Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 20.12.2012 07:47:46 vasta tsitaadiga

Kes tegeleb tööriistade müügiga?
Sooviks mingit korraliku tööriistakohvrit hea hinnaga. beer_yum.gif

võiks olla midagi sellist: http://www.bauhof.ee/p/tooriistakomplekt-144-osa/630564
aga hind peaks olema palju odavam...
või selline: http://www.bauhof.ee/p/tooriistakomplekt-black-decker-99-osa/476217
link
viimane oleks vast kõikse etem, kuna madalaima hinnaga on kõige rohkem vidinaid ja 5a garantii on ka väga mõnus. Keegi K-Rauta's toimetab ja saaks ale't teha?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 13:42:22 vasta tsitaadiga

Keegi Ordis ka asjapulk on ? Huvitab üks monitor, mis müügil.
LG IPS277L-BN

Hea, kui saaks Tartus poodi jalutades ära osta.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 15:40:20 vasta tsitaadiga

Maxxxim oli vist ja Tartus
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 16:34:36 vasta tsitaadiga

Keegi Tartu kandis titaani keevitab,või teab mõnda kohta?Metalli firmad pole kuulnud või siis ei tegele sellega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 10.01.2013 08:12:24 vasta tsitaadiga

Tallinnas on kindlasti keevitajaid. Google ei leidnud kedagi? Kuna see on suhteliselt spetsiifiline ja vähelevinud, siis kahtlen siiralt, et siit vastuse saad...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 11:29:09 vasta tsitaadiga

Jah ainult Tallinn ja Pärnu netist leitavad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 11.01.2013 14:43:44 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tartu kandis mõnes mööblipoes käpp sees? Soov mingisugune suurem nurgadiivan soetada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 16:45:22 vasta tsitaadiga

Miks poodi otsid? Lase meistritel teha: www.sunmarin.ee - isa sai sealt rabatud üks (pärnus pood ka olemas neil iseenesest kus valmis asju näeb) - soodukaga küll ise aidata ei saa.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 11.01.2013 18:41:03 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Miks poodi otsid? Lase meistritel teha: www.sunmarin.ee - isa sai sealt rabatud üks (pärnus pood ka olemas neil iseenesest kus valmis asju näeb) - soodukaga küll ise aidata ei saa.

Mis hinnaklassis sealsed diivanid on? Kodulehel väga infot ei leidu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 19:00:58 vasta tsitaadiga

white13, helista/maili sinna - ma ei hakka igaks juhuks valeinfot levitama.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 01:32:39 vasta tsitaadiga

Minult võib küsida kõikvõimalikku võidusõiduks vajalikku. Eriti kardisõiduks.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 18.01.2013 18:56:10 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu soodukat American Beauty´st saaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.01.2013 08:16:23 vasta tsitaadiga

Keegi EMTis ka pakkumisi teeb? Sooviks ka pakkumist, et kaaluda Tele2-st koos numbriga jalgalaskmist.
Täpsemalt siis PS kaudu.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 08:43:42 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, selleks on pakkumistesoovid@emt.ee icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.01.2013 09:05:42 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
-KRANTS-, selleks on pakkumistesoovid@emt.ee icon_wink.gif

thumbs_up.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 05:48:28 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu nõutud mõõtudega lihtsat puidust arvutilauda koos materjalidega tellida saab?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 08:47:33 vasta tsitaadiga

keegi arvutipoes ka töötab, kelle käest, oma valitud juppidest komplekti, odavamalt saab. icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 10:25:45 vasta tsitaadiga

"Sulaka" eest saab niisamagi tavaliselt AK-st kopika alla võrreldes ülekandega.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 04:19:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi kohvimasinatega tegeleb?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 09:56:21 vasta tsitaadiga

Keegi tõkkepuudega tegeleb?
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2013 15:26:20 vasta tsitaadiga

Kellegikaudu fotoakrüüli saaks tellida?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 10:16:11 vasta tsitaadiga

Keegi Tele2-s töötab ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.02.2013 19:31:06 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Kellegi kaudu nõutud mõõtudega lihtsat puidust arvutilauda koos materjalidega tellida saab?


