Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
huub
HV vaatleja
huub

liitunud: 07.03.2005




sõnum 23.12.2012 13:44:24 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
masmre kirjutas:
Spezz kirjutas:
InterFace kirjutas:
spezz - minu käest saadud akust räägid? ma laadisin ta ühe korra täis kui täiesti tühi oli ning aega läks umbes 4-5tundi kuni täiesti roheline laadijas pólema jäi. kasutan originaal ego laadijat (ma arvan vähemalt) ja kestis väga kau (minu móistes).
kui laadijas viga ei ole siis vóta selle härraga ühendust kelle lingi siia panin ja küll uue saad.

Toosama jah. Peale sinult saamist kestis ilma laadimata 2 päeva, sellepärast ka imestan, et miks mu laadija tollega hakkama ei saa =(

äkki su laadija on õhtal hoopis...

Kõik muud akud saab latud nagu peab .. 1100mAh akud peavad endiselt poolteist tööpäeva vastu. Ilmselt ikka sellel suurel akul mingi kala küljes. Interface, kellega ma ühendust peaks võtma või kas on üldse mingi garantii nii odaval asjal? icon_smile.gif
Panin prooviks uuesti laadima .. 9 minutit täiesti tühjale akule ja laadija tuli on jälle roheline .. ilmselt rohkem voolu akule peale ei anta seega?

Kusjuures mul on ka nii olnud, et teatud akud teatud laadijatega väga ei taha ühilduda - tekib täpselt sama probleem. Nii, et ma seda akut kohe maha ei kannaks. Kui saad kuskilt mõnda teist USB laadijat laenata, siis tasuks proovida, neid liigub erinevate mA'dega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 18:33:31 vasta tsitaadiga

Annan ka väikese tagasiside oma Joyetech eGo-T kohta. Kui töötab, siis on kõik väga ilus, ja võrreldes sõbra 90€ Skysmoke aparaadiga suitseb palju toredamalt ja huulik mahutab ka tunduvalt rohkem vedelikku. Aga vähemalt pooltel kordadel kui kogu aparaadi ära puhastan ja täidan, siis hakkab siit-sealt vedelikku lekkima - küll hakkab aku ja aurusti vahelt jooksma (sõltumata sellest kui kõvasti see kinni keeratud on), küll hakkab lihtsalt huulikusse vedelikku tõmbama, nii et varem või hiljem pritsib ka suhu. Mõnikord saab mitu tundi rahulikult pahvida, ja ilma mitte midagi muutmata ja keeramata hakkab kuskilt vahelt jälle vedelikku välja jooksma. Praeguse seisuga on vist ca pool kogu vedeliku kulust tulnud lapiga pealt ära pühkida, huulikust välja pesta ja lihtsalt aku ja aurusti puhastamisel ära kuivatada. Näpuga õhuavade kinnikatmist üritan vältida, ja akut ka liiga kõvasti kinni ei kruti, sest siis on suht kindel, et kohe tuleb huulik vedelikku täis, aga mingi jama on ikka olemas. Eeldan, et clearoga sellist jama ei tohiks olla, nii et praegu ootan pikisilmi kuni kuskilt endale vähemalt ühe hankida suudan.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 20:13:30 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
praegu ootan pikisilmi kuni kuskilt endale vähemalt ühe hankida suudan.

Mis seal siis nii hullu on, Tartus ju käsimüük olemas. Lähed poodi ja ostad.
Tartu edasimüüja
Aardla 25
Telefon: 55685340
Avatud:
Esmaspäev 8.00-18.00
Teisipäev 8.00-18.00
Kolmapäev 8.00-18.00
Neljapäev 8.00-18.00
Reede 8.00-18.00
Laupäev 9.00-15.00
http://socare.ee/index.php?id_category=7&controller=category&id_lang=7
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.12.2012 23:22:27 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on üleliigset DCT 1.5 oomist müüa või on kuskil Eestis kohapeal kohe olemas?
Tahaks ää proovida siiski aga tellida/oodata ei viitsi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 23.12.2012 23:38:36 vasta tsitaadiga

Kirjade järgi saab 1,2ml vedelikuga umbes 45-50 tavasuitsu,kas see vastab ka tõele(nii umbkaudselt)?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 23:52:54 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Kirjade järgi saab 1,2ml vedelikuga umbes 45-50 tavasuitsu,kas see vastab ka tõele(nii umbkaudselt)?

