Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  RaiderZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 16:45:22 RaiderZ vasta tsitaadiga



Free to Play MMORPG

Koduleht:
US: http://raiderz.perfectworld.com/
EU: http://www.raiderz-europe.com/

RaiderZ is a Free-to-Play Massively Multiplayer Online RPG (or MMORPG for short) in which players engage in battle against colossal and powerful beasts in order to save the world of Rendel from destruction.

Experience action-based gameplay, join a hunting party, and team with up to 15 other adventurers to beat back the monstrous forces of destruction. In RaiderZ, you must hunt together, or die alone.


Gameplay trailer

Link


Gameplay (Alphast)

Link


viimati muutis t-force 05.11.2012 16:02:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 19.07.2012 21:26:08 vasta tsitaadiga

Congratulations, you have activated your beta key for RaiderZ!! icon_cool.gif
Infoks teistele kust saab keysi http://raiderz-forum.perfectworld.com/showthread.php?t=670981
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 05:40:50 vasta tsitaadiga

CAB99-A3Y-38JW
JTS98-M8E-57AT

2 keyd jagamisel, anti peale seda kui regasin ennast ära. Andke siis teada ka kes mis ära võttis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 10:52:51 vasta tsitaadiga

JTS98-M8E-57AT - võtsin ära
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 21:26:22 vasta tsitaadiga

Sain ka kaks lisa keyd kes soovivad:
EDD77-A2L-28BZ
LYR88-H3W-91EE
CRP48-T4R-86BB

EDIT: Leidsin veel ühe. Öelge ka kui keegi ära võtab midagi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 23:55:33 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Sain ka kaks lisa keyd kes soovivad:
EDD77-A2L-28BZ
LYR88-H3W-91EE
CRP48-T4R-86BB

EDIT: Leidsin veel ühe. Öelge ka kui keegi ära võtab midagi.


võtsin viimase ära
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.07.2012 00:14:48 vasta tsitaadiga

http://raiderz.perfectworld.com/news/?p=618041
Kel veel beta key'd pole siis hop hop ja võtke mõnelt lehelt omale üks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 02:00:03 vasta tsitaadiga

Uskumatult väike huvi sellise huvitava ja suhteliselt hea graafikaga mängu kohta. Paar päeva jäänud veel betani! icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 04:22:54 vasta tsitaadiga

Minule huvitav ei tundud. Meenutab pea iga teist wowi tüüi mmo'd, lisaks videot vaadates, kasutab tegelane minit ilget oversized anime mõõka. Võibolla 5 aastat tagasi oleks teema olnud. Hetkel? Minu kui daoc, wow, aoc, war mänginud inimese jaoks jätab külmaks. Parem ootan guild wars 2 early starti ja hakkan seda casualilt toksima. Pole kuumaksu. Olemuselt mäng uuenduslikum, tegelased ja esemed lahedamad.

Kui tuleb wowi isu peale, mängin wowi, midde raizerdsit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 23:36:22 vasta tsitaadiga

Sain ka Closed Betasse sisse ja natuke mänginud. Ma ütleks küll et see on üks päris hea mäng: graafika on väga hea f2p mängu kohta ja gameplay veel parem. Mulle jõhkralt meeldib see süsteem et pole lock-on combat jms ning suht open-world asi. Ning see mäng on mõeldud suht tugevalt party-play põhimõtetel aga võibolla isegi natuke liiga palju, hiljemates levelites enam soloda ei saa ja bossidest ei hakka rääkimagi icon_razz.gif Muidu oleks täitsa huvitav väike kommuun tekitada, kellega seda koos mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 00:32:39 vasta tsitaadiga

Mulle ka meeldib suht. Minu arust vastupidi, et võiks bossidele natuke juurde keerata tugevust kuna liiga lihtsad icon_razz.gif (hetkel level 15 seega kõigiga ei ole kokku puutunud samas). Buge ka muidugi omajagu aga noh ühtegi sellsit veel ei ole kohanud mis mängida ei laseks. Community võiks samasuguseks jääda kui see mäng välja tuleb. Hetkel suht super thumbs_up.gif
Kahju on ainult sellest, et serveri ajad nii pornoks muudeti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 15:16:18 vasta tsitaadiga

See serveriaegade porno on tõsiselt jama.. eriti just nagu meie jaoks.. Ja mis bossidesse puutub siis lv 15 on jõhkralt kerged icon_razz.gif ma ise hetkel lv 18 solo bezerker ja god damn it.. viimased 2 bossi on jõhkrad. peale Goblin Golemite läheb asi raskemaks icon_smile.gif mängin Crawler serveris, kui olete ka lv 15-20, siis võtke ühendust icon_smile.gif nimed on Cubedude ja Darkcube. Tahaks endale clericut ka teha aga seda on väga raske soloda ja mul pole sõpru kes suudaks minuga mängimises sammu pidada :/

