Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Probleem TELE2 netipulgaga, pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 10.12.2012 13:47:57 Probleem TELE2 netipulgaga, pildid vasta tsitaadiga

Probleem siis selles, et Dell arvuti tunneb netipulga ära justkui see oleks ainult Mass Storage pulk.
Ühendad USB auku netipulga, siis viskab Tele2 autorun-i ette, kuid millegipärast ei installi programmi, mida vajaksin - Tele2 Mobile Partner. Selle asemel installib lihtsalt Mobile Partneri.
Kui teen aga avan installitud programmi (mobile partner) siis ei küsita minu käest ei PIN-i ega midagi. Lisaks sellele ei lase ta mul ju profiili ka teha, sest vajutades aknast "connect" öeldakse mulle, et profiili pole.

Kuna aga netipulk on töökorras, sest minu arvutisse pistes tundis Windows pulga samuti ära, kui otsis ise sinna kohe igast update-e ridamisi. Teisel arvutil aga leidis ainult Mass Storage update vms.
Ja minu arvutis koheselt peale installi tuli ka töölauale Tele2 logoga .exe fail, mis viib mind sinna õigesse Tele2 Mobile Partner programmi, kus küsitakse minu käest nii PIN-i kui saan ka profiile teha, et internet üldse jooksma hakkaks...

Kuna arvuti, kus netipulk ei tööta sai ostetud ilma originaal driverite ja asjadeta, ning kõik vajalik otsiti internetist, siis kas on võimalik, et mõni vajaminev USB driver vms on puudu arvutil?

OS - mõlemal DELL-il Windows 7

Üks arvuti lihtsalt natukene uuem, teine vanem.

On kellelgi mõtteid?


Lisan siia piltidena järjestuse, et mis toimub ja mis jääb nagu tegemata:

1. Panen netipulga arvutisse, lööb ette AutoPlay. Vajutan "Run AutoRun.exe."
Spoiler Spoiler Spoiler


2. Tahab, et installiksin programmi Tele2 Mobile Partner. Klikin "Next" järjest ja lõpuks "Install"
Spoiler Spoiler Spoiler


3. Pärast installimist peaks tulema Desktopile ikoon Tele2 logoga (millest pilt jutu lõpus) kuid seda ei tule.
Seega navigeerin ennast C:\Program Files (x86)\Tele2 Mobile Partner. Sinna jõudes, aga näen, et installitud oleks nagu hoopis mingi muu programm. Avan programmi Startup
Spoiler Spoiler Spoiler


4. Seejärel lööb mulle ette kohe sellise aknakese. Justkui poleks netipulk üldse arvutiski. Ja taha lööb lihtsalt "Mobile Partner" programmi, kust ma ei saa mitte midagi teha, luua, et puua. PIN-i ka ei küsita, et saaks kuidagi alustada.
Spoiler Spoiler Spoiler


5. Kui see error sealt eest ära läheb, siis klikin "Mobile Partneris" 2G/3G lahtri järel "Connect" ja viskab sellise errori:
Spoiler Spoiler Spoiler





Nüüd kui lükkasin pulga enda arvutisse, siis tegin kõik eelneva samamoodi. Ainult, et pärast AutoRun.exe installimise lõpetamist, tekkis mulle kohe Desktopile ikoon:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kust edasi sain juba õige programmi juurde:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sealt saan juba panna PIN koodid, meisterdada omale profiilid jne.
Et mis kostate? Kas on mõni driver äkki jäänud teisel arvutil installimata? Sest minu arvutil olid kaasas originaal plaatidel driverid jms.

Tänud abi eest!


viimati muutis föönitaja 10.12.2012 14:18:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.12.2012 14:13:26 vasta tsitaadiga

Viitaks sellele, et selles "valesti käituvas" masinas on mõni varasem Mobile Partner juba ees olemas. Sel juhul on võimalik konflikt, kus varasem ei oska seda praeguse aja modemit ära tunda.
Sel juhul pead vana Mobile Partneri maha installima.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 10.12.2012 14:23:27 vasta tsitaadiga

Võimalik, kuid lasin enne netipulga esialgset arvutiga ühendamist kõik programmid maha. Kuid mul on kõrvu jäänud, et kuskilt tuleb otsida mingisugune log fail icon_question.gif äkki ülesse ja see ka ära kustutada. "Tele2 Oliver"-i blogis oli midagi kirjas, aga ma ei suuda seda leida...

edit: Tähelepanu: Kui ühendamisel midagi ei toimu, võib probleem olla selles, et arvutis juba on installitud vanem Huawei draiver. Kui olemas on fail HuaweiDataCardDriver. kext (tee: /System/Library/Extensions/HuaweiDataCardDriver.kext), siis kustutage see, tehke arvutile restart ning installige uuesti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2012 23:02:35 vasta tsitaadiga

föönitaja, kas se boldis jutt lahendas sinu probleemi?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2012 16:07:08 vasta tsitaadiga

üsna kahtlane, et see boldis jutt üldse windowsi masina kohta on.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 13.12.2012 16:11:30 vasta tsitaadiga

Boldis jutt on Maci OS X kohta,
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2012 21:31:27 vasta tsitaadiga

see huivei pulk ongi osalt mälupulk, millel on tarkvara ja teiselt osalt modem. kui tarkvara installitud ei ole, ei saada ka modemi olemasolust aru.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 17.12.2012 01:02:15 vasta tsitaadiga

Boldis jutt on jah mac-i teema. Sellest sain jah aru, et pulk ei taha installida õiget programmi. Aga on mõtteid kuidas seda teha saaksin? Ma tahaks lihtsalt teada, et kas põhjus, miks arvuti ei tunne pulka kui modemit ära on selle pärast, et mõni driver pole installitud äkki? Sest idee poolest peaks see kõik iseenesest toimuma.

Päris jännis olen hetkel...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 01:09:43 vasta tsitaadiga

see programm, mis sellel nn kettal on, paneb ise ka vastava draiveri.. kui sul seal on juba erinevaid pulki olnud, on mingi "pusa" juba olemas.. iseenesest oli mingi osa neist huivei softidest ristkasutatav, tuli ainult APN seadistada vastavalt.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Probleem TELE2 netipulgaga, pildid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.