|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
06.01.2013 22:24:59
|
|
|
Ei , lahe robot, oleks nagu pudel viina naha vahel.
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
06.01.2013 22:44:09
|
|
|
| Praegu on nad veel suht kohmentud, aga varsti mitte. Ma loodan, et siis kerge käeliselt sõdu ei alustata kui sõduriteks on robotid ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
07.01.2013 00:03:26
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Praegu on nad veel suht kohmentud, aga varsti mitte. Ma loodan, et siis kerge käeliselt sõdu ei alustata kui sõduriteks on robotid ... |
Selleks oleks neil loogilist mõtlemist vaja. Piisab kui takistus on teise kujuga ja teise nurga all kui ongi kõik. Robot ei oska midagi teha.
Sellist robotite arengut vaadates ei juhtu seda lähima mitme tuhande aasta jooksul, et robotid iseseisvalt tegutsema hakkaksid....
Energiavärk on ka segane - raske uskuda, et robotitele leitakse energiaallikas mis neile annaks piiramatult energiat enda liigutamiseks....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
07.01.2013 00:11:36
|
|
|
| Denke kirjutas: |
Ei , lahe robot, oleks nagu pudel viina naha vahel.  |
täpselt!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.01.2013 00:13:47
|
|
|
Pigem on probleemiks kaaperdamine ehk.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
07.01.2013 00:15:07
|
|
|
PCman, Bioloogilise ajuga robot loodi kaua aega tagasi? Oli see 4 aastat?
Kui energiast rääkida, siis võimalusi on mitmeid - praegused tehnoloogiad peaksid vaid veidi edasi arenema, et jõuda kompaktsuse ja stabiilsuseni
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.01.2013 01:05:40
|
|
|
| Judgement day
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
07.01.2013 01:11:10
|
|
|
täna vaatad oleks nagu ühe viina joonud. aasta pärast vaatad oleks nagu ühe õlle joonud vms jne.
_________________ www.elektron.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
07.01.2013 04:04:35
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Praegu on nad veel suht kohmentud, aga varsti mitte. Ma loodan, et siis kerge käeliselt sõdu ei alustata kui sõduriteks on robotid ... |
"Kergekäeliselt"
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
07.01.2013 08:37:29
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Sellist robotite arengut vaadates ei juhtu seda lähima mitme tuhande aasta jooksul, et robotid iseseisvalt tegutsema hakkaksid.... |
Selline tohutu areng on juhtunud viimase aastakümne jooksul ja sa ei usu, et aastatuhandete jooksul asi nii kaugele ei arene?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.01.2013 08:46:03
|
|
|
Kui selline loom peaks ikka pimedal nurgal vastu tulema..prrr..
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
07.01.2013 09:01:34
|
|
|
| Denke kirjutas: |
Ei , lahe robot, oleks nagu pudel viina naha vahel.  |
| ot: |
| hah ma ei ole nii palju juba tükk aega naernud |
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.01.2013 11:07:50
|
|
|
Sedasama kahejalgse roboti videot vaatasin ma esimest korda umbes pool aastat tagasi vist... ja see oli juba siis vana.
Minu meelest on sama videot avaldatud juba enne antud konkreetse versiooni avaldamiskuupäeva (24. okt).
__________________
Jep, 9 kuud tagasi avaldatud pikem versioon:
(takistuse ületamist siin küll ei ole)
Spoiler 
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
07.01.2013 14:28:50
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
| Sellist robotite arengut vaadates ei juhtu seda lähima mitme tuhande aasta jooksul, et robotid iseseisvalt tegutsema hakkaksid.... |
Selline tohutu areng on juhtunud viimase aastakümne jooksul ja sa ei usu, et aastatuhandete jooksul asi nii kaugele ei arene?  |
Tegelikult polegi iseseisev mõtlemine nii suur eesmärk kui lihtsalt bios taolise süsteemi arendamine ehk robot oleks vaid toorik mis oskab oma tarkvara najal püsti seista, joosta, kõndida, hüpata jms, odavaim ja parim variant on ikka inim sõdur seda juhtima panna.
Praegu pole tõesti olemasoleva tehnika najal loota mingit intellektiga terminaatorit arendada, need kahejalgsed robotid on tegelikult ju kõik puhas spetsiifiline kood, sileda pinna peal võid lükata nagu jonnipunni, vb liivasel pinnasel kukub ehmatuse peale kummuli. I Robot tüüpi masinad võiks väga helges tulevikus heal juhul 22 sajandi keskel ehk mingi prototüübi saada aga see on ka vaid idee valjusti mõtlemisest.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
07.01.2013 14:36:03
|
|
|
Honda robot ronis trepist ilma käte abita juba mitu aastat tagasi. Tallinaski näidati (Motorex-il vist).
