Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:39:53 vasta tsitaadiga

Kui ennem ka Humblebundle'st tellitud, siis soovitan tellimuse lehed üle vaadata, mul oli 2te eelmisesse pakki ka kasutamata Steami võtmeid juurde ilmunud icon_wink.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:58:39 vasta tsitaadiga

_Knight_, terms of service'ist jäi mulje, et pakkumine on avatud üksnes USA kodanikele.
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 20:03:28 vasta tsitaadiga

WAUZZZ kirjutas:
_Knight_, terms of service'ist jäi mulje, et pakkumine on avatud üksnes USA kodanikele.


Mina sain just koodi

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 11.12.2012 21:07:12 vasta tsitaadiga

Sain ka sellega steami library alla mängu lisatud, tänud!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 00:32:06 vasta tsitaadiga

_Knight_ kirjutas:
THQ annab tasuta Metro 2033, on ainult vaja Like facebookis. Võti töötab steamis.
LINK

@WAUZZZ Ei tea, endal küll mingit probleemi saamisega ei olnud, ega aktiviseerimisega Steamis.


Kuhu see võti tulema peaks?
Ei tea ei leia mina seda


viimati muutis Muhekas 12.12.2012 03:55:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 00:35:20 vasta tsitaadiga

Võti tekkis nähtavale seal samas app'is
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 12.12.2012 01:00:00 vasta tsitaadiga

Warhammer 40,000: Dawn of War võti kellelegi icon_smile.gif J5Q32-XAAIB-2YCDD
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 12.12.2012 01:51:12 vasta tsitaadiga

Võetud ja see, kes võttis oleks võinud vähemalt mingi märgi maha jätta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 03:51:04 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Võetud ja see, kes võttis oleks võinud vähemalt mingi märgi maha jätta.


See on jah nõme, et isegi aitäh ei öelda. icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 12.12.2012 19:28:06 vasta tsitaadiga

Titan Quest thumbs_up.gif QGW97-T9A4A-JQ0IF
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 19:30:33 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Titan Quest thumbs_up.gif QGW97-T9A4A-JQ0IF


Tänud! thumbs_up.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.12.2012 19:41:06 vasta tsitaadiga

omg, järgmine free key saatke mulle PSi
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 19:51:50 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
omg, järgmine free key saatke mulle PSi

https://www.humblebundle.com/
Jõuad ise omale ka osta.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 21:38:21 vasta tsitaadiga

Remedy jagab hetkel mängu Death Rally 90% off steam kupongi Facebooki kaudu. Kupong töötab aasta lõpuni.
Kellel huvi, rohkem infot siit: http://remedygames.com/death-rally-for-a-dollar/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 22:08:41 vasta tsitaadiga

0.90€ eest Death Rally on küll superpakkumine thumbs_up.gif
Jälle üks mäng kontol juures icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.12.2012 23:30:47 vasta tsitaadiga

Kupong ei tööta kui omad Alan Wake'i icon_biggrin.gif sest see annab ise juba -15% soodust...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 23:32:11 vasta tsitaadiga

madness, töötab küll. Oman eelnevalt mõlemat AW mängu ja Death Rally kupong töötas korrektselt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.12.2012 23:42:44 vasta tsitaadiga

Ahaa..paistab et ära parandatud see viga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 23:53:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi aitaks selle humble värgi ostuga? Ja kui palju ma eurides peaks maksma, et saaks average makstud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 13.12.2012 00:22:02 vasta tsitaadiga

4.6 € oli vist
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 10:29:40 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/market/
Eks seda oligi oodata. Nüüd saab müüa (mõndasi) Team Fortress 2 asju läbi steami raha eest(otse raha ei saa, läheb Steam Walletisse). Teenustasu on 15%.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 10:56:50 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Kas keegi aitaks selle humble värgi ostuga? Ja kui palju ma eurides peaks maksma, et saaks average makstud?


see sai ju läbi nüüd juba.

Aga päris kobe värk, $5 milli eest müüsid.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 14:26:35 vasta tsitaadiga

Ostsin endale ka selle humble värgi, tahtsin kõiki mänge aga enda õnnetuseks täna avastasin, et olin teinud makse 5.63$ aga oli vaja teha 5.76$, seega lisamängud jäid saamata, need on need hilisõhtused pangaülekanded icon_biggrin.gif Aga mänge on piisavalt, pole ühtegi neist läbi mänginud seega funni küllaga.

Death Rally sai ka ära tellitud 90 sendi eest, uskumatult odav! thumbs_up.gif

[edit] mitte Race, Rally ikka. Väike typo


viimati muutis R3negadeX 13.12.2012 14:34:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2012 14:30:02 vasta tsitaadiga

death race 90 sendi eest?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 18:17:33 vasta tsitaadiga

On see Death Rally hea ajaviitemäng? Loomulikult tegu pole mingi suure summaga, aga kas viitsin siin jeblama hakata ülekannetega ja et ta mul niisama seisab pärast icon_smile.gif
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 20:25:07 vasta tsitaadiga

Meshboy28, mulle igatahes meeldib. Eile mõtlesin, et ainult korra proovin ja järgmine hetk oli kell 1,5h edasi liikunud icon_razz.gif Koguaeg mõtlesin, et peaks ära lõpetama "aga ainult üks sõit veel" icon_lol.gif (sõidud on lühikesed - ~1min kanti, vähemalt alguses).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 13.12.2012 21:38:31 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=Bx-wnvLBsM4

Death Rally esmamulje TotalBiscuitilt.

