Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 20:43:04 vasta tsitaadiga

thargun, ei tule, ainult põhimänguga tuleb 30p
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 22:03:00 vasta tsitaadiga

Ei saa mänguaega nendega. Kuidas battle chesti tasuta said?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 01:46:47 vasta tsitaadiga

Blizzard jagas kõikidele Diablo III omanikele (kuid mitte neile, kellel juba WoW olemas oli samal battle.net kasutajal).
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 12:38:25 vasta tsitaadiga

Täna WOW cataclysm 5.90 euronicsis, kes pole osta jõudnud veel.
http://www.euronics.ee/tootekaart/37565/Mangud_ja_konsoolid/Mangud/3348542232471
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 29.12.2012 17:08:11 vasta tsitaadiga

Te saate mängu sisse?
Mul laeb sinna tegelaste valikusse ilusti aga kui enter world panen siis 1 kriips ennem lõppu ei lae ära ja viskab disconnected from server:S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2012 17:18:12 vasta tsitaadiga

Mayans said that the world is going to end. They didn't say which one.
Tegelikult on muidugi asi nii, et kuna sel nädalal jäi hooldus vms ära, siis nüüd on mingi vahe lüli kuskil pariisis pekkis.
http://www.mmo-champion.com/threads/1243950-So-EU-login-system-down-!?p=19615910#post19615910
siin on väheke pikemalt kirjutatud sellest.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 05.01.2013 16:27:14 vasta tsitaadiga

Kas valor või justice punktide eest saab kuskilt relva ka osta?
Või relva jaoks aint conquest punkte vaja? icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 05.01.2013 17:18:44 vasta tsitaadiga

Conquest pointide eest saad relvi (Highend relvade jaoks pead olema kogunud kokku 7xxx punkti hooaja jooksul)
Kusjuures mõne klassi puhul on conquest punktide eest ostetavad relvad parimad omas slotis - seda siis PvE's.

PvP-s mida kõrgema taseme relv seda parem muidugi icon_smile.gif

JP ja VP-de eest ei saa.

Z.


viimati muutis Zaphor 05.01.2013 17:27:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 05.01.2013 17:19:07 vasta tsitaadiga

honor pointide eest ka relvi ei saa eks?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 05.01.2013 17:28:49 vasta tsitaadiga

Honori eest mingeid madala leveli relvi sai ja saab osta neid 1-80 leveli relvi mis iga leveliga siis "gramm" paremaks lähevad, kuid PvP osas nad midagi ei anna.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 18.01.2013 09:31:06 vasta tsitaadiga

PvP muudatused 5.2-s: http://us.battle.net/wow/en/blog/8397168/PvP_Gear_in_52_and_Beyond-1_17_2013
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2013 15:24:31 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi odavamalt saab seda mänguaega osta kui 12.99.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 28.01.2013 15:17:36 vasta tsitaadiga

To Karu: Tiba odavam tuleb kui teed kas 3 kuud või 6 kuud subscriptioni , makstes kred. kaardiga battle.net'is.

Z.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 15:21:40 vasta tsitaadiga

Seal vist mingit free contenti pole?
Sain ka tolle 30p paketi blizzardilt, mõtlesin, et võiks proovida..
Kuid stabiilselt iga kuu küll mingit summat välja käia ei tahaks..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 28.01.2013 16:18:35 vasta tsitaadiga

30p gametime tuleb põhimänguga kaasa , enamus, kes mängima hakkavad siiski tahavad ka lõpplahendusi näha.
Karbi toote puhul on ainult gametime ostmisega võimalik edasi mängida või siis naasta Starter Editioni juurde,

https://eu.battle.net/support/en/article/world-of-warcraft-starter-edition-account-faq

Z.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 15:11:53 vasta tsitaadiga

kellelgi mõnda head soovitust on kuidas kulda teha lv 80mne lich king characteriga? professionale pole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 02.02.2013 16:23:15 vasta tsitaadiga

http://www.wowwiki.com/Guide_to_making_money

Ja kuna sul professjoone pole, siis pole vaja lõpus oleva blog listini lugeda.

