Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 870, 871, 872  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008




sõnum 13.12.2012 00:27:15 vasta tsitaadiga

Midagi paremaks pole igatahes muudetud, pilt on sama jne. Pmst mõttekam oleks ta ebayst pc peale osta, ebayst saaks paar korda odavamalt.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 13.12.2012 11:06:36 vasta tsitaadiga

No jah, ei viitsi arvuti taga mängida, klaver ja väike pilt jne. PC peale saaks tegelikult ka tasuta, aga ei istu icon_smile.gif
Ei tea missugune see PS2 pordi pilt olla võib, PS1 oma tean, Parasite Eve on igatahes täpselt selline kihvt nostalgiline ruudustik icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2012 18:53:38 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
No jah, ei viitsi arvuti taga mängida, klaver ja väike pilt jne. PC peale saaks tegelikult ka tasuta, aga ei istu icon_smile.gif
Ei tea missugune see PS2 pordi pilt olla võib, PS1 oma tean, Parasite Eve on igatahes täpselt selline kihvt nostalgiline ruudustik icon_smile.gif


Tegu pole pordiga. Mäng jookseb emulaatoril.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.12.2012 00:04:08 vasta tsitaadiga

Keegi oskab ühes asjas ming PS3ga aidata? Ma sain sõbralt tasuta 1 kuu PSN+ ja sellega sai 17 tasuta mängu. Avastasin ühe mängu, mis 16GB ja tahaks seda tõmmata, kuid endal HDD 18GB vaba, a mängu ei lase tõmmata, ütleb et ruumi vähe. Kui palju peab siis eraldama et seda mängu üldse downloadida saaks? Mul on 37GB suurune HDD ja vaba 18gb. Ma ei saa aru, misasi see nii palju võtab. Mul mingi paar mängu ainult mis on mingi 700mb ligidal, ülejäänud 40mb. Kuna see PS3 oli Jackinthex käest ostetud, siis kõiki mänge ka ei taha ära kustutada, pärast ei saa neid tagasi ju. Tahaks siiski seda 16GB mängu mängida enne kui PSN+ ära lõpeb. Äkki mingi koht, mis mul kahe silma vahele jäänd või ei oska otsida, et mis nii palju ruumi võtab. Kas tõesti võtab XMB siis nii palju ruumi? Uut HDD ka pole saadaval, muidu oleks asap ära vahetanud.

E: Igast installikad kustutasin sealt Game Utility vms kohast ära, mis olid mingid 300-600MB suurused. Videoid ei olnud, kaust tühi, Photo all oli ka tühi. icon_neutral.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 00:09:37 vasta tsitaadiga

ruumi on vaja topelt. peale 16GB downloadi oleks sul vaba ruumi järgi 2GB ja siis on vaja seda 16GB asja installida ka kuhugi ju.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.12.2012 00:14:23 vasta tsitaadiga

Krrt, siis peab mu PS3 väga tühi olema et seda ühte mängu mängida tahan :/ . Ma lihtsalt ei saaenam rohkem HDD kustutada, sest ma ei kujuta lihtsalt mida kustutada ja seal on mängud, mis mulle meeldivad... Ma olen ka mõelnud backuppi teha, kuid ma ei kujuta ette kuidas on mängudega, mis pole mu ostetud. Suurem osa on kellegi teise poolt saadud mängud + PS1 omad + gamesharega saadud mängud jne. Lugesin et mõned PS1 mänge ei kopeeritagi.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 00:25:31 vasta tsitaadiga

40gb ketas peab jah ilmselt üsna tühi olema, et see 2x16gb võtta oleks. ei mäleta enam täpselt aga ps3 sees värskelt formaaditud 40gb kettast oligi kasutajale miski ~32GB vist vaid kasutatav.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 14.12.2012 00:46:29 vasta tsitaadiga

Suurema Hdd-ga saad probleemist lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 10:38:34 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et kui üks mängija on Soome PSN-s ja teine US-i omas, kas siis multiplayerimänge saab ikka koos mängida? Näiteks Fat Princess vms?! icon_smile.gif

Või on tähtis, et mõlemad mängijad ühes ja samas PSN-s on?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 14.12.2012 17:02:46 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Mul selline küsimus, et kui üks mängija on Soome PSN-s ja teine US-i omas, kas siis multiplayerimänge saab ikka koos mängida? Näiteks Fat Princess vms?! icon_smile.gif

Või on tähtis, et mõlemad mängijad ühes ja samas PSN-s on?

