Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 24.10.2012 22:25:32 vasta tsitaadiga

Siin Tartus Eedenis lõikas teenindaja sõbrannal ise väiksemaks. Sim kaardi ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2012 14:47:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kas oleks võimalik oma hetkel 15 eurot ZEN kõnekaardilt "kaasa võtta" Elisa nutikalt piiramatu 5 paketti??
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2012 14:49:46 vasta tsitaadiga

bodyrocker, ei ole.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 02.12.2012 02:00:57 vasta tsitaadiga

Tere, Elisa ja Elisa teema lugejad. Miks Steami access Mintiga kinni pandi ja kuna see lahti tehakse? Rohkem infot Steami teemas siinsamas keskkonnas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 04.12.2012 00:43:13 vasta tsitaadiga

Las ma arvan, kuna sellekaudu tõmmati suuremahulisi mänge alla ja koormati võrke.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.12.2012 01:50:27 vasta tsitaadiga

Tõenäoline. Ise küll Minti kodus netiks ei kasuta, küll aga on see väga suurele Minti kasutajaskonnale suur pettumus. Aga eks see see Elisa teema olegi, kliente üllatada. EMT ja Tele2 sellist piirangut ei sea.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.12.2012 02:10:40 vasta tsitaadiga

EMT il minuteada ka mahupiirangud jätkuvalt? Ei imesta midagi muidugi. Jah, kivi teenusepakkuja kapsaaeda kuna nad ei suuda oma võrke piisavalt võimsaid ehitada, et garanteerida ka suure koormuse all kõigile head kvaliteeti - aga samas see mobiilse netiga kümnete ja sadade gigade liigutamine hetkeseisuga on veidike imelik kah.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 05.12.2012 11:26:30 vasta tsitaadiga

Elisa arvet uurides ja tarbitud interneti kogust teada tahtes, selgus, et seda rida arvel enam pole. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 18:32:42 vasta tsitaadiga

andree kirjutas:
Elisa arvet uurides ja tarbitud interneti kogust teada tahtes, selgus, et seda rida arvel enam pole. icon_rolleyes.gif

Äkki mahupiirang võeti maha ja mahu tarbivus ei ole enam oluline? icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 05.12.2012 20:31:20 vasta tsitaadiga

Oleks vaid nii, endal sellist piiramatust vaja pole, Elisa 50 GB on piisav, kuid keegi kindlasti rõõmustaks.
Vähemalt pole graafikut meilt võetud, kuid ilma vingumata, arvel ja kõneeristuse juures lihtsalt numbritena välja toodud ja jooksvalt uuenev oli ikka omaette headus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 05.12.2012 21:24:17 vasta tsitaadiga

Kuidas seda elisa tabelit lugeda? Miks ykshetk kasutus langema hakkab? Mul endal täiesti sikk-sakk see tabel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 21:33:14 vasta tsitaadiga

Langema hakkab siis, kui näiteks kõige esimene päev graafikus, mis on suur allalaadimine, ära kaob. Ehk kui päeval 1 tirid 1GB kraami ja ülejäänud päevad midagi ei tiri, siis 30 päeva on kriips 1GB peal, peale seda on 0.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 21.12.2012 13:32:44 vasta tsitaadiga

Aidake oskamatut, kuidas sellest graafikust välja lugeda internetikasutust mingi kindla perioodi ulatuses, näit. jooksva kuu esimesest kuupäevast kuni tänasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2012 13:00:07 vasta tsitaadiga

21.-23. saab Elisa kõnekaardile kõneaega laadides 50% tasuta peale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikster
HV vaatleja
Heikster

liitunud: 13.11.2006




sõnum 08.01.2013 20:27:59 vasta tsitaadiga

Telefon käis garantiis, vahetati displei ära ja digitizeri all kurat väike tolmukübe, ei üldse ei häiri. icon_mad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 08.01.2013 20:30:17 vasta tsitaadiga

Heikster kirjutas:
Telefon käis garantiis, vahetati displei ära ja digitizeri all kurat väike tolmukübe, ei üldse ei häiri. icon_mad.gif

Vii garantiise tagasi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikster
HV vaatleja
Heikster

liitunud: 13.11.2006




sõnum 08.01.2013 20:33:06 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Heikster kirjutas:
Telefon käis garantiis, vahetati displei ära ja digitizeri all kurat väike tolmukübe, ei üldse ei häiri. icon_mad.gif

Vii garantiise tagasi.