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 17:17:13 vasta tsitaadiga

Kust saab paypaliga mänguaega osta? Sooviks siis 30 day.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 17:26:41 vasta tsitaadiga

ei teagi, et 30day kaarte müüdaks, blizzard ise vist paypaliga makset ei suppordi.

60day vaata kinguin.net ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 14.02.2013 20:37:23 vasta tsitaadiga

Battle.net'ist maksevõimalused on ainult kred. kaardiga kui 30 päeva kaupa mänguaega osta.


http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=210000110 - selle kaudu pakub ka ainult kred. kaarti võimalust.
PayPal-i nad minu teada üldse ei toeta - kui siis kolmandada osapooled kelle kaudu mänguaega osta - ise pole kunagi seda teinud.

parim variant ja vähem kulukas on SEB panka arve teha ja virtuaalne VISA kaart teha , mis tuleb siduda siis "turvalised ostud internetist" teenusega.
siis saad osta , ise pead oma arvele siis kandma summa,. sealt edasi virtuaalsele kaardile ja virtuaalset kaarti uuendad iga 2 kuu tagant.

Z.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2013 21:51:46 vasta tsitaadiga

hansa deebet+ on parem ei pea uuendama koguaeg ja maksma miskit x tasu selle eest
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2013 22:11:07 vasta tsitaadiga

kus maailmas rahvas mängib hetkel enamjaolt?
võiks uuendada esimest lehte kuidagi ja sinna vastavat infot ehk panna? icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 22.02.2013 11:38:52 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
kus maailmas rahvas mängib hetkel enamjaolt?
võiks uuendada esimest lehte kuidagi ja sinna vastavat infot ehk panna? icon_smile.gif


Üks guild asub outlandis-hüljatud. Eile õhtul oli seal 20+ inimest online. Rohkem ei oska nende eest rääkida kuna aktiveerisin oma accounti 2 päeva tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 20:58:11 vasta tsitaadiga

kalevlased oli alakiris vist? oli aastaid eesti suurim gild. horde.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2013 00:07:22 vasta tsitaadiga

http://www.wowprogress.com/guild/eu/aerie-peak/Kaizen
Eesti Guild
Realm: Aerie-Peak
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 00:24:36 vasta tsitaadiga

keegi veel mängib ka wowi hvst? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 00:56:01 vasta tsitaadiga

See lõputu farmfest kustutas minu huvi juba mõned kuud tagasi. Igatseme BC aega ja kui selline aeg peaks tagasi tulema, siis ehk uuesti. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2013 14:29:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
keegi veel mängib ka wowi hvst? icon_smile.gif

Ma hakkasin uuesti mängima.
Mängin Al'Akiris Kalevlaste guildis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 04.03.2013 17:25:49 vasta tsitaadiga

kolmapäeval patch eks siis näis kas LoL jääb teiseks:)
_________________
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=50d5e88eca348304038596
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 07.03.2013 15:02:20 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
See lõputu farmfest kustutas minu huvi juba mõned kuud tagasi. Igatseme BC aega ja kui selline aeg peaks tagasi tulema, siis ehk uuesti. icon_smile.gif


icon_question.gif Kummaline , et sa virised farmimise üre ja igatsed BC-d. BC oli üldse vist kõige suurem farmfest WoW-i ajaloos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 15:09:43 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
See lõputu farmfest kustutas minu huvi juba mõned kuud tagasi. Igatseme BC aega ja kui selline aeg peaks tagasi tulema, siis ehk uuesti. icon_smile.gif


icon_question.gif Kummaline , et sa virised farmimise üre ja igatsed BC-d. BC oli üldse vist kõige suurem farmfest WoW-i ajaloos.



Sa pole vist viimast expansioni mänginud? icon_biggrin.gif BC oli väga mõnus ja lõõgastav võrreldes sellega, mis praegu toimub.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 15:10:46 vasta tsitaadiga

Samas BC ajal hakkas ka selliseid lahedaid queste tulema, nagu nende murlocite lahtipäästmine jne. Progress oli kiire vähemalt.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 21:03:19 vasta tsitaadiga

Jah Ogrila, Netherwing jms dailid möödusid tõesti mega kiirelt. Samuti oli progress siga kiire, nimelt pidi sitaks vaeva nägema, et isegi raidi attuned saada ja iga asjaga repi farmima, et heroicute võtmeid saada. Instancitesse pidi ratsutama ja enne seda 2 tundi tanki otsima, kes ka mingi hälvik oli. Olid alles head ajad (Tegelt igatsen ise ka ja arvan, et parim expansion oli tbc) Siis lihtsalt tundus see farmimine huvitav. Praegu on seda juba liiga palju tehtud igas expansionis ja tüütab ära.

