Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 538, 539, 540 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.12.2012 14:05:15 vasta tsitaadiga

Täna on Walking Dead 1 osa tasuta!

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/The-Walking-Dead/66acd000-77fe-1000-9115-d802584111de?noSplash=1

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 14:32:17 vasta tsitaadiga

tnx icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.12.2012 22:14:46 vasta tsitaadiga

See on kuni 31 detsembrini tasuta.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 25.12.2012 23:49:39 vasta tsitaadiga

Kas XBOX Live Goldil on mängude ja muu stafi ostmisel ka soodsam.Kui lihtsalt Livel
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.12.2012 00:10:09 vasta tsitaadiga

Goldiga on igal nädalal deal of the week, kust saab mänge odavalt. See oleneb, mis sinna tuleb.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 26.12.2012 13:36:02 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan vaadata mis regiooni on minu xbox registreeritud.Ja kuidas saaksin uk-sse ümber teha .
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 26.12.2012 16:41:50 vasta tsitaadiga

Täiesti haledad Countdown to 2013 Daily Deals on senimaani olnud, ainult arcade ja family/kinect jura. Ma saan aru, et paljudele nad meeldivad ja tore on aga võiks vähe tõsisemaid DLC/mänge ka sekka visata, ülehomme on Walking Dead allahindlusega mis on esimene ost sellel toredal countdown ajal. Homme vist Borderlandsi päev ja kuu viimasel päeval Elder Scrollsi nodi aga need anyway kõik olemas peale Dragonborn DLC aga see liiga uus, et alet saada. Great job MS thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.12.2012 20:17:22 vasta tsitaadiga

Kannatab seda walking deadi mängida ka? Seriaal mulle meeldib, aga kunagi sai demo proovitud. Tundus täiesti mõttetu asi...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 20:18:09 vasta tsitaadiga

ega väga äge ei ole
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 21:46:37 vasta tsitaadiga

Kui sulle meeldib püssi paugutada ja hea lugu pole mängule tähtis omadus, siis lase mööda. Kui aga hea stooriga point and click sobib, siis on Walking Dead vägagi mõnus ajaviide.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 21:48:35 vasta tsitaadiga

call of duty series FTW
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svennus
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2005




sõnum 27.12.2012 01:34:11 vasta tsitaadiga

Keegi HV foorumlastest Blops 2'e ka mängib onlines? Lisage JerryTF kui soovi võrgus koos mängida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 14:16:45 vasta tsitaadiga

svennus, ma ikka üritan iga õhtu paar matši teha. Lisan su hiljem sõbralisti.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 12:07:46 vasta tsitaadiga

Täna siis Walking Deadi 2-5 osa vaid 200MP tükk, esimene ikka tasuta icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.12.2012 12:15:09 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Täna siis Walking Deadi 2-5 osa vaid 200MP tükk, esimene ikka tasuta icon_exclaim.gif


Ise võtsin need osad kõik ära icon_smile.gif. Esimene on tasuta kuni 31ni.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 28.12.2012 12:29:53 vasta tsitaadiga

Kuna olen xbox 360 kasutajana alles uus siis oleks paar küsimust.
tegin Suurbritannia konto aga hinnad on dollarites kuigi see on ju UK või eksin...
Kui osta sinna live Gold ja punkte siis peaks UK omad ostma ve.
Ja kas punktide eest saab mänge osta ja alla laadida igal juhul või peab ikka selle proxsiga jamama.
Tänud
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 13:03:40 vasta tsitaadiga

Väike edasine küsimus...

Kuna kasutasin VPN, et oma kood ära redeemida ( UK oma ), siis sellega sain hakkama. Nüüd aga on sedasi, et kui mäng jõuab 80 %, siis viskab errori, et Can't Download Dance Central 2 .... Tõmban eesti IP-ga .. Kas peaksin samat VPN kasutama, kui tõmban või võin umbes 70 % tõmmata eesti ipga ja edasi UK IP-ga ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 14:17:50 vasta tsitaadiga

Algus ja lõpp peaks läbi VPNi olema. COD DLC tõmbasin niimoodi kunagi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2012 15:02:59 vasta tsitaadiga

mul on fable 2-ga mingi jama, üritasin download history-st seda uuesti tõmmata, tõmbab ilusti ära, aga näitab suuruseks ainult 1.79gb (tegelik suurus on 6 kopikatega). kui minna my games, siis sekundiks on näha fable 2 ilusti listis ja siis kaob ära. any ideas?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 28.12.2012 18:11:20 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mul on fable 2-ga mingi jama, üritasin download history-st seda uuesti tõmmata, tõmbab ilusti ära, aga näitab suuruseks ainult 1.79gb (tegelik suurus on 6 kopikatega). kui minna my games, siis sekundiks on näha fable 2 ilusti listis ja siis kaob ära. any ideas?