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 17:47:39 vasta tsitaadiga

Kuramus, ei saanud keegi aidata ka ja jäin heast pakkumisest ilma...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 18:02:04 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
http://steamcommunity.com/market/
Eks seda oligi oodata. Nüüd saab müüa (mõndasi) Team Fortress 2 asju läbi steami raha eest(otse raha ei saa, läheb Steam Walletisse). Teenustasu on 15%.
Esimesed 0.5€ juba teenitud, vähem kui 24h läks icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 14.12.2012 18:47:10 vasta tsitaadiga

mnjah kuna enam tf2'te ei mängi viskasin kõik kastid 0.25 € müüki ja ei läinud tundigi kui sain juba selle eest death rally osta (koos soodustusega muidugi).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 19:05:03 vasta tsitaadiga

Ma ei saa mitte midagi müüa seal, kuna ma pole aasta jooksul mitte midagi ise Steamist ostnud. icon_sad.gif
Kõik ostud on tehtud teiste abiga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 19:09:00 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
mnjah kuna enam tf2'te ei mängi viskasin kõik kastid 0.25 € müüki ja ei läinud tundigi kui sain juba selle eest death rally osta (koos soodustusega muidugi).
Ma mängin, aga mitte kunagi ei viitsi mingeid võtmeid otsida/hankida või muud pidi jännata nende kastidega ja jäävad koguaeg seisma icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 07:14:23 vasta tsitaadiga

Dota2 asju saab ka nüüd müüa.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 15.12.2012 23:02:08 vasta tsitaadiga

Olen lahkesti nõus steami shoppingutega aitama. Andke teada kui miskit vaja on.

Kogu pull võtab aega max 3min.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 15:01:42 vasta tsitaadiga

Mingi nipiga Steamile on võimalik otsekorraldust teha ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 15:10:15 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Mingi nipiga Steamile on võimalik otsekorraldust teha ?
Milleks see peaks vajalik olema?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 18:49:48 vasta tsitaadiga

Laiskus ? !

Samal põhjusel miks tehakse otsekorraldus kõneaja laadimiseks või maksude maksmiseks.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 16.12.2012 20:56:23 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Laiskus ? !

Samal põhjusel miks tehakse otsekorraldus kõneaja laadimiseks või maksude maksmiseks.


Kukkusid libedaga või? Hästi raske on add to cart vajutada ja purchace. 2 klikki käivad kutil ülejõu. Täitsa segane ikka...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 21:02:05 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Wusses kirjutas:
Laiskus ? !

Samal põhjusel miks tehakse otsekorraldus kõneaja laadimiseks või maksude maksmiseks.


Kukkusid libedaga või? Hästi raske on add to cart vajutada ja purchace. 2 klikki käivad kutil ülejõu. Täitsa segane ikka...



Aga lihtsam oleks et iga kuu automaatselt tiksuks icon_idea.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 13:54:55 vasta tsitaadiga

Pole küll otseselt steamiga seotud, aga kui keegi on ostnud paypali kaudu steami või mis iganes mängu, kas pank broneerib 1 euro paypalile?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 14:19:52 vasta tsitaadiga

kasutaja01, esmakordselt kasutad paypal-i? Uue KK lisamisel tehakse proovi bronn, see vabaneb ise mõne aja pärast.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 14:25:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
kasutaja01, esmakordselt kasutad paypal-i? Uue KK lisamisel tehakse proovi bronn, see vabaneb ise mõne aja pärast.

Esimest jah ja see bronn on juba kaks nädalat olnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 16:23:46 vasta tsitaadiga

Steam uuendab järjest mänge, seega ju siis ka see aasta on suur achievementijahtimine soolas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 17:29:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Steam uuendab järjest mänge, seega ju siis ka see aasta on suur achievementijahtimine soolas.

3 päeva aega thumbs_up.gif
Suvine pettumus oligi see, et polnud achievemente vaja taga ajada thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:36:38 vasta tsitaadiga

Homme. Homme!

Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:37:52 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:46:14 vasta tsitaadiga

The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC

Spoiler Spoiler Spoiler


Legend of Grimrock

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja palun öelge kui olete ära reaaliseerinud, et teised tühja ei peaks copy/paste'ima.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:49:16 vasta tsitaadiga

Realiseerisin teise võtme ning annan ühe Isaacu võtme vastu kellelegi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:50:22 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC

Spoiler Spoiler Spoiler


Legend of Grimrock

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja palun öelge kui olete ära reaaliseerinud, et teised tühja ei peaks copy/paste'ima.

Võetud igaljuhul.
Mõlemad vist.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 23:22:59 vasta tsitaadiga

Ai pagan, Grimrock oleks küll hea asi olnud aga hiljaks jäin icon_sad.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.