Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 01:08:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SKG kirjutas:
Järgmine nädal tuleb siis IMAX 3D saali vaatama minna.
http://www.imax.com/community/blog/peter-jacksons-the-hobbit-an-unexpected-journey-will-be-shown-in-high-frame-rate-3d-in-select-imax-theatres/
siiani pole aru saanud, mis loom see imax on
Welcome to estonia

Film võetakse 2x laiemale lindile üles, mille tõttu on seda võimalik ka suuremal ekraanil näidata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 09:25:38 vasta tsitaadiga

Oblivion'i treiler - T.Cruise laskub köise saatel alla - paugust meenus võimatu missioon thumbs_up.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 04:25:00 vasta tsitaadiga

link :: Sinister

Üks aasta kõhedamaiad "õudukaid".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 05:49:40 vasta tsitaadiga

Viimastel kuudel olen terve portsu filme ära vaadanud. Uusi. Mitte väga vanu ja üsna vanu filme icon_smile.gif
Mingit pikka romaani ei hakka iga lingi ljuurde lisama, sest ei mäleta kah enam nii täpselt. Hinnangu peaks andma ikka kohe pärast vaatamist. See pärast meeldetuletamine on ikka paras porno icon_lol.gif
Mingit kindlat kriteeriumit polnud. Lihtsalt kui IMDB kirjendus tundus huvipakkuv, siis vaatasin ära. On 10/10 filme ja on ka täielikke lambikaid mis kuidagi üle 1 punkti minu käest ei saa, sest kogu tegevus on niivõrdseosetu umbluu, et pea hakkab valutama. Mõnes filmis on ainult paar head lauset ja kõik icon_lol.gif

The Dark Knight Rises - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt1345836/
Üleeile ka parema kvaliteediga ära vaadatud ja hinne jäi samaks. 10-10 väärt igati. Lisaks mõnusalt pikk mitte alla 90 minuti nagu tavaliselt. Its about the story, not the action icon_cool.gif

District 9 - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt1136608/
Üsna huvitav sci-fi pööre. Tavaliselt kujutatakse tulnukaid ette meist arenenumana ja nende kavatsused maale tulles on...mitte just head icon_smile.gif . Siin filmis aga nii otsene asi pole ja see muudabki selle nii heaks. Lisaks näitlemine 5+

Disturbia - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt0486822/
Ei teagi miks see nii hea oli, aga oli. Vähemalt poole filmini võib vabalt arvata, et peategelane kujutab endale asju ette, aga siis tuleb välja, et tal on ikka õigus.

Das Experiment - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt0250258/
Kuna film on saksakeelne, siis peab hankmima inglise või eestikeelsed subtiitrid. Juhul muidugi kui saksa keel suus pole. Koolis küll õppisin saksa keelt aga minu suhtlus piirdub käibefraasidega, seega hankisin subclubist subakad. Vaeva ei tulnud kahetseda. Siin eskaleeruvad asjad from bad to worse üsna kiiresti ja šokeerivalt. Põhineb tõestisündinud eksperimendil: http://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_Prison_Experiment

Deep Impact - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0120647/
Olen seda varemgi näinud, aga tollal miskipärast ei hoidnud alles. Pole midagi öelda. Katastroofifilmid lähevad mulle peale lihtsalt. Meteoorid,apakalüpsis jne. Näitlejad kah tasemel. Vb Elijah Wood eriti ei meeldi ainult. Selle eest 1 punkt maha icon_lol.gif

G.I. Joe: The Rise of Cobra - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1046173/
Ilmselt põhineb mingil koomiksil. Vähemalt tundub nii, aga mõnus meelelahutus sellegipoolest. Eriefektid on kah mõnusad. Mitte liiga tõsine sci-fi. 2013 tuleb järg kah. Kui poleks järjest kuulnud, siis poleks seda kah näinud thumbs_up.gif

