Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 456, 457, 458 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 25.12.2012 03:28:26 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Kromosoom kirjutas:
Caspar08, Mis sa selle hiirega rullid, seda kasuta ainult laskmiseks ja nö suuna muutmiseks. Pane Pitch Downward näiteks CTRL ja Pitch Upward näiteks Space.
Ossa raisk kui kuradi hea mõte :O kuidas ma ise selle peale pole tulnud. Kui ma nvn vasakut kätt kasutan W/SHIFT/A/D jms jaoks siis võin ka vabalt ctrl tähega lasta. Vanasti sanis selle jetiga sai nii hakkama, aga seal kasutasin paremat kätt hiire asemel noolte peal kallutamiseks icon_razz.gif. Näiteks LMB pitch up ja RMB pitch down vms. Mõtlen veel natuke. Aga aitüma idee eest icon_razz.gif
IvarV, ma polegi öelnud ju, et kuidagi moodi peaks fightima, lihtsalt kirjutasin kiirelt valma ja siis ei mõelnud sõnade peale mitu korda üle jne, kukkus nii välja icon_razz.gif. Aga jah, annan teada siis, kuidas orgunnisin nupud icon_razz.gif
EDIT: mmm, vajab harjumist, aga päris mõnusa kiirusega keerab ikka icon_biggrin.gif freelook'i unbinidisin üleüldse ära, pole vaja.
Märkasin, et kui siuke raske situatsioon tuli, siis liigutasin hiirt üles-alla midagi ei juhtunud, siis kui matsu panin jõudis kohale, et muutsin sätted ära icon_biggrin.gif. Ehk siis niisama on meeles küll, kui kohalt minekut teha, aga nii mõneski kohas kipub veel meelest minema.

Ise lendan niimoodi, et pitch up on space peale binditud - täitsa toimib. Ja teiseks saad sa panna ju igale asjale secondary bindi ka st pane pitch up/down nii hiirele kui ka klaviatuurile.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 12:30:39 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Kromosoom kirjutas:
Caspar08, Mis sa selle hiirega rullid, seda kasuta ainult laskmiseks ja nö suuna muutmiseks. Pane Pitch Downward näiteks CTRL ja Pitch Upward näiteks Space.
Ossa raisk kui kuradi hea mõte :O kuidas ma ise selle peale pole tulnud. Kui ma nvn vasakut kätt kasutan W/SHIFT/A/D jms jaoks siis võin ka vabalt ctrl tähega lasta. Vanasti sanis selle jetiga sai nii hakkama, aga seal kasutasin paremat kätt hiire asemel noolte peal kallutamiseks icon_razz.gif. Näiteks LMB pitch up ja RMB pitch down vms. Mõtlen veel natuke. Aga aitüma idee eest icon_razz.gif
IvarV, ma polegi öelnud ju, et kuidagi moodi peaks fightima, lihtsalt kirjutasin kiirelt valma ja siis ei mõelnud sõnade peale mitu korda üle jne, kukkus nii välja icon_razz.gif. Aga jah, annan teada siis, kuidas orgunnisin nupud icon_razz.gif
EDIT: mmm, vajab harjumist, aga päris mõnusa kiirusega keerab ikka icon_biggrin.gif freelook'i unbinidisin üleüldse ära, pole vaja.
Märkasin, et kui siuke raske situatsioon tuli, siis liigutasin hiirt üles-alla midagi ei juhtunud, siis kui matsu panin jõudis kohale, et muutsin sätted ära icon_biggrin.gif. Ehk siis niisama on meeles küll, kui kohalt minekut teha, aga nii mõneski kohas kipub veel meelest minema.

Ise lendan niimoodi, et pitch up on space peale binditud - täitsa toimib. Ja teiseks saad sa panna ju igale asjale secondary bindi ka st pane pitch up/down nii hiirele kui ka klaviatuurile.
Ma jätsingi default klaviatuuri bindid ka peale icon_wink.gif. Ma nii taibu ka pole icon_razz.gif. Aga mitmed asjad pidi unbindima hiire pealt, RMB oli varem tulistamise peal, ei saa nii ka ju teha, et tõusen üles ja tulistan lambilt samal ajal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 13:53:40 vasta tsitaadiga

Kus Premium praegu kõigesoodsama hinnaga saadaval on ?

