Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 11:17:14 vasta tsitaadiga

Osad äppid oskavad neid nuppe peita (diceplayer näituseks), osad mitte. Paratamatus eraldi väljatoodud nuppude puudumisel. Eks nende brauseritega on nagu on, tuleb katsetada milline sobib. See sissepõlemisteema vist rohkem amoled ekraanide probleem, võin vabalt eksida.

Selle streetview'ga oli eile huvitav kala, wifi sees tööle pannes ei suvatse aadresse laadida, 3G kaudu polnud probleem. Peale aadressi laadimist wifi uuesti sisse polnud kah probleem.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 13:31:50 vasta tsitaadiga

Andke teada kui leiate brauseri, mis oskas neid nuppe peita.
Ekraan niigi väike. Lisaks mingi must äär veel pidevalt tilbendab on ikka lauslollus.
Mõõtsin, 10% ekraanipinnast läheb kaduma. Näiteks windows 7-l võtab taskbar 3%.
Hakka või sellepärast veel IPAD mini peale üle minema thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 13:32:45 vasta tsitaadiga

DVDRW, Tõsiselt on see paar mm nii tähtis, et lausa tahvlit hakkad välja vahetama? icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 16:10:05 vasta tsitaadiga

... võid XDA-st uurida, 8.9 tab'i jaoks leidsin vidina, mis võimaldab softkey riba peita, tõenäoliselt on see olemas ka N7 jaoks. Samuti on olemas N7 jaoks ROM, mis võimaldab koondada mõlemad ribad kokku üheks:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1800268

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 18:52:28 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Häirib veel ekraani pinna raiskamine:
Ghrome brauserit ei saa panna fullscreeni + navigeerimisriba on pidevalt nähtaval, veebilehitsemisel nendega kaob ~pool ekraani pinnast. thumbs_down.gif

16:9 võlud... Üleval menüüribad, all menüüribad, keskel siis on väike riba kasuliku pinna jaoks ka.

Edit: sry, Nexus 7 on isegi 16:10. Asi seegi. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 21:00:04 vasta tsitaadiga

3€ ja korras onfire.gif
Jään Androidi juurde siis. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 13:15:52 vasta tsitaadiga

Pigem maksan 3€ kui telliskivistan 299€ seadme. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.12.2012 14:26:06 vasta tsitaadiga

Nexust ei ole võimalik telliskiviks teha, kui sa just füüsilisi kahjustusi sellele ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 21:40:08 vasta tsitaadiga

Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 21:45:15 vasta tsitaadiga

Mõistliku hinnaga stuffi leiab dealextreme'st icon_razz1.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 22:18:11 vasta tsitaadiga

mõistlik ei pea tähendama üliodav kraam, mis on kvaliteedilt absoluutne jama. DX ist ei julge küll mingit autokinnitust 300€ sele seadmele võtta. Pigem võiks siis pakkuda juba mingeid universaalseid asju 7" seadmetele, mis ei logise ja pole tehtud maru rabedast plastikust.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel_k
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 00:37:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis.
Mõistlik "smart cover" http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008OR98WW/ref=oh_details_o00_s00_i00
Mul ilma 3g'ta mudel, aa vist pole neil välimuselt vahet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 00:42:11 vasta tsitaadiga

Tundub päris hea valik, panen listi thumbs_up.gif tänud beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 08:13:20 vasta tsitaadiga

Enamus asju tuleb ju kokkuvõttes hiinast, siiani pole sealt tellitud asjadega probleeme olnud icon_rolleyes.gif (samas pole ka lademetes asju tellinud niiet mine tea, äkki ongi pask icon_eek.gif ). Ise ei kipuks üldse asja autosse kinnitama võttes arvesse jutte klaasi kergest purunemisest. Tõenäoliselt asjatu paranoia, aga siiski.

Ise võtan vist selle ligi

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 10:01:44 vasta tsitaadiga

Sanyo HD2000 1080P 60fps kaamerafaile mängib N7 puhtalt icon_cool.gif (Proovisin OTG SD kaardilugejaga)

Kui ei leia ümbrist mis kaalub vähem kui 20% N7 kaalust, siis õmblen pigem riidekoti.
Ümbrisesse võiks olla sisseehitatud microSD lugeja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 13:50:42 vasta tsitaadiga

tanel_k kirjutas:
painkillah kirjutas:
Ka nexus 7 32g /3g omanik. Siiani ülimalt rahul. Nüüd võib varakult voodi heita ja seal rahus seriaalid ja tuubi kanalid läbi sirvida.
Kui keegi on mõistliku hinnaga mingi nahast kaane ja autohoidiku sebinud, siis võib sellest teada anda - omal selliseid asju tarvis.
Mõistlik "smart cover" http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008OR98WW/ref=oh_details_o00_s00_i00
Mul ilma 3g'ta mudel, aa vist pole neil välimuselt vahet.

