Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 11:49:51 vasta tsitaadiga

500w juures ju ka kirjas "12CM ATX2.3 80PLUS"
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 12:22:02 vasta tsitaadiga

350W Gold https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/208506/ icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 12:29:46 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, hea leid.

asi aga selles, et see säästukas pole mu enda oma ja üldiselt inimestele ei meeldi maksta asjade eest janoh, et on mingi säästutoide sinna säästukomplekti sisse ka?

päris ära surevat isendit ka ei tahaks.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.11.2012 02:31:46 vasta tsitaadiga

Soovitage monitori 24" 120-130euro ulatuses, piltidega tegelemiseks, on see mõeldav? ja kust tellida...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2012 07:23:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
1dumbpcuser, hea leid.

asi aga selles, et see säästukas pole mu enda oma ja üldiselt inimestele ei meeldi maksta asjade eest janoh, et on mingi säästutoide sinna säästukomplekti sisse ka?

päris ära surevat isendit ka ei tahaks.


http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638

See.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 18:13:06 vasta tsitaadiga

Tervis jälle, kaasmaalased.
Oleks tarvis ühel tuttaval vähe käredamat pilli, ainult kasti, hinnapiir oleks 1100 € ja arvuti läheb ikka mängimiseks.
Ette tänades, Anti

Edit: kumb oleks mõistlikum ka, kas i5 või i7
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 18:39:52 vasta tsitaadiga

Mängimisel i7 midagi juurde ei anna minuteada, seega i5 piisavalt hea valik.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 19:33:41 vasta tsitaadiga

antikas, :

Intel® Core™ i5-3570K 3.4GHz 6M Processor S1155 211.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/i5+3570k/Intel-Core-i5-3570K-34GHz-6M-Processor-S1155-BX80637I53570K-SR0PM-Unlocked-BOX-157205
GIGA-BYTE MB Z77 S1155 ATX/GA-Z77X-D3H 124.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/GIGA-BYTE-MB-Z77-S1155-ATX-GA-Z77X-D3H-GIGA-BYTE-155068
Cooler Master HAF 912 Advanced Mid Tower- black USB 3.0 79.90 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/cooler+master+912/Cooler-Master-HAF-912-Advanced-Mid-Tower-black-USB-30-186271
CM HYPER 212 EVO 29.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/hyper+212/CM-HYPER-212-EVO-1366-1156-1155-AM3-3-2-RR-212E-16PK-R1-135145
SEAGATE HDD SATA 2TB 7200RPM 6GB/S/64MB ST2000DM001 90.85 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/2tb/SEAGATE-HDD-SATA-2TB-7200RPM-6GB-S-64MB-ST2000DM001-SEAGATE-137043
GIGA-BYTE VGA PCIE16 HD7970 3GB GDDR5/GV-R797OC-3GD 369.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/hd+7970/GIGA-BYTE-VGA-PCIE16-HD7970-3GB-GDDR5-GV-R797OC-3GD-GIGA-BYTE-144248
CRUCIAL SSD SATA2.5" 128GB/CT128M4SSD2 95.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ssd+128gb/CRUCIAL-SSD-SATA25-128GB-CT128M4SSD2-CRUCIAL-144693
SeaSonic S12II series 620W 85+ (Bronze) 77.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/SeaSonic-S12II-series-620W-85-Bronze-117259
SAMSUNG DVDRW SATA 24X INT 14.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/dvd/SAMSUNG-DVDRW-SATA-24X-INT-BULK-BLACK-SH-224BB-BEBE-182042
CRUCIAL MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/KIT2 35.15 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/crucial+8gb/CRUCIAL-MEMORY-DIMM-8GB-PC12800-DDR3-KIT2-BLS2CP4G3D1609DS1-CRUCIAL-144714

Kokku: 1125,15€

Läks veidi üle eelarve. Võib näiteks odavama korpuse võtta, kui peab rangelt 1100€ sisse jääma.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 19:40:45 vasta tsitaadiga

ot:
See korpus näeb ikka päris õudne välja välimuselt
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 20:02:07 vasta tsitaadiga

Suurimad tänud LauriTed, hdd on terane juba piisav, sealt saangi oma hinna alla icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 03.12.2012 21:00:38 vasta tsitaadiga

Ise pole enam pikemat aega arvutialaselt kursis aga soov oleks kokku saada mingi minijõujaam.
Max mingi 500-600.

