Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  WD tehasegarantii ja sellega seonduv. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 12.07.2012 23:01:23 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
laurx kirjutas:
kuhu sa selle tähitud paki saatsid? tähitud pakil peab olema vastuvõtja, see aga on postkast seal. on sul labeli saaja poolset osa screenida või tšekki ?


Siia saatsin:
Western Digital Service Center
Universal Express Sp. z o.o.
Szyszkowa Street 35-37
02-285 Warsaw
Poland

Aadress on õige küll, vastab ka sellele mis WD enda lehel kirjas Eesti-Läti-Leedu-Poola jaoks.
Google Maps näitab samuti seal moodsaid suuri laohooneid perfektse resolutsiooniga fotol icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2012 23:29:06 vasta tsitaadiga

ei, ma nimelt olen kahel korral saanud vastu nina selle "tähitud" paki pärast. postkasti ei saa tähitud pakki saata, sest seal ei võta seda keegi vastu. Kaks ketast on peale poola sattumist ka "ära jalutanud".
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 18:40:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei, ma nimelt olen kahel korral saanud vastu nina selle "tähitud" paki pärast. postkasti ei saa tähitud pakki saata, sest seal ei võta seda keegi vastu. Kaks ketast on peale poola sattumist ka "ära jalutanud".


Mitte tähitud pakki küll ei julgeks saata, tähitud varianti saab vähemalt jälgida.
Poola postist sai kah igaks juhuks järgi küsitud ja niipalju, kui Google translate suutis tõlkida, siis pidavat olema kohale toimetatud.
Äkki on WD´l praegu puhkuste periood icon_smile.gif

EDIT: täna on asi ikkagi hakanud liikuma. WD lehel RMA all on näha info asendusketta kohta thumbs_up.gif
EDIT2: kuigi ketas hakkas juba esmaspäeval liikuma Saksast Eesti poole, siis WD pole mulle mitte mingit infot selle kohta saatnud. Vanast tuli ikka paki liikuma hakkamisel teavitus e-postile.
EDIT3: kokkuvõtvalt siis vana ketta panin teele 06.07 ja asenduse sain kätte 20.07


Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 281
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.07.2012 17:41:33 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
laurx kirjutas:
Amdfan, millega sa saatsid? EP? mis "teenusega"? WAV, see oleks hea plaan, samas kas wd oma selles mahus esindajale ka mingit viisi soodust pakuks. kodanik surfdata on saatmisega tegelenud vahelduva eduga.


tegelikult väga mitte. Mina eelistan saata ikka maaletoojale tagasi, see ju täitsa tasuta ja ei pea 15€ postikulu maksma icon_wink.gif Olen sinna (WD-sse) küll saatnud tuttava poolt välismaalt ostetud ketta ja ühe ketta millega maaletooja hakkas plõksima, et ei taha pakkuda nii pikalt garantiid (enamasti vahetatakse vabalt ümber, aga vahel harva mõni ajab sõrad vastu). Mõnda kohta pole probleemi viia 4,5 aastat vana ketas ja vahetatakse ümber. 1x olen kasutanud ka seagatet ja 1x ka hitachit icon_razz1.gif


täna sai siis üks WD ketas hollandisse saadetud (kuna olen siit foorumist poola kohta igast õudukaid lugenud) icon_razz1.gif Klient arvas, et on meilt ostetud, aga tegelikult oli natuke "vasakult" võtnud ja seetõttu ma ei saanud ka maaletoojale saata (maaletoojale saan saata ainult neid kettaid, mis on enda ostetud, teiste firmade ostetud kettaid ei saa saata).
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2012 17:43:21 vasta tsitaadiga

kas holland on hiljuti lisandunud? kui ma viimati saatsin, oli poola ainuke euroopa kogumispunkt mida rma lehel pakuti.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.07.2012 17:58:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kas holland on hiljuti lisandunud? kui ma viimati saatsin, oli poola ainuke euroopa kogumispunkt mida rma lehel pakuti.


