Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 17:31:07 vasta tsitaadiga

32CS460 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/208292/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 17:37:44 vasta tsitaadiga

Umbe soodus jah, mis see teleka omahind on? 50€ vast.
Üldiselt ei näe isegi neil imede ööde-l pointi, pole seal midagi imelist. Soodukad nagu aastaringselt.

Oleks ikka krt et nüüd 100 televusserit mingi -70% vms, v0t siis hakkaks imede ööst rääkima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 17:41:25 vasta tsitaadiga

Mida me ikka siin nendest Eesti soodukatest räägime....
Isegi kõikide nende suurte kampaaniate soodukaid ei saa soodukateks kutsuda. Need peaksidki täiesti tavalised hinnad olema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 00:28:20 vasta tsitaadiga

Täna olin blowrooniku suhtes positiivselt üllatunud. Selleks, et kingikott naisele ei jääks hõredaks mõtlesin tellide amazonist mõned mängud. Huvimõttes mõtlesin käia ka igaks juhuks roccast läbi. Sain shokeeriva üllatuse osaliseks, et erektsioonikust kolme mängu hind tuli mõned eurod odavam kui amazonist tellides. Kunagi ma jorisesin, et kõrvalseisvas progamesis on odavam ja nüüd ongi vastupidi thumbs_up.gif näiteks super mario bros 2 maksis progamesis 56 vms eurot ja Neuroonikus 39.

Suurema koguse ost tuleb amazonist odavam aga nii väikese tellimuse - kolme mängu puhuse ostu puhul on hea, et ei pea iga kord tellima thumbs_up.gif hea töö.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.12.2012 09:14:43 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Täna olin blowrooniku
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
et erektsioonikust
Spoiler Spoiler Spoiler
Neuroonikus 39.

Spoiler Spoiler Spoiler
.


Ikka päris hea pood, heal poel mitu nime kohe icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 09:49:00 vasta tsitaadiga

Seksuaalse alatooniga teised icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 12:58:28 vasta tsitaadiga

OT: on jah, viimati saadud ajuk*pp antud kauplusest on vist teatava trauma jätnud.

Igatahes hinnad on täitsa okeid. Huvitav kas see on Gamepro lõppeb otsa nüüd? Kui võiksin veidi hädaldada siis 3DS´i mängude karbid võiks letialt kilesees saada. Praegu on kiibid eraldi ümbrikutes mistõttu see "ostsin originaali" magus maitse pisut kannatab.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 14:56:27 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Kui võiksin veidi hädaldada siis 3DS´i mängude karbid võiks letialt kilesees saada. Praegu on kiibid eraldi ümbrikutes mistõttu see "ostsin originaali" magus maitse pisut kannatab.

Seda tehakse varguste kaitseks. Konsooli mängude vargused on päris suured ja hetkel pannakse isegi neid tühjasid karpe tuuri. Kuidagi peame ka meie ennast kaitsma inimeste eest kellele meeldib asju tasuta võtta

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 15:01:56 vasta tsitaadiga

Sellest saame kõik aru. Miks mitte kasutada sellised kaitsemeetmed, et pistad demona 1 välja ja laost (siin kontekstis ei tähenda ladu mingit X tagaruumi) uus, avamata karp ostjale? Ehk siis nagu wii mängu puhul mille ostsin.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 15:11:00 vasta tsitaadiga

Tean seda probleemi. Ostsin hiljuti galaxy note 2 ja ka see tuli klaasi tagant. Ehk siis need kleepsud mis karpi koos hoiavad olid juba lõigatud. Koju jõudes jäi pool mõnust saamata. icon_sad.gif
See oli küll Elion. Kusjuures isegi ei mäleta, kas mäng mille ise kunagi Euronicsist ostsin, oli kiles või mitte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 10.12.2012 18:22:32 vasta tsitaadiga

Kaubamaja esindus on väike, aga see-eest on see ilus, puhas ja esinduslik. Jäin külastuskogemusega rahule.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 16:34:11 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nagu sellest aru,et kuidas ühes poes müüja väidab,et pole võimalik alet teha.
Ja linna teises poes kukkus samal asjal hind ikka korralikult kui küsida?
Mingi müüjate oma jonn või kasumi teenimine?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 18:00:47 vasta tsitaadiga

Sest tegemist on erinevate poodidega pmst. Frantsiisi värk. Samas sõltub kindlasti ka müüjast.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.12.2012 12:22:39 vasta tsitaadiga

Pole isiklikult kunagi olnud selline lunija või inimene, kes kerjab.

Samas nüüd plaanis üks kallim asjandus osta. Maksab E-poes toode 1499, aga HinnaVaatluses hakkavad hinnad alates 1250 eurost.
Vaatasin, et neil kodulehel on all paremas nurgas selline võimalus, et "KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST".