Asjad minda ei pea olema on - Korpus,HDD,DVD-Lugeja
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 21:47:26 vasta tsitaadiga

-myyr-, :

Intel Core i3-3220, Dual Core, 3.30GHz, 3MB, LGA1155 107.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/Intel-Core-i3-3220-Dual-Core-330GHz-3MB-LGA1155-22nm-55W-VGA-BOX-176756
GIGA-BYTE MB B75 S1155 MATX/GA-B75M-D3H 62.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/Gigabyte+GA-B75M-D3H/GIGA-BYTE-MB-B75-S1155-MATX-GA-B75M-D3H-GIGA-BYTE-146987
Enermax Lepa W-series 500W W500-SA ATX 80+ Bronze 39.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/Enermax-Lepa-W-series-500W-W500-SA-ATX-80-Bronze-181925
Cooler Master "HYPER 101" 17.20 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/Cooler-Master-anduotHYPER-101anduot-universal-cooler-2-heat-pipes-497
CRUCIAL SSD SATA2.5" 128GB/CT128M4SSD2 95.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/crucial+m4/CRUCIAL-SSD-SATA25-128GB-CT128M4SSD2-CRUCIAL-144693
CRUCIAL MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/KIT2 35.15 €
GIGA-BYTE GTX660 2GB GDDR5 WINDFORCE2X OC 205.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx+660/GIGA-BYTE-GTX660-2GB-GDDR5-WINDFORCE2X-OC-PCIE16-GV-N660OC-2GD-181930
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ddr3++8gb+kit/CRUCIAL-MEMORY-DIMM-8GB-PC12800-DDR3-KIT2-BLS2CP4G3D1609DS1-CRUCIAL-144714

Kokku: 560€

Väga hea videokaart, millega saab kõik mängud mängitud. Kiire 128gb SSD ketas. Korralik i3 protsessor ja emaplaaat ning eraldiseisev Cooler Masteri protsessori jahutus. Tunnustatud tootja toiteplokk.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 21:49:32 vasta tsitaadiga

LauriTed.-i kastid on väga asjalikud thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 03.12.2012 23:02:48 vasta tsitaadiga

Lükkaks ssd tagant ära ja kannataks i5'e välja.
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 00:10:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kus müüakse korpuse lisapesade (PCI-E jne.) katteid?
Oleks vaja vähemalt ühte ja musta värvi.

Tänud!

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 01:29:58 vasta tsitaadiga

-myyr-, aga palun:
Intel® Core™ i5-3570K 3.4GHz 6M Processor S1155 211.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/3570k/Intel-Core-i5-3570K-34GHz-6M-Processor-S1155-BX80637I53570K-SR0PM-Unlocked-BOX-157205
ASROCK MB Z77 S1155 ATX/Z77 PRO3 80.80 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/z77/ASROCK-MB-Z77-S1155-ATX-Z77-PRO3-ASROCK-161394
Enermax Lepa W-series 500W W500-SA ATX 80+ Bronze 39.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/Enermax-Lepa-W-series-500W-W500-SA-ATX-80-Bronze-181925
Cooler Master "HYPER 101" 17.20 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/Cooler-Master-anduotHYPER-101anduot-universal-cooler-2-heat-pipes-497
CRUCIAL MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/KIT2 35.15 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ddr3++8gb+kit/CRUCIAL-MEMORY-DIMM-8GB-PC12800-DDR3-KIT2-BLS2CP4G3D1609DS1-CRUCIAL-144714
GIGA-BYTE GTX660 2GB GDDR5 WINDFORCE2X OC 205.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx+660/GIGA-BYTE-GTX660-2GB-GDDR5-WINDFORCE2X-OC-PCIE16-GV-N660OC-2GD-181930


Kokku: 588,15€
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 01:30:04 vasta tsitaadiga

Väike märkus et viimane komplekt eeldab ka ülekiirendamist. Tõsi küll, viimaste Inteli protsessoritega on see käkitegu võrreldes varasemate aegadega (põhimõtteliselt klokkimine tähendab ühe numbri muutmist BIOSes).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 02:09:12 vasta tsitaadiga

Täpsustavat infot Enermax LEPA W500-SA toiteploki kohta...
tsitaat:
Lepa is a brand of Ecomaster.
Enermax is supporting them introducing LEPA under Enermax subsidiaries management.