Origini poes 39€
G2play 32€


Ja kas sellel on mingit vahet ka, kas mul on RUS või ENG Battlefield 3 all, kui Premiumi ostan ?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 25.12.2012 13:59:51 vasta tsitaadiga

Krt mingi vahe siiski on, me peame koguaeg nende language packidega jebima siin. Kui tahad seda vältida, maksa pisut rohkem. Praegu pole see hinnavahe nii suur enam. Siis, kui mina ostsin, oli hinnavahe ca 35€ ning läksin loomulikult odavamat teed, samas ei kahetse, et raha alles jäi. Muud midagi ei muutunud peale selle, et pärast igat updatet pead 2 min netis sorima, ning siis 2 minutit selle packi lahti pakkimisega tegelema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2012 14:08:06 vasta tsitaadiga

siin mingi eelmise suurema origini sale ajal inimesed ostsid premium editionit venekeelse bf3 peale, ehk siis kellelgi on praktilised kogemused ka olemas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 14:09:34 vasta tsitaadiga

Minul on BF3 sünnistsaati olnud vene versioon ja mingeid probleeme pole esinenud. Kõik vajaliku peale patche on saadud CJS leheküljelt, lisaks suurelt ja punaselt punkthaaval olemas seal ka õpetus, kuidas midagi peale panna ja mis ei võta kohe üldse kaua aega (nagu isegi ütlesid, siis mingi paar minutit vaid läheb allalaadimise ja pealepanekuga). Pigem on probleem selles olendis, kes seal ekraani taga möllab.
Kuid nüüd, kes alles esimest korda BF3 plaanib osta, on mõttekas jah osta juba inglisekeelne versioon, kuna hinnavahe vene omaga on neil langenud nii madalale.

Ja Premiumi ostuga ei ole vahet, kas sul on vene või inglise versioon. Inglise keelse mängu ostmine vene keelse peale (s.h inglise Premium Edition), muutub ka mängu keel ise inglise keelseks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.12.2012 14:50:05 vasta tsitaadiga

est4ever, Siim159,
Tänud icon_redface.gif Piinlik värk icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 03:09:41 vasta tsitaadiga

Mingi korralik rush sai pelatud, paar mumble venda olid vastastiimist vist icon_biggrin.gif http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51675604/1/455270353/
Alguses oli kaotusseis 300 vs 500 lõpuks sai rushitud võidupeale 51:0 icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 14:01:01 vasta tsitaadiga

Võtsin Amazonist Premium Editioni ära ~23€ thumbs_up.gif
http://www.amazon.com/Battlefield-3-Premium-Edition-Download/dp/B0098QPPL6/ref=dsvrt_myd_asin_block
(BF3 LE ja Premium)

BF3 RU oli küll olemas aga see vist praegu soodsaim võimalus Premium osta.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 26.12.2012 14:40:49 vasta tsitaadiga

Läheb läheb icon_smile.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 26.12.2012 15:15:47 vasta tsitaadiga

uskumatu, et nii odav.
Ise võtsin selle india proxy värgi kaudu ligi ja maksis ainult premium sama palju.
Muidugi aega on möödas ka palju, aga ikkagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.12.2012 15:25:29 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Võtsin Amazonist Premium Editioni ära ~23€ thumbs_up.gif
http://www.amazon.com/Battlefield-3-Premium-Edition-Download/dp/B0098QPPL6/ref=dsvrt_myd_asin_block
(BF3 LE ja Premium)

BF3 RU oli küll olemas aga see vist praegu soodsaim võimalus Premium osta.

Vot selle peab ära võtma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 15:47:46 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/ -is on praegu Premium Service 14.99 naela.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 17:20:31 vasta tsitaadiga

Ostsin amazonist 22€ premiumi. sain koodid kätte ja aktiveerisin Premium Service Key. Battlefield 3 LE Key ei aktiveerinud kuna BF3 ja LE RUS on olemas. Kuid battlelog.battlefield.com annab ikka teada et oman ainult B2K.

edit:
Sai asja korda. Oli vaja ka Battlefield 3 LE Key aktiveerida.


viimati muutis Mercury 26.12.2012 18:14:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 18:06:59 vasta tsitaadiga

Natuke BF 3 tavamarpiiki, Conquest, Seine Crossing:
Kes vähegi saab, siis vajutage kanalil "Tellige/Subscribe" nuppu ka!

