Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 21:16:39 vasta tsitaadiga

Stocki thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 18.12.2012 22:06:33 vasta tsitaadiga

Android Revolution HD. Visuaalselt nagu stock,aga oluliselt kiirem ja väga stabiilne,kokku jooksnud ainult korra (siis ma isegi ei mäleta,võis olla ka originaal soft veel). Ma näiteks ei jaksa seda ROM'i ära kiita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 22:10:02 vasta tsitaadiga

Revolution HD või Omegat soovitaksin. Stocki põhjal tehtud, aga palju avastamist. thumbs_up.gif
Ise kasutan Omegat ja olen ka rahul.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 23:17:20 vasta tsitaadiga

tundub, et seda Android Revolution HD ei saa hetkel kätte.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.12.2012 00:49:58 vasta tsitaadiga

vajadusel võin ARHD 13,14,16 või 17.1 ja Super wipe skriptid ise üles laadida

Link Panin sinna üles:
*Superwipe,et telefon kõik tühjaks teha
*ARHD 17.1 tarkvara
*Kaamera jaoks üks fix,muidu ei tahhtnud videot filmida
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 00:51:05 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
vajadusel võin ARHD 13,14,16 või 17.1 ja Super wipe skriptid ise üles laadida

Link Panin sinna üles:
*Superwipe,et telefon kõik tühjaks teha
*ARHD 17.1 tarkvara
*Kaamera jaoks üks fix,muidu ei tahhtnud videot filmida


Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 11:14:17 vasta tsitaadiga

CyanogenMod 10.1 thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.12.2012 13:44:20 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
CyanogenMod 10.1 thumbs_up.gif
mõtlesin,et prooviks Android 4.2.1 ära,aga sellega on probleeme.Suurimad on minu arvates esimene,teine ja viies

tsitaat:
CyanogenMod10.1:GT-I9300:Nightly:Known issues:
Camera: Recording effects broken
Camera: Touch 2 focus issues with enabled flashlight
Bluetooth: audio streaming sometimes becomes laggy or stops at a distance > 1m
FM Radio: unsupported
TV Out: unsupported, will never work (proprietary, undocumented)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 15:15:39 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
vajadusel võin ARHD 13,14,16 või 17.1 ja Super wipe skriptid ise üles laadida

Link Panin sinna üles:
*Superwipe,et telefon kõik tühjaks teha
*ARHD 17.1 tarkvara
*Kaamera jaoks üks fix,muidu ei tahhtnud videot filmida

seda Odin3. ei saa peale lasta?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.12.2012 16:08:47 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
mario20031 kirjutas:
vajadusel võin ARHD 13,14,16 või 17.1 ja Super wipe skriptid ise üles laadida

Link Panin sinna üles:
*Superwipe,et telefon kõik tühjaks teha
*ARHD 17.1 tarkvara
*Kaamera jaoks üks fix,muidu ei tahhtnud videot filmida

seda Odin3. ei saa peale lasta?
Ise kasutasin odinit ainult rootimiseks. Edasi softi ja asju vahetanud nii,et laen telefoni mällu internetist kõik asjad alla,siis Clockworkmod recoverysse ja seal kõik asjad hops hops peale. Kõige lihtsam minu arust.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 17:37:03 vasta tsitaadiga

väike äpardus juhtus lasin Superwipega telefoni tühjaks aga nii läks ka ju see install fail kaduma.
mis moodi ma nüüd selle peale saan?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.12.2012 17:39:18 vasta tsitaadiga

mälukaardile panna ARHD tarkvara. mälukaardilugejat või muud asja kuhu selle mälukaardi saad panna et sinna peale lasta?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 17:43:08 vasta tsitaadiga

ta ei tunne enam SD kaarti ära.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 20.12.2012 17:09:33 vasta tsitaadiga

Mul tekkis küsimus, kus kohas taskus hoiate või kas millegi sees oma telefoni ( tegemist ju suure telefoniga) ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 17:32:20 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Mul tekkis küsimus, kus kohas taskus hoiate või kas millegi sees oma telefoni ( tegemist ju suure telefoniga) ?