lehel on jah baltikumi jaoks poola pandud, aga sai eraldi kirjutatud, et poolas kuuldavasti palju pakke kaduma läinud, et kas hollandisse saaks saata ja sai küll. Premaileri peal pandi kohe siis kuhu hollandisse saata icon_wink.gif Autmaatselt otse saata ei saa, aga eraldi kirjutades tehti erand küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2012 18:00:14 vasta tsitaadiga

ahaa. järgmine kord uurin neilt.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 13:30:12 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
laurx kirjutas:
kas holland on hiljuti lisandunud? kui ma viimati saatsin, oli poola ainuke euroopa kogumispunkt mida rma lehel pakuti.


lehel on jah baltikumi jaoks poola pandud, aga sai eraldi kirjutatud, et poolas kuuldavasti palju pakke kaduma läinud, et kas hollandisse saaks saata ja sai küll. Premaileri peal pandi kohe siis kuhu hollandisse saata icon_wink.gif Autmaatselt otse saata ei saa, aga eraldi kirjutades tehti erand küll icon_smile.gif


Seda on tõesti hea teada, et ei peagi Poola saatma. Tänud info eest thumbs_up.gif


Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 281
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.07.2012 13:41:29 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
SurfData kirjutas:
laurx kirjutas:
kas holland on hiljuti lisandunud? kui ma viimati saatsin, oli poola ainuke euroopa kogumispunkt mida rma lehel pakuti.


lehel on jah baltikumi jaoks poola pandud, aga sai eraldi kirjutatud, et poolas kuuldavasti palju pakke kaduma läinud, et kas hollandisse saaks saata ja sai küll. Premaileri peal pandi kohe siis kuhu hollandisse saata icon_wink.gif Autmaatselt otse saata ei saa, aga eraldi kirjutades tehti erand küll icon_smile.gif


Seda on tõesti hea teada, et ei peagi Poola saatma. Tänud info eest thumbs_up.gif


tundub et seal puhkused hakkavad läbi saama, täna hommikul tuli ühelt teiselt inimeselt vastus (kuigi ketas juba saadetud) ja sealt siis paar tähtsamat lauset:

tsitaat:
We do understand that you prefer to send the drive to an alternative collect center instead of to Poland. Normally for Estonia it is Poland where you have to send the drive.
I can only recommend that you can send the drive to the Collect Center in Germany.

I have seen as well in that link about that you need to go to your local distributor. This is for Estonia not needed anymore, so you can send it straight to the Collect Center.


ehk siis kui otse kirjutada võivad ka saksamaale saata jms
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 14:18:43 vasta tsitaadiga

ahaa. kas nad saadavad su hollandisse saadetud ketta ka ikka tagasi jah?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.07.2012 14:47:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ahaa. kas nad saadavad su hollandisse saadetud ketta ka ikka tagasi jah?


no parem oleks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2012 11:05:01 vasta tsitaadiga

vahepeal olen EP koha pealt targemaks ja tõesti, saab saata nii, et siit läheb tähituna ja kätte saab firma esindaja. hollandisse patriot memory le saatsin sedasi ja jõudis kenasti kohale. (tänud Rapla EP töötajatele , kes mulle süsteemi seletama vaevusid seoses nende kättesaamistega).

Saatsin WD supporti küsimuse ühe essentials välise kettaga millel tundub ikkagi olema toitehäda - peale vooluvõrku ühendamist vilgub paar korda ja vaikib. kettal on olulisi andmeid ja küsisin,kas ja kuidas sellist vahtust ilma andmekadudeta teha. kuna ühes teises WD ketta firmware käsitlevas teemas mainiti optsiooni, et saab ka nii vahetada, vaatan, mis sellel juhul öeldakse. paha vastuse korral proovin karbi lahti saada ja andmed välja kopeerida enne RMA d.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 22.08.2012 11:28:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vahepeal olen EP koha pealt targemaks ja tõesti, saab saata nii, et siit läheb tähituna ja kätte saab firma esindaja. hollandisse patriot memory le saatsin sedasi ja jõudis kenasti kohale. (tänud Rapla EP töötajatele , kes mulle süsteemi seletama vaevusid seoses nende kättesaamistega).

