nüüd ei ole tal splashi raadiust kaa. Obje261 ja bat.chat155'i mängustiil muutub vast kõige vähem. Saab näha millist masinat eelistatakse icon_smile.gif


Võrreldes sellega, milleks GW-type-E 8.2 uuendusega muudeti on ta praegu oluliselt parem. Oluliselt täpsem, sihib kiiremini ja jälle teeb dmg't.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.01.2013 00:47:42 vasta tsitaadiga

Üks pizike pildike hiinlasest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 17.01.2013 15:24:50 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
KV-4 on ikka koom tank, teed enam-vähem korraliku mängu JA IKKA jääd miinusesse icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tere tulemast klubisse icon_smile.gif oma küll KV-3 aga samma teema.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 01:14:08 vasta tsitaadiga

Sain alles bänni, enesekaitse eest, kunas capi ringis hakkas mingi jobu mind laskma ja et ise ellu jääda, pidin ta katki tegema.
24h bänni. Ei etadnudki, et wargamingus kehtivad eesti kohtureeglid, kus pätt on kuningas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 02:16:01 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Sain alles bänni, enesekaitse eest, kunas capi ringis hakkas mingi jobu mind laskma ja et ise ellu jääda, pidin ta katki tegema.
24h bänni. Ei etadnudki, et wargamingus kehtivad eesti kohtureeglid, kus pätt on kuningas.


Saada replay video wargamingusse, äkki kompenseerivad kuidagi selle jama. Jobusi on tõesti igasuguseid ja eriti keema ajab, et süüdi jääb kaitsja, endalgi taolisi kogemusi olnud.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 02:35:39 vasta tsitaadiga

Saatsin juba, vaatame, mida otsustatakse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 08:36:41 vasta tsitaadiga

huvitav et bänni said. Ma olen väiksemate asjade eest mõne maha nottinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 08:37:24 vasta tsitaadiga

Scuall, üldiselt 1 killi pärast bani ei saa. Kindel, et sul mingit jama ees ei olnud?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2013 09:22:05 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Sain alles bänni, enesekaitse eest, kunas capi ringis hakkas mingi jobu mind laskma ja et ise ellu jääda, pidin ta katki tegema.
24h bänni. Ei etadnudki, et wargamingus kehtivad eesti kohtureeglid, kus pätt on kuningas.


Kuna süsteem on automaatne, siis pidi sul ennegi jamasid olema. Lihtsalt nüüd sai see kaebuste ämber täis.

Muide mängu reeglites on selgelt kirjas, et tiimikaaslase pihta tuld ei avata. "no matter what"
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.01.2013 09:34:22 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et teamkilli/teamdamage reportimine pole vajalik - see on automaatselt serveri poolt checkitav.
Nii jääb rohkem reporte bottidele icon_smile.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 09:34:48 vasta tsitaadiga

igastahes kui mingi tolvan mulle närvidele käib siis saab tina, savi mis need reeglid ytlevad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2013 09:47:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
igastahes kui mingi tolvan mulle närvidele käib siis saab tina, savi mis need reeglid ytlevad.

Naudi oma bänni siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 18.01.2013 10:12:04 vasta tsitaadiga

Jah, kindel, kunas mõnda aega tanki ei mänginud. U. nädala jooksul kokku, tuleb ehk 500hp teamdammi, ettesõitmised.
Eks asi toimus capiringis, ju see lisas juurde ja võibolla on devidel moditud midagi seoses patchiga (eks näitab, kas hakkab rahval bänne tulema või mitte, tihemini).
http://www.upload.ee/files/2994661/20130117_2359_china-Ch21_T34_19_monastery.wotreplay.html
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2013 10:13:56 vasta tsitaadiga

Asjalik oleks küll, kui tuleks. Üsna sitt näha, kui oma tiimis on alguses 3 arty't ja siis üks nendest teised kaks maha laseb ja siis ise surma jookseb.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 10:46:09 vasta tsitaadiga

Olen samuti tegelikult 24H banni saanud (sama teema nagu kasutajal Scuall) Kuid tõendav video päästis suurimast, ehk siis bänn oli maks 3h.

Silver
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.