Tootjaks on CWT.

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page22979.htm

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.12.2012 11:04:13 vasta tsitaadiga

Kas eelistada proset:
i3-3220, milles HD-2500 GPU
või siis:
i3-3225, milles HD-4000 GPU

Hinnavahe umbes 15€ kahel prosel, samas jääb see ka ainsaks graafikaks arvutis. (Igapäevane internet ja multimeedia).

Muus osas on prosed võrdsed: http://ark.intel.com/compare/65693,65692

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 11:41:41 vasta tsitaadiga

Vahe nii väike, siis pigem juba 2225 thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.12.2012 12:32:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vahe nii väike, siis pigem juba 2225 thumbs_up.gif


i3-3225vast mõtlesid? icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 12:38:46 vasta tsitaadiga

jägaja, Just.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 16:13:52 vasta tsitaadiga

jägaja, kui süsteemi tuleb eraldi videokaart, siis võta i3-3220 ja investeeri see 15€ mõnda teisse komponenti.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.12.2012 16:42:56 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
jägaja, kui süsteemi tuleb eraldi videokaart, siis võta i3-3220 ja investeeri see 15€ mõnda teisse komponenti.

jägaja kirjutas:
Hinnavahe umbes 15€ kahel prosel, samas jääb see ka ainsaks graafikaks arvutis


Hetkel on mõte kasutada korpust, millesse eraldi videokaarti paigaldada ei saa.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/261973/
Esmärgiks kompaktsus.

Aga ma mõtlen veel, vast valin hoopis laiendamisvõimalusega ITX korpuse.

H77 versus Z77 kiibistikuga emaplaatide puhul võiks ilmselt eelistada odavamat H77, kui arvuti jääb niiöelda vaikesätetega töötama?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 17:06:29 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul, jah, kindlasti HD4000.
H77 on selleks täiesti OK.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.12.2012 21:52:12 vasta tsitaadiga

Aga tänud abistajaile. thumbs_up.gif
Olen nüüd poolteist kuud asja nii ja naapidi vaaginud ning peale korpuse ja jahutuse osa on komponentide valik kokku korjatud veebipoodidest.
Kui stock jahutus osutub müraseks, eks siis valin parema.
Peab nädala pärast hiljemalt ära tellima, et enne jõule kõik jupid kätte saada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 22:20:26 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi teab, kus müüakse korpuse lisapesade (PCI-E jne.) katteid?
Oleks vaja vähemalt ühte ja musta värvi.

Tänud!

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 22:22:51 vasta tsitaadiga

rmc, eBay vist ainus valik, kuigi modikompist küsida, siis vb nende partneritel on kah midagi.
link

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 22:24:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, suured tänud, ebay on väga okei, hind ka seal hea!
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.12.2012 22:42:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

H77 versus Z77 kiibistikuga emaplaatide puhul võiks ilmselt eelistada odavamat H77, kui arvuti jääb niiöelda vaikesätetega töötama?

H77 piisab, Z77 platel on mõtet ainult siis kui sinna peale tuleb K-lõpuga prose.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 22:53:40 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus ühe kaardi kohta - Sapphire HD7950 3gb On asjalik kaart või leidub ka paremat samase hinnaga ?
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 23:14:57 vasta tsitaadiga

Paistab korralik - tehase OC, hea jahutus.
8+6pin ühendused (kuni 300W), mis jätavad rohkem ruumi ülekiirendamiseks ja pingete tõstmiseks.