äkki tõmbad mingit DLC'd hoopis mitte peamängu?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2012 18:27:06 vasta tsitaadiga

mõtlesin seda ise ka esimese hooga, aga ei ole dlc
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 23:12:49 vasta tsitaadiga

Kaks päeva tagasi toimis VPN läbi Xboxi.. nüüd enam ei tööta ...

Teen WiFiga Bridge ära Ethernetile ... Connectin VPN-i .. Sülearvutis näitab IP ära, aga Xbox leiab vaid Networki ning Internetti ei leia. Kas sellele rohtu on ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 29.12.2012 02:06:01 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kaks päeva tagasi toimis VPN läbi Xboxi.. nüüd enam ei tööta ...

Teen WiFiga Bridge ära Ethernetile ... Connectin VPN-i .. Sülearvutis näitab IP ära, aga Xbox leiab vaid Networki ning Internetti ei leia. Kas sellele rohtu on ?

Mingi trial VPN ei olnud?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2012 14:23:19 vasta tsitaadiga

Justfreevpn on mingi free küll, aga jääb päevaks connected jne .. Ma ei saa aru, mida ma valesti teen .. .Tutorialite järgi koguaeg teinud ..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 30.12.2012 21:10:17 vasta tsitaadiga

Tervist, hankisin endale hiljuti xbox360-ne, kuid ma ei ole viimase 4 aasta jooksul eriti jälginud uusi mänge, mis on välja tulnud (vähe aega ülikooli ning teiste kohustuste kõrvalt ning maci peal mängimine on omaette probleem).

Kas keegi oskab soovitada mingeid vägevaid mänge, mida on tuus sõpradega koos mängida? Stiili poolest sobivad suht kõik, v.a sõjamängud, mida mulle meeldib pigem üksi mängida. Xboxiga sain kaasa hulgaliselt mänge, millest olen jõudnud forza 4-ja inimestega koos mängida ja see istus päris hästi. Aga jah, põhirõhk on sõpradega koos mängimisel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:37:25 vasta tsitaadiga

kinect dance evolution ja muud kinecti mängud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.12.2012 21:41:46 vasta tsitaadiga

Nba, fifa...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:48:12 vasta tsitaadiga

jõle äge mäng oli ka Guitar Hero
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 31.12.2012 11:42:39 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on üle või teab äkki kuskohast oleks mõttekas tellida analog sticki nupukatet? Kahel puldil murdusid suht samal ajal pehmenduse alumine serv ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 15:23:13 vasta tsitaadiga

Sheffnaste, F1 race stars on täitsa fun, MX vs ATV ka sut löbus + muidugi köik vöimalikud kaklusmängud steet fighter x tekken näiteks, mortal kombat, soul calibur jne.

gears on ka co-opis täitsa fun, aga see on juba söjamäng

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.01.2013 15:23:52 vasta tsitaadiga

Retro City Rampage on fun! Meenutab sellist old school NES mängu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Retro_City_Rampage

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 15:26:36 vasta tsitaadiga

nõme,et walking dead episoodid taas 400p tüki kohta läinud on :S vahepeal oleks saanud 200p eest
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 16:05:08 vasta tsitaadiga

firemark, siin teemaski mainiti korduvalt, et ale oli vaid eelmise kuu lõpuni doh.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.01.2013 16:11:02 vasta tsitaadiga

uuriks siit teemast ka, et kas kellelgi on jagada kogemusi xbox 360 3D mängudest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 03.01.2013 17:43:23 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
nõme,et walking dead episoodid taas 400p tüki kohta läinud on :S vahepeal oleks saanud 200p eest


ainult 28. detsember olid poole hinnaga, 1. episood oli tasuta kuu l6puni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 03.01.2013 17:53:37 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on soodsalt pointse pakkuda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 13:55:13 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
uuriks siit teemast ka, et kas kellelgi on jagada kogemusi xbox 360 3D mängudest.