Link
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 18:17:31 vasta tsitaadiga

HC ilma minimappita keimplei - siis liitun YT kanaliga
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 26.12.2012 18:37:30 vasta tsitaadiga

Liiga tuim- ää nüüd sain surma, nüüd mind elustati, nüüd tank lükkas mind. Kapten ilmselge stiilis "kommentaarid". Täiesti tavaline gameplay, mis lihtsalt ei kutsu vaatama. Mingit pointi nagu pole
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 18:43:06 vasta tsitaadiga

Ei käsi kellelgi vaadata, lihtsalt jagasin.
Kellele ei meeldi ja kes ei pea vajalikuks, siis ärge vaadake. Lihtsalt jagasin tavapärast BF 3 gameplayd.
Kes arvab, et tahaks vahel koos mängida, siis addige mind Originis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 18:45:17 vasta tsitaadiga

KoldK, Aga enne vaatamata ei saagi ju öelda, kas meeldib või mitte. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2012 18:58:42 vasta tsitaadiga

Youtube videotegijatele mõned soovitused, üldiselt ei viitsi enamus tavalist gameplayd vaadata kui seal midagi erilist pole (kui sa just maailmatasemel progamer pole). Seega klipid võimalikult lühikeseks ja ainult action sisse, üldiselt saab info edasi anda alla 3 minuti koos sissejuhatuse ja outroga, kui tegemist ei ole mänguülevaatega või mõne pikema selgitusega.

Eestikeelsetele videotele on sihtgrupp väga piiratud, seega tasub mõelda, et kui tahad pikemalt teha ning populaarseks saada, tuleb kindlasti inglisekeelseks minna ning leida oma nišš.

Enda lemmikuteks on birgirpall,shosho10199 ja robbaz, kes suudavad produtseerida hea kvaliteediga ning sisuga gameplay videoid ning lihtsalt erinevaid lambimomente, aegajalt ikka ise ka naerust kõveras monitori taga icon_biggrin.gif Eestikeelsetena tean ainult HDTanelit, kes suudab piisavalt kvaliteeti toota, mida kannatab vaadata nii, et kõrvad ja silmad verd ei jookseks.

panen lingid ka muidu osad ei tea millest ma räägin

http://www.youtube.com/user/shosho10199

http://www.youtube.com/user/Robbaz

http://www.youtube.com/user/birgirpall
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 19:07:47 vasta tsitaadiga

Omaltpoolt julgen C1intBeastwood´i ka soovitada: http://www.youtube.com/user/C1iNTBEASTWOOD
Eriti see video:

Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 21:29:01 vasta tsitaadiga

Mind kannatab vast ka kuulda : ).
Caspar14gaming mu channel, vahest viskan paar gameplayd. Hetkel commentarytega videot puuduvad, aga homme vast teen ühe korralikuma pela ühe Tõnisega icon_smile.gif, ehk ka üks Sillu. Ehk ka Urmasega(URM4Z BF3's, HVlased vast tunnevad teda). Võibolla ka Egert(music123 siinmail)/Erks. Ehk siis kui saab teeb ühe suurema squadi ja korralikuma pela icon_razz.gif. Teamwork thumbs_up.gif
aga kes räägivad siin, et ilma sniprita on suht raske üle 20% accuracy saada, siis ma tegin snipriga ainult 2killi icon_smile.gif
https://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51725654/1/816451099/
40% accuracy oli niigi suht lamp, oleks suuremagi saanud aga tegin suht palju lampe laske, ehk tuleb midagi. Selle accuracy saavutasin tankiga enamjaolt icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 22:52:23 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Mind kannatab vast ka kuulda : ).
Caspar14gaming mu channel, vahest viskan paar gameplayd. Hetkel commentarytega videot puuduvad, aga homme vast teen ühe korralikuma pela ühe Tõnisega icon_smile.gif, ehk ka üks Sillu. Ehk ka Urmasega(URM4Z BF3's, HVlased vast tunnevad teda). Võibolla ka Egert(music123 siinmail)/Erks. Ehk siis kui saab teeb ühe suurema squadi ja korralikuma pela icon_razz.gif. Teamwork thumbs_up.gif
aga kes räägivad siin, et ilma sniprita on suht raske üle 20% accuracy saada, siis ma tegin snipriga ainult 2killi icon_smile.gif
https://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51725654/1/816451099/
40% accuracy oli niigi suht lamp, oleks suuremagi saanud aga tegin suht palju lampe laske, ehk tuleb midagi. Selle accuracy saavutasin tankiga enamjaolt icon_razz.gif

Urmasega ise ka koos lasknud. Olen käpp kui midagi plaanis koos teha. Videost leiad minu nime ka. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 26.12.2012 22:58:22 vasta tsitaadiga

olen ka k2pp 28 det kui eetisse j6uan icon_biggrin.gif
ise ka caspaga paar m2ngu teinud kuid viimasel ajal veits kiire olnud ja praegu yldse v2lismaal
kujutan et praegu aim suht paigast 2ra beer_yum.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 27.12.2012 00:42:20 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
aga kes räägivad siin, et ilma sniprita on suht raske üle 20% accuracy


http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/pLine-jikA/weapons/782332088/pc/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 09:28:03 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
aga kes räägivad siin, et ilma sniprita on suht raske üle 20% accuracy


http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/pLine-jikA/weapons/782332088/pc/
Suht epicud statsid jah : O
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2012 09:37:58 vasta tsitaadiga