Gladiator - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0172495/
Jällegi üks hea film mida ma polnud varem näinud thumbs_up.gif

Inception - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1375666/
See on üks neist mindfuck tüüpi filmidest. Aga väga hea mindfuck icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Stolen - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1656186/
Ja siin mina arvasin, et Nicholas Cage on kiilakas ja rahast lage. Arvasin valesti icon_lol.gif

The Island - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0399201/
Korralik ulmekas jällegi. Michael Bay jälle thumbs_up.gif . Aga tegelikult vaatasin, kuna Scarlett Johansson on hot icon_lol.gif

The Prestige - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0482571/
Kui Christopher Nolan on toolis, siis ei saa tegu olla halva asjaga thumbs_up.gif

Just Like Heaven - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0425123/
Väga mõnus romantiline komöödia. Naistele kindlasti läheb peale icon_biggrin.gif . Väike sci-fi twist kah juures.

Skyfall - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1074638/
Korralik inglise action. Pahategelane täiesti ettearvamatu thumbs_up.gif

Halo 4: Forward Unto Dawn - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt2262308/
Tegelikult vist TV või veebiseeria mis üheks täispikaks filmiks kokku pandud. Pole küll Halo fänn, aga nautisin sellegipoolest.

Ninja Assassin - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1186367/
Hardcore gore hoiatus. Verd on ekraanil tihedamini kui juttu. Aga võitlusstseenid on üle prahi.

Resident Evil: Retribution - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1855325/
Üsna norm vaatmine. Vaatasin tegelikult Johann Urb-i pärast icon_lol.gif

Ruby Sparks - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1839492/
Jälle üks romantiline komöödia sci-fi twistiga. Aga lahe vaatamine.

Sunshine - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt0448134/
Väga korralik sci-fi icon_eek.gif . Eriefektid on jällegi üle prahi. Stoori nii hea just pole, aga ka üks väheseid filme mille muusikaskoori ma eraldi muretsesin thumbs_up.gif

Taken 2 - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1397280/
Ootasin juba seda. Mitte nii hea, kui Taken I, aga siiski thumbs_up.gif

The Bourne Legacy - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1194173/
Jeremy Renner vs Matt Damon. Viimane oli parem minu meelest. Aga üldiselt oma hinnet väärt thumbs_up.gif

Groundhog Day - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0107048/
Klassika. Stsenaariumi kus tegelane elab ühte ja sama päeva pidevalt läbi olen mujalgi sarjades ja filmides näinud, aga hea algallikat kah vaadata.

Hard Candy - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0424136/
Feministidele see meeldiks icon_lol.gif . Lõpp ei meeldinud.

Léon: The Professional - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0110413/
Noor Natalie Portman poseerimas vanale mehele armsas kleidikeses. Need i say more icon_eek.gif

Looper - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1276104/
Oleks täispunktid ehk saanud aga plot-holes,plot-holes thumbs_down.gif . Mingi uus Matrix see minu jaoks küll pole, sest Matrix oli parem icon_cool.gif

Quarantine - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1082868/?ref_=fn_al_tt_1
Tundub suht creepy õudukas, mis polegi nii creepy thumbs_down.gif

The Day the Earth Stood Still - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0970416/
Keanu Reeves vist avastanud igavese nooruse allika. Vend lihtsalt ei vanane icon_lol.gif . Aga film on hea sci-fi.

The Departed - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0407887/
Kõik reedavad kõiki. Nii võiks selle kokku võtta. Poole filmi peal lihtsalt ei tea kes lõpus ellu jääb, sest miski pole kindel icon_biggrin.gif

The Expendables 2 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1764651/
Arnie ja Willise vahelised dialoogid olid parimad. Van Damme paha oli üllatus.

