|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
15.12.2012 10:53:23
SUUR TEST: soodsa hinnaga tahvelarvutid |
|
|
Ikka ja jälle küsitakse, et kas ja millist tahvlit siis nüüd osta. Vastus on peaaegu lihtne – kui tahate parimat, ostke iPad. Aga kui tahate odava(ma)t, siis on lugu tõepoolest keerulisem.
Loe edasi Fortest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.12.2012 11:09:01
|
|
|
Väga kasulik ülevaade, seda saab linkida nende tahvli-ostuabiteemade kohta, kus pidevalt samu küsimusi küsitakse. Eriti see koht:
"Võib ju mõelda, et pole paha diil osta vähem kui 200 euroga 10tollise ekraaniga tahvel, aga raske on sellist valikut mõista – ekraani teravus on nigel ja kontrastsus muutub vaatenurga muutumisel."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.12.2012 11:45:24
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
Väga kasulik ülevaade, seda saab linkida nende tahvli-ostuabiteemade kohta, kus pidevalt samu küsimusi küsitakse. Eriti see koht:
"Võib ju mõelda, et pole paha diil osta vähem kui 200 euroga 10tollise ekraaniga tahvel, aga raske on sellist valikut mõista – ekraani teravus on nigel ja kontrastsus muutub vaatenurga muutumisel." |
Oponeerin: Milles probleem - kõiksugustele tahvlitele, kaasa arvatud kuulsad iPadid ja Samsungid, müüakse ju Tahvlite-aluseid ja kus siis see tahvel õige vaatenurga all hoitakse.
Vale nurga all tahvli vahtmine tapab ühtmoodi silmi, sõltumata sellest kui odav või kallis kaubamärk sinna peale maalitud on.
---------------------------------
Olen ise odava (106 eurtsi hinnaga) GoCleveri omanik ja oskab peaaegu kõike seda, mida kuulsamad kallimad tuttavadki ning mõnda asja isegi osatakse rohkem, näiteks on olemas 3G-modemite tugi. Kaamera puudub, aga pilti teeb nagunii fotoaparaat.
Tõsi, ekraan võiks jah parem olla, aga kuna silmad on tähtsad, siis vaadatakse seda ekraani õigelt kauguselt ja õige vaatenurga alt.
PS: See odav-ost sai tehtud just spetsialselt, et näha seda, et kas on nii nadi, nagu kalli kauba müüjad pidevalt reklaamivad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
15.12.2012 12:08:44
|
|
|
Muidu pole artikli jutul väga vigagi, kuid kas kokku ainult 5 mudeli hinnanguline kirjeldav võrdlus (ilma mingite tehniliste mõõdistamisteta) tähendab just SUUR TEST, et siis mis mõttes suur ja mis mõttes test? Lihtsalt pealkiri on ebatäpne juhtunud... Mina oleks pealkirjaks pannud: VALIKULINE HINNANG.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
15.12.2012 12:38:38
|
|
|
Oeh, lihtsalt mingi Apple fanboyst filosoof möliseb.....
Reaalse testiga pole seal midagi pistmist.
Heietatakse koguaeg 4tuumaliste "ülemvõimu" üle, aga kui mitu androidi appi on meil multithread võimelised?
Ja mitme tuumaline nüüd aipääd 4 ja mini ikkagi on? Peaks vist keegi lasteaeda lugemist õppima minema.
Ilavad oma tekstiga USB laadija üle. Kiidavad seda pooleldi taevani. Sellekohapealt võiks nad mõne kasutaja käest küsida. Nt minu eelmine tablet(acer A500) 12v 2.5A laadijaga pidi tablet istuma juhtme otsas ~1.5-2 tundi. Siis praegusel tabletil(Thinkpad Tablet) on laadimine läbi microUSB'i, ning selleks on siis 5V2A laadija, mille taga peab ta istuma 4 tundi. Ja kõigelõpuks, kasutades läpparit või lauaarvutit, 8h laadimisega masin täis ei saa.
Kokkuvõttes on üle USB'i laadimine täiekil debiilsus.
Kogu tekst on suunadud Apple toodangu suunas, ilma igasuguse argumendita, miks ta parem on.
Kas Apple on parem kuna:
Tal puudub USB host pesa?
Tal puudub sd kaardi lugeja?
Kus on aipäädil HDMI pesa?