Ei vasta, isegi mitte umbkaudselt. See on selline müüjate mesimagus jutt...et nii odav tuleb jne... icon_evil.gif
InterFace kirjutas:
Kas kellelgi on üleliigset DCT 1.5 oomist müüa või on kuskil Eestis kohapeal kohe olemas?
Tahaks ää proovida siiski aga tellida/oodata ei viitsi icon_biggrin.gif

Sa siis tahad midagi sellist:
see siis tank
ja see siis cartomizer 510 DCT'le

Mul neid 1 auguga cartosi on, aga sinna on ka tanki vaja( koos 510 drip tip'ga) ja veel on sinna vaja vähemalt 1 auk juurde teha.(muidu ei saa vedelikku kätte hästi)
Tegelikult on sul sellist asja vaja: DCT (Dual Coil Tank) Cartomizer MOD, 3 ml


viimati muutis masmre 23.12.2012 23:58:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 23.12.2012 23:57:21 vasta tsitaadiga

Palju 10ml pudeliga saab reaalselt?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 00:00:10 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Palju 10ml pudeliga saab reaalselt?

Mul kulub umbes 3 ml päevas, kui 'tubli' olen siis 4ml.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2012 00:05:33 vasta tsitaadiga

Seda ei saa nii öelda ega arvestada, et "palju saab".
Võibolla siis jah kui reaalselt ära "mõõta" mitu mahvi 20 sigareti suitsetamiseks kulub ja siis samapalju vedelikuga mõõta aga ma ei taha/luba enam tavalist suitsu teha icon_biggrin.gif

Siin juba see "aga" , et kui kasutad madalama takistusega coile , et rohkem tossu tekiks ja suurema watiga toimiks põlemine siis kulub ka rohkem vedeliku.
Tavaliselt läheb mul 3ml kanti - eile suutsin näiteks lõpuks 6ml ära tõmmata jõulu-joomal icon_biggrin.gif Tundejärgi ütleks, et tossu kogus oli sama mis 3 pakki suitsu ära teha.

Kui sa võtad mingi kõrge takistusega clearo ning tõmbad väikeseid mahve (umbes nagu sigaretti tehes) siis ma usun , et 1ml võrduks rohkem kui 2 pakki kindlasti aga "see pole see" tegelikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 00:07:34 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:

Tavaliselt läheb mul 3ml kanti - eile suutsin näiteks lõpuks 6ml ära tõmmata jõulu-joomal icon_biggrin.gif Tundejärgi ütleks, et tossu kogus oli sama mis 3 pakki suitsu ära teha.
icon_biggrin.gif

Vanasti, kui ma veel analoogi imesin, läks mul ka jooma ajal mingi 2 kuni 3 pakki ära. Täitsa normaalne kogus ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 00:10:03 vasta tsitaadiga

Siis ta nii palju odavam ei tulegi võrreldes tavasuitsudega kui reklaamitakse
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 00:12:22 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Siis ta nii palju odavam ei tulegi võrreldes tavasuitsudega kui reklaamitakse

Tegelikult tuleb isegi odavam, kui õigest kohast ostad vedelikku ja nodi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 01:02:03 vasta tsitaadiga