Mul näiteks taskus ainult tasku. Võibolla mõnel on ka taskus spets telefoni koht, ei saa seda kinnitada.
Mille sees hoian?
Ikka pükste tasku sees
Mingite liibuvate riietega unusta taskud ära, tuleb osta seljakott või jope

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 20.12.2012 17:34:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 17:33:11 vasta tsitaadiga

Mul ka lihtsalt püksitaskus. Midagi muud sinna taskusse ei ladusta lihtsalt.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 18:01:28 vasta tsitaadiga

ärihai, arvutist mälukaardile peale ROM ja siis CWM recovery's valid external sd card ja seal peab see zip ilmuma.

Mul ka lihtsalt püksitaskus, kuhu midagi muud peale telefoni ei pane. Ekraanil ainult kaitsekile. Üldiselt hoian vasakus taskus, kuna paremas on teksadel tihti see münditasku, mis on neetidega kinni.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 18:05:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

 Ekraanil ainult kaitsekile

See ytleb kõik icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 18:09:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuna paremas on teksadel tihti see münditasku

icon_eek.gif
Münditasku?

See on ikkagi algupäraselt kellataskuks disainitud aegade algusest kui teksaseid tegema hakati... see, et mõned sinna zippot või sente koguvad... ei tee seda veel rahataskuks.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.12.2012 18:17:41 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
ärihai, arvutist mälukaardile peale ROM ja siis CWM recovery's valid external sd card ja seal peab see zip ilmuma.

Mul ka lihtsalt püksitaskus, kuhu midagi muud peale telefoni ei pane. Ekraanil ainult kaitsekile. Üldiselt hoian vasakus taskus, kuna paremas on teksadel tihti see münditasku, mis on neetidega kinni.
tal telefon ei suutnud enam mälukaarti tuvastada (ise arvan,et äkki oli vales formaadi icon_rolleyes.gif ),aga läbi odini sai ta originaalrom'i peale ning siis sai uue ringiga uue tarkvara panna.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 18:58:14 vasta tsitaadiga

mario20031, Selge, siis läks vähemalt hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 19:11:04 vasta tsitaadiga

muideks kasutaja mario20031, soovitatud rom on ikka üli hää, mul telefoni mingi 18h laadimata ja aku ikka veel 75% thumbs_up.gif

E: mis oleks hea ja ilus Launcher s3-le?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.12.2012 21:04:51 vasta tsitaadiga

Ainuke launcher mis originaalile konkurentsi pakub on vast nova prime icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 21:21:01 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Ainuke launcher mis originaalile konkurentsi pakub on vast nova prime icon_rolleyes.gif

Apex, Nova, Go, Action, valikuid on palju
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 21:34:23 vasta tsitaadiga

apex thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 22:31:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
apex thumbs_up.gif
+1
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 20.12.2012 22:39:10 vasta tsitaadiga

Kuna ei jõua kõiki lehti läbi lapata siis küsin siin paar küsimust.
Kas originaal appe saab kustutada ? (punase ikooniga messenger, gmail jne )
Kuidas keelata rakenduste automaatset käivitamist? (mail, exchangei teenused jne..)

Kuna täna sain telefoni siis see suht võõras ja kolisin symbianilt sellele.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.12.2012 22:50:37 vasta tsitaadiga

titanium back-upiga saab kustutada staffi ja ise kasutan programmide autostardi seadistamiseks appi "autostart". Apex hakkis ja ei olnud nii sujuv,kui originaal või nova prime. Vähemalt siis, kui seda proovisin :/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 21.12.2012 12:51:31 vasta tsitaadiga

Autostart toimib, kuid see titanium viskab errorisse Root Failed...
Rootima ei hakka veel icon_biggrin.gif


edit: s*tta kh...rootisin ära
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 22.12.2012 15:03:18 vasta tsitaadiga

on keegi Eestis ka juba sellega kokku puutunud? vahetatakse meil ka nö bricked asju välja, nagu võiks?

http://www.androidauthority.com/galaxy-s3-sudden-death-mainboard-issue-141783/

ja kas keegi meie regioonis on juba suutnud 4.1.2 Premium Suite update-i saada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 22.12.2012 18:51:40 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
mis ROMi te soovitate S3-le?