Pliiatsist ei tasu seal ühegi mudeli puhul rääkida. Kus on pliiatsi mudelid? Thinkpad tablet/ Note Tab?
Kokkuvõttes on tegemist lihtsalt Apple reklaamiga ning kinnimakstud artikliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.12.2012 13:04:04
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Oponeerin: Milles probleem - kõiksugustele tahvlitele, kaasa arvatud kuulsad iPadid ja Samsungid, müüakse ju Tahvlite-aluseid ja kus siis see tahvel õige vaatenurga all hoitakse.
Vale nurga all tahvli vahtmine tapab ühtmoodi silmi, sõltumata sellest kui odav või kallis kaubamärk sinna peale maalitud on.
---------------------------------
Olen ise odava (106 eurtsi hinnaga) GoCleveri omanik ja oskab peaaegu kõike seda, mida kuulsamad kallimad tuttavadki ning mõnda asja isegi osatakse rohkem, näiteks on olemas 3G-modemite tugi. Kaamera puudub, aga pilti teeb nagunii fotoaparaat.
Tõsi, ekraan võiks jah parem olla, aga kuna silmad on tähtsad, siis vaadatakse seda ekraani õigelt kauguselt ja õige vaatenurga alt.
PS: See odav-ost sai tehtud just spetsialselt, et näha seda, et kas on nii nadi, nagu kalli kauba müüjad pidevalt reklaamivad.  |
Mina näiteks ei suuda oma mõlemat silma ekraaniga iga piksli juures pidevalt risti hoida. Odava ekraaniga aga tekivad juba sel juhul varjud ja värvide moondumised. Ekraani mingis suunas kallutamisest rääkimata. Või pikslitihedusest. Tahvli kõige olulisem komponent on ekraan. Sellist jama saab ajada ainult siis, kui paremat kasutanud pole. Et oma "head ostu" õigustada.
Ma olen päris tihti jälginud inimeste reaktsiooni esimest korda iPhone'i või iPad'i pihku võttes. Nad on tavaliselt juba kuskilt kommentaaridest korduvalt lugenud, et tegu on tuhandekordselt ülehaibitud ja ülemakstud kultusvidinaga, mis tegelikkuses on sitt mis sitt. Seepärast võtavad nad selle kätte vastumeelselt ja ettevaatlikult, nagu ikka millegi, millega kardad end ära rüvetada. Ja siis näed, kuidas juba esimeste liigutustega ekraanil tekib täiskasvanud inimese näkku lapsik vaimustus. Ja lõpuks käest andes nenditakse, et no see on ju kallis ka. Ongi - parem ja kallim. Suht loogiline. Paraku paljud ei ole ise pihku võtnud, vaid ainult lugenud nende kommentaare, kes ei ole ise samuti kunagi pihku võtnud, kuid valdavad hästi oponeerimiskunsti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.12.2012 13:15:06
|
|
|
Uudishimust uurin - ja valan tiba õli tulle, et kas lp. Oponentidel, iPad-fännidel on ikka enda iPadidele Table-Stand juba ära ostetud. Kui ei, siis on viimane aeg selline vidin Jõuluvana kingikotti tellida.
Ja kui keegi ei tea, mis need Table-Standid sellised on, siis esimene järgmine link, seal on neid ohtralt saaadaval.
http://www.ipadenclosures.com/ipad_kiosk_enclosure/ipad_table_mounts_stands
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
15.12.2012 13:19:15
|
|
|
Mina leian jällegi, et parim tahvel hetkel on Nexus 10.
Aga kahjuks pole veel Eestis müügil.
Aga selle "Suure Testi" kohta, huvitav, kas see kes selle kirjutas, reaalselt puutus ka ühtegi nendest tahvelarvutitest?
Mulle tundub, et võttis specsheeti ette ja hakkas "Suurt Testi" kirjutama.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
15.12.2012 13:22:55
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Uudishimust uurin - ja valan tiba õli tulle, et kas lp. Oponentidel, iPad-fännidel on ikka enda iPadidele Table-Stand juba ära ostetud. Kui ei, siis on viimane aeg selline vidin Jõuluvana kingikotti tellida.
