Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markoo-
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2013




sõnum 09.01.2013 05:20:28 vasta tsitaadiga

Tere
Sooviks teada , kuidas on kõige parem laadida nokia lumia 800 ?
Telefonil on Li-ion aku ehk siis liitiumioon aku ? Kas peab aku laskma tühjaks või laen ükskõik kuna ? Kuidas aku kauem kestaks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 09.01.2013 08:45:16 vasta tsitaadiga

Vot nüüd pettusin esimest korda oma WP kasutamise jooksul. Mis krdi failihaldurd ja muu jama, office all mul ilusti näitab pdf faili, hoian peal ja avaneb rippmenüü kus vaatab vastu pin to start, mis on hall ja vajutada ei saa. No wtf, debiilsus icon_evil.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2013 19:20:56 vasta tsitaadiga

pedak, mis WP? 8ga saab ilusti igatahes.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 09.01.2013 22:06:33 vasta tsitaadiga

7.8 , proovige teised ka, äkki mingi minu kala mida kannataks lahendada
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 09.01.2013 22:14:32 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 710 /WP 7.5
Kasutaja tahab vaadata oma meile veebimilist mailhost.ut.ee, aga ei saa sisse. Antakse 3 valikut:
* go back
*continue to website (not reccomended)
*more information
Teine laseb kohati isegi sisse logida näitab tekstipõhisesse kasutajaliidesesse, kaustadele vajutamine annab turvateate. Vastus YES jääb tsüklisse, vastus NO viib graafilisse kasutajaliidesesse (kus meile ei näidata) ja viskab turvateatesse sis tagasi. See siis vaikimisi IE brauseriga. Proovitud ka UC brauseriga, see ei lase niigi kaugele.
palun lahendust!
Desktopis ja minu androidifonis toimib erinevate brauseritega veatult. Mõistus otsas, mida teha?

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2013 22:31:29 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
7.8 , proovige teised ka, äkki mingi minu kala mida kannataks lahendada
7.5 ja toimib
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.01.2013 21:44:29 vasta tsitaadiga

http://falkvinge.net/2013/01/11/death-twitches-nokia-caught-wiretapping-encrypted-traffic-from-its-handsets/
Kuulub küll vist rohkem andmeside alla aga noh..Nokia.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006




sõnum 13.01.2013 11:47:38 vasta tsitaadiga

Loodan et ei risusta teemat, aga selline küsimus, et mis mängud on head wp'l? icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 13.01.2013 15:52:23 vasta tsitaadiga

Ragdoll Run on selline mäng mis mul on veidi sõltuvust tekitanud... tavaline selline platvormil hüppamis mäng.
Kui on sõbral/tüdrukul ka wp, siis Naval Battle X, saab multiplayeris laevade pommitamist mängida üle neti.
AE Coin Mania tekitab ka veidi sõltuvust.
Drag Race on ka hea ajaraiskamiseks.

Contract Killer on ka paar nädalat huvitav, siis enam mitte.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.01.2013 17:35:34 vasta tsitaadiga

Kellgil veel on Lumia 800-l 7.5 lambist postkastis inbox tühjaks läinud telefonis?
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2013 17:44:23 vasta tsitaadiga

Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi garantii ei kehti (mul power nupp ei tööta, see oli ainuke asi mis nagu tõesti ei töötanud).

Mida ma neil teha palusin, oli see, et nad paneks minule peale WP7,8 operatsioonisüsteemi ja teate mis, nad tegidki seda:)! Nüüd mul telefonil uus süsteem, kõik toimib peale power nupu (kaamerad, ekraan, kõik funktsioonid jne jne).

Tahaks nüüd head infot, et kus Tartus oleks hea lasta see nupp korda teha? Mingi remondikoda? Mul enam vahet pole, sest Elisa garantii minul enam ei kehti, teeks telefonil nupu korda kuskil mujal.

