|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
29.11.2012 10:33:29
|
|
|
seda mõtlesin. võrreldes originaaliga kõlari ja kaamera auku,siis tagakaas tundub ikka veits paksem olema,nii et võiks oodata originaalakust veits paremat vastupidamist
ja üks võib-olla absurdne küsimus,et kas note 2 aku ei mahuks s3e?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
29.11.2012 12:14:31
|
|
|
Tutvudes kiirelt müüja tagasisidega hakkas seal silma järgmine rida - "FAKE ITEM. Sticker states 5000MAH Under Sticker It is STAMPED at 2100MAH *FAKE*"
Üldiselt ei vasta Hiina imeakude kirjeldus tegelikusele ning pigem saad vähe kehvema kui originaalis kaasas.
viimati muutis Puuriit 29.11.2012 15:09:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.11.2012 12:49:58
|
|
|
Yldiselt ma suht tihti loen komme just selle toote kohta, mida plaanin osta. Saab suht adekvaatset infi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
02.12.2012 15:29:30
|
|
|
| Oskate soovitada parema tekstuuriga tagakaant, mis tagaks telefoni paremini püsivuse käes. Jah, ebays on igasuguseid, aga ehk kellelgi on kogemust mingi konkreetsega, mida oskaks soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
02.12.2012 16:41:54
|
|
|
| See on aga case. Ma rääkisin tagakaanest. Paar erinevat case'i on juba olemas, tagas hea haarde. Kui üle pika aja võtsin ümbrisest välja, siis avastasin, et ma ei suuda seda jurakat enam peal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miki33
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
03.12.2012 22:20:03
|
|
|
| Äkki keegi oskab nõu anda.... Oleks vaja saada uksest sisse - kas Samsung S3 NFC funkab ka WIEGAND26-s ja mida selleks vaja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
04.12.2012 00:16:13
|
|
|
miki33, kui sa mõtled S3'e kasutada uksekiibina, siis olen ka mina seda võimalust uurinud, ning kahjuks see pole veel võimalik.
Nagu mina aru olen saanud, siis androidil pole veel kaardi emuleerimise võimalust. Lugeda ja kirjutada saab, aga et toimiks kui kaart ise, siis seda veel pole võimalik teha, va siis see google wallet.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
05.12.2012 15:02:05
|
|
|
No millised on muljed sellest poola 4.1.2st?
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
06.12.2012 16:18:27
|
|
|
Sai lülitatud välja funktsiooni S-voice avamine 2x home nupu vajutamisel. Home nupp reageerib nüüd kiiremini,mitte ei oota et äkki vajutatakse mind teist korda veel.
(S-Voice-settings- linnuke maha "Open via the home key)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
06.12.2012 18:18:41
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
| No millised on muljed sellest poola 4.1.2st? |
Panin peale ja igaljuhul on tegu edasiarenguga , kui mõningad probleemid esinevad. Teadetepaneel ei tööta sujuvalt ja kui üritan ekraaniluku ikoone muuta, paneb menüü pange (vb olen selle probleemi ise põhjustanud, aga pole kindel).
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
06.12.2012 18:44:18
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
Sai lülitatud välja funktsiooni S-voice avamine 2x home nupu vajutamisel. Home nupp reageerib nüüd kiiremini,mitte ei oota et äkki vajutatakse mind teist korda veel.
(S-Voice-settings- linnuke maha "Open via the home key) |
super, väga hea leid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
06.12.2012 18:55:57
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| ToTuMaN kirjutas: |
| No millised on muljed sellest poola 4.1.2st? |
Panin peale ja igaljuhul on tegu edasiarenguga , kui mõningad probleemid esinevad. Teadetepaneel ei tööta sujuvalt ja kui üritan ekraaniluku ikoone muuta, paneb menüü pange (vb olen selle probleemi ise põhjustanud, aga pole kindel). |
Installisid täitsa puhtalt lehelt või lasid lihtsalt uue romi peale vanadele seadetele?
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
06.12.2012 20:00:26
|
|
|
Puhtalt.
EDIT: Nüüd järsku hakkas ekraaniluku ikoonidemuutmise menüü tööle. Pole midagi teine peale viimati proovimisest, kuigi enne seda sai restarte tehtud ja mingeid vahemälusid kustutatud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aktuaalnek
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2009
|
09.12.2012 20:55:22
|
|
|
| Kas keegi oskab jagada kogemusi autohoidikute kohapealt s3-le? Milline võiks olla hea ja milline mitte? Ja kotiga samad küsimused..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
10.12.2012 11:07:36
|
|
|
| aktuaalnek kirjutas: |
| Kas keegi oskab jagada kogemusi autohoidikute kohapealt s3-le? Milline võiks olla hea ja milline mitte? Ja kotiga samad küsimused.. |
Kõige edevam tundus see: http://www.ibolt.co/ibpf-33307
Tellisin endale juba novembris ära, kuid senini pole kätte saanud. Kirjutasid, et ei tööta enam uute androididega (4.1.1). Lasin raha tagasi saata, kuid senini pole hoidikut ega raha!