Saatsin WD supporti küsimuse ühe essentials välise kettaga millel tundub ikkagi olema toitehäda - peale vooluvõrku ühendamist vilgub paar korda ja vaikib. kettal on olulisi andmeid ja küsisin,kas ja kuidas sellist vahtust ilma andmekadudeta teha. kuna ühes teises WD ketta firmware käsitlevas teemas mainiti optsiooni, et saab ka nii vahetada, vaatan, mis sellel juhul öeldakse. paha vastuse korral proovin karbi lahti saada ja andmed välja kopeerida enne RMA d.


no mina sain kunagi maaletoojaga kokkuleppele nii, et klient teeb karbi lahti ja koppab andmed ära (viga oli boxis) ja pärast seda toob garantiisse, maaletooja andis rohelise tule ja võttis pärast ilusti kõik vastu.

WD puhul hoiatan ette, seal hetkel ei tea parem käsi mis vasak teeb ja vastupidi. Neljapäeval saadetud kirjas nad alles otsivad ketast taga ja jätavad RMA lahti, et ma saaksin ikka neile saata jne, aga eile sain kätte 13 augustil nende poolt postitatud ketta icon_rolleyes.gif Suvepuhkuste tõttu oli suht pikk garantiikeiss ja maaletoojaga on alati kiirem asi, lihtsalt ketas oli mujalt ostetud ja ei saanud maaletoojale ise saata icon_confused.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2012 12:08:21 vasta tsitaadiga

minu ketas on toodud austraaliast kuid garantii on ka siit.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2012 19:32:41 vasta tsitaadiga

Peab vist ka selle RMA teema millalgi ette võtma, 1TB 1001FALS ei võta pöördeid üles, tzzt-tzzt 5-6 korda ja siis on vaikus. Nüüd ma siin siis mõtlen, et kas peaks 2a selle saatmisega ootama, et saab ehk tulevikus mingi suurema ja kiirema ja ägedama ketta asemele. Garantii kehtib 2014 icon_razz.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 16.09.2012 08:51:15 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Peab vist ka selle RMA teema millalgi ette võtma, 1TB 1001FALS ei võta pöördeid üles, tzzt-tzzt 5-6 korda ja siis on vaikus. Nüüd ma siin siis mõtlen, et kas peaks 2a selle saatmisega ootama, et saab ehk tulevikus mingi suurema ja kiirema ja ägedama ketta asemele. Garantii kehtib 2014 icon_razz.gif

Põhimõtteliselt on su mõte õige. Kui saadad selle ketta RMA'sse 2014 aastal, siis saad väga suure tõenäosusega mitu põlvkonda uuema versiooni asemele (kuid mitte ka 100% tõenäosusega, sest kui neil juhtub sel hetkel kohapeal olema mõni edukalt taastatud sama vana mudel, siis võid ka tolle saada, kuigi jah mida aeg edasi seda vähem see variant tõenäoline on). Samas teisalt pead muidugi arvestama, et kuigi on suur võimalus saada siis uus kaasaegne mudel, ei anta sellele siis ikkagi pikemat garantiid kui oli tollel nässuläinud eksemplaril garantii lõppaeg (pluss maksimaalselt 3 kuud sellele lisaks).

Muide WD1001FALS ongi juba praegugi ammu tootmisest maas. Hetkel toodetav analoogne mudel on WD1002FAEX. Kuid lähiajal on ilmumas juba WD1003xxxx mudel, mis peaks olema 1-platteriga ja oluliselt kiirem muidugi.

Üldiselt eks see otsus on sinu enda teha, oleneb enda võimalustest ja vajadustest. Kui on kohe uut tarvis ja samas raha eraldi asendaja ostmiseks pole, siis on muidugi kohene RMA ainus lahendus. Vastupidisel juhul aga mina ka sinu asemel paneks asja rahumeeli kappi ootele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 06.10.2012 11:30:56 vasta tsitaadiga

Omandasin ka esimese kogemuse WD RMA-ga.