Oskab keegi soovitada kohta?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006




sõnum 13.01.2013 19:08:35 vasta tsitaadiga

Ragdoll Run on täitsa mängitav. thumbs_up.gif Aga seda Contract killerit ei leidnud, mingi ussimängu viskas ette ainult.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.01.2013 19:12:27 vasta tsitaadiga

Panin eile naise Lumia 610'le kah wp7.8 peale selle õpetuse järgi - on rahul igatahes icon_smile.gif
Contract killer on mul täitsa olemas marketplaces.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006




sõnum 13.01.2013 19:34:42 vasta tsitaadiga

Mul ei leia marketplace seda Contract Killerit. Mingit head strateegiat ka wp'le leidub? icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.01.2013 23:31:45 vasta tsitaadiga

GinPenGuin kirjutas:
Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi garantii ei kehti (mul power nupp ei tööta, see oli ainuke asi mis nagu tõesti ei töötanud).

Mida ma neil teha palusin, oli see, et nad paneks minule peale WP7,8 operatsioonisüsteemi ja teate mis, nad tegidki seda:)! Nüüd mul telefonil uus süsteem, kõik toimib peale power nupu (kaamerad, ekraan, kõik funktsioonid jne jne).

Tahaks nüüd head infot, et kus Tartus oleks hea lasta see nupp korda teha? Mingi remondikoda? Mul enam vahet pole, sest Elisa garantii minul enam ei kehti, teeks telefonil nupu korda kuskil mujal.

Oskab keegi soovitada kohta?


Huvitav, et ma käisin Tallinna Staadioni Mobiiltelefonides ja seal ei teatud ööd ega mütsi Lumia 800 7,8 updatest. Lasid, siis Tartus panna ja kus? Kui kaua tehti ja palju raha?. Kas siis ametlik update ka meie regioonis juba saadaval?.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 13.01.2013 23:56:55 vasta tsitaadiga

Sellessuhtes et sellega saab igaüks hakkama, kui raske siis on ise seda teha ma ei saa aru? Tutorial step by step olemas, link kuskil siin teemas. duh.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.01.2013 23:58:51 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
Sellessuhtes et sellega saab igaüks hakkama, kui raske siis on ise seda teha ma ei saa aru? Tutorial step by step olemas, link kuskil siin teemas. duh.

Muidugi lihtne icon_wink.gif . Ainult ei tahaks tel. garantiid romiga rikkuda. 1,5a veel alles.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.01.2013 00:05:50 vasta tsitaadiga

? See pole ju custom rom.
Täiesti originaal ja ametlik. Installid 2 programmi ära , teed step-by-step vajalikud asjad mis ette näidatud ning 10 minutiga on WP7.8 peal.
Kui sa kasvõi wikipediast wp7.8 "lehte" vaatad siis seal on kirjas , et latest firmware on-just-see-sama.

See , et ta praegusel hetkel / tänasel päeval ei ole sulle saadaval update kaudu tähendab lihtsalt seda, et sulle pole seda veel määratud aga millalgi varsti saad.

Aga noh - eks te ise teate.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2013 00:12:53 vasta tsitaadiga

Endal ka huvi olemas ja ei tundu tõesti eriti keeruline, aga mis pidurdab, on see, et telefon on n-ö sissesõidetud juba, st. kõik seadistused, SMSid, pildid ja värgid on telfis sees ja meeldib hoida asja nii nagu ta praegu on.
Androidi-ajast meeles, et sai mingi appi abil backup tehtud ja nii sõnumid ning muud nipet-näpet programmide datat taastatud. Kuna lumiaga midagi sarnast ei ole silma hakanud, vaid tuleb puhtalt lehelt alustada, siis ma pigem ootan selle kuukese kuni uuendus saadaval on. Ega see suurt midagi uut ju too ka, home screen muutub ainult teistsuguseks.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.01.2013 00:31:19 vasta tsitaadiga

Nohjah. Ma harjunud kuna custom rommidega tulebki nii teha.
Paar tunnikest nikerdamist kokkuvõttes.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2013 11:17:31 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:
GinPenGuin kirjutas:
Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi garantii ei kehti (mul power nupp ei tööta, see oli ainuke asi mis nagu tõesti ei töötanud).