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
10.12.2012 16:23:27
|
|
|
| Kas vahepeal on mõni selline ka valmis tehtud, mis laeks juhtmevabalt?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meremees1
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2007
|
10.12.2012 19:26:20
|
|
|
Rock Quicksand case jõudis kohale ebayst: http://www.amazon.com/Rock-Quicksand-Composite-Poly-carbonate-Samsung/dp/B0089E283G
Väga korralikult istub ümber telefoni ja ei tee seda ka häirivalt suuremaks. Väga korralik ümbris, eelmisel telefonil oli ka see ümber.
Ümbris ei ole kummist vaid selline tugevam komposiit, käes püsib telefon palju kindlamalt.
Servad ulatuvad ka üle ekraani serva veidi nii et ekraan allapoole kuskile panna, siis jääb väikene vahe ekraani ja laua vahele. Minu meelest
kordades parem lahendus kui kott aga maitse asi muidugi.
Kas 4.2 uuenduse kohta ka miskit kuulda on olnud või see veel liiga kauge tuleviku muusika ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
11.12.2012 11:17:00
|
|
|
Megahea telefon ikka. Täna väljudes autost kukkus nimelt lumehanke ja oli seal lume sees 1,5 tundi.
Õnneks leidsin üles ja töötab!
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack Vegas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2011
|
11.12.2012 11:32:32
|
|
|
| Meremees1 kirjutas: |
Rock Quicksand case jõudis kohale ebayst: http://www.amazon.com/Rock-Quicksand-Composite-Poly-carbonate-Samsung/dp/B0089E283G
Väga korralikult istub ümber telefoni ja ei tee seda ka häirivalt suuremaks. Väga korralik ümbris, eelmisel telefonil oli ka see ümber.
Ümbris ei ole kummist vaid selline tugevam komposiit, käes püsib telefon palju kindlamalt.
Servad ulatuvad ka üle ekraani serva veidi nii et ekraan allapoole kuskile panna, siis jääb väikene vahe ekraani ja laua vahele. Minu meelest
kordades parem lahendus kui kott aga maitse asi muidugi.
|
Tundub päris kobe, peab ka vist siis võtma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
11.12.2012 11:33:33
|
|
|
| zest kirjutas: |
Megahea telefon ikka. Täna väljudes autost kukkus nimelt lumehanke ja oli seal lume sees 1,5 tundi.
Õnneks leidsin üles ja töötab!  |
Juhul kui lumi telefoni sisemusse ei pääsenud ning sulades liigsed niiskust ei teki, töötab ta sul ka edasi. Endal oli sarnane juhtum paar aastat tagasi ühe Nokia E51 telefoniga mis istus terve öö hanges ning hommikul töötas sama targalt kui õhtul sinna kukkudes.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
12.12.2012 10:10:05
|
|
|
Kuniks sulama ei hakka, pole hullu jah. Veekindel see telefon siiski ei ole ja kahjustused võivad vabalt ilmneda alles nädala pärast
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.12.2012 10:49:08
|
|
|
| zest kirjutas: |
Megahea telefon ikka. Täna väljudes autost kukkus nimelt lumehanke ja oli seal lume sees 1,5 tundi.
Õnneks leidsin üles ja töötab!  |
... vaata oma telefoni niiskuse indikaatorkleepsud üle, korraliku külmaga ei juhtu lumes tõepoolest eriti midagi, kuid kui kohe järsult sooja tuppa tuua, siis võib olla kondenseerunud niiskus indikaatoritega reageerinud, mis sisuliselt tähendab, et su telefonil on nüüd garantii läbi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2012 11:26:51
|
|
|
Niiskuse indikaatorid
Esimest korda kuulen
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2012 11:43:24
|
|
|
näita mulle s3 pilti, mitte fööni oma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2012 11:53:17
|
|
|
Tanke shöön
Jälle midagi uut ja huvitavat sain enda jaoks teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
12.12.2012 14:48:58
|
|
|
Tere! Kas kellelgi on esinenud probleeme lisa mälukaardiga? Oman 32GB mikroSDHC SANDISK kaarti ja viimasel nädalal näitab, et kaart eemaldatud või siis kaart on tühi ja küsib, kas formaatida. Siis mõni hetk on jälle kõik OK! Ja siis samas jälle ei leia seda. Olen kaardi eemaldanud ja uuesti paigaldanud, reset moblale jne. Panen kaardi arvutisse, siis kõik OK
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
12.12.2012 14:57:55
|
|
|
Hiljuti oli sama probleem. Siis lihtsalt tegingi kaardile formati ja asi lahendus.