See paneks ilma abistava seinata "külje maha". Kui "käsi" juurde lugeda (nagu näha siis toetamisel ta seda usinasti kasutab) siis pole ju tegemist kahejalgsega sest ainult kahte jalga kasutades ta takistusi ületada ei suuda.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2013 20:03:25
|
|
|
korsten, abistav sein oli selleks, et ületada ka inimese jaoks tülikas takistus, kus põrandapinda on vägagi napilt.
Sirge maa peal oskab see robot kasvõi joosta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.01.2013 20:17:35
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Sedasama kahejalgse roboti videot vaatasin ma esimest korda umbes pool aastat tagasi vist... ja see oli juba siis vana.
Minu meelest on sama videot avaldatud juba enne antud konkreetse versiooni avaldamiskuupäeva (24. okt).
__________________
Jep, 9 kuud tagasi avaldatud pikem versioon:
(takistuse ületamist siin küll ei ole)
Spoiler 
|
Mina olen seda sama pleksiklaasi ja vineeri vahel vingerdamise videot näinud ka mingi pool aastat tagasi...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
upper
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2001
|
07.01.2013 20:43:48
|
|
|
| veelgi täiuslikuma roboti ja koerasarnase roboti on loonud vanajumal loodus,tehaseid,insenere ja akusid pole ka vaja,nad paljunevad ka ise.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
07.01.2013 21:30:29
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
korsten, abistav sein oli selleks, et ületada ka inimese jaoks tülikas takistus, kus põrandapinda on vägagi napilt.
Sirge maa peal oskab see robot kasvõi joosta. |
Trepi peal käis ka kombits seinas.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.01.2013 21:30:51
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Mina olen seda sama pleksiklaasi ja vineeri vahel vingerdamise videot näinud ka mingi pool aastat tagasi... |
Jah, minu meelest ka, sellepärast otsima hakkasingi, aga Darpa enda YT kanalis seda ei ole. Küllap on kusagil mujal siis.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2013 22:05:46
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
korsten, abistav sein oli selleks, et ületada ka inimese jaoks tülikas takistus, kus põrandapinda on vägagi napilt.
Sirge maa peal oskab see robot kasvõi joosta. |
Trepi peal käis ka kombits seinas. |
Demonstreerimaks, et oskab kasutada seina lisa stabiilsuseks?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
07.01.2013 22:49:43
|
|
|
Seina kasutamine toe saavutamiseks on tunduvalt suurem ja palju keerukam tehnoloogiline saavutus kui ilma selleta üles minek.
| tsitaat: |
| Sellist robotite arengut vaadates ei juhtu seda lähima mitme tuhande aasta jooksul, et robotid iseseisvalt tegutsema hakkaksid.... |
Pakun, et max 20 aastat ja meil on humanoidi kujuga iseseisvad robotid igapäevaelus, mis suudavad vabalt kohapeal takistuse ületamise strateegia välja mõelda.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.01.2013 22:52:50
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| Praegu on nad veel suht kohmentud, aga varsti mitte. Ma loodan, et siis kerge käeliselt sõdu ei alustata kui sõduriteks on robotid ... |
Selleks oleks neil loogilist mõtlemist vaja. Piisab kui takistus on teise kujuga ja teise nurga all kui ongi kõik. Robot ei oska midagi teha.
Sellist robotite arengut vaadates ei juhtu seda lähima mitme tuhande aasta jooksul, et robotid iseseisvalt tegutsema hakkaksid....
Energiavärk on ka segane - raske uskuda, et robotitele leitakse energiaallikas mis neile annaks piiramatult energiat enda liigutamiseks.... |
ega robotile pole siis seda konkreetset takistust selgeks õpetatud... tal on ilmselt tuhandeid mooduseid sisse programmeeritud takistuste ületamiseks ning temale on antud käsk: "ületa takistus" mitte, et "siin saad toetada ühe jala, siia teise, nüüd nõksa edasi ja siis pane teine kombits sellel koordinaadil vastu seina"
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
07.01.2013 23:00:12
|
|
|
Kõik nii negatiivsed, areng ikka suht kiire olnud ju, need peaksid veel loodust imiteerima suht edukalt niiet sama tempoga võib vingeid masinaid varsti näha
Need minu mäletamist mööda polnudki progetud, ise vaatab kuidas takistusest üle või ümber saab
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
08.01.2013 07:11:58
|
|
|
tahaks venelaste sellist robotit n'ha. oleks vist king kongi suurune
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
03.03.2013 01:56:18
|
|
|
Uus video BigDogist.
Spoiler 
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.06.2015 23:18:43
|
|
|
Mis automatiseeritud kaameraplatvormi te siin tahtsitegi? Aga palun, võta teine insener kõrvale ja las lükkab sind selle kastiga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|