Ja kui keegi ei tea, mis need Table-Standid sellised on, siis esimene järgmine link, seal on neid ohtralt saaadaval.
http://www.ipadenclosures.com/ipad_kiosk_enclosure/ipad_table_mounts_stands |
Tahvli mõte on tema kaasaskantavus. Vähe ebanormaalne oleks käia ringi, seljakott tahvelarvuti lisavarustust täis. Ma tean mida ma räägin, mul oli aasta aega PoV Mobii tahvel, mis jõudluse poolest oli igati arvestatav tol ajal (ikkagi Tegra 2 CPU) kuid ekraan oli suht kohutav. Oli ka klaviatuuriga stand olemas, aga see eeldas, et sa vaatad ekraani ikkagi täpselt ühe nurga alt. Seega väga õige artikkel, ekraan on oluline ning odava tahvliga saad s*ta ekraani.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.12.2012 13:40:48
|
|
|
võiks võrdlusesse võtta kõik androidi kallimad klassid kui võrdlema hakata ipad-ga
on ju teada et alla 200 euri tabid ongi nõrgemad ja neist ei tasu ka midagi ulmet loota
ja siis veel pisut oodata ja teha test kui windows surfes välja tuleb ja eestissse müüki mis hakkab maksma rohkem kui apple ipda
eriti pakuks huvi just see windowsi tahvel millel on ivy bridge i5 või i7 peal (ei mäleta kumb see täpselt oli)
ipad ühilduvus teiste seadmetega on ju ka aint nii et peab olema just apple vidin vahel et saaks millegi muuga ühendada
androididel on usb pesa või on mini usb millele on ka üleminek olemas ja muidugi ka veel sd kaardi võimalus või siis usb pulga kasutus või siis veel retsim on kaasaskantav kettas millega ruumi laiendada
kui ipadi võrdlema millegagi hakata siis võiks võrrelda ikka esimese klassi tahvleid ja mitte mingeid odavaid tahvleid sest see on sama hea kui võrrelda Lada-t mersuga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.12.2012 13:55:25
|
|
|
Kolistasin natuke netis ringi, ilusti on näha, kuidas iga päevaga suureneb justnimelt selliste 50-dollari hinnaskaala Tabliettide tootmine. Ning näha on ka moodne mall, kus tootja toodab alates 40-50 eurist ja lõpetades a 500-1000 dollariste tablettidega.
Nii, et suht. suur tõenäosus, et igasugu praegused Lux-tootjad, nagu Apple ja Samsung, vudivad ka selliseid 40-50 dollarisi tablette tootma. Nii, et ootan huviga reklaamteadet, et Eestisse jõudis müüki 50 dollarit maksev Apple iPad..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.12.2012 14:44:12
|
|
|
| Nexus 7 saab hetkel Elionist 239€ hinnaga, kuid vähemasti mulle oli elioni veebipoes -20€ kõikidest arvutitest ja see läks sinna alla, seega sain 219€ eest antud tahvli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prosperity
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2009
|
15.12.2012 15:35:27
|
|
|
Ainuke asi, mis selle testi juures suur on, on pealkirja esimene pool.
_________________ Selleks, et inimesed hakkaksid taevasse tahtma, tuleb nende elu maa peal põrguks teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
16.12.2012 11:32:03
|
|
|
Testi jaoks mudelite valik on küll täiesti arusaamatu ja suurest testist on asi ka ikka väga kaugel...
"kui tahate parimat, ostke iPad." - Õuna fannboyd ei tohiks "teste" kirjutada...