AMD ref. ja samas hinnaklassis olev Gigabyte´i mudel on 6+6pin ühendustega (kuni 225W).

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 23:49:43 vasta tsitaadiga

Tänan informatsiooni eest. icon_smile.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 05.12.2012 21:50:59 vasta tsitaadiga

Soovitaga hetkeseisuga väärt videokakaarti, hinnapiir on 60 - 70€.

Ettetänades, Kevin.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 22:17:31 vasta tsitaadiga

Uuena peaks poest vast 6670 saama (soovitavalt GDDR5 mäluga), kasutatuna nt https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=557277 või https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=557558 vms icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 01:47:18 vasta tsitaadiga

GTX275 vist pole suurt mõtet. Kui juba uus kaart osta, siis DX11 toega ikka.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 06.12.2012 23:11:35 vasta tsitaadiga

Palun abi ühe arvutikomplekti komplekteerimisel, kasutusse läheb kontoriarvutina, meilid, raamatupidamist, tabeli arvutusi, vähesel määral ka graafika programmide kasutamist.
Eelarve orienteeruvalt kastile koos op süsteemiga +/- 600 euro lähistele, lõpptulemuse laseks Arvutikeskuses komplekteerida
mõned ideed, mis endal tekkis
protsessoriks i3-3225 http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU30/Intel-Core-i3-3225-2-Core-4-Threads-3-186084
emaplaat? milline oleks sobilik, mõni H77 kiibistikuga?
mälud? kas näiteks 2tk link
ketas Inteli 520 seeria 180 GB http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-SSD94/INTEL-SSD-SATA25-180GB-MLC-W-KIT-SSDSC2CW180A3K5-918397-INTEL-143674
sobilik toide?
korpus, midagi lihtsat?
OP süsteemi, win 7 pro? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/TARKVARA-OP-SUSTEEMID246/Microsoft-Windows-7-Pro-SP1-64bit-English-113592
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABC
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 07.12.2012 01:25:30 vasta tsitaadiga

Tervist

UrmoZ kirjutas:
Ainult tööarvuti?

Esialgne komplekt hõlmab endas normaalset videokaarti, millega annab ka mängida.
CPU - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU30/INTEL-CPUCI5-3200-6M-S1155-BX-3470-BX80637I53470-S-R0T8-IN-159629
Jahuti - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid37/Arctic-Freezer-7-Pro-PWM-Rev2-CPU-Cooler-92mm-96015
MoBo - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid15/MSI-MB-B75-S1155-MATX-B75MA-P45-SATA3-USB30-159238
GPU - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/Sapphire-AMD-Radeon-HD7770-GHz-EDITION-1G-GDDR5-128-bit-PCI-E-1000MHz-191193
Mem - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile32/Gskill-F3-1600C11S-4GNT-PC3-12800-DDR3-1600-Mhz-1-x-4GB-11-11-11-28-2N-15-V-No-HS-185824
HDD - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/Toshiba-DT01ACA100-35-1TB-7200rpm-32MB-SATAIII-163438
ODD - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-DVDRW-SATA-24X-INT-BULK-BLACK-SH-224BB-BEBE-182042
PSU - http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Fortron-FSP-HEXA-500W-ATX-v23-Dual-12V-Rails-Silent-120mm-FAN-High-efficiency-andgt80-116558
Case - link
Kokku: ~521€

500GB ja 1TB kõvaketaste hinnavahe on väike.

Windows 7:
EST - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tarkvara/Tarkvara/168407/
ENG - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tarkvara/Tarkvara/168455/

Office:
EST - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tarkvara/Tarkvara/159681/
ENG - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tarkvara/Tarkvara/132645/


GPU jätad võtmata ning selle asemele SSD.
Näiteks selline: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/330/INTEL-SSD-SATA25-180GB-MLC-SSDSC2CT180A3K5-921611-INTEL-156411
Võid neid mälusi ka kaks võtta, vastavalt oma soovile.
Kontoritöös seda iseenesest vaja ei ole.
Enamus komplektist on kokku pandud UrmoZ poolt, seega tänu võid avaldada temale.