Nimelt andis WD Scorpio Black otsad: vahepeal ei tundnud BIOS seda üldse ära, vahepeal tunti ära WDC ROM MODEL SATURN-ina. Mahutavuseks väitis BIOS ja/või Linux nii 0 GB, 2.2TB ja 600PB. Failidele ligi ei saanud, ketast formaatida polnud võimalik. Aga vähemalt SMART väärtused olid kõik ilusti normi piires. icon_smile.gif

19.09 avasin RMA pileti, 20.09 läks ketas tähitud maksikirjana posti ning 24.09 jõudis Poolasse, WD teeninduskeskusesse, kohale (Poczta Polska trackingus oli märgitud doreczenie - tarne). Seejärel oli tükk aega vaikust, kuni 03.10 pandi asendusketas posti ja 06.10 märgiti minu vana ketas kättesaaduks. Hetkel istub asendusketas UPS kullerteenuse valduses ning eeldatavalt teisipäeval peaks minuni jõudma. Vana ketta garantiiaja jääk on uuele kettale üle kantud.

Asenduseks saadeti identne kettamudel, nüüd jääb rippuma küsimus, kas see on refurbished või uus.

E: Täna (11.10) sain asendusketta kätte, mis osutus refurbished mudeliks.

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.


viimati muutis WAUZZZ 11.10.2012 20:37:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2012 17:09:00 vasta tsitaadiga

Tekkis vahepeal küsimus, et kui on taastatud ketas, et eelmiste omanike platterid jmt seal vahetatakse, kas siis sealt oleks võimalus mingit infot ka kätte saada? icon_razz.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2012 17:10:22 vasta tsitaadiga

kurat teab.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 08.10.2012 08:46:49 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Tekkis vahepeal küsimus, et kui on taastatud ketas, et eelmiste omanike platterid jmt seal vahetatakse, kas siis sealt oleks võimalus mingit infot ka kätte saada? icon_razz.gif
Ei saa midagi kätte.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ottuboy
HV kasutaja
Ottuboy

liitunud: 31.10.2007




sõnum 10.12.2012 15:56:58 vasta tsitaadiga

Saatsin ka enda WD ühe terase teele, 8-ndal läks, loodame, et saab see aasta veel kätte (jõulud ju üsna suur segav faktor posti töös).

Aga tegelikult leidsin huvitava artikli:

http://www.epl.ee/news/majandus/western-digital-remondib-eestis-kovakettaid.d?id=50741013

Keegi oskab kommenteerida mis juhtus?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 11.12.2012 09:26:31 vasta tsitaadiga

Ottuboy kirjutas:
Aga tegelikult leidsin huvitava artikli:
http://www.epl.ee/news/majandus/western-digital-remondib-eestis-kovakettaid.d?id=50741013

Keegi oskab kommenteerida mis juhtus?

Ei tea täpsemalt mis juhtus (tõenäoliselt äriplaan majanduslikult ei olnud piisavalt atraktiivne ja tulus ikkagi), kuid fakt on see, et toda plaani ei realiseeritud ja Eestisse ühtegi sellist remondilaborit ei loodud.

Samas tuleb ka märkida, et nende haaratud koostööpartner Pennu siinmail osutus veidi hiljem ka suhteliselt õhumullifirmaks, nagu paljud meie uuskapitalismi sünnitised...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2013 19:41:26 vasta tsitaadiga

Kus kohta WD tehasegarantii asjus ketas viia tuleb?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2013 20:17:42 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kus kohta WD tehasegarantii asjus ketas viia tuleb?

postiasutusse, kui oled saanud rma juhised ja kinnituse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2013 20:33:20 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
C1rca kirjutas:
Kus kohta WD tehasegarantii asjus ketas viia tuleb?

postiasutusse, kui oled saanud rma juhised ja kinnituse thumbs_up.gif


Mkei, registreerisin WD kodukal toote ära ja pmtslt peaksin RMA ära täitma ja kui kaugele see ketas siis saata tuleb? Pean silmas kuhu riiki ja mis selle maksumus lõpuks olla võib?

E: selge, poola tahavad, et saadaksin ketta. RMA tuleb kirjutada pakendatud karbi peale, nagu aru saan?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  WD tehasegarantii ja sellega seonduv. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.