... kasutan sama ümbrist Tab 8.9 jaoks, väga 5+ ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 19:42:22 vasta tsitaadiga

Nexus 7l on üks microUSB sisend. Kas sealt saab tööle netipulga, välise kõvaketta või mälupulga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 19:58:46 vasta tsitaadiga

Näib, et ikka vist saab.
Täpsemalt pöördu XDA'sse ja/või googelda "Nexus 7 usb host otg"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 20:43:46 vasta tsitaadiga

Ja peakski töötama, võlusõna on OTG. Sellist kaablit vaja http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/Delock-cable-USB-MICRO-BM-AF-USB-20-OTG-ANGLED-166386 ja siin väike demo http://www.youtube.com/watch?v=sOqn62m49S0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 21:47:31 vasta tsitaadiga

keegi on proovinud läbi mobla tekitada wifi ja connectima suutnud panna oma tahvli? icon_rolleyes.gif
mul täielik müstika..nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi icon_cry.gif samas läpakas leidis ja connectis ilusti
ja sama jama oli ka tahvel vs. androidiga LG E-400ga ,tahvel küll leiab Lg tekitatud wifi kuid connectida nii ei suuda et tahvlis wifi töötaks

huvitav kas see tahvel nii pipar et vajab hotspotist wifi jaoks ainult android seadet ja versioon peaks kah olema siis 4.x.x ,sest lg telefonil oli versiooniks vist 2.3.6

nõme igaljuhul...homme avaneb võimalus seda värki veel vast 2-3teloga katsetada ja proovida ja siis äkki selgub täpsemalt milles kamm on icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 23:11:11 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi

Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.

Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 23:21:10 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Nexus 7l on üks microUSB sisend.

USB-l on nii Rx kui ka Tx klemm. Olgem täpsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 00:59:16 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
tont23 kirjutas:
nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi

Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.

Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda.



ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah icon_confused.gif ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia thumbs_down.gif

ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni

restardid jms pole aidanud

E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure icon_smile.gif

http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/


viimati muutis tont23 23.12.2012 01:16:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 01:13:45 vasta tsitaadiga

Ongi ad-hoc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 10:17:17 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Nexus 7l on üks microUSB sisend. Kas sealt saab tööle netipulga, välise kõvaketta või mälupulga?
jep 1tb väline mul toimib kenasti, n7 suudab ka piisavalt voolu anda. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 11:39:05 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
Chaza! kirjutas:
tont23 kirjutas:
nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi

Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.

Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda.



ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah icon_confused.gif ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia thumbs_down.gif

ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni

restardid jms pole aidanud

E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure icon_smile.gif

http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/


Üle bluetoothi ei anna ühendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 23.12.2012 20:47:44 vasta tsitaadiga

Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 20:48:01 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?

Jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 21:21:58 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?

Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 21:38:38 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
mirrormade kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?

Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda.


Amazoni Kindlel see tasuta worldwide 3G
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 23.12.2012 21:56:42 vasta tsitaadiga

helar66 kirjutas:
rex kirjutas:
mirrormade kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?

Milliseid variante veel olla võiks? Üldse mitte norimise mõttes, lihtsalt huvitab, mis rada su mõtted võivad liikuda.


Amazoni Kindlel see tasuta worldwide 3G


Eks mu mõte liikuski esimesena ikka sinna suunas, mida isegi mainisin,kuid olles viimaste digiuudistega mitte nii väga "up to date", siis ma ei imestaks, kui see poleks ka ainuke variant. Arvan,et midagi utoopilist siin pole, kui juba lähiajal võib need sim'id minema visata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2012 22:27:09 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
Chaza! kirjutas:
tont23 kirjutas:
nokia E7-ga tekitan hotspoti ,kuid tahvel leviala ei leiagi

Selle probleemiks võib olla, et äkki nokia tekitab ad-hoc võrgu ja android ad-hociga hästi läbi ei saa.

Androidi eri versioonid peaks omavahel ilusti läbi saama. Proovida võid teha restarte ja uuesti ühenduda.



ma ei saa sellel nõmedal joikuspotil seda kuskil valida ega määrata kah icon_confused.gif ja nokial endal seadetes kah nagu midagi sellist ei leia thumbs_down.gif

ja miskipärast tekitab nokia wifi läpakast vaadates hoopis teistsuguse ikooni,mitte nagu tavalise wifi levi ikooni

restardid jms pole aidanud

E: tuleb välja vist et ma pole ainus kellel see mure icon_smile.gif

http://gonedigital.net/2012/08/03/tethering-my-nexus-7-to-nokia-e72/
E72'ga ei olegi sul muud võimalust kui Ad-Hoc "AP".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 24.12.2012 19:44:36 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
mirrormade kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, aga kuidas 3G siin tahvlis töötab, vaja sim kaarti,millel oleks netipakett?