Kõike paremat, Jaan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 08.12.2012 16:30:39 vasta tsitaadiga

Nii.

Küsitakse arvutit video töötluse jaoks. Max 700

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABC
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 09.12.2012 01:53:56 vasta tsitaadiga

Oskab keegi rääkida Roccat Kone XTDst ja Razer Taipanist?
Tekkis huvi nende vastu ning sooviks natuke informatsiooni (eestlastelt, inglise reviewe olen piisavalt vaadanud).
Või on ka paremaid hiiri selles hinnaklassis?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.12.2012 22:57:57 vasta tsitaadiga

Teab keegi midagi inteli järgmise generatsiooni prosedest ka midagi rääkida? Endal plaan arvutit vaikselt uuendada, aga ootaks ära kui nvidia laseb välja GTX7xx videokaardid arvatavasti märts-aprill. Kas tasub praegu juba oma GTX480 videokaardiga kasutamiseks palju soovitatud i5 3570k ja see gigabyte z77x-d3h ära osta ja hiljem siis uuem videokaart juurde või tasub oodata ja osta muu ka sel ajal kui peaks üldse midagi sel ajal tulemas olema?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 23:43:55 vasta tsitaadiga

Olen peaegu sama murega ainult natuke teise nurga alt. Tahaks poiste arvutit uuendada :esialgu uus emaplaat nt. z77 baasil ja ka prose i5k aga nüüd tekkis küsimus kas on sel clokimisel üldse mõtet. Kas see lisa kulutused kallimatele jupidele ka mängude vaatenurgast ära tasub.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 01:07:41 vasta tsitaadiga

-myyr-

K#1 - suhteliselt optimaalne komplekt.
CPU - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU30/CPUCI7-3400-8M-S1155-BX-3770-BX80637I73770-S-R0PK-IN-156551
MoBo - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid15/ASUS-P8H77-V-Intel-H77-chipset-4-x-DIMM-Max-32GB-DDR3-147317
Mem - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile32/KINGSTON-MEMORY-DIMM-8GB-PC12800-DDR3-HYPERX-KINGSTON-182529 x2
SSD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/INTEL-SSD-SATA25-180GB-MLC-SSDSC2CT180A3K5-921611-INTEL-156411
HDD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/HGST-HDD-SATA-2TB-7200RPM-6GB-S-64MB-7K3000-0F12115-HGST-104061
ODD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-DVDRW-SATA-24X-INT-BULK-BLACK-SH-224BB-BEBE-182042
PSU - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Fortron-FSP-HEXA-500W-ATX-v23-Dual-12V-Rails-Silent-120mm-FAN-High-efficiency-andgt80-116558
Case - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused35/Cooler-Master-Europe-BV-Cooler-Master-computer-case-Elite-371-black-without-PSU-166099
Kokku: ~739€

K#2 - max 700€.
CPU - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU30/CPUCI7-3400-8M-S1155-BX-3770-BX80637I73770-S-R0PK-IN-156551
Mobo - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid15/ASUS-P8B75-V-Intel-B75-4-x-DIMM-Max-32-GB-DDR3-Non-ECC-159678
Mem - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile32/Gskill-F3-1600C11S-8GNT-PC3-12800-DDR3-1600-Mhz-1-x-8GB-11-11-11-28-2N-15-V-No-HS-185826 x2
SSD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/OCZ-Vertex-4-128GB-SATA3-Speed-550-420MBs-IOPS-90-85K-Max-IOPS-120K-175330
HDD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/Toshiba-DT01ACA200-35anduot-2TB-7200rpm-64MB-SATAIII-60-Gbit-s-191819
ODD - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-DVDRW-SATA-24X-INT-BULK-BLACK-SH-224BB-BEBE-182042
PSU - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Fortron-FSP-HEXA-500W-ATX-v23-Dual-12V-Rails-Silent-120mm-FAN-High-efficiency-andgt80-116558
Case - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused35/Cooler-Master-Europe-BV-Cooler-Master-computer-case-Elite-371-black-without-PSU-166099
Kokku: ~700€
-------------------------------------

Bumer, oleneb kui väga on vaja viimase tehnikaga kaasas käia.
Kuulduste järgi tuleb Haswell vähemalt 10% kiirem IB-st. Nagu alati, tulevad alguses tippmudelid.

mihkel7 kirjutas:
Olen peaegu sama murega ainult natuke teise nurga alt. Tahaks poiste arvutit uuendada :esialgu uus emaplaat nt. z77 baasil ja ka prose i5k aga nüüd tekkis küsimus kas on sel clokimisel üldse mõtet. Kas see lisa kulutused kallimatele jupidele ka mängude vaatenurgast ära tasub.