Ja siis tuli Hijali raid kus kurat terve öö alati läks sest 1 wave oli alati vigane ja terve event tuli läbida 2 korda (enne kolmandat bossi vist?) Teed tund aega trashi ja siis 5 minutit bossi, aga põnev oli küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 21:06:42 vasta tsitaadiga

keegi wowis pandarien peti tahab? icon_razz.gif
http://www.upload.ee/image/3118938/2013-03-03_20.31.15.jpg
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 21:07:38 vasta tsitaadiga

Isegi tasuta ei taha icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 08.03.2013 06:31:01 vasta tsitaadiga

BC-s tegid oma repifarmifarmi ära ja oli farm tehtud, lisaks väike attunement mis käis progressiooniga kaasas ja oli täitsa lahe. Enne raide osad kalastasid veits või korjasid 15 mintsa herbe ja olemas. Farmi oli rohekm casualidel kes hoorasid badgesid kokku, et t5 tasemel badgegeari kokku ajada ja sellega Karazhani teha.

Farmimist raidides kui sellist ei olnud, said tier 5-gagi Sunwelli teha Brutalluseni kui MH/BT tokenit ei kukutanud.

Farm kui selline oli Vanillas kui sa consumablesi ja repairide kulda farmisid.

See mis Catas toimuma hakkas viskas mul tõsiselt üle. Repifarmid elas üle, vanakooli mehena harjunud asi.

Aga see n*ss mis hakkas RF geari farmimisega pihta et progressioonis world top 100-ga sammu pidada (tard finderi gear parem kui hc Rag loot G fucking G) oli täielikult ajuvaba. Lisaks täiesti värdjaliku hinnaga epic gemmid mis sundisid sind AH-d farmima kuna esimese kuu aja jooksul nende hind lihtsalt inimlikesse piiridesse ei kukkunud. Aga neid gemme oli vaja.

Eriline pärl oli veel kuidas Sinestra 10 ja Rag 25 hc ikka raskemad olid kui HC spine ja hc DW.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 08.03.2013 12:04:11 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
keegi wowis pandarien peti tahab? icon_razz.gif
http://www.upload.ee/image/3118938/2013-03-03_20.31.15.jpg


Ähvardad võiicon_smile.gif?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 08.03.2013 15:47:18 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
BC-s tegid oma repifarmifarmi ära ja oli farm tehtud, lisaks väike attunement mis käis progressiooniga kaasas ja oli täitsa lahe. Enne raide osad kalastasid veits või korjasid 15 mintsa herbe ja olemas. Farmi oli rohekm casualidel kes hoorasid badgesid kokku, et t5 tasemel badgegeari kokku ajada ja sellega Karazhani teha.

Farmimist raidides kui sellist ei olnud, said tier 5-gagi Sunwelli teha Brutalluseni kui MH/BT tokenit ei kukutanud.

Farm kui selline oli Vanillas kui sa consumablesi ja repairide kulda farmisid.

See mis Catas toimuma hakkas viskas mul tõsiselt üle. Repifarmid elas üle, vanakooli mehena harjunud asi.

Aga see n*ss mis hakkas RF geari farmimisega pihta et progressioonis world top 100-ga sammu pidada (tard finderi gear parem kui hc Rag loot G fucking G) oli täielikult ajuvaba. Lisaks täiesti värdjaliku hinnaga epic gemmid mis sundisid sind AH-d farmima kuna esimese kuu aja jooksul nende hind lihtsalt inimlikesse piiridesse ei kukkunud. Aga neid gemme oli vaja.