Mis see tüüp tambibki aint alt-f4?
Quit protsent 64 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 10:57:17 vasta tsitaadiga

metro whore yawn.gif

neid on palju, dice võiks isegi "bf3 metro only m16a3 edition" välja lasta sellistele klounidele
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 11:50:04 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51770248/1/816451099/
K/D natuke üle 3/0 siukses matchis suht normal icon_razz.gif
EDIT: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51771379/1/816451099/ suht norm, kui enemyl 750 ticketsit üle on icon_razz.gif aga saavutasin enamvähem K/D ratio 1.67:)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 11:54:51 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
metro whore yawn.gif

neid on palju, dice võiks isegi "bf3 metro only m16a3 edition" välja lasta sellistele klounidele

icon_lol.gif thumbs_up.gif BF2 oli karkand/BF3 on metro - nadespamm punkti ahnete hooramiseks

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 13:53:01 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Mis see tüüp tambibki aint alt-f4?
Quit protsent 64 icon_biggrin.gif

Mul on sama quit protsent. icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 15:44:37 vasta tsitaadiga

Mmmm kui hea raund oli icon_smile.gif http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51780710/1/816451099/
K/D oli nats ku*ine, aga noh hea skoor oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2012 15:57:46 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Mmmm kui hea raund oli icon_smile.gif http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51780710/1/816451099/
K/D oli nats ku*ine, aga noh hea skoor oli icon_razz.gif


Aitab äkki sellistest postitustest, või on siin tõesti kedagi kellele lähevad need battlereportid korda? Mind jätab sinu ja ka teiste KDR ning skoor täiesti külmaks, tahad areneda - tule ESL-i. Teeme näiteks competitive 4vs4 Squad RUSHi ja siis vaatame mis su reaalne skill on icon_biggrin.gif

Ja otsi omale 3 kambajõmmi ka, et 4vs4 squad playd treenida. Muidu süüakse teid elusalt kui suvakatega pubist tuled...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2012 16:01:27 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mmmm kui hea raund oli icon_smile.gif http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51780710/1/816451099/
K/D oli nats ku*ine, aga noh hea skoor oli icon_razz.gif


Aitab äkki sellistest postitustest, või on siin tõesti kedagi kellele lähevad need battlereportid korda? Mind jätab sinu ja ka teiste KDR ning skoor täiesti külmaks, tahad areneda - tule ESL-i. Teeme näiteks competitive 4vs4 Squad RUSHi ja siis vaatame mis su reaalne skill on icon_biggrin.gif

Ja otsi omale 3 kambajõmmi ka, et 4vs4 squad playd treenida. Muidu süüakse teid elusalt kui suvakatega pubist tuled...
viska oma esli profiil, tahaks näha, kui kõva mees sa ise oled icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 16:10:35 vasta tsitaadiga

BL-is saab ju vabalt oma saavutatud kõlinad koos kommentaariga feedi kõigile üles riputada ...
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2012 16:17:55 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
viska oma esli profiil, tahaks näha, kui kõva mees sa ise oled icon_rolleyes.gif


Pole midagi postitada, kuna pole saanud teatud põhjustel ESL-is osaleda kevadest saadik (osadel squadi liikmetel tekkis reaalne sõjaväekohustus). Muidu mängime tagiga AK - Avtomat Kalashnikov. CS-i mängijatele vast tuttav nimi icon_biggrin.gif

Battlelogis olen aadressiriba ja FPS kogemust on aastast 1991 icon_wink.gif

Ning kes reaalselt tahab skilli arendada, siis 4vs4 Squadi Rushis olen nõus alati kaasa lööma suva mis mapil.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 16:28:03 vasta tsitaadiga