Ma ei oska nende lekete tõttu väga täpselt kommenteerida, aga kui paagi saan ilusti lõpuni ära teha, siis tunde järgi ütleks, et kuskil 2ml või alla selle oleks minul võrdne paki suitsuga. Väga täpselt neid muidugi võrrelda ei saa ka, sest suitsu tegemise puhul saab teinekord kiiruga tehes ka poolikuid suitse ära loobitud, ja see pigem kallutab veel vedeliku kasuks asja. See 1,2ml võib seega olla ligikaudne sellega, mille reaalselt ühest suitsupakist kätte saad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.12.2012 02:09:53 vasta tsitaadiga

No ja kui võtame nüüd , et umbes 2ml = 1 pakk ja jätame välja väga-väga odavad välismaised kohad (ja selle, et kui osta a'la 50ml korraga siis on veel odavam) ning ütleme hinnaks 3.40€ = 10ml (see sillamäe e-pood) siis tähendab see ju seda, et 5 pakki suitsu maksab 3.4€ ning lisaks on kogu see asi kordades tervislikum kui päris suitsud. Muidugi kui ei arvesta, et aegajalt vaja uus coil osta ning tihti puhastada jms...

See on muidugi teine jutt, et ÜLDISELT hakatakse rohkem tossutama kuna see meeldib rohkem kui päris suits ning ei tekita negatiivseid tundeid (oleneb vedelikust, taluvusest jms) kui "liiga palju" teha ja seega tarbitakse ka rohkem.
Siiski peaks peaaegu 10ml igapäev ära tõmbama, et ta rahaliselt sama kallis oleks ja see vajaks juba väga-väga suurt "tööd" ning ma usun, et vabast tahtest ja heameelega ma seda ei suudakski teha.

Eesmärk minuarust ju polegi sel "asjal" olnud otseselt 1) raha metsik säästmine või 2) üle-üldse suitsetamisest loobumine.
See on lihtsalt üks tervisele kõvasti ohutum asendus mis samal ajal on kordades parem ja meeldivam kui sigaretid icon_smile.gif

Sellega lihtsalt automaatselt käib kaasas, et säästad raha (kui just igasuguseid 100 euroseid PV'si ei hakka koguma icon_biggrin.gif ) ja samaaegselt enam tava-sigarette ei tee või eriti ei tee.
Alguses läheb nagunii rohkem raha , et endale meeldiv "varustus" valmis saada. Ma olen 2 nädalaga ostnud niiöelda 4 akut (1 ok müüsin maha kuna ei meeldind pikkus) ning 4 clearot (alguses ei teadnud takistuse vaatamisest midagi ja seega alles neljas oli see "õige" mis tundub , et on hea küll aga nüüd tahaks siiski ka DCT'd ära proovida icon_biggrin.gif ) ja 4 coili + siis vedelikud muidugi. Rahaliselt on see ilma vedeliketa juba üle 100€ (minu viga muidugi et ma ei viits/suuda/taha välismaalt netis tellida , sest see võtab aega ja seega olen ma eestist kohapealt ja kallimalt ostnud) AGA SAMAS mul läks nagunii üle 100€ iga kuu sigarettide peale seega vahet pole.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 10:26:31 vasta tsitaadiga

Mina olen arvutanud nii, et ära tasub umbes 3 kuuga, see on siis kui sa omale ka mingi MOD aku ostad. Kui ostad veel midagi kallist, siis tasub ära 4 kuuga. Ise muidugi tellin interneti vahendusel ja kohalikke 'ärimehi' katsun vähem tüüdata. Hinnad meil siin ju uskumatud lihtsad icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ma olen nüüdseks 108 päeva analoogist vaba olnud. Kasumisse ilmselt saan järgmine kuu, aga kui uue 'imeriista' ostan, siis ülejärgmine...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 11:37:43 vasta tsitaadiga

Tere olen praegu kahe valiku vahel ,kas neil kahel on mingi vahe http://www.nicorex.ee/lang/ee/pood/tegevus/epood/2/10000/ vs http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/uus-skysmoke-ego-tank-system/


Nicorexil kohe vist see Ce4 aurusti?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 12:09:22 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Tere olen praegu kahe valiku vahel ,kas neil kahel on mingi vahe http://www.nicorex.ee/lang/ee/pood/tegevus/epood/2/10000/ vs http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/uus-skysmoke-ego-tank-system/


Nicorexil kohe vist see Ce4 aurusti?