The Intouchables - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1675434/
Korralik komöödia ikka. Sai hästi naerda icon_lol.gif

The Next Three Days - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1458175/
Ma ei mäleta mida ma vaatasin. Ausalt icon_eek.gif

Children of Men - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0206634/
Tõsiselt fucked up maailm siin filmis ikka. No tõsiselt thumbs_down.gif

Dredd - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt1343727/
Vaatasin eelkõige Karl Urbani pärast. Oleks keegi teine peaosas olnud, siis poleks ehk vaadanud. Lena Headey pärast vaatasin kah, kuna ühest telesarjast oli ta meelde jäänud. Korralik madistamine ikka käis enamus ajast. Ei ütleks, et parem või halvem, kui The Raid.

The Woodsman - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0361127/
Kevin Bacon teeb ikka head tööd thumbs_up.gif

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0814255/
Ei teagi miks ma nii kõrge hinde andsin. Mingi teinidraama ju thumbs_down.gif

Silent Hill: Revelation - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0938330/
Eile just vaadatud, seega värskelt mälus veel. Pole nii hea kui eelmine SH film. Tihtipeale suht seosetu.

The Book of Eli - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1037705/
Apakalüpsis thumbs_up.gif . Mila Kunis thumbs_down.gif

Total Recall - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1386703/
See film oleks võinud olla nii palju parem. potentsiaali ju oli thumbs_down.gif

End of Watch - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt1855199/
Näitlejad elasid jah rolli hästi sisse. Kohati tunne nagu vaataks reality tv-d, aga film ise siiski pole suurt midagi minu silmis.

Lolita 1997 - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt0119558/
Ei tea mida ma siit lootsin leida. Ajaraisk.

The Thing - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt0905372/
Olin juba varem näinud ja tuli meelde kui uuesti vaatama hakkasin. Ei suutnud naispeaosalist tõsiselt võtta. Ilmselt oli ta mulle kuskilt momöödiast meelde jäänud.

Twelve Monkeys - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt0114746/
Mindfuck jällegi. Sedapuhku kehv.

Se7en - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt0114369/
Ju siis ootasin paremat vaadates näitlejaid thumbs_down.gif

Shutter Island - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt1130884/
Twist ei meeldinud lõpupoole thumbs_down.gif

Red Heat - 2/10
http://www.imdb.com/title/tt0095963/
1 punkt peategelaste omavahelise nääklemise eest. Hea nali oli kah siin filmis: Venelane vaatab ameerikas telekat ja satub pornokanalile. Vaatab veidi ja mühatab siis...Capitalism, ja paneb teleka kinni icon_lol.gif

A Serbian Film - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt1273235/?ref_=fn_al_tt_1
Veidike tissi ja tussu päästab seda filmi. Stoori küll imeb.

THX 1138 - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt0066434/
Mindfuck. The bad kind thumbs_down.gif

YellowBrickRoad - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt1398428/
Õudukas kus üritatakse midagi väga deepi aretada ja mis lihtsalt absurdselt välja kukub thumbs_down.gif

Universal Soldier: Day of Reckoning - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt1659343/
Kehvemat filmi on raske teha icon_lol.gif . Kõik on täiesti seosetu jamps thumbs_down.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 12:46:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Universal Soldier: Day of Reckoning - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt1659343/
Kehvemat filmi on raske teha icon_lol.gif . Kõik on täiesti seosetu jamps thumbs_down.gif


Arvestades festivalicircuiti haippi, eeldasin ikka midagi väga head. Film oli aga mingi arusaamatu möga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.12.2012 12:48:33 vasta tsitaadiga

ma mingi hetk vaatasin et 2 õllet alles ja otsustasin selle filmi ära vaadata,
praeguseni soovin et see oleks 2 liitrit viina olnud hoopis
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2012 13:36:57 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1258972/ thumbs_up.gif

Aasia director oleks võitlustseenid kindlalt paremad olnud thumbs_up.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 19:07:28 vasta tsitaadiga

http://thefilmstage.com/trailer/m-night-shyamalans-after-earth-trailer-will-smith-and-son-trek-across-a-dangerous-planet/