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.12.2012 11:44:46
|
|
|
| Need, kes artikli pealkirja läbi lugesid, teavad, mille alusel tahvelarvuteid testi valiti. Kes artikli avas ja natuke algust luges, teab veel rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.12.2012 11:47:59
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| .. Oponeerin: Milles probleem - kõiksugustele tahvlitele, kaasa arvatud kuulsad iPadid ja Samsungid, müüakse ju Tahvlite-aluseid ja kus siis see tahvel õige vaatenurga all hoitakse... |
okkaline saab olema sinu tee püha tõe juurde
eriti siis, kui pead vana hea lauaarvuti asemele uue aja vigurtükke sobitama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
16.12.2012 11:49:23
|
|
|
Soodne? Sub 100 jeevrot on soodne
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.12.2012 14:26:26
|
|
|
Odavatel tahvlitel on tegelikult väga oluline idee, et inimesi esimest korda asjale ligi meelitada. Kui see odav junn juba meeldima hakkab, siis tahad juba kiiremat ja võimsamat ja ilusamat. Samas nii kaua kui tahvel on siiski ainult selleks, et vihaseid linde mängida, fašeebokis tšättida ja uudiseid lugeda, siis ei saa ma aru, miks ma peaksin üle 100€ sellise asja eest maksma? Kui lisandub tõesti võimalus, et ma saan ka vajalikul hetkel sellega midagi kasulikku teha(vihje uutele win8 pro tahvlitele ), siis see on see hetk kui ma olen asja eest nõus rohkem raha välja käima. Seniks sobivad need 100€ tahvid väga hästi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.12.2012 14:28:25
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
eriti siis, kui pead vana hea lauaarvuti asemele uue aja vigurtükke sobitama  |
Kurat, mul käis umbes sama mõte peast läbi. Aluseid, klavereid, hiiri, flopidraive, printereid, perfolindilugejaid - mida kõike üks korralik suur spetsiaalne toruraamiga tahvliseljakott sisaldama peaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.12.2012 14:48:21
|
|
|
Aga nii ongi, USB-HUB külge ja igasugu USB-kraam külge.
--
Odava GoCleveriga sai katsetatud, klaver ja hiir ning väline HDD täiesti töötasid.
---
Vaatasin just praegu reklaame, kus Trekstor reklaamis 9-tunnist vastupidavust, kade hakkas enda oma 4-tunnisega...
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
16.12.2012 19:57:21
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga nii ongi, USB-HUB külge ja igasugu USB-kraam külge.
--
Odava GoCleveriga sai katsetatud, klaver ja hiir ning väline HDD täiesti töötasid.
---
Vaatasin just praegu reklaame, kus Trekstor reklaamis 9-tunnist vastupidavust, kade hakkas enda oma 4-tunnisega...
Postitatud Sony Ericsson mobiililt |
No just, vaata veel videosid ning avastad, et sul hakkab kade oma kehva ekraaniga. Järgmisena hakkab kade selle üle, et HD-filmid ära ei jookse. jne jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.12.2012 21:31:22
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| No just, vaata veel videosid ning avastad, et sul hakkab kade oma kehva ekraaniga. Järgmisena hakkab kade selle üle, et HD-filmid ära ei jookse. jne jne. |
Välise ekraani saab ju ka lisada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.12.2012 21:57:36
|
|
|
Mis odavasse tahvlisse puutub, siis omavad paljud pesa, mida nimetatakse HDMI-ks.
---
Mis aga puutub ekraanipilti, siis Youtube videode pilt on päris OK.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
levma
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2012
|
16.12.2012 23:48:00
|
|
|
Teema on huvitav, aga Test on ühepoolne. Kus tõesti odavad tahvliarvitid?
Mina soovitan kõigile vältida mingit GoCleverid ja Elonexid.
Ma arvan et parin valik on selline:
0....100 EUR - suur valik, võib osta Dx.com, pandawill või isegi Maximast, aga saate kätte asi, kus aku nõrk, kvaliteet on madalal.
100....200 EUR Galaxy Tab 2, Prestigio Multipad 5580CDUO 8" (põhimõtselt asi hiina asjaga, aga garanteeritult "enam vähem viimane" raud ja lisakontroll Prestigiolt.
200....300 EUR Nexus7 ja ongi kõik, on veel Acer A110 tegra 3ga, a kus ta on ei näe. Huawei mediapad lite koosneb 2011 aasta platvormist ja muidugi ta on halvem kui kahetuumalised kutid hiinast.
300 EUR .......... Ipadid, Samsung Note, Nexus 10 ja teised head tabletid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
17.12.2012 16:30:31
|
|
|
| Mõni ostab sellise 100-150€ tabelti ka väiksemale lapsele mängimiseks. Seal polegi huippu jõudlust vaja, peaasi et lihtsamad asjad välja veab ning kui kogemata laps ära lõhub, siis pole kahju nii suur kui mingi 500+€ tabi puhul. Igasuguseid variante on, ei peagi võtma 100€ tabletit endale suure töö tegemiseks. Igal asjal oma eesmärk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
17.12.2012 21:41:25
|
|
|
| Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas. Ise ostaks ka mõne 70€ eest Gocleveri. Netis surfamiseks ja mõne lihtsama mängu jaoks küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
17.12.2012 21:54:25
|
|
|
| tsitaat: |
Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas.
|
Ma puutun tahvlitega igapäevaselt kokku ja näen kui tihti neid odavaid remondis käib. Hind on väike, kuid kvaliteeti ka pole.