Soovitan siit küll mitte osta, hinnad on 3x kõrgemad, digiport.ee müüb samasugust vanaaegse atoga komplekti mingi 60€ vist. Ja sealt saad clearo ka juurde osta. Mustamäe poes neil kõik olemas, niko vedelikud ka, kui küsid.
Nicorex on hinna sula teinud, see 65€ on norm täitsa stardikaks. Seda muidugi kui sa eestist tahad osta. Eespool peleon.pl lingid ka teemas, sealt saad komplekti alla 40€ ja muu raha eest võid vedelikke ja clearosi valida...
Sellise skysmoke komplekti ostsin kunagi omale stardikaks, aku kestab praegugi ja tangid on alles kõik...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 12:35:01 vasta tsitaadiga

Aga soovita midagi 60-90 euri eest mujalt(post sees)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 12:41:30 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Aga soovita midagi 60-90 euri eest mujalt(post sees)

ise sai võetud http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958 väga ok
kokku läks koos transaga ja 3 vedelikuga+ kingitused vedelikega 50€

siin neid kyllaga
http://www.peleon.pl/category.php?id_category=269
jaga 4-ga saad jevrod thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 12:42:25 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Aga soovita midagi 60-90 euri eest mujalt(post sees)

Ei oskagi võõrale inimesele nii paugust soovitada, eespool paar linki, mis rahvas ostnud on, sinna juurde vaata paar Kangeri T2 või T3 clearot koos lisa coilidega, 1,8 oomi või 2,4 oomi. Suurema takistusega pole ego aku jaoks enam head.
Ma vaatan, kui aega saan, otsin selle peleoni lingi üles.
Muuseas, põhjanaabritel www.esmoke.fi jõuluale: JOULU2012 (-12%)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 12:44:56 vasta tsitaadiga

clearo on aurustaja?See määrab e-vedeliku koguse ja palju tossu tuleb?

Mis asi coil on ja mida ta teeb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 12:58:05 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
clearo on aurustaja?See määrab e-vedeliku koguse ja palju tossu tuleb?

Mis asi coil on ja mida ta teeb.

see on klassikaline clearo, need on enamus sarnase tööpõhimõttega, ainult nimed erinevad(vivi-nova, kanger, ce4, ce5 jne) ja osadel on coil all, teistel üleval. Osadel saab vahetada coili (kuumuti), osadel ei saa. Pildil Kanger'i T2

Nüüd vaatame sellele T2'le coili (vahetatav)

Selliste asjade tellimisel peab ikka õige coili valima, sest vale coil ei sobi mõne teise clearoga kokku. Tossu kogus, oleneb rohkem vedelikust.
Üldiselt on nendele küsimustele juba teemas vastatud, kui sa viitsiks eespoolt lugeda, siis oleks pilt juba selge icon_biggrin.gif
jeesus188, juba leidis sulle hea komplekti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 12:58:58 vasta tsitaadiga

Selge,aga clerot peab ka mingit wattide järgi vaatama vms,mingi wattide arutlus käis,kuid ei jagnd matsu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 13:01:37 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Selge,aga clerot peab ka mingit wattide järgi vaatama vms,mingi wattide arutlus käis,kuid ei jagnd matsu

see tuleb hiljem ise su juurde (wattide asi) icon_lol.gif , esialgu vaata, et clearod oleks 1,8 kuni 2,4 oomi takistusega.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 24.12.2012 13:23:57 vasta tsitaadiga

Üks algaja küsimus veel,milleks see nupp on ,kas nö on/off või peab kimumise ajal all hoidma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.