Vaese mehe Avatar.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.12.2012 19:33:30 vasta tsitaadiga

aga rikka mehe?
pööbli hoiame seekord arutelust välja kes viitsisid oma miljardi taskust välja käia
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.12.2012 19:41:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Shutter Island - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt1130884/
Twist ei meeldinud lõpupoole thumbs_down.gif
Shutter Island on kindlasti üks väga hea film.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 20:02:22 vasta tsitaadiga

The Bourne Legacy - 9/10
Väga ok film thumbs_up.gif
Need antud punktid on koos ettemaksuga
Olgem ausad, film lõppes täpselt poole pealt ära, nii et ootaks järgmis osa icon_smile.gif
Renner sobiks hästi järgmiseks bondiks, nägu suht sama mis craigil.
5 aasta pärast oleks väga küps selleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 20:36:02 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
aga rikka mehe?
pööbli hoiame seekord arutelust välja kes viitsisid oma miljardi taskust välja käia


See äkki icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 20:40:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
aga rikka mehe?
pööbli hoiame seekord arutelust välja kes viitsisid oma miljardi taskust välja käia


See äkki icon_lol.gif

Hah, paris hea, isegi I am Legendi lovi oli paremini animeeritud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.12.2012 20:48:53 vasta tsitaadiga

see ju täiega tulevane Kanal2 blockbuster
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.12.2012 21:20:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://thefilmstage.com/trailer/m-night-shyamalans-after-earth-trailer-will-smith-and-son-trek-across-a-dangerous-planet/

Vaese mehe Avatar.


Et siis. Kõik uued filmid, kus tegevus on nn võõral planeedil ja kus rohkem loodust näidatakse, on nüüd Avatarid?
Sinu väidetava intelligentsi kohta suht madalalaubaline väide.

Tüüpiline pööbel, kes korra nooblis restoranis söönud ja nüüd ära tõusnud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 22:19:24 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel tuli jälle see Home Alone tv3 pealt (lausa mitu korda).
Mul siis koitis, et miks eestis ei võiks teha sama põhimõttega filme.

Üksinda Koplis
Spoiler Spoiler Spoiler


Üksinda Koplis: Kadunud Lasnamäel
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 22:46:20 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

Et siis. Kõik uued filmid, kus tegevus on nn võõral planeedil ja kus rohkem loodust näidatakse, on nüüd Avatarid?
Sinu väidetava intelligentsi kohta suht madalalaubaline väide.

Tüüpiline pööbel, kes korra nooblis restoranis söönud ja nüüd ära tõusnud.


Bitch please. Täpselt samad lennustseenid, täpselt sama "mees võõras keskkonnas" wannabe huinjaa ning M. Night Shamayladingalinglong lavastajaks. Pole just eriti kõva stretch väita, et tegu on DOA kraamiga.

Will Smithi aktsent oli geniaalne, btw.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2012 22:52:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:

Et siis. Kõik uued filmid, kus tegevus on nn võõral planeedil ja kus rohkem loodust näidatakse, on nüüd Avatarid?
Sinu väidetava intelligentsi kohta suht madalalaubaline väide.

Tüüpiline pööbel, kes korra nooblis restoranis söönud ja nüüd ära tõusnud.


Bitch please. Täpselt samad lennustseenid, täpselt sama "mees võõras keskkonnas" wannabe huinjaa ning M. Night Shamayladingalinglong lavastajaks. Pole just eriti kõva stretch väita, et tegu on DOA kraamiga.

Will Smithi aktsent oli geniaalne, btw.
täpselt samad? tüdruk, sind on petetud icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 23:18:14 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:41:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.12.2012 23:41:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:


Bitch please. Täpselt samad lennustseenid, täpselt sama "mees võõras keskkonnas" wannabe huinjaa ning M. Night Shamayladingalinglong lavastajaks. Pole just eriti kõva stretch väita, et tegu on DOA kraamiga.