Kui lapsele midagi asjalikku vaja, kuid üle sajakonna euro ei raatsi kulutada, ostke Lego.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.12.2012 22:35:39
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma arvan, et odavatel on hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas.
|
Ma puutun tahvlitega igapäevaselt kokku ja näen kui tihti neid odavaid remondis käib. Hind on väike, kuid kvaliteeti ka pole.
Kui lapsele midagi asjalikku vaja, kuid üle sajakonna euro ei raatsi kulutada, ostke Lego. |
Aga seda ikka tead, milline hinnalisa on sellele "kallimale" külge keevitatud? Lahuta see maha ja vaata, mis järgi jääb - sageli sellesama, oluliselt odavama mudeli raha. Ja paljusid selliseid, mida tegeliku kalli raha eest osta saab, Eestisse keegi üleüldse müüki ei toogi.
Ükspäev uurisin just hindu: Üks mis hästi meelde jäi:
Tootehind oli mingi a 50 eurot, transport Eestisse 45 eurot, kokku 95 eurot.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
18.12.2012 07:59:30
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga seda ikka tead, milline hinnalisa on sellele "kallimale" külge keevitatud? Lahuta see maha ja vaata, mis järgi jääb - sageli sellesama, oluliselt odavama mudeli raha. Ja paljusid selliseid, mida tegeliku kalli raha eest osta saab, Eestisse keegi üleüldse müüki ei toogi.
Ükspäev uurisin just hindu: Üks mis hästi meelde jäi:
Tootehind oli mingi a 50 eurot, transport Eestisse 45 eurot, kokku 95 eurot.  |
No aga milles probleem!
Arvestades Sinu teadmisi ning oskusi ei tohiks olla mingi probleem 50 euroste supertahvlite tootmine koplisse tekitada.
Saaksid ise odavat võimsust tarbida ning ka eestimaalastele hääd teha.
Pagan, raha vedeleb maas ja selleasemel, et üles korjata, togitakse jalaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.12.2012 16:05:26
|
|
|
Paistab, et kukkuv hinnaralli on meeldivalt jätkuv. Lausa kade meel vaadata, kuidas GoCleveri järgmine 7-tolline mudel on eelmisest odavam ja lisaks on sama hinna sees ka kaaned & väliklaver kohe kaasas.
http://www.klick.ee/tahvelarvutid/goclever-tab-r75.html
Ja ootan järjest suurema põnevusega, millal tuuakse Eestis siis müüki ultramoodne toode "Helistav tahvel" ja tundub, et sellele "helistavale tahvlile" on korraga osatud peale toppida ka nii Android kui Windows.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.12.2012 17:53:10
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
Oeh, lihtsalt mingi Apple fanboyst filosoof möliseb.....
Reaalse testiga pole seal midagi pistmist. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.12.2012 17:58:22
|
|
|
Edit: Nonii, suutsin siis selle Shenzhen Goldstar Electronicsi imelooma lingi ka üles leida, mida reklaamitakse kui kahesüsteemset ja kui "Helistav tablett".
Nii, et sahinad peavad vahest paika ja ei oska öelda, miks HVF-i uudised pole sellist imelooma varem käsitlenud.
Tablet PC
*Operation System: Windows 7 & Google Android 2.2 (Dual OS)
Feature:
Bluetooth,Wifi,GPS,3G,Webcams,Multi Touch,HDMI,G Sensor,Camera,Phone Call,OTG
Ja toote "reklaam-nimi"
9.7'' super Intel Atom N2600 (windows+android4.0) 2GB RAM 32GB HDD 3G-WCDMA 3G Phone Call tablet pc windows mid-600
http://www.aliexpress.com/store/product/9-7-super-Intel-Atom-N2600-windows-android4-0-2GB-RAM-32GB-HDD-3G-WCDMA-3G/301558_643626473.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Face/Off
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2012
|
18.12.2012 21:32:37
|
|
|
Olen ka viimasel ajal tahvelarvuteid uurinud, aga viimase nädala jooksul otsustasin, et ostan siiski varsti pigem hea e-readeri (Kindle Paperwhite, Nook Simple Touch või Nook Glow) kuna ma siiski ei leia tahvearvutil erilist vajadust kuna samu asju saab teha ka mobiilis, kuigi raamatuid lugeda ei ole hea, sellest ostustasin, ei taha LCD ekraaniga tahvelarvutit vaid e-ink ekraaniga e-readerit. Ning esialgu ei tahaks mingi 400+ eur ka kulutada, hetkel oleks osta ainult iPad Mini kuna vaataks ainult 7-8'' ekraaniga, Androidi tahvelarvutid on nii kehva kasutajaliidesega, pigem ootan kui hakkab tulema Windows 8 tahvelarvuteid, siis kunagi tulevikus ostan.