Viiks muidugi, aga ei taha 3 nädalat jälle oodata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 08.01.2013 20:46:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin justb Elisa iseteenindust ja seal Customer VPN 1Euro kuus.
Mis asi see on ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 20:08:33 vasta tsitaadiga

Täna tuli huvitav pakkumine:
tsitaat:
Hea klient! Uus võimalus! Kui helistad rohkem teistesse võrkudesse kui Elisasse, vali oma telefonis *135*68# ja helista, nii on sinu kõned edaspidi igas suunas 2 senti minut.

Huvitav, kas perepaketi liikmetele on kõneminut ka pärast seda tasuta ja kõnealustustasu puudub?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 28.01.2013 02:43:07 vasta tsitaadiga

Endal selline asi, et valisin *135*68# ja kui ma helistan teistele Elisa numbritele, siis läheb 2 senti minut, kas ma pean tagasi muutma tavalisele kõneminuti hinnale, et saada uuesti tasuta oma võrgus helistada?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 18:40:52 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Täna tuli huvitav pakkumine:
tsitaat:
Hea klient! Uus võimalus! Kui helistad rohkem teistesse võrkudesse kui Elisasse, vali oma telefonis *135*68# ja helista, nii on sinu kõned edaspidi igas suunas 2 senti minut.

Huvitav, kas perepaketi liikmetele on kõneminut ka pärast seda tasuta ja kõnealustustasu puudub?


Täpsemat infot selle kohta..?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 19:28:45 vasta tsitaadiga

_marek, vaatasin logist järele ning perepaketi liikmetele on helistamine tasuta, v.a liikmele, kes kasutab samuti Elisa kõnekaarti. Ennem seda oli Elisa kõnekaarti kasutavate liikmete omavaheline kõneminut tasuta, aga lisandus kõnealustustasu, aga nüüd lisandub kõnealustustasu + 2 senti minut.

Perepaketis seega:
Lepinguline liige-lepinguline liige=igati tasuta.
kõnekaart-lepinguline=igati tasuta.
kõnekaart-kõnekaart=5senti algustus + 2 senti minut.

Seda ma ei tea, kuidas on lepinguline-kõnekaart helistamise hind. Arvan, et tasuta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2013 17:48:14 vasta tsitaadiga

Täna sain suht imeliku (IMHO) soovituse Elisa klienditeenindajalt tel. teel. Nimelt plaanisin kolida Tele2-hte paar päeva tagasi. Täna siis tuli see aeg kus Elisa võitleja pidi mind ära rääkima (stay with me, my dear friend!)! icon_lol.gif
Neiuke (nimi olemas) kohe algusest kukkus maha tegema Tele2 (levi probleemid, jne.). Peale umbes 15 minuti ühepoolset teksti otsustasin oma sõna kah sekka öelda. Mainisin et mitu aastat olen kurtnud kõnekvaliteedi üle oma kodupiirkonnas (kusjuures see mure on fikseeritud ja ametlik vastus oli see et asukoht on just kahe masti vahel ja seetõttu levi kõigub). Lahenduseks olin saanud vastuse et nad tugevdasid signaali kuid jah, probleem siiski on. Nii ma siis tiiksusin aastake veel selle murega (kõne vahepeal katkes; mind ei olnud kuulda). Ja eelmise aasta lõpus võtsin uuesti ühendus et küsida kas on lahendus tulemas kah!?...noh, ega midagi uut sealt ei tulnud: probleemist teadlikud ja tegelevad! thumbs_up.gif