Pole uurinud millised 3D-d toetavad aga Gears Of Wars 3-s 3D võimalus täitsa olemas ja päris hea thumbs_up.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 20:35:07 vasta tsitaadiga

Internet tuleb , kui on tehtud bridge ja VPN pole connectitud. Kui aga ühendada VPN, kaob koheselt Internet, kuigi VPN pandud Share peale, milles on probleem ?!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 07.01.2013 23:16:57 vasta tsitaadiga

Ei tea kas keegi on varem avastanud ,et gametagi
http://www.xbox.com/et-EE/live/join lehelt saab tasuta muuta aga xboxsist tahetakse selle eest MS pointse saada .Ainagi mul on see nii thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Samas lubati ,et kuskil jaanuari lõpust alates võib saada sealt kaudu kontot tehes oma asukoha Eesti valida ka billing aadressil siis
eks näis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 10.01.2013 13:08:45 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
Ei tea kas keegi on varem avastanud ,et gametagi
http://www.xbox.com/et-EE/live/join lehelt saab tasuta muuta aga xboxsist tahetakse selle eest MS pointse saada .Ainagi mul on see nii thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Samas lubati ,et kuskil jaanuari lõpust alates võib saada sealt kaudu kontot tehes oma asukoha Eesti valida ka billing aadressil siis
eks näis icon_biggrin.gif

Esimene kord peaks olemagi tasuta see GT muutmine.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimps16
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2008




sõnum 12.01.2013 19:19:40 vasta tsitaadiga

Heia, regiooniks sai US ja sai ka kuidagimoodi billing accoundi värk ära täidetud, aga on üldse võimalik xboxiga kaasa antud mäng alla laadida? Ütleb et pole võimalik mu asukohas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 19:29:01 vasta tsitaadiga

Ega niisama neid mänge ei saagi alla laadida, varem on sellest juba räägitud. Tuleb kasutada VPN võrku xboxi ühendamiseks. kasuta googlit
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 14.01.2013 15:30:14 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Ega niisama neid mänge ei saagi alla laadida, varem on sellest juba räägitud. Tuleb kasutada VPN võrku xboxi ühendamiseks. kasuta googlit

googlist koorub paraku välja aga see tõsiasi, et viimase tarkvara uuendusega xbox 360, VPN ja windows 8 ei taha kahjuks üldse koostööd teha. Olen ka hetkel sama probleemi otsas nagu kasutaja Noormees16, et see VPN-i värgendus eepooltoodud koosluse puhul ei toimi. Raske tuvastada, kas probleem viimases xboxi tarkvara uuenduses või windows 8-s või krt teab, kus.

_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 16:02:17 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
firemark kirjutas:
Ega niisama neid mänge ei saagi alla laadida, varem on sellest juba räägitud. Tuleb kasutada VPN võrku xboxi ühendamiseks. kasuta googlit

googlist koorub paraku välja aga see tõsiasi, et viimase tarkvara uuendusega xbox 360, VPN ja windows 8 ei taha kahjuks üldse koostööd teha. Olen ka hetkel sama probleemi otsas nagu kasutaja Noormees16, et see VPN-i värgendus eepooltoodud koosluse puhul ei toimi. Raske tuvastada, kas probleem viimases xboxi tarkvara uuenduses või windows 8-s või krt teab, kus.

Hoia kursis kuidas edeneb.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 16:23:53 vasta tsitaadiga

Attenzione!

Xbox Suomi jagas reedel ja ka hetk tagasi 500 tasuta koodi sellise mängu tirimiseks nagu "Lode Runner"!
Minge vajutage meeldib Facebookis ja vaadake kas leiate veel mõne kasutamata koodi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 18:13:46 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Attenzione!

Xbox Suomi jagas reedel ja ka hetk tagasi 500 tasuta koodi sellise mängu tirimiseks nagu "Lode Runner"!
Minge vajutage meeldib Facebookis ja vaadake kas leiate veel mõne kasutamata koodi.


Suured tänud, kood lunastatud ...

100 aastat tagasi oli Lode Runner Apple Mac + peal päris addictive - pikim mängusessioon oli umbes 12 tundi väikeste kohvi ja WC pausidega, vaatame siis kui hea Xbox-i versioon on ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.01.2013 21:41:05 vasta tsitaadiga

nm, leidsin.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 21:53:31 vasta tsitaadiga

sain ka thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spiderman
HV kasutaja
spiderman

liitunud: 24.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 00:16:58 vasta tsitaadiga

Natuke abiks laisematele beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.HellsHammers.net
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 15.01.2013 03:19:32 vasta tsitaadiga

spiderman kirjutas:
Natuke abiks laisematele beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


tänud, võtsin viimase nimekirjast.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 538, 539, 540 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.