Lugesin siit teemast, et mõni ostab just selletõttu odavaid tahvelarvuteid, et tahab esimese tahvelarvuti kogemuse saada odavama tahvli peal. Mina ostaks kohe korraliku kuna tean, et sattun kindlasti sõltuvusse sellest seadet, et milleks on mõtet osta seade, mis peab vastu loetud kuud või aasta. See on u sama kui osta kõige odavam HP sülearvuti.
Minul on tahvelarvuti juures olulised: op.süst, liidesed, microsd lisamise võimalus ja ekraan (suurus ja kvaliteet).
| rex kirjutas: |
| Ma olen päris tihti jälginud inimeste reaktsiooni esimest korda iPhone'i või iPad'i pihku võttes. Nad on tavaliselt juba kuskilt kommentaaridest korduvalt lugenud, et tegu on tuhandekordselt ülehaibitud ja ülemakstud kultusvidinaga, mis tegelikkuses on sitt mis sitt. Seepärast võtavad nad selle kätte vastumeelselt ja ettevaatlikult, nagu ikka millegi, millega kardad end ära rüvetada. Ja siis näed, kuidas juba esimeste liigutustega ekraanil tekib täiskasvanud inimese näkku lapsik vaimustus. Ja lõpuks käest andes nenditakse, et no see on ju kallis ka. Ongi - parem ja kallim. Suht loogiline. Paraku paljud ei ole ise pihku võtnud, vaid ainult lugenud nende kommentaare, kes ei ole ise samuti kunagi pihku võtnud, kuid valdavad hästi oponeerimiskunsti. |
Sellega olen nõus, et Apple tooted on ülemakstud, aga seda ei ole ma kunagi arvanud, et Apple tooted on jamad. Hetkel mulle tundub, et iPadid ja iPod Nanod on ainukesed, mis konkuretidega on suhteliselt sama hind. Minu arust iPhone on ainuke Apple toode, mille hind on mõttetult suureks paisutatud. Kuigi kui ma hetkel tahaks töökindlat mobiili, siis ongi valida ainult, kas iPhone või Windows 8 mobiilide vahel. Paljud ütlevad kindlasti Android on parim, aga viimasel ajal tahvelarvuteid uurides olen seisukohale jõudnud, et vabalähte koodiga op.süst ei ole nii töökindel kui kinnise koodiga. Kõiki muid Apple tooteid isegi kaaluks osta, aga arvuteid küll ei ostaks, Windowsi arvutid on niivõrd võimsamad, odavamad ja universaalsem op.süst, millega enamik programme ühilduvad. Kokkuvõtvalt Apple tooted on töökindlad, hea riistvaraga tooted, aga sellega olen nõus, et ülemakstud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.12.2012 21:33:15
|
|
|
| Ma sihin tahvlit, mis oleks full windows 8 ja digitizeriga. Nagu näiteks Samsa 700T Pro. Selline asi on ultrabooki asemel. Mobiilne, kiire ja multifunktsionaalne. Täidaks ära tühimiku nutitelefoni ja lauaarvuti vahel ning suudaks probleemivabalt jooksutada Windows programme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
19.12.2012 11:25:57
|
|
|
Njah, Eestis elades peab kõige eest täie rauaga maksma. Hetkel Inglismaal Samsung maksab Galaxy Tab2-e ostjatele 7" pealt 30£ ja 10.1" pealt 50£ raha tagasi.
Apple puhul paistab ikka rahvas ostvat brändi, muud miskit, sai isuga näpitud nii IPad-i kui Galaxy Tab2-te ja ka muid sarnaseid, ning ega peale hinna miskit olulist vahet ei märganud.