Üldiselt - ei tasu.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 02:52:48 vasta tsitaadiga

Mängude vaatenurgast ei tasu loomulikult ära, sest enamasti on mängud limiteeritud mitte prose vaid videokaardi poolt. Seega kiirem prose takt enamasti suurt juurde ei anna.
Kui aga rääkida videotöötlusest või millesti mänguvälisest mis nõuab rohkelt tuumi ja takti, siis tasub ära küll. Eriti kui selline asi on veel elatusallikaks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.12.2012 17:31:05 vasta tsitaadiga

Tööle töötegemisks oleks uut hiirt vaja.
Kuna kodus Logitechi juhtmevaba m185 kasutusel, siis mõtlesin M235 võtta.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired+ja+hiirematid/168617/

Samas aga tahaks, et nuppe oleks natuke rohkem küljes, kui ainult kolm. 5 oleks ilmselt paras, saaks kehele lisafunktsioone määrata.
Kuna ei viitsi netis kõiki tootjaid läbi kolada siis saab ehk siit kiiret abi.
Tänan ette.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogkronik
HV kasutaja
ogkronik

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 17:39:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tööle töötegemisks oleks uut hiirt vaja.
Kuna kodus Logitechi juhtmevaba m185 kasutusel, siis mõtlesin M235 võtta.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired+ja+hiirematid/168617/

Samas aga tahaks, et nuppe oleks natuke rohkem küljes, kui ainult kolm. 5 oleks ilmselt paras, saaks kehele lisafunktsioone määrata.
Kuna ei viitsi netis kõiki tootjaid läbi kolada siis saab ehk siit kiiret abi.
Tänan ette.

Mul endal M325 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired+ja+hiirematid/193647/
See värvivalik on muidugi maitseasi, aga hiir on päris hea thumbs_up.gif Micro-scrolling on väga mõnus jne
(ise teen enamasti joonestamist)

_________________
Ülekanded välispanka/valuutasse, esimene tasuta!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyancide
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2011




sõnum 10.12.2012 17:42:58 vasta tsitaadiga

Plaanin osta uut videokat niisiis -

Kas see :
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/ASUS-VGA-PCIE16-HD7770-1GB-GDDR5-HD7770-DCT-1GD5-ASUS-191512
või see :
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/LEADTEK-Leadtek-GeForce-GTX-650-2GB-GDDR5-128-Bit-DVI-D-SUB-HDMI-DP-182238

Selle hinnaringi juures tundub umbes normaalne, max 20 euri saaks juurde punnitada vast kui midagi muud soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 18:18:09 vasta tsitaadiga

Cyancide, 7770 on kiirem, kasutatuna leiad ~150€ eest ehk veel kusagilt 2GB 6950 või 1GB 560Ti icon_wink.gif
160€ eest saab juba tutika 1GB 7850 icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 23:33:19 vasta tsitaadiga

20€ juurde panna saab 2GB 7770: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/7770/ASUS-VGA-PCIE16-HD7770-2GB-GDDR5-HD7770-2GD5-ASUS-160190
Aga hinnavahed pole teab mis suured. Nagu öeldud 15€ sellele veel ja saab 7850 (küll 1GB).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grbls
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 18:30:28 vasta tsitaadiga

Suvel sai ostetud selline komplekt: LINK

Soov siis seda 100-150€ eest täiendada, et pisut mängitavust lisada.

Üllataval kombel on see väga mürarikas, sooviks ka seda vähendada.[/list]
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.