Will Smithi aktsent oli geniaalne, btw.


Bitch please?
Nüüd küsiks sinu moodi, et "kus sa seda filmi juba näinud oled?" "Päris palju otsustad traileri põhjal" jms lauseid mida sa siin oma kahtlase hoiakuga loobid iga veidikese aja tagant.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 00:55:48 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:41:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 02:55:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:

Et siis. Kõik uued filmid, kus tegevus on nn võõral planeedil ja kus rohkem loodust näidatakse, on nüüd Avatarid?
Sinu väidetava intelligentsi kohta suht madalalaubaline väide.

Tüüpiline pööbel, kes korra nooblis restoranis söönud ja nüüd ära tõusnud.


Bitch please. Täpselt samad lennustseenid, täpselt sama "mees võõras keskkonnas" wannabe huinjaa ning M. Night Shamayladingalinglong lavastajaks. Pole just eriti kõva stretch väita, et tegu on DOA kraamiga.

Will Smithi aktsent oli geniaalne, btw.


Ma mõtlesin, et see pidi olema Avatari kloon http://www.imdb.com/title/tt1240952/

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 05:56:50 vasta tsitaadiga

link :: Premium Rush

Pole ammu midagi nii totrat ja absurdset vaadanud,ning nii piinlikult halba dialoogi pole ka tükk aega filmis kohanud. Puhtalt põnevusfilmina oleks asi vb isegi vaadatav olnud, pealesunnitud komöödia ja ülimalt lamedad tegelased rikuvad kogu kupatuse paraku totaalselt ära. 3/10

Halvim film mis isiklikult selle aasta jooksul näinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.12.2012 08:24:12 vasta tsitaadiga

Hmm.. Keegi polegi Oblivioni treilerit veel postitanud?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.12.2012 08:56:37 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Hmm.. Keegi polegi Oblivioni treilerit veel postitanud?


Huvitavad filmid tulemas maailmalõpu eel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 11:12:20 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal actionit tuleb vaid enamuses tuleviku ühiskonnast, mehed mis toimub? icon_biggrin.gif
Jäänud vaid klassikud-bond, die hard ja bourne filmid, eks mõni veel, aga tõsises vähemuses juba

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 11:24:41 vasta tsitaadiga

väga hää, mulle sci-fi istub thumbs_up.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 11:31:45 vasta tsitaadiga

TED - Karu oli nummi icon_biggrin.gif Kohati väheke vägisi välja rebitud nalja, kuid muidu mõnusalt labane komöödia omas võtmes thumbs_up.gif Selline film, mida seltskonnas kergelt tongis vaadates saab parema elamuse beer_yum.gif 7/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 15:38:16 vasta tsitaadiga

Täna õhtupoolikul kukub Supermani trailer w00t.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 18:24:34 vasta tsitaadiga

Pole paha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:37:33 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
TED - Karu oli nummi icon_biggrin.gif Kohati väheke vägisi välja rebitud nalja, kuid muidu mõnusalt labane komöödia omas võtmes thumbs_up.gif Selline film, mida seltskonnas kergelt tongis vaadates saab parema elamuse beer_yum.gif 7/10


Nõustun
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 11:59:19 vasta tsitaadiga


Link


EDIT: täna õhtul Pacific Rimi trailer.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 22:38:32 vasta tsitaadiga

Kas Kääbikut 2D-s ka Eesti kinodes vaadata saaks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 22:40:03 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Kas Kääbikut 2D-s ka Eesti kinodes vaadata saaks?

millal blu-ray tuleb?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.12.2012 22:44:55 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Kas Kääbikut 2D-s ka Eesti kinodes vaadata saaks?


Ca 3 nädalat peale esilinastust peaks tulema, vähemalt CCPlazas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2012 08:24:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

EDIT: täna õhtul Pacific Rimi trailer.