Üldjuhul see küll takistuseks pole. Kui üldse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.12.2012 02:56:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või on tähtis, et mõlemad mängijad ühes ja samas PSN-s on?

See oleneb mängu serveritest...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.12.2012 12:58:07 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel probleem wifi allalaadimise kiirusega. Tegemist Starmani L netiga mis kaabliga peaks olema 40 aga tegelikkuses 40-54 mega alla. Wifiga läpakas 16-18 mega alla. PS3 varieerub 2 mega alla 3 ülesse ja kõigub kuni 18 megani alla. Oskab keegi mingit infi anda või on endal midagi säärast toimunud. Seaded koguaeg sellised olnud ja midagi muutnud ei ole. Muidu oleks pohh aga BF3-e ei anna pelada, nagu kummipaela otsas oleks ühe kohapeal kinni, 6 korda üritad aiast üle minna ja viskab aia taha tagasi icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 17.12.2012 14:03:47 vasta tsitaadiga

Wifi asemel proovi kuidagi kaabel vedada, vahe on meeletu.
Ega Starmaniga ei saagi seda mida lubatakse. Mul oli 150 mega lubatud ja kõik mis PS3 näitas oli 35-40 mega, mingil ime põhjusel suudab Elioni ühendus tulla läbi nii nagu peab, ma ei tea küll kus PS3 server on kus ta kiirust testib, aga veidi imelik, kui 150 asemel on heal juhul 40 mega kiirust...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.12.2012 18:38:15 vasta tsitaadiga

Mul ka optiline ühendus ja wifiga andis healjuhul 5mb alla ja 1mb ülesse , panin kaabli taha ja voila norm kiirused saavutatud icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.12.2012 20:43:10 vasta tsitaadiga

3 aastat olnud kõik ok ja paar päeva jama. Aga eks tõstan ümber, ps3-e ja ruuteri vahe 2m aga eri toa äärtes, ringiga vedada siis 10 meetrine kaabel.



Edit. Tehtud, poolteist tundi hirmu. beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 19.12.2012 15:59:41 vasta tsitaadiga

Mul endal oli/on starmani L ehk siis 40mb alla ja 3mb üles, juhtmega PS3 küljes. Neti kiirus tavaliselt 41mb alla. wifiga vist oli 19-21. Siiani pole ühtegi ühenduse probleemi olnud.
_________________
PSN: Kupitz55
Egas möistus ei hüüa tulles.
www.japanparts.ee autovaruosade müük
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008




sõnum 19.12.2012 17:00:37 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2012/12/19/playstation-plus-your-january-content/
Magus laadung plussi omanikele järgmiseks kuuks icon_razz.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.12.2012 19:30:46 vasta tsitaadiga

Tõesti kena..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2012 00:26:42 vasta tsitaadiga

Tervitusi icon_smile.gif

Selline küsimus, et kui minu isiklik PS3 suri ära, kuid alles on HDD. Kui ma nüüd ostan endale uue PS3-e siis kas mul on mingi võimalus enda vana HDD-e pealt saada kätte save failid ja kõik muu minu kontoga seonduv? Olen kuulnud, et Sony pakub sellist teenust aga kas muud moodi ei ole see võimalik?
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 20.12.2012 10:26:27 vasta tsitaadiga