Jah


Mult rumal küsimus, nagu aru sain, et 3G variandil ei toimi mobiili helistamine aga SMS ja MMS, kuidas nendega kui kasutan EMT internet M telefonis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 21:15:09 vasta tsitaadiga

XDA foorumit uuri. SMSid on vist tööle saadud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shifty
HV kasutaja
shifty

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 18:42:42 vasta tsitaadiga

Olemas Nexus7 3g mudel, millel sees Elisa m-internet. Kõik on tore, kuid siiani ei ole leidnud ühtegi appi, millega saaks tekitada WiFi hotspoti android 4.2-l, et saaks ka jagada netti seadmetega, millel ei ole mobiilset netti. Praeguseks proovitud appid ei töö ta nii nagu vaja, et vajutad appi sisse, määrad passwordi ja WiFi olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 18:47:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
OMFG, androidimees rõõmustab, kuna sai kalli raha eest oma open source süsteemis muudatuse teha. icon_razz.gif

OT:
Ei saa ütlemata jätta, kui ise ei oska või ei viitsi, siis tuleb maksta! Lihtne. Apple mees ei saa neid muudatusi ka raha eest mitte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.12.2012 19:15:43 vasta tsitaadiga

shifty, sisseehitatud võimalus puudub sellel?
http://db.tt/cX7HA4KO
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 19:20:44 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Apple mees ei saa neid muudatusi ka raha eest mitte...
Saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 19:23:09 vasta tsitaadiga

shifty kirjutas:
Olemas Nexus7 3g mudel, millel sees Elisa m-internet. Kõik on tore, kuid siiani ei ole leidnud ühtegi appi, millega saaks tekitada WiFi hotspoti android 4.2-l, et saaks ka jagada netti seadmetega, millel ei ole mobiilset netti. Praeguseks proovitud appid ei töö ta nii nagu vaja, et vajutad appi sisse, määrad passwordi ja WiFi olemas.


galaxy tab 2 7.0 android 4.2 - settings-more...-tethering and portable hotspot-portable wifi hotspot

kui mälu ei peta siis alates android 2.3-st peaks wifi hotspot olema sisseehitatud, ei vaja eraldi äppi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shifty
HV kasutaja
shifty

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 20:03:41 vasta tsitaadiga

settingsi all WIRELESS & NETWORKS - More - seal all ainult valikus Airplane mode, VPN, NFC, Android Beam ja Mobile Networks. Tethering ei leia kusagilt settingutest. Tundub, et Nexus 7-l on android 4.2 kuidagi nuditud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 20:18:02 vasta tsitaadiga

Google teab paremini, mis sulle hea on. Tõenaoliselt on nad arvanud, et tegu on interneti tarbimise, mitte jagamise seadmega.

Kas seal kuskil eraldi "hotspot APN" vms seadeid pole? iOS'is ilmub alles pärast selle kirjeldamist tethering valik. Samas pad'ide puhul analoogselt alati mitte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 23:18:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et vaikimisi seda pole, siin mingi variant ja väike arutelu. Kui keegi julgeb proovida, andke teada kas sai tööle.
"To get it to work just flash the ZIP below" - insatallid selle zip all oleva .apk peale ja korras?

N7 ekraaniga nii harjunud, et tava 1920x1080 23" LCD monitor tundub päris jube juba (tähed kandilised, kõik asjad hambulised jne) icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 05:01:48 vasta tsitaadiga

Selleks vaja ikka rooditud ja CWM iga seadet. Recoverist flashmist peetakse silmas.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.12.2012 19:22:56 vasta tsitaadiga

Kas CyanogenModis ka puudub vastav valik?

Edit: XDA teemas olev postitus väidab et testitud ja töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 23:09:53 vasta tsitaadiga

Eriti imelik, et usb port on teistpidi, kaablit tuleb klemmid üleval sisestada icon_rolleyes.gif Nii harjumatu kuidagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 04:56:17 vasta tsitaadiga

Sõber sai ka jõuludeks selle tahvli, pole midagi öelda. Sellise hinna eest on meeletult kiire, mugav, mõnus tahvel. Appid jooksevad nagu kulda ja esikaameral pole ka viga, kui vaja kiiremas korras mõned instagrami pildid klõpsutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.12.2012 20:10:38 vasta tsitaadiga

Plaanis selline tahvel osta, aga tahaks enne paari asja küsida.
Kuna pole üldse kokku puutunud siis kas androidi peal MS word'i (või analoogne) programm töötab ?
Kas nexusele mingisugune klavituur / dock on ? Kas neid eestis saab osta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2012 20:40:54 vasta tsitaadiga

Androidile on saadaval mitmeid office programme (word, excel, powerpoint). Klaviatuuri(suvalise) saab lisada kas bluetoothiga või USB OTG kaabliga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 13:15:32 vasta tsitaadiga

Mngi kasutus juhend võiks kaasas olla, kui ikka midagi ei taipa siis ei taipa
icon_biggrin.gif
Isegi seadmes sees pole, aitas kuskilt PDF alla laadimine.
Kuda see droidi programmide sulgemine käib? Lähevad ise kinni kui avaekraanile satun? Mingi hiljuti kasutatud asjade all on neid näha, on`s nad seal nüüd aktiivsed või lihtsalt näidatakse ajalugu?

icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 13:27:04 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, kogu tahvli Shut down aitab.
Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis?
Winamp androidile mängib heli ainult siis kui aken on aktiivne okse.gif
Millal täpselt see Google navigation Eestis tööle hakkab?
Proovisin Igo, Navigon, copilot - ükski neist ei tööta. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.