Edit: Uuendus toimus ning enam pole sellel ajalimiiti peal, serverid töötavad jälle 24/7 icon_smile.gif ning ikka veel otsin kedagi kellega veel mängida, mängu hiljemated faasides on ülemäära raske ilma gruppita midagi tähtsamat korda saata. Hetkel ise lv 23 ja tõuseb kuid võin ka kasvõi nullist alustada või nõrgemaid leveleid aidata. Ning ma kasutan ka skype vms paremaks meeskonnatööks kui soovi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PixeRated
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2011




sõnum 25.08.2012 18:10:58 vasta tsitaadiga

Kaks võtit pakkuda,

CBTW31_NjUjZjVhM2MjMjAjNzg
CBTW31_NDYjMjAjZWUwZWMjMjQ
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 18:28:28 vasta tsitaadiga

Mõni võti veel üle?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 19:37:22 vasta tsitaadiga

RAH18-E5R-93KW
ZKH16-B3W-33ZC
HPM67-P2K-57YA
MCA32-B6R-41CH
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 21:00:28 vasta tsitaadiga

HYJ57-W7S-59PR
RMK74-T5M-13BL
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 15:21:09 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpus beta võte ja paar tunnikest sai mängitud seda. Natuke häirib see, et tekst pole sisse loetud, aga muidu on igati norm.
Tekkis selline küsimus, et kas pärast open betat resetitakse ka kasutajad? Tahtsin ka Raiderz foorumist küsida, aga ei suutnud ennast ära regada sinna(regamise nupp viis veebilehele registreerima, aga seal juba kasutaja olemas)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.08.2012 15:57:35 vasta tsitaadiga

Pole veel kuulnud-näinud mängu kus beta tegelased release versiooni üle kantakse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:10:21 vasta tsitaadiga

Ma nagu oleks ka kuulnud, et ei kanta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:29:30 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Sain ka lõpus beta võte ja paar tunnikest sai mängitud seda. Natuke häirib see, et tekst pole sisse loetud, aga muidu on igati norm.
Tekkis selline küsimus, et kas pärast open betat resetitakse ka kasutajad? Tahtsin ka Raiderz foorumist küsida, aga ei suutnud ennast ära regada sinna(regamise nupp viis veebilehele registreerima, aga seal juba kasutaja olemas)


väga paljud räägivad küll jah et tehakse reset aga lõbus on ikka mängida icon_smile.gif ja foorumisse saab sisse kui sa lihtsalt logis selle sama veebilehe kontoga sisse
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:41:16 vasta tsitaadiga

Foorumis oli ka üks teema, kus küsiti selle kohta, ja seal mainiti et pärast open betat ei resetita kasutajaid. Ühest küljest loogiline oleks, et resetitakse, kuid seda pole kuskil mainitud ja open beta lõppemis aega pole ka mainitud. No see lõbu osa suhteline, kui ikka enne mõlema beta lõppu mängitud mitmeid tunde, siis lõpuks kui mäng live'i läheb, siis alguse osa mitu korda juba läbi tehtud jms.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 17:32:12 vasta tsitaadiga

Enamasti ikka CBT karakterid kustutatakse ja OBT omad jäävad alles.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.08.2012 17:34:53 vasta tsitaadiga

Kuidas on siis siinsete arvamus? Võrreldes muude MMO'dega? Worth the while?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 18:45:56 vasta tsitaadiga

F2P kohta päris asjalik ringi paugutada seal, korjad mobidelt itemeid ja vorbid nendest omale geari valmis thumbs_up.gif
Ise mängisin lvl 11ni, sest nagunii tuleb whipe ja pärast ei viitsi enam muidu.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 19:34:35 vasta tsitaadiga

Endal sama asi. Kui teada sain, et ära nullitakse siis ei viitsind eriti punnida enam hetkel. Aga muidu oli päris meeldiv ajaviide thumbs_up.gif Meeldis eriti see osa, et koletiste tapmine ei ole enemasti lihtsalt kohapeal seistes ja klikkides seega natuke pead liigutama ja mõtlema ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 22:37:36 vasta tsitaadiga

kindlalt worth the while icon_razz.gif ise lv 22 nii bezerker ja lv 25 cleric/defender ning tõesti, koha peal seal päris ei seisa, väga palju strateegiat on vahepeal ja mõtlemist kas lüüa või blockida sest kui valesti läheb, on vahest ikka valusad tagajärjed icon_smile.gif Sõpradega või niisama igavuse peletamiseks hea mäng.