palju see playstation plus maksab? ja maksta saab siis pmst nii jah et ostad poest siit kuskilt seda krediiti? ma mäletan kui ma alguses ps3 sain siis noh estoniat loogish et ei ole seal nende hulgas ja visa'ga ei saand midagi teha et ainuke variant on neid "kuponge" osta.
aga palju ps3 Plus maksab? ja oskab keegi öelda kus neid kuponge tänapäeval müüakse?
ja kas mul selle uue ps3 slim 320gb'ga ei võinud tulla mingi kupong kaasa kus on üks kuu ps3 plusi vms?
ma hetkel olen uurind ja tuuseldanud aga kupongi konkreetselt pole leidnud. siuke läikiv paber on küll kus on kõik ilusti reklaamitud et mida kõike saab teha kui ps3 netiga ühendatud on. hetkel pole siiamaani veel selle ps3 poega tegelend, pole vajadust old lihtsalt. brauseri kaudu saan youtube plusi kasutada ideaalselt, streami või päev otsa tv sarju youtubest. ja siis on muidugi ps3 media server. aga peab ikka selle ps3 poe ka ikka ära regama jne. ainult et tahaks oma vana kasutajaga jätkata uuel ps3l. seda ma tean et ma oma savegamed saan nii kätte et etherneti kaabliga ühendan kaks ps3 ära ja siis ühelt teisele tõstan ümber. sest nuh gt5's on ikka natuke jõutud mängida, gt4 ja gta dlc mängud on suht lõpus kõik st kõik linnaosad lahti jne et ei taha küll kõike algusest peale alustada.
aga hetkel pole üldse mängimise isu polnud niiet nüüd peabki selle savegamede tõstmise ära tegema et siis uus ps3 rohkem vana moodi oleks. ja kuidagi meelde tuletama mis krt mu parool oli et psn'i pääseda ja et mis emailiga see regatud oli üldse. icon_smile.gif

Tänud Teile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2012 11:02:40 vasta tsitaadiga

cky2k kirjutas:
Tervitusi icon_smile.gif

Selline küsimus, et kui minu isiklik PS3 suri ära, kuid alles on HDD. Kui ma nüüd ostan endale uue PS3-e siis kas mul on mingi võimalus enda vana HDD-e pealt saada kätte save failid ja kõik muu minu kontoga seonduv? Olen kuulnud, et Sony pakub sellist teenust aga kas muud moodi ei ole see võimalik?


vana kõvaketta pealt andmeid saad kätte siis kui ajad oma vanale konsoolile piisavalt kauaks elu sisse.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.12.2012 13:22:26 vasta tsitaadiga

...PS+ on hetkel või kohe tulemas mingi soodushinnaga, 39.99 vist. Soome psn kaarte müüvad osad Euronicsid ja Sony center, solarises ja kristiines nt.
But before that, I wanted to let you know about a great offer that starts today on the PlayStation Store. As soon as the store has been updated, the PS Plus 1 year membership will be available at an incredible 25% off its usual price!
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui kaabliga hakkad asju ümber tõstma siis soovitan võimalikult palju mängude datat (mitte SAVE DATA!) ära kustutada, sest see liigutamine võtab meeeeeeletult aega. Terve päev.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2012 20:29:42 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
cky2k kirjutas:
Tervitusi icon_smile.gif

Selline küsimus, et kui minu isiklik PS3 suri ära, kuid alles on HDD. Kui ma nüüd ostan endale uue PS3-e siis kas mul on mingi võimalus enda vana HDD-e pealt saada kätte save failid ja kõik muu minu kontoga seonduv? Olen kuulnud, et Sony pakub sellist teenust aga kas muud moodi ei ole see võimalik?


vana kõvaketta pealt andmeid saad kätte siis kui ajad oma vanale konsoolile piisavalt kauaks elu sisse.



Kahjuks pole enam mitte mingi valemiga võimalik vanat PS3-e käima saada, üritati parandada ja keerati veel rohkem pepusse (ahjus valesti kuumutatud)
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 21.12.2012 00:58:40 vasta tsitaadiga

Sony Online Entertainment vihjab, et PlanetSide 2 võib liikuda PS3-le
SOE on ennast MMO'dega varemgi PS3'l heast küljest näidanud, seega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2012 22:43:37 vasta tsitaadiga

Kusagil juba kuulda kah on olnud kas psn'is mingid "müügid" kah toimuma hakkavad? Nagu valve seda steam'is teeb.

See uus psn'i kujutis on aga omaette meistriteos. Liigub sama kiirelt kui 386 peal tänapäeva flashi rohke web ning asjade otsimiseks peab varuma kõvasti aega.. iga tähe peale passib 30-40 sec'i ennem kui edasi laseb. S.t otsib midagi tükk aega üritades vist abiks olla lubamata otsingu sõna lõpetada. beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 870, 871, 872  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.