Asteroididega ei ole sellist asja nagu "natuke riivamine" _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kahju et eestis rahvaarv nii väike on. Muidu saaks kh selliste segaste pealt teenida
kahju, et pole riigikogus, varastaks eesti muidu tyhjaks, nagu teised teevad _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kahju et eestis rahvaarv nii väike on. Muidu saaks kh selliste segaste pealt teenida
kahju, et pole riigikogus, varastaks selle muidu tyhjaks
Mind võite julgelt sinna valida, ütlen juba kohe ära, et midagi teha seal ei kavatse. Lihtsalt lasen rahal tiksuda _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Tasutud postitamisõigus EI ANNA MITTE MINGIL MOEL ÕIGUST LÄBUSTADA ega foorumi korda mingil muul viisil rikkuda! Administratsioonil on õigus kustutada teemasid/poste ettehoiatamata ja karistada teemaalgatajat või postitajaid, kui selles on vaid puhas läbu, ei järgita foorumi reegleid, häid tavasid, eetikanorme ja/või kujunevad kontekstiväliseks.
Iga kasutaja vastutab oma postituste ja nende sisu eest ainuisikuliselt!
A month ago scientists at the Large Hadron Collider released the latest Higgs boson results. And although the data held few obvious surprises, most intriguing were the results that scientists didn’t share.
The original Higgs data from back in July had shown that the Higgs seemed to be decaying into two photons more often than it should—an enticing though faint hint of something new, some sort of physics beyond our understanding. In November, scientists at the Atlas and LHC experiments updated everything except the two-photon data. This week we learned why.
pole paha, paypaliga saab ära maksta _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Archaeologists digging near Mexico's Sonora desert have discovered what appears to be the burial ground of an early Mesoamerican society, including signs of deformed skulls
Täiesti usutav ja klapib pikaajalise väljasuremisperioodiga palju paremini kui kiire ja lühiajaliste (geoloogilises mõttes) tagajärgedega meteoriidikatastroof. See meteoriidilugu, kuigi tohutult massiivne, globaalsete tagajärgedega jne, pole mulle kunagi eriti usutav tundunud sauruste jm liikide pikaajalise väljasuremisperioodi pikkusega võrreldes.
Kui ikka nii massiivsel skaalal, kümnete tuhandete aastate jooksul (mis klapib väljasuremisperioodi pikkusega paremini) kestvad laavavoolud toimusid, siis on täiesti loogiline massilises väljasuremises süüdistada hoopis seda. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Bänni said siis väidetavalt paljude lehekülgede adminnid, mitte leheküljed ise, ning terve hunnik lihtsalt kustutati ära. Paistab. et ka päris erinevatel põhjustel.
Americans are living in an Orwellian state argue Academy Award-winning director Oliver Stone and historian Peter Kuznick, as they sit down with RT to discuss US foreign policy and the Obama administration’s disregard for the rule of law.
Bänni said siis väidetavalt paljude lehekülgede adminnid, mitte leheküljed ise, ning terve hunnik lihtsalt kustutati ära. Paistab. et ka päris erinevatel põhjustel.
Mitte ainult relvateemaga seotult ütleks, et inimesed kipuvad ära unustama, et Facebook on eraomanduses olev firma ja võib teha oma serverites oleva materjaliga misiganes neil pähe tuleb.
Bänni said siis väidetavalt paljude lehekülgede adminnid, mitte leheküljed ise, ning terve hunnik lihtsalt kustutati ära. Paistab. et ka päris erinevatel põhjustel.
Mitte ainult relvateemaga seotult ütleks, et inimesed kipuvad ära unustama, et Facebook on eraomanduses olev firma ja võib teha oma serverites oleva materjaliga misiganes neil pähe tuleb.
Täpsustuseks: see misiganes neil pähe tuleb, peab siiski olema kooskõlas kasutajatega kokkulepitud kasutustingimustega ning ka asukohariigi seadusandlusega.
"Among the many misdeeds of British rule in India, history will look upon the Act depriving a whole nation of arms as the blackest." - Mohandas Gandhi, an Autobiography, page 446.
edit:
Tundub, et chemtrailid ei ole enam teooria, vaid fakt. Paris kohutav kui see koik toele vastab.
Mingi vaike kohalik kanal on vaheke reaalset ajakirjandust praktiseerinud:
II maailmasõja lõpus ja vahetult sellele järgnenud külma sõja algusperioodil tehti palju igasuguseid teste (tuletame meelde vabas õhus tuumaplahvatusi, NSVL ajal korra isegi armee diviisi kohal jne.)
Majadelt ja sõjalennukilt 1946 pihustatud jama (testiti seda ühe linnaosa kohal) aga oleks meelevaldne siduda tänapäevase reisilennukite väidetava chemtrail (vandenõu)teooriaga.
Ma saan aru veel mingitest lõunamaalastest, kes reaktiivlennukite aurujälje tekkimisest aru ei saa, aga põhjamaalased, kes talvel iga auto järel hõljuvaid aurupilvi ja tuhandeid kordi rohkem veeauru tekitava ja -40°C õhus töötava reaktiivmootori järel tekkivat aurupilve (või pigem jääkristallide pilve) seostada ei oska, on ikka tõsiselt nõrgamõistuslikud....
Sõjalennukitelt keemiasõja tingimustes pihustatud gaasid ja mürgid ei tohiks ka ühelegi põhikooli lõpetanule mingi uudis olla, aga selle seostamine tänapäevaste kommerts-reisilennukitega... viitab ka mingitele häiretele.