Elisa neiu ei andnud isegi lõpuni rääkida, tuli kõva, selge häälega: teie mobiilis peab välja lülitama GSM/WCDMA automaat valiku režiimi! See ongi kõikide minu probleemide õige lahendus! et oleks pidanud seda kohe tegema kui endale nutitelefoni soetasin! Ja kuna ma liigun Tallinna linna piirkonnas siis pangu WCDMA siise ja ongi kõik! Proovisin mainida talle et just selle WCDMA-ga mul kodus probleemid ongi (nõrk levi). Mille peale sain vastuse et Tele2-es on veel hullem!!! Paistab et tema loogika järgi mul on suht nutune olukord leviga. icon_cry.gif Mõtlesin et küsin mis ta arvab et äkki mõttekam siis EMT-se üle kolida (nemad on ju levi kvaliteedi määrajad!) kuid ei jõudnud! icon_razz.gif Tuli järgmine POMM-uudis icon_lol.gif Tema 100% kindel pole kuid midagi oli kuulnud et vist neil tehti (järsku!?) levi paremaks minu piirkonnas, et ta peab nende tehnikute käest uurima seda! icon_cool.gif thumbs_up.gif Ja siis tuli üks pikk tekst kus tuli välja et võib ka nii juhtuda et niikaua kui ma siin kodus istun, nemad ehitavad masti ja levi muutub paremaks! Et on ka nii juhtunud klientidega! thumbs_up.gif No krt. thumbs_up.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

Kahjuks peaksin tõdema seda et selle aja jooksul kvaliteet ei muutunud levi suhtes. Veel oli naljakas et kui ta mainis seda et ta siis ei hakka kohe Tele2-le vastama minu otsuse suhtes, et ma veel mõtlen. Ütlesin et ma ikkagi vist kolin Tele2-te üle ja tänasin kõne eest.
Aa...veel lisaks..küsisin et kas nad suudavad mulle midagi uut pakkuda!? Pakkus peaaegu sama hinnalise paketti. Kuid kuna mul esinevad ikka need levimured siis proovin otsida paremat Tele2-s seekord.

Vot selline siis hommikune äratus thumbs_up.gif icon_razz.gif
Vabandust pikka teksti pärast. icon_redface.gif


P.S.
Sain veel ühe kõne smalt neiult. Et talle tuli vastus tehnikutelt et leviga on kõik korras! Probleem leviga oli eelmisel aastal Mustamäe piirkonnas aga nüüd on kõik ideaalne!
Ja kui ma mainisin et ei ole ideaalne ja sai proovitud ka teise telefoniga...siis neiu kukkus sõimama. Läks ni pöördesse et pidin vahepeal paluma tal rahuneda maha.
Jällegi jutt läks selle peale et see automaatne võrkude ümberlülitamine ongi vaja välja lülitada koheselt kui telefoni ostad ja seda soovitatakse ka nende esindustes (WTF!? icon_razz.gif ). Lisaks nende koolitustel mis viivad läbi mobiiltelefoni firmad kah soovitatakse seda teha ja internetis igal pool sellest kirjutatakse! (WTF2?!?).
Mainisin et selle leviprobleemi oli ka neti kiirus mobiilis nõrk. Ka siin oli olemas vastus neiul: aga te ju kasutate jummalast lahja paketti (Nutikas 5, 1 Mbit/s)! otseloomulikult leheküljed avanevad aeglaselt!

Selline siis lahkuminek Elisaga. Antud juhul patrioot ma ei ole ja kasutan selle firma teenuseid mis on mulle sobilikumat aga jah minu arust just sellised töötajad tõmbavad firma maine põhja.
Mulle pakkus antud kogemus väga palju naeratust! Tänane päev läks küll korda! With love, your Elisa! icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.02.2013 10:16:04 vasta tsitaadiga

Elisa olla hiljuti mobiilse internetikiiruseid tõstnud? Kodulehel seda ei kajastu. Kuidas reaalselt olukord on? Nutikas 5 paketis pakutav 1 Mbit/s on ikka aeglane, kui kasutada erinevaid appe, mis netti nõuavad ja lisaks surfata ka ise?


Timoha kirjutas:
just selle WCDMA-ga mul kodus probleemid ongi (nõrk levi). Mille peale sain vastuse et Tele2-es on veel hullem!!! Paistab et tema loogika järgi mul on suht nutune olukord leviga. icon_cry.gif

Seekord ta rääkis tõtt... Mina saan Tele2-st kohe-kohe jalga lasta, aga kaasa on kuni juunini veel seotud lepinguga (kuna ostis välja kliendihinnaga telefoni). Pidevalt kollane hüüumärk ees ja võrguprobleemid.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/


viimati muutis -KRANTS- 24.02.2013 10:22:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 24.02.2013 10:18:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373509 - Elisa M-interneti teema.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.