Mul sama soov.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.02.2013 15:04:49 vasta tsitaadiga

Aitaks keegi EMT osta kliendihinnaga telefoni, vaja oleks ka võtta arve. Probleem selles, et seda mudelit ei müü ei Tele2 ega ka Elisa.
EMT kliendiks aga pole soovi hakata.

edit: olemas
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnDoe
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007




sõnum 15.02.2013 09:43:48 vasta tsitaadiga

Aitan Veokite varuosade kui ka sõiduautode varuosadega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 11:35:59 vasta tsitaadiga

Keegi pakenditega tegeleb? Täpsemalt tarvis termokahanevat kile (poolsukk) ja kilekeevitusseadet (40-50cm).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.02.2013 08:29:06 vasta tsitaadiga

Hetkel kuskil miskit head pakkumist saab, et ostad tavalise tolmuimeja, saad käsitolmuimeja kaasa vms?

Teine variant on see, et ka "tavaline" tolmuimeja on juhtmevaba (olen poodides silmanud, mingi pulk on püsti, tolmukott selle küljes ja kõik Kui tühjaks saab, paned laadima)? Kaua selline tolmuimeja tööreziimis vastu peab?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 10:57:14 vasta tsitaadiga

Tausta veidi: akuga varstolmuimeja kestab ühe laadimiskorraga tubli 20+ minutit küll ilma oluliselt mootoripöördeid kaotamata. Teine asi on muidugi nende üpris nõrk imemisvõimsus, mis langeb olematuks tolmukoti täitumisel... Koridorist liiva ja lahtise tolmu tõmbamiseks on sobiv, aga jumala eest ära sellega kuskile vaibale roni või mujale kus on pikemaid juuksekarvu, ketrab need tihkelt oma pöörleva harja ümber (mõnel uuemal on karvalõikur juba külge ehitatud). Seega tavalist tolmuimejat ei asenda, aga kiireks prahikorjeks on ok.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 16:53:15 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on plaanis Steelseries.com lehelt midagi tellida vähemalt 80 euro eest, siis andke teada.
Alates 100-st eurost on shipping tasuta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 12:16:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi ehituspoes käsi sees ? Oleks vaja Fiskars X27 lõhkumiskirvest hea hinnaga

http://est-et.fiskars.com/Tooted/Puuraiumine/Kirved/122500-Lohkumiskirves-X27
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 14:36:21 vasta tsitaadiga

27.02 - 19.03.2013 on muidu E-Ehituskeskustes Fiskars komplekt (suur lõhkumiskirves X25 + kaitseprillid + töökindad) 59.90€. Säästukaardiga siis.
pole halli aimugi on see hea hind või mitte, aga lihtsalt tuli meelde, et just nägin Fiskarsi pakkumist icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 15:49:07 vasta tsitaadiga

arm2004, väga hea info!!!
Pean vaatama, kelle ma tanki panen, sest Tlnas nende kauplusi ei ole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 16:03:55 vasta tsitaadiga

Saku vist lähim koht. kui omal rattaid pole, siis sinna kannatab kasvõi bussiga minna. ainult Säästukaart vaja laenata ja enne poest uurida kas kohapeal ikka on olemas icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 16:58:07 vasta tsitaadiga

Leidsin inimese, kuid kaldun ikka arvama, et X27 oleks hea hinnaga vaja, sest on varrelt pikem ja ma ise 195cm pikk. Kardan, et X25 jääb lühikeseks. Noh K-rauta mehed, andke märku endast nüüd
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 17:48:02 vasta tsitaadiga

miga, Estpaki igakuise -20%-ga ei kannata osta?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 19:57:25 vasta tsitaadiga

bladerunner, püüan helistada sinna, sest brošüüris ainult X25 välja toodud...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 15:59:17 vasta tsitaadiga

sõltumatut ja mitte ahnet kinnisvara spetsialisti/aktiivset maaklerit hetke turgu tajuvat ja tulevikku kainelt prognoosivat, eelistatult INTJ isiksusetüüpi! vaja kellelt saab nõu osta sest tasuta ei jaga keegi icon_lol.gif
ehk siis mu jutu varjatud sõnum oleks see et tööandjad ütlevad et head töötajat on raske leida, muidugi on kui tööandja on niivõrd kõva mees et ei tunnista psühholoogiat ja ei vali inimesi psühhotüübi alusel millega saab esimese inimese puhul kohe sobiva töötaja ja jääks kogu hala ja peaga vastu seina jooksmine tahtlikult ära