No offence, see on lihtsalt mure sellise rahva tervise pärast ja näiteks nende laste pärast, kellele ka see hullus külge võib hakata _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 04.01.2013 14:24:40, muudetud 2 korda
II maailmasõja lõpus ja vahetult sellele järgnenud külma sõja algusperioodil tehti palju igasuguseid teste (tuletame meelde vabas õhus tuumaplahvatusi, NSVL ajal korra isegi armee diviisi kohal jne.)
Majadelt ja sõjalennukilt 1946 pihustatud jama (testiti seda ühe linnaosa kohal) aga oleks meelevaldne siduda tänapäevase reisilennukite väidetava chemtrail (vandenõu)teooriaga.
Seda muidugi, see on juba teine äärmus, kus igat valget jutti taevas peetakse allapihustatud kemikaaliks.
Samas ma ei hakka ka enda jaoks teadlikult välistama, et midagi taolist tänapäeval poleks võimalik, see oleks juba teine, naiivne, äärmus.
On küll võimalik tänapäeval ja USA praktiseerib seda, kokkuleppel kohaliku valitsusega, näiteks Columbias, pihustades herbitsiide kokaistanduste peale. Sama praktiseerivad farmerid oma põldudel taimekaitsevahendite pihustamiseks.
Aga kumbagi ei tehta kommerts-reisilennukite pealt 11km kõrguselt! Reaktiivlennukite aurujälg on põhikooli (vist teise kooliastme, st kuni 6. klass) loodusõpetuse tund veeauru kondenseerumisest! _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Professor palus tundengitel joonistada ühe ringi – Maa ja teise selle ümber – Ionosfääri, ning arvutada välja nende kahe ringi omavaheline pinge / mõju. Teadmata, mis see vastus olla võiks, asus ka professor seda ülesannet lahendama. Saadud tulemus oli aga igati üllatav: 7,83 Hz sagedus
Mida see tähendas? Professor Schumann oli avastanud, et meie koduplaneedil on olemas kindel pulss / võnkesagedus. Meie planeet elab!
Kus on see ülesanne koos lahendusega? Otsitakse pinget ja vastuseks on sagedus.
Kui igal pool elektrivool ära läheks, siis tuleks Schumanni resonants jälle läbi ja inimesed lööksid oma riigis koheselt korra majja.
Täiesti meelevaldsed vandenõuteoreetikule omased absoluutsele tõele pretendeerivad seisukohad.
See on kõigest äri. Ühed toodavad tehnoloogiat, teised ostavad. Kellel on tehnoloogia, see nagunii kasutab seda ja mingid seadused ja põhiõigused ei oma siin mitte mingisugust tähtsust.
Pole mõtet üldse selle kõigega oma pead vaevata.
üsteem on väga toores, kuna tema jaoks on tavainimese jaoks igapäevased ja harjumuspärased tegevused kahtlustäratavad, nagu näiteks pikaajaline ühe koha peal istumine, jooksmine avalikus kohas või ropendamine. Turvasüsteem võib ajada pagasi segi lapsega või loomaga ja vastupidi.
[..]
Kui süsteemil tekib kahtlus, et inimene võib sooritada kuriteo, saadab ta signaali julgeoleku ametile ja politseinikud peavad inimese kinni.
Natuke liiga ühesuunaliselt on see artikkel kirjutatud. Üritab jätte muljet, justkui saaks seesama piiratud väärtusega süsteem saata otse käsu SWAT-meeskonnale, kes siis lennujaamas pingi peal magava isiku peale tormi jooksevad ja ta kuhugi tillukesse ruumi näo peale suunatud laualambi ette viivad. Tegelikkuses see süsteem pigem annab lihtsalt teatud hetkedel inimesest turvatöötajale mõnedest isikutest märku, kellele tasuks igaks juhuks kaamera kaudu pilk peale visata, sest inimene ise ei jõua infot nii kiiresti töödelda ja kõigel silma peale hoida. 99,9% juhtudest piirneb asi ilmselt sellega, et arvuti taga istuv inimene vaatab ka seda istujat turvakaamera kaudu ja otsustab, et ju ta ootab lihtsalt oma järgmist lendu, ja ongi kõik - mingisugust "big brother" efekti siin ei ole. Ülejäänud 0,1% juhtudest ehk otsustab siis turvatöötaja, et tasuks võibolla selle inimese juurde keegi füüsiliselt kohale saata ja näiteks tema dokumente kontrollida, et näha kas selle peale mingisugust kahtlast käitumist järgneb või mitte. Kui ei järgne, siis tõenäoliselt vabandatakse tülitamise pärast ja soovitakse kena päeva jätku.
Suhtkoht pullikaka artikkel, palju mingeid luululisi ettekujutusi asjadest:
tsitaat:
Kui inimene asub koos telefoniga mõne antenni läheduses, salvestuvad lähimas jaamas telefoni IMEI-kood, mille abil saab lugeda telefonimällu salvestatud sõnumeid, kontakte ja muud taolist infot
Suhtkoht pullikaka artikkel, palju mingeid luululisi ettekujutusi asjadest:
tsitaat:
Kui inimene asub koos telefoniga mõne antenni läheduses, salvestuvad lähimas jaamas telefoni IMEI-kood, mille abil saab lugeda telefonimällu salvestatud sõnumeid, kontakte ja muud taolist infot
- Yeah right
Mitte et ma usuks seda laksust kuid saad sa tõesti välistada seda täielikult?
No eks võta ette IMEI ja IMSI, uuri välja nende tähendused, ning siis võid hakata uurima ka nende tööpõhimõtteid ja protokolle. Ning kui seda kõike ei usu, siis ehita endale ise raadiosaatja ja pista SIM sisse ning hakka jälitama, mida ta saadab ja mida vastu võtab.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.