viimati muutis W!ngs 12.12.2012 15:20:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.12.2012 15:01:19
|
|
|
... SGS1-ga oli sama kala, juhtus seda mõnikord peale telefoni restarti, ostsin teise kaardi ja probleem kadus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.12.2012 19:05:31
|
|
|
Kusask, sinihambaga jälle jama. Kui ühendan telefoni sinihambaga handsfreega, siis telefon jääb ärkvele kogu ajaks mis ühendus on püsti. Vana S2'ga oli sama häda, siis lülitasin Meediumiheli välja ja kõned tulid läbi ning telefon läks kenasti sleepi. S3 nüüd aga ei lähe ja tänu pidevale ärkvel olekule tõmbab aku mõnuga tühjaks...
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
15.12.2012 04:49:03
|
|
|
| See juust odavneb ikka eriti kiiresti. Elisas soodushind praegu 456 euri. Endal selline tunne nagu telefon oleks 2a vana,tuleb korpus varsti ära vahetada (keskmine raam ja tagumine kaas)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.12.2012 05:42:34
|
|
|
| veider jah. keegi ärifoorumis pakkus tutikat juba 360euriga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.12.2012 12:02:54
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| Kas vahepeal on mõni selline ka valmis tehtud, mis laeks juhtmevabalt? |
Juhtmevabaks laadimiseks pole tegelikult telefoni sisse midagi lisaks vaja. Vabalt võib toota akusid, kuhu on integreeritud antenn ja laadimiselektroonika. Küllap neid varsti hakataksegi järelturul pea iga telefonimudeli jaoks ka pakkuma, kui rahval rohkem laadimisaluseid koju ostetud on. Iseasi, kas on erilist pointi sellesse otsejuhtmest halvema kasuteguriga induktiivlaadimisse lisaraha kulutada. Saades boonusena veel ka raskema telefoni. Mina ei näe selles mingit lisaväärtust. Näeks, kui telefon laeks (ja teler ning külmkapp töötaks) juhtmevabalt näiteks mu kodus suvalises kohas asudes, kuid ma pole kindel, kas ma sellises mikrouunis ise pikka aega elada sooviks...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.12.2012 15:10:19
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| See juust odavneb ikka eriti kiiresti. Elisas soodushind praegu 456 euri. Endal selline tunne nagu telefon oleks 2a vana,tuleb korpus varsti ära vahetada (keskmine raam ja tagumine kaas) |
no nahkvutlarimehed ja silikonymbrise mehed itsitavad pihku nüüd
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
15.12.2012 15:19:15
|
|
|
ühest otterbox'i kaitsekestast sõber juba iphonel jagu on saanud Ei kannata mingeid ümbriseid telefonil. Telefon on pigem elementaarne ese, see pole mul vaatamiseks ja lapiga silitamiseks
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
15.12.2012 16:51:50
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| veider jah. keegi ärifoorumis pakkus tutikat juba 360euriga. |
need on tõenäoliselt Tele2-st osavalt skeemitatud telefonid mis on avamata ja uued...osad pakuvad koguni värvivalikut ja puha
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
18.12.2012 16:14:00
|
|
|
Kas kuskil seadetes on mingi valik, et appide automaatne uuendamine ära keelata?
Pidevalt daunloudib ise midagi, eelmine telefon (S2) küsis enne viisakalt, kas uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
18.12.2012 16:14:29
|
|
|
Google Plays oma appidel võta linnuke maha "Võimalda automaatne värskendus".
| pwnage kirjutas: |
Kas kuskil seadetes on mingi valik, et appide automaatne uuendamine ära keelata.
Pidevalt daunloudib ise midagi, eelmine telefon (S2) küsis enne viisakalt, kas uuendada. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
18.12.2012 16:25:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
Google Plays oma appidel võta linnuke maha "Võimalda automaatne värskendus".
| pwnage kirjutas: |
Kas kuskil seadetes on mingi valik, et appide automaatne uuendamine ära keelata.
Pidevalt daunloudib ise midagi, eelmine telefon (S2) küsis enne viisakalt, kas uuendada. |
|
Tänud, tehtud.
Muidugi ma ei leidnud sellist kohta, kus on "oma appid", vaid lappasin need top paid ja top free lehed läbi.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2012 16:29:28
|
|
|
Menyynupp ja my apps või settings ja linnuke eest ära
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
18.12.2012 21:11:25
|
|
|
mis ROMi te soovitate S3-le?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|