Ma kasutan igapäevaselt sotmax ultimate stock V8 rom'i. built XXELK4. Toimib nagu kulda, originaal UI, roogitud läbu välja, sigakiire ja akusäästlik. Tegu 4.1.2 rom'ga

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 19:23:01 vasta tsitaadiga

Ultimarom 6.02. 4.1.1 põhjal.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 11:48:49 vasta tsitaadiga

soovitan stock romi stockromi põhjal.
pre-rooted 4.1.2 (viimane siis XXLL5) ja roogid ise puhtaks kui see südame rahulikumaks teeb.
ausalt muud sul pole vaja kui sa just teistsugust välimust taga ei aja.

mega aku kestvus vms. on illusioon rohkem või keegi saab näidata screen time oluliselt üle 6h?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 23.12.2012 15:59:21 vasta tsitaadiga

Juba mitmendat päeva wifi sisselülitamine kiilub kinni, e ei ühenda ära ja vahepal jälle ühendab. Meenutab S2 aegu... kellelgi veel nii? Peal on originaal jb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 24.12.2012 11:57:36 vasta tsitaadiga

neiuke kirjutas:
Juba mitmendat päeva wifi sisselülitamine kiilub kinni, e ei ühenda ära ja vahepal jälle ühendab. Meenutab S2 aegu... kellelgi veel nii? Peal on originaal jb.


Restarti teinud telefonile? Ühenda wifi võrgust lahti ja uuesti külge, kas siis ka jamab?

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 24.12.2012 14:02:25 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
soovitan stock romi stockromi põhjal.
pre-rooted 4.1.2 (viimane siis XXLL5) ja roogid ise puhtaks kui see südame rahulikumaks teeb.
ausalt muud sul pole vaja kui sa just teistsugust välimust taga ei aja.

mega aku kestvus vms. on illusioon rohkem või keegi saab näidata screen time oluliselt üle 6h?
Minu toodud ARHD 17.1 on lihtsalt jube sujuv ja kiire isegi,kui telefon igasuguseid appe täis. Quadranti proovisin eile,kui telefonil mina mingeid appe kinni polnud pannud - Viskab ikka 7065 ning ei hangu. Aku peab 12h väga ilusti vastu (Põhimõtteliselt ka 24-30 poleks probleemi) - seda siis @1.6Ghz, päevas 4-5h rääkides,netis surfates,mõni video,vahel mõni mäng. Telefoni laen nagunii pea igal õhtul,sest mina näiteks õhtul kodust välja ei lähe,kui akut isegi alla 40%

Appid (äkki leidub midagi huvitavat teistelegi):
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängud (Ise mängin mõnda ajaviiteks,aga tavaliselt minu telefoni peetakse heaks mänguasjaks icon_biggrin.gif)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 24.12.2012 15:02:26 vasta tsitaadiga

Minu esimene anomaalia ka S3ga - panin eile õhtul laadima, mingi hetk avastasin, et led indikaator tuluke on punane - ekraan pime, ükski nupp ei tööta. Võtsin aku tagant , hakkas tööle. Täna toimetab kenasti. Loodetavasti pole sagenev juhtum. Garantiiga ei viitsiks eriti tegeleda
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 15:28:32 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Minu esimene anomaalia ka S3ga - panin eile õhtul laadima, mingi hetk avastasin, et led indikaator tuluke on punane - ekraan pime, ükski nupp ei tööta. Võtsin aku tagant , hakkas tööle. Täna toimetab kenasti. Loodetavasti pole sagenev juhtum. Garantiiga ei viitsiks eriti tegeleda


Mul seda paar korda juhtunud, et läheb sleepi ja siis mingi hetk enam üles ei tule muudmoodi, kui aku vaja tagant võtta.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 21:45:30 vasta tsitaadiga

Tervist selline probleem!
sõnumit kirjutades..õ täht võtab lampi vahepeal ~30 või ~90 tähemärki ära 160st
Seega enesele märkamatult saatsin ma 3 sõnumit kokku ühe teksi peale o.O

pm näide sõnum 160st 36 vaba vajutan õ näitab teise sõnumi tähemärkide mahust alles aint 9 tähemärki jne :S veird stuff

Pole eelnevatel telefonidel seda näinud

on kellelgi veel nii juhtund?