Eriline pärl oli veel kuidas Sinestra 10 ja Rag 25 hc ikka raskemad olid kui HC spine ja hc DW.


rumal jutt.
Viimase expansioni ajal pole ma raidimisega tegelenud , aga kui mõni mees väidab et cataclysmi ajal pidi ennast lolliks farmima, siis pole peaks ta seemnete söömise ära lõpetama. Korralikult majandatud raidguild/grupp suutis ennast raidinstast tulevate resurssidega ära majandada. Repair, flaskid ja muu selline tuli instas kukkunud epic asjade müügist. Päevane random insta lisaks ja oligi enamvähem kõik mida tegema pidi. Ülejäänud oli juba inimeste enda otsustada. Blizzardi poolt ei olnud lisa farmiks mingit sundi või vajadust.

Kui BC lisa farmimistest rääkida
Shadow res gear anti sulle ilmselt tasuta. Tava inimesed farmisid seda raidinstas või maksid Ah-s hinge hinda.
Epic gemmid kukkusid esialgu vist ainult hyalis ... ei mäleta täpselt enam. Ei mäleta mis nad ka AH-s maksid . Kindlasti polnud nad alguses odavad.
Seda , et endast lugupidav tank bc ajal 4 erinevat res geari farmis on ka ilmselt kukepea.
Rääkimata pidevast eelmiste tieri raidide farmimisest, et asendada ia gearida inimesi kes SW-is läbi põlesid. Viimast osa said ilmselt top gildid (1% kõigist raidijatest ?) vältida kuna feedisid ennast madalamatest guildidest tulevate raidijatega. Ülejäänud 99% farmisid ennast vanas tieris lolliks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 08.03.2013 16:43:05 vasta tsitaadiga

Catas kui sa Dragon Soulis tahtsid world top 100s sees püsida farmisid ennast emaseks. Iga nurga alt. Ja oleks siis veel enamvähem normaalne farm vms, aga ei - retard friendly ulmenerfitud bosside farmimine. Lisaks main progress run pooled bossid bugised aga mehaaniliselt ülilihtsalt, lihtsalt gear pidurdas. Ja siis tegidki tard finderit et sealt paremaid juppe korjata kui HC 25M RAGNAROS DROPPIS.

Mitte üksi res geari farmimine vms ei ole kunagi nii hull olnud kui nelja raidgrupiga lisaks progressioonirunnidele altrunne tegid DS-is.

BC:

a) Heart of Darknessid kukkusid MH-BTs trashilt rohkelt ja kui sa MH-s/BT-s progressisid siis sa ka farmisid neid trahsmobe niikuinii. Ja see trash ei olnud totaalne faceroll stompfest niiet püsis enamvähem põnev. Kui me Sharazini jõudsime olid kõigi jaoks 2x nii palju Heart of Darknesse olemas kui vaja oleks olnud.

Lisaboonusena muutus Shadow Lord Malacrass ZA-s mõnusaks kiireks stombiks paari shadow res jupiga.

b) Epic gemme kukkus MH-s eventide vahel tee kõrval mining nodedest, meil oli piisavalt kaevureid ja gemme oli sitaks.

c) Millised res gearid pidi see tank kokku ajama? Frost/Nature Hydrossi jaoks, Shadow res Sharazi jaoks ja ...? Milled meie guild alati andis ise tankidele niikuinii. Ka kujutan ette jah et mingisugustel pubitankidel, kes ei olnud püsivas normaalses guildis oli raskevõitu nullist sette kokku ajada.

Vanillas oli resistancede kokku ajamine palju hullem - fire, shadow (+Shadowflame keebi jaoks Onyxiat pidid farmima kui sa just trooni taga asja ei cheesinud) ja AQ tulekuga Maras veits Nat ressi kokku ajada. Naxxis mingi hunnik frost ressi jne. Lisaks mustmiljon rep grindi.


Mulle ei ole kunagi tekitanud consumablete kokku ajamine või res setid probleeme, pigem isegi meeldis mana oilide, erinevate pottide-flaskidega jännata. Peale vanillat ei pidanud isiklikult kunagi enam midagi farmima, ainult AH-s tegutsedes päevas 15 mintsa ja oli pappi maa ja ilm.