Link
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2012 09:14:46 vasta tsitaadiga

No, võib miskine möll isegi tulla aga krt, jälle faking 3D?? Niigi tume film juba ja pange ikka veel 3D ka... thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 10:21:44 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
No, võib miskine möll isegi tulla aga krt, jälle faking 3D?? Niigi tume film juba ja pange ikka veel 3D ka... thumbs_down.gif


Kui lambid on õigesti konfitud, on 3D täpselt sama hele kui tavaline 2D. Süüdista kinode omanikke, mitte filmitegijaid. Trailer oli aga eepiline. Film tuleb metsik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2012 10:25:11 vasta tsitaadiga

pealkiri kõlab nagu pacific rim job
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 10:26:33 vasta tsitaadiga

10h Kääbuse linastuseni icon_cool.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2012 11:12:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:
No, võib miskine möll isegi tulla aga krt, jälle faking 3D?? Niigi tume film juba ja pange ikka veel 3D ka... thumbs_down.gif


Kui lambid on õigesti konfitud, on 3D täpselt sama hele kui tavaline 2D. Süüdista kinode omanikke, mitte filmitegijaid. Trailer oli aga eepiline. Film tuleb metsik.


Pole filmi kohta midagi öelnud õnneks, et sa ei pea niisama kiunuma siin, va isehakanud filmispetsialist. icon_cool.gif
Kinoomanikke on Eestis mõttetu süüdistada, kedagi neist ei koti, isegi heli korda tegemiseks kulus CCP's üle poole aasta ja seegi siiani kohati veel katkine. Solaris Kino on lihtsalt ebamugav.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:15:49 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

Pole filmi kohta midagi öelnud õnneks, et sa ei pea niisama kiunuma siin, va isehakanud filmispetsialist. icon_cool.gif
Kinoomanikke on Eestis mõttetu süüdistada, kedagi neist ei koti, isegi heli korda tegemiseks kulus CCP's üle poole aasta ja seegi siiani kohati veel katkine. Solaris Kino on lihtsalt ebamugav.


Enda meelest ei olegi ma sulle midagi filmi kohta öelnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:15:55 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Scart kirjutas:

EDIT: täna õhtul Pacific Rimi trailer.



Link

Kuidagi yxluiseks muutuvad filmid viimasel ajal thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 14:04:44 vasta tsitaadiga

meenutab neon genesis evangelion-i ja muidugi ka power rangereid.

aga üldiselt pole kunagi lugu pidanud nendest tohutusuurtest humanoidi kujuga robotitest. rusikatega vastu hambaid andmine tulnukatele ei tundu eriti efektiivne...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.12.2012 14:08:28 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
meenutab neon genesis evangelion-i ja muidugi ka power rangereid.

aga üldiselt pole kunagi lugu pidanud nendest tohutusuurtest humanoidi kujuga robotitest. rusikatega vastu hambaid andmine tulnukatele ei tundu eriti efektiivne...


Eks ta üks lastekas tuleb. Usas vast suudavad täiskasvanud ka sellisest jamast muidugi vaimustusse sattuda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2012 19:41:23 vasta tsitaadiga

Tra, Pacific Rim saab veel 3D postpro's ka... thumbs_down.gif
Eriti kehv variant.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 19:49:21 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tra, Pacific Rim saab veel 3D postpro's ka... thumbs_down.gif
Eriti kehv variant.


Sõltub kes teeb ning mis raha eest teeb. Kvaliteet postpro on peaaegu sama hea kui õige ning puhta CGI puhul on 3D nagunii alati korralik olnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2012 20:14:19 vasta tsitaadiga

Tõesti, aga kui 3D tehakse stuudio survel, mitte režissööri soovil, siis...
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 20:43:26 vasta tsitaadiga

Kinno! Õhtul saate kommentaarid 48 FPSi kohta :p
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 21:16:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kinno! Õhtul saate kommentaarid 48 FPSi kohta :p

seda nalja ootan mõnuga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.