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 16:08:05 vasta tsitaadiga

miga, TaaviS töötas Espakis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 16:11:54 vasta tsitaadiga

Bauhofist sai sellise sandikopikate eest ja teritaja veel kauba pääle. icon_lol.gif
Kehtis vist vaid 11märts.
EDIT: X17 on hoopis icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.03.2013 09:30:45 vasta tsitaadiga

ah pekki vale toode
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 17:42:58 vasta tsitaadiga

Sain K-Rautast x27 kampaaniahinnaga 62€ ja mõned sendid. (tavahind 75-95€)
Ostuga rohkem kui rahul. Sai see nv lammutatud maal mõnuga!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 18:29:54 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
miga, TaaviS töötas Espakis.


Enam seal ei tööta ning pole ka väga aega tegeleda soodustuse hankimisega. icon_sad.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 21:22:22 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
sõltumatut ja mitte ahnet kinnisvara spetsialisti/aktiivset maaklerit hetke turgu tajuvat ja tulevikku kainelt prognoosivat, eelistatult INTJ isiksusetüüpi! vaja kellelt saab nõu osta sest tasuta ei jaga keegi icon_lol.gif
ehk siis mu jutu varjatud sõnum oleks see et tööandjad ütlevad et head töötajat on raske leida, muidugi on kui tööandja on niivõrd kõva mees et ei tunnista psühholoogiat ja ei vali inimesi psühhotüübi alusel millega saab esimese inimese puhul kohe sobiva töötaja ja jääks kogu hala ja peaga vastu seina jooksmine tahtlikult ära


Ma sellesse isiksusetüüpi nii väga ei klammerduks. Tiimitöö puhul öeldakse hoopis, et peaks olema just erinevad isiksused, kuna need täiendavad üksteist. Väga ühesugustest tüüpidest koosnev meeskond ei saavuta parimaid tulemusi. Oluline on, et kõigil oleks ühesugused väärtused ja hoiakud, aga mingi INTJ või muu isiksusetüüp neid väärtusi ei reeda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:28:20 vasta tsitaadiga

Teab, kust võiks otsa Santa Maria maitseaineid HEA hinnaga ? Võtaks kohe muhedalt neid suuri purke thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:32:55 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Teab, kust võiks otsa Santa Maria maitseaineid HEA hinnaga ? Võtaks kohe muhedalt neid suuri purke thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Vot sellisest infost oleks ka mina huvitatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 17:55:11 vasta tsitaadiga

Tean, et maximas üliharva on neindele suurtele purkidele aled, kuid väga harva. Korralikust hulgilaost ehk peaks saama, kuid nüüd jõuame sinna, kus on näiteks Tlnas korralik hulgikas kuhu tavainimene võib julgelt sisse marssida.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 12.03.2013 18:14:00 vasta tsitaadiga

Tallinnas on olemas kaks hulgikat:

http://www.kaupmees.ee/index.php?route=common/home
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.03.2013 18:30:54 vasta tsitaadiga

zorgiõde2 kirjutas:
Tallinnas on olemas kaks hulgikat:

http://www.kaupmees.ee/index.php?route=common/home

Kaupmehest (vähemalt mustamäe tee omast) ei saa ERAISIK MITTE MIDAGI.
Ainult firmad saavad, vastava kliendikaardiga. Olen ostnud sealt firma kliendikaarti esitades ja kord, kui läksin sinna ilma, öeldi, et eraklient ei saa sealt midagi. Olin küll hämmingus, aga nii on...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 12.03.2013 18:34:37 vasta tsitaadiga

Ma olen küll käinud ja ostnud sealt asju.... ja mingi kliendikaarti ei tahtnud nad....
Võibolla suhtuvad nad naistesse teistmoodi kui meestesse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.03.2013 18:55:13 vasta tsitaadiga

Eks seal ilma kliendikaardita ei saagi osta.

Üks lahendus oleks. Jõhvis, Narvas (ja vist veel kuskil) vormistatakse kliendikaarte ka eraisikutele. icon_idea.gif
Siis sama kaardiga saab igaltpoolt osta.

ja noh, paar nippi on veel.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.