BC-s Sunwelli tulekuga kui keegi SWP-s läbi põles või oli ret palat/spriesti vaja tegime neile ühe õhtuga attunemendid ära ja isegi t4-ga kannatas esimesed kaks bossi rahulikult SW-s ära teha. Ülejäänud koli tuli badge gearist kui mõni jupp väga lacking oli. T6-t farmisime glaivede jaoks niikuinii aga vähemalt oli ühe runniga asi tehtud ja asi ants. Neid badgesid tuli igast august ja rohkelt niiet ma ei tea mis teema sul selle vanades teierides lolliks farmimisega oli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 08.03.2013 20:40:43 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Catas kui sa Dragon Soulis tahtsid world top 100s sees püsida farmisid ennast emaseks. Iga nurga alt. Ja oleks siis veel enamvähem normaalne farm vms, aga ei - retard friendly ulmenerfitud bosside farmimine. Lisaks main progress run pooled bossid bugised aga mehaaniliselt ülilihtsalt, lihtsalt gear pidurdas. Ja siis tegidki tard finderit et sealt paremaid juppe korjata kui HC 25M RAGNAROS DROPPIS.

Mitte üksi res geari farmimine vms ei ole kunagi nii hull olnud kui nelja raidgrupiga lisaks progressioonirunnidele altrunne tegid DS-is.


Kas seda oli vaja isntade läbi tegemiseks ? Ei
Seda oli vaja top 100s konkureerimiseks. See oli su vaba valik. Mängu tegijat ära oma valikute pärast süüdista.
Nagu ma eelpool mainisin sai ka teistmoodi, sisuliselt ilma farmimata. Raidisid 2-3 õhtut nädalas ja tundsid mängust mõnu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 08.03.2013 22:33:35 vasta tsitaadiga

Süüdistan ikka kui retard finderist droppivad jupid ja tieriboonused ületavad eelmise tieri kõige suurema raskustaseme peal kukkuvaid juppe.

See on konkreetne Blizzi bläkk et world firstide ja/või world topis püsimiseks pead mingit alaarenenutele mõeldud versiooni raidist farmima kuni näost lilla oled.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 15.03.2013 18:01:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=50d5e88eca348304038596
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 02.04.2013 19:03:45 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka uuesti mängima v no vaatasin et blizz oli kirja saatnud et saab 7 päeva tasuta vaatab kas tuleb isu uuesti
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:10:13 vasta tsitaadiga

Parem ära proovi, siis ei tule isu kah. Pealegi ilusad ilmad tulekul...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:21:30 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Parem ära proovi, siis ei tule isu kah. Pealegi ilusad ilmad tulekul...

Proovi ikka. Ehk tõesti midagi muutunud. S. 7 päeva tasuta on seitse päeva tasuta.

Muide priido, millal need ilusad ilmad tulevad? Tutvusin täna just ilmateatega ja räägiti, et pidavat keskmisest sitema ilmaga aprill tulema.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:27:58 vasta tsitaadiga

Aktiveerisin kah ära selle 7 päeva. 10minutit olin sees ja siis sai kopp ette. icon_lol.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 21:35:14 vasta tsitaadiga

Seni kuni saad L20 pidi tasuta olema (7 päeva pigem ehk mingi späm)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 21:43:45 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Seni kuni saad L20 pidi tasuta olema (7 päeva pigem ehk mingi späm)

Blizzard vahel jagab tasuta 7 päeva, kui sa pole kaua aega mänginud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 23:04:33 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
l3mpz kirjutas:
Seni kuni saad L20 pidi tasuta olema (7 päeva pigem ehk mingi späm)

Blizzard vahel jagab tasuta 7 päeva, kui sa pole kaua aega mänginud.


Nii on, umbes iga 3 kuu tagant kukub mulle meil, et 7 päeva tasuta. No installin WoW-i siis iga kord ära, login sisse, emotsioon on "meh" ja ongi kõik:) .. ja nii iga 3 kuu tagant.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:19:40 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Priido kirjutas:
Parem ära proovi, siis ei tule isu kah. Pealegi ilusad ilmad tulekul...

Proovi ikka. Ehk tõesti midagi muutunud. S. 7 päeva tasuta on seitse päeva tasuta.

Muide priido, millal need ilusad ilmad tulevad? Tutvusin täna just ilmateatega ja räägiti, et pidavat keskmisest sitema ilmaga aprill tulema.

Täna oli näiteks väga ilus ilm Tartus. Töölt koju minnes näitas 7 soojakraadi ja päike säras kõrgelt
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.