Ebays liiguvad tundmatute tootjate (loe: otse hiina toodang), 10" tabletid alates 60£ hinnaga.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neap
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2002
|
24.12.2012 14:32:16
|
|
|
| Käisin Hiinas ringi novembris, võtsin ette proovida ka seda kohalikku "Iphone" i ja "Ipad"" i . Kui näpuga scrollida üritasin, siis tuli pilt keskmiselt 8 sekundit hiljem järgi, rakenduste aktiveerimine pani süsteemi peaaegu iga kord taaskäivitamist läbi viima. Kah kogemus, küll ei usu, et päris selline kaup ametlikul teel Euroopa välja jõuab, kuid tänavad sealmaal on seda täis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
28.12.2012 21:56:10
|
|
|
| Odavatele asjadele kehtib ka samamoodi 2 aastat garantiid ja kõigile muudel asjadele ka vastavalt võlaõigusseadusele. Ja ma arvan, et 2 aasta pärast ei taha ühtegi täna müügis olevat tahvlit enam näppida ei odavat ega kõige kallimat. Lihtsalt tüütavad ära ja vananeb moraalselt. Telefonidega minu arust sama asi. Ostad hea ja kõige parema. Paari aasta pärast ei taha seda nähagi. Tüütavad nii ära kõik asjad. Eks arvata võib, et mida kallim seda võimsam seda parema resolutsiooniga jne. Ja ega selle üle väga mõtet vaielda polegi kas kallis või odav. Kuidas kellegi vajadused ja rahakott välja veab nii on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
30.12.2012 17:50:37
|
|
|
Oot, a mis sel testil siis häda oli lõppeks? Endale tõi jõuluvana sama Asus Nexuse, tõsi, 3g ja 32gb eksemplari, aga testi lugedes võib ju igati nõus olla. On kiire, on hea ekraan ja kestab kah kogu päeva. Mida ühelt tahvlilt veel tahta. Samaväärse pääd-miniga võrreldes poole odavam ja i-vaba kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.12.2012 18:15:53
|
|
|
| martmaalt kirjutas: |
Oot, a mis sel testil siis häda oli lõppeks? Endale tõi jõuluvana sama Asus Nexuse, tõsi, 3g ja 32gb eksemplari, aga testi lugedes võib ju igati nõus olla. On kiire, on hea ekraan ja kestab kah kogu päeva. Mida ühelt tahvlilt veel tahta. Samaväärse pääd-miniga võrreldes poole odavam ja i-vaba kah  |
Jõuluvana küsis pool hinda? Njaa, rasked ajad neilgi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
30.12.2012 18:24:25
|
|
|
| rex kirjutas: |
Jõuluvana küsis pool hinda? Njaa, rasked ajad neilgi...  |
Kui miskit teemakohast öelda pole, võib näpud taskupiljardiga hõivatuna hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Adriloom
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2013
|
10.02.2013 13:05:35
|
|
|
| Sai lapsele mängimiseks ostetud Arnova 7G2 ja peab tunnistama , et 65 euri eest mänguasja küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
10.02.2013 13:10:53
|
|
|
| Adriloom kirjutas: |
| Sai lapsele mängimiseks ostetud Arnova 7G2 ja peab tunnistama , et 65 euri eest mänguasja küll |
Vaata, et softi uuendad, orig. firmware killis SD kaarte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zadoc
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
20.05.2013 22:13:04
|
|
|
| Raputan seda vana teemat natuke. Oman GoClever M703G ja minu arust on hind asjaga vastavuses u. 150 eur. 7" IPS LCD 1024 x 600, capacitive multi-touch, Cortex A9 1GHz, Built-in 3G (GSM900/1800MHz WCDMA2100MHz), Bluetooth, Wi-Fi, miniHDMI HD output, micro USB 2.0, 3.5mm audio and mic jack, micro SD Card reader.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Khevin
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2011
|
03.12.2013 22:17:06
|
|
|
Vabandan ette, et ei ole tervet teemat läbi vaadanud aga küsimus siit .. Nimelt plaanin isale jõuludeks kinkida tahvelarvutit, mille maksumus oleks kuni 150€ ( +- kopikad ). Ei oska mitte kuidagi valida, kas Navon, Bioniq, GoClever jne jne .. Nii palju on neid. Ekraani suurus oleks hea kui oleks 10".
Ette tänades,
Kevin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|