mehh 4v4. see pole kaunterstraik, sorri bob. Saan aru küll asja mõttest, aga tegu on battlefieldiga. See, et kuskil ESL liigas jooksevad kõik squadid ringi M16A3 ja M4A1 ga pole mingi näitaja.
Kuigi BF3 es on (mööndustega) väga hea gunplay - on siin täpselt sama hea vechicle play. Suurte kaartide puhul on oluline mõelda ja rakendada maailma ja selles sisalduvat. Mingites 4v4 squad rushis käib üks nurkade taga onaneerimine, niipalju kui ma olen neid clanmatche vaadanud. Nii, et selle põhjal ma skilli küll ei tituleeriks. Samas sellega ma olen nõus, et mis nende pubistatidega ikka lehvitada - näitavad nad väga vähe (täpselt sama vähe nagu battlefieldi mõistes see 4v4 ). Kui ükskord saadakse kokku conquest/rush mapil reaalselt mingi 10v10 miinimum, siis võime rääkida organiseeritud competetive skenest.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2012 16:41:47 vasta tsitaadiga

http://www.esl.eu/eu/bf3/conquest/8on8/ladder/ 8vs8 ladder täitsa olemas
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 17:16:41 vasta tsitaadiga

Hakkab looma. Aga kui nüüd kärutada 2 meest tanki, 2 meest kopterisse ja 1 hävitajasse, jääb jalaväge maru väheks. Üldiselt võiks ikkagi olla võistluse tasandil korralikku conquest/rush madinat, kus rahvast on. Mõnes mõttes muidugi arusaadav, et keegi seda kobarkeppi ei viitsi korraldada ega hallata - ala sama miks WoWis on arena matšid esports, aga BattleGroundid ei ole (tasakaalust väljas kaardid kah üheks põhjuseks).
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 27.12.2012 17:46:01 vasta tsitaadiga

Help pls, jube lihtsalt kuidas ajab närvi see crashimine, vapsee ei saa mängida.
Crashi detailid:
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: bf3.exe
Application Version: 1.5.0.0
Application Timestamp: 50c39964
Fault Module Name: bf3.exe
Fault Module Version: 1.5.0.0
Fault Module Timestamp: 50c39964
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 0045689d
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Locale ID: 1061
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 17:59:17 vasta tsitaadiga

IvarV, my docs>BF3>settings ja kustuta sealt PROF_SAVE_body fail ära ja proovi siis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 27.12.2012 18:10:20 vasta tsitaadiga

Siim159, tundub, et töötab, so far so good. Suur aitäh!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 27.12.2012 18:10:50 vasta tsitaadiga

Niisama harjutada võib esl Versuses, saab kõvasti skilli juurde. Antud hetkel on eestis seal mingi 4-5 aktiivset mängijat, mis on päris kurb kohe
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 27.12.2012 21:15:29 vasta tsitaadiga

Krt jooksis jälle kokku, aga üle väga pika aja jälle.
Pean uuesti sealt ära kustutama iga kord selle faili?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 21:37:04 vasta tsitaadiga

IvarV, On sul Originis cloud storage sisse lülitatud? Kui jah, siis lülita välja, kustuta see PROF_SAVE_body fail ära ning tee BF3-le repair install. Ja proovi, ehk siis mõikab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 27.12.2012 22:07:01 vasta tsitaadiga

On muidugi sees, ma ei julge midagi näppida seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 00:02:42 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Mmmm kui hea raund oli icon_smile.gif http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/51780710/1/816451099/
K/D oli nats ku*ine, aga noh hea skoor oli icon_razz.gif


Aitab äkki sellistest postitustest, või on siin tõesti kedagi kellele lähevad need battlereportid korda? Mind jätab sinu ja ka teiste KDR ning skoor täiesti külmaks, tahad areneda - tule ESL-i. Teeme näiteks competitive 4vs4 Squad RUSHi ja siis vaatame mis su reaalne skill on icon_biggrin.gif

Ja otsi omale 3 kambajõmmi ka, et 4vs4 squad playd treenida. Muidu süüakse teid elusalt kui suvakatega pubist tuled...
Ma muidu polegi kunagi BF3 pmst üksi mänginud vist, alati mõni eestikas skypes kui mu neid reporte vaadata. icon_rolleyes.gif kui seda mõtlesid selle "kambajõmmi" all.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.12.2012 01:16:45 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
metro whore yawn.gif

neid on palju, dice võiks isegi "bf3 metro only m16a3 edition" välja lasta sellistele klounidele


postita siis oma stats siia lowbob.!?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 02:12:51 vasta tsitaadiga

veel üks m16 ja metro armastaja icon_lol.gif
statsid on paigas, ära muretse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.12.2012 02:16:56 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
veel üks m16 ja metro armastaja icon_lol.gif
statsid on paigas, ära muretse icon_biggrin.gif


Sa lowbob ei suuda kindlasti snaiprina ka metros üle 50 acc. saada nagu sellel tüübil kõikide relvadega. Igav ja kloun oled sa ise seega!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 456, 457, 458 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.