Mida ma neil teha palusin, oli see, et nad paneks minule peale WP7,8 operatsioonisüsteemi ja teate mis, nad tegidki seda:)! Nüüd mul telefonil uus süsteem, kõik toimib peale power nupu (kaamerad, ekraan, kõik funktsioonid jne jne).

Tahaks nüüd head infot, et kus Tartus oleks hea lasta see nupp korda teha? Mingi remondikoda? Mul enam vahet pole, sest Elisa garantii minul enam ei kehti, teeks telefonil nupu korda kuskil mujal.

Oskab keegi soovitada kohta?


Huvitav, et ma käisin Tallinna Staadioni Mobiiltelefonides ja seal ei teatud ööd ega mütsi Lumia 800 7,8 updatest. Lasid, siis Tartus panna ja kus? Kui kaua tehti ja palju raha?. Kas siis ametlik update ka meie regioonis juba saadaval?.


Tartus viisin Eedeni Elisa esindusse garantiisse ja muu lisainf alla lasin kirjutada, et pange 7,8 update peale. Teenindaja vaatas imelikult ja ütles, et see tuleb alles ju Eestisse, mina jäin otsuses kindlaks. Ütlesin, et las siis remondikoda vaatab ikka üle, et uuendus saadaval juba. Vihjasin sellele, et http://www.wpcentral.com/windows-phone-78-available-nokia-care-lumia-handsets käis läbi üks uudis, kus oli kirjas, et Nokia Care saab juba peale panna WP7,8. Ja uudiste kommentaaridest võis lugeda, et täpselt nii ongi, inimesed saadavad telefoni garantiisse ja siis saab uuenduse peale lasta panna!

Kuna mul oli telefon veekahjustusi saanud, siis läks mul natukene aega, 31 detsember andsin telefoni sisse, 4ndal nad helistasid, siis ma mingi 5 päeva mõtlesin, et kas ma maksan telefoni parandamise eest või ei. Kirjutasin neile kolmapäeval, et ei soovi parandamist ja juba reedel (11.01) sain sõnumi, et võin telefonile järgi minna!

Pidin maksma 10 eurot telefoni vea tuvastamise eest (veekahjustus rikkus mul telefoni garantii ära, seepärast pidin maksma), uuenduse eest nad ei küsinud midagi!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 14.01.2013 14:48:35 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
Loodan et ei risusta teemat, aga selline küsimus, et mis mängud on head wp'l? icon_smile.gif

The Path Of Kara on üks parimaid mänge mida ma mänginud olen.
Spoiler Spoiler Spoiler

Muidu: Angry Birds, Cut the rope, Fruit Ninja, Gun Bros, Minesweeper, Sudoku, Wordament, Flowerz, Bug Village, Breeze, AphaJAx, Unite, Guns 4 Hire, Dredd vs. Zombies, CosmosConquest,

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne


viimati muutis d3t 14.01.2013 14:57:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.01.2013 14:54:16 vasta tsitaadiga

Kara tundub hea vahelduseks toksida. Panin xap'i tirima - eks paistab kuidas on.
Moblamängud on ka päris pirakad juba - 135MB.
Mingi asi oli eriti suur aga täpselt ei mäleta mis .. assassin's creed vist.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2013 15:22:16 vasta tsitaadiga

Mul paar küsimust. Tegin ka endal juba tükk aega tagasi 7.8 update ära mingi õpetuse järgi. Kõik väga lahe, aga ootasin lisaks muule sellelt uuenduselt ka Ringtone Maker ja Bluetooth Share äppide olemasolu. Keegi teab mis teema sellega on? Miks neid martketplace´s enam ei ole? Kas on võimalik kuidagi installida neid? Kas peab veel ootama ametlikku uuendust zune kaudu?

Lisaks veel üks pilt siia
Spoiler Spoiler Spoiler


Et minu teada ei ole neil lumiatel eesti keelt? Kuidas nii saab nagu pildil?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 15.01.2013 15:48:36 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif mega nali ikka küll. Praegu selle pildi ajendil muutsin enda region format Estonia peale ja imeväel ilmus ilus eestikeelne kuupäev lockscreenile. Ent display language on ikka ilma Eesti valikuta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.