EDIT: Nüüd on siis RaiderZ Closed beta test lõppenud ja kõik nullitud. Nüüd tuleb oodata kuni Open beta algab, loodetavasti varsti icon_smile.gif

EDIT: ".. we will go live with our servers on the 24th of October. .." beer_yum.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 01:12:36 vasta tsitaadiga

Just nii! Open beta paistab ja seekord enda wipei ei tule icon_razz.gif ootan huviga icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 23:04:16 vasta tsitaadiga

Euroopa stress test: https://forum.raiderz-europe.com/showthread.php?t=6442

Ehk esmaspäeval kell 18.00 kuni 00.00-ni (eesti aja järgi) saab juba mängida et RaiderZ meeskond saaks kontrollida et kolmapäeval ikka kõik hästi läheks. Hea võimalus mängijate jaoks kasutajanimed ja quildi nimed ära broneerida icon_smile.gif
SIIT saab tõmmata clienti alla millega juba esmaspäeval sisse logida saab thumbs_up.gif (kui keegi torrentit tahab siis selle leiab SIIT )

Endal on plaanis luua Tank-Healer cleric ning kas teha või liituda high-level quildiga niiet kui piisavalt eestlasi kokku saaks siis oleks lahe koos võidelda thumbs_up.gif Kui keegi on huvitatud, siis võtke ühendust.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 20:39:30 vasta tsitaadiga

jama icon_biggrin.gif questid said enne lvl 35 otsa, 1 ja poo lvlit veel.. puhas grind nüüd.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 20:46:42 vasta tsitaadiga

Ma sain level 35 juba paar päeva tagasi thumbs_up.gif Mul said questid otsa juba umbes 32. leveli alguses ja peale seda grind. Aga kui level 34 saad, siis hakkab Epic asjade tegemine ja neid teed miinimum 2-3 nädalat et kõik asjad kätte saada + muud Epic taseme bossid.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 17:48:50 vasta tsitaadiga

praegu aga tundub et see "esimene laine" on möödas ja enamus nii 35 ja teevad epic jama ainult. Keskmised mapid hakkavad tühjaks jääma, enam ei tule korraga 20-30 uut mängijat.


Ja mis serveri kõik valisid?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 03:18:04 vasta tsitaadiga

Polegi mainitud, aga raiderz launchis 2 päeva tagasi, it's free, try it out. Combat oli väga lahe kui closed betas proovisin, ei häirinud isegi see, et stoory ja questid erilised pole, kuna kakelda oli lihtsalt lahe.

http://download.frogster-online.com/FOG/raiderz/RaiderZ_Setup/RaiderZ_Setup.exe - client link.
www.raiderz-europe.com
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tracid
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 22.11.2012 11:26:20 vasta tsitaadiga

Täiesti asjalik game paistab tõesti, meeldib.
Goldsellerid jms. pole seda eriti avastanud ka vist veel, ei spämmi igaüks chatis.

Abiks link questide tegemisel, kui probleeme tekib: http://raiderz.mmorpg-life.com/quests/
FB link http://www.facebook.com/#!/RaiderZ.EU?fref=ts

mauro, serverit on lihtne valida, praegu ainult kaks ongi: inglise ja saksa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 19:34:40 vasta tsitaadiga

Pole juba nüüd nädal-2 mänginud alates selelst kui obt välja tuli - igavaks muutus lõpus. PVP oli nullilähedane ja daily questid olid lihtsalt sellsied mida ei taha isegi alustada - mingi paar hõbedat ja 4k xp-d ei ole seda aega väärt.

35 gear +4/+5 rohkem pole mõtet (kuna uus content "peaks" tulema, ja ilma cash shopita on edasi upgradimine enesepiinamine).
End game on olematu ja väga üksluine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo93
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 01.12.2012 16:58:43 vasta tsitaadiga

Väike proleem selle mänguga, ei suuda pihta saada kuidas mängu sisse logida, kodukal tegin kasutaja ära, aga mängu ei saa ju oma e-mailiga logida. Äkki keegi aitaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tracid
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 05.12.2012 13:09:57 vasta tsitaadiga

Just oma e-mailiga logidki, see on ID. Siis saad hakata chari looma ja sellele nime valima.
Tüütu on see, et vaikimisi on UK klaviatuur ning seda ei saa muuta, nii et tuleb @ märk üles otsida icon_smile.gif

Edit:
http://event.mmosite.com/gameprize/?action=gamelist&id=28

Raiderz juhib Best New MMO edetabelit, GW2 jääb kaugele selja taha icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Quldar2010
HV vaatleja
Quldar2010

liitunud: 30.12.2010




sõnum 02.01.2013 23:58:02 vasta tsitaadiga

keegi veel mängib seda? eelmine nädal millalgi alustasin, hetkel olen lvl 22 berzerker.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 02:14:55 vasta tsitaadiga

Quldar2010 kirjutas:
keegi veel mängib seda? eelmine nädal millalgi alustasin, hetkel olen lvl 22 berzerker.
Ikka. Saksa servus Kermz nimega.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tracid
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 03.01.2013 14:56:54 vasta tsitaadiga

Inglise serveris IceDiamond
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 00:51:45 vasta tsitaadiga

ca kuu + pole mänginud enam. lvl 37 või midagi sellist sai täis... igavaks muutus.. polnud midagi teha enam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 02:06:20 vasta tsitaadiga

Eino piix icon_biggrin.gif Lugesin, et solo Viva eest on võimalik mask saada ja mõtlesin proovida. Einoh, max 20% hp saan võetud peletiselt, siis tiksun eludest tühjaks alati. Keegi on suutnud selle ära ka teha?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  RaiderZ
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.