Lugesin läbi https://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo/artikkel/K%C3%B5ne-ja-s%C3%B5numid/SMS-(tekstis%C3%B5num)/63

ja on kellelgi aimu kust seda maha saab võtta? muidugi võin Õ tähe asemel muudkui o tähte ka kasutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 25.12.2012 22:00:33 vasta tsitaadiga

See probleem ei puuduta S3'me. Iga telefoniga selline asi, et Õ täht võtab 91 tähemärkki ära olenemata operaatorist minu teada.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 22:21:42 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
See probleem ei puuduta S3'me. Iga telefoniga selline asi, et Õ täht võtab 91 tähemärkki ära olenemata operaatorist minu teada.

ot
viimane wanamlite s2 jaoks võtab vaid 1 tähe Õ jaoks.
see peaks juba synnist saati pähe kulunud olema, et õ asemel tuleb 6 vms kirjutada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 23:05:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, kuidas saab mingi rom võtta ainult ühe tähe Õ tarbeks kui asi ei puutu ju üldse telefonidesse jne vaid on SMS enda eripära?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 23:24:25 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, kuidas saab mingi rom võtta ainult ühe tähe Õ tarbeks kui asi ei puutu ju üldse telefonidesse jne vaid on SMS enda eripära?

sa said minust valesti aru
Ta näitab, et võtab 1 tähe, tegelikult võtab nagu alati.
ma vist väljendasin end natuke valesti, sorry icon_redface.gif
sellepärast ma järgnevas lauses kirjutasingi, et
tsitaat:
see peaks juba synnist saati pähe kulunud olema, et õ asemel tuleb 6 vms kirjutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 23:35:04 vasta tsitaadiga

Sry, sain valesti aru jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 01:21:21 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
See probleem ei puuduta S3'me. Iga telefoniga selline asi, et Õ täht võtab 91 tähemärkki ära olenemata operaatorist minu teada.

Nii on. Sama teevad Š ja Ž. Või õigemini peaaegu nii on... Neist ükskõik millise tähe kasutamine muudab sõnumi max pikkuseks 160 asemel 70 tähemärki. Edaspidi samas sõnumis neid tähti lisaks pruukides see vähenemine enam nii eksponentselt ei kasva.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.12.2012 09:38:49 vasta tsitaadiga

Õ ja muud eksootilised tähed ei mahu SMS'i standardsesse tähestikku (7bit). Sellise tähe esinemisel muutub automaagiliselt kogu sõnumi charset UTF-16 peale (mis on 16bit). Peale seda pole enam vahet, mis märke sõnumisse sisestada. Iga täht võtab siis 16 bitti endise 7 asemel.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 09:50:35 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Õ ja muud eksootilised tähed ei mahu SMS'i standardsesse tähestikku (7bit). Sellise tähe esinemisel muutub automaagiliselt kogu sõnumi charset UTF-16 peale (mis on 16bit). Peale seda pole enam vahet, mis märke sõnumisse sisestada. Iga täht võtab siis 16 bitti endise 7 asemel.


Ehk siis tegelikult probleemi lahendus oleks, kui saaks keelata UTF-16 charseti SMS puhul.
See võiks olla niiöelda toimiv lahendus telefonis. Õ lihtsalt poleks võimalik tekitada SMS'i.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.12.2012 10:05:07 vasta tsitaadiga

Mul küll SGS2, aga vist väga erinev ei tohiks olla.
Spoiler Spoiler Spoiler

ja saaja näeb Õ asemel O tähte.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 21:22:21 vasta tsitaadiga

Jälle targem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo89
HV vaatleja
Ardo89

liitunud: 30.01.2012




sõnum 26.12.2012 23:03:46 vasta tsitaadiga

Kas flash playerit oleks võimalik tööle saada kuidagi,või mingit teist alternatiivi flash playerile? Xdast tõmbasin alla küll erinevaid installikaid ja tegi installi ilusti ära aga tööle ikka ei hakanud.stock 4.1.1
Tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.