On keegi seda kasutanud ja kui on, kas pakkumised on olnud piisavalt suured? Või pole mõtet hakatagi neile seal kirjutama?

Suhteliselt hale oleks lunida ja pärast saaks võib-olla 15 eurot alla. icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 12:25:18 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Pole isiklikult kunagi olnud selline lunija või inimene, kes kerjab.

Samas nüüd plaanis üks kallim asjandus osta. Maksab E-poes toode 1499, aga HinnaVaatluses hakkavad hinnad alates 1250 eurost.
Vaatasin, et neil kodulehel on all paremas nurgas selline võimalus, et "KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST".

On keegi seda kasutanud ja kui on, kas pakkumised on olnud piisavalt suured? Või pole mõtet hakatagi neile seal kirjutama?

Suhteliselt hale oleks lunida ja pärast saaks võib-olla 15 eurot alla. icon_eek.gif


Küsi härra Wertex-i käest, ehk suudab sulle ale võluda, kui hästi ( beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif ) küsid icon_lol.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 12:27:22 vasta tsitaadiga

Miks mitte siis 1250 euro eest mujalt osta?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.12.2012 12:33:42 vasta tsitaadiga

Mulle ei kõla see faun, ravolink ja need teised firmad eriti meeldivalt. Müüvad odavalt, aga televiisori või toote ma ikka ostan käest-kätte.

Enamustel neil liisi järelmaks. Euronicsist saaks swedbanki oma, mis peaks natukene madalam olema. Või pikema ajalisem elioni klient veel parema %.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 13:07:34 vasta tsitaadiga

Nimi maksab seega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 13:22:47 vasta tsitaadiga

Neil on parima hinna garantii, kui leidsid HinnaVaatlusest kusagilt parema hinnaga ja neil on reaalselt pood olemas ja sama telekas ka seal kohapeal olemas, siis saad sellise hinnaga.
Suvalised e-poed saavad muidugi parimat hinda pakkuda.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 14:10:29 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mulle ei kõla see faun, ravolink ja need teised firmad eriti meeldivalt. Müüvad odavalt, aga televiisori või toote ma ikka ostan käest-kätte.

Enamustel neil liisi järelmaks. Euronicsist saaks swedbanki oma, mis peaks natukene madalam olema. Või pikema ajalisem elioni klient veel parema %.

ot:
ravolingist paar asja ikka tellinud, pole probleemi olnud.
Üldiselt olukord ikka nii hull ka pole, et kusagilt ei julge tellida thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 18.12.2012 20:33:58 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
. Euronicsist saaks swedbanki oma, mis peaks natukene madalam olema. Või pikema ajalisem elioni klient veel parema %.


Swedbanki järelmaksu reklaamitakse, kui 9,9% ja 15,01 krediidi kulukuse määraga laenu. Reaalsuses on neil 21,8 neil krediidi kulukuse määr.
Kusjuures nad ei põhjenda isegi kliendile, kuidas selline number saadakse. Kohustus on neile aga selline pandud.

Ahjaa, Faunist ostnud parima hinnaga nii teleri kui ka muud nodi mitmeid kordi. Ma vaatan rohkem hinda, kui firma nimekuju.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.12.2012 12:38:09 vasta tsitaadiga

Jalutasin kiirelt ülemiste euroonicust läbi ja märkasin, et seal oli mingi suurem karp kus oli thrustmasteri rool.
Täpset mudelit ei jõudnud vaadata kuna mega kiire oli.
Kodulehel (e-poes) pole sellest muidugi halligi.
Oskab keegi öelda mis mudeliga tegu on seal?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 12:44:03 vasta tsitaadiga

http://gamingweapons.com/thrustmaster-ferrari-f430-wheel-review/ ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.12.2012 12:47:19 vasta tsitaadiga

3 pedaaliga oli ja pedaalidel oli nagu taga sein ka
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 13:02:49 vasta tsitaadiga

-FoX-, nagu tool?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.12.2012 13:28:59 vasta tsitaadiga

Eip ...
pedaalid olid karbil sellised... muud ei jõudnud vaadata.
http://www.thrustmaster.com/products/t500-rs

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 24.12.2012 22:30:06 vasta tsitaadiga

homme siis peaks euronicsi e-poes mingid allahindlused tulema. Ise ootan huviga, et neil mingi 32 tolline telekas oleks seal allahinnatud, kuna hetkel endal soov osta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.12.2012 23:07:53 vasta tsitaadiga

Käisin uuesti ülemistes ... oligi Trustmaster 500RS vms ... aga hind oli ikka valus ... 500 euri.
Pange ikka oma asjad e-poodi ka.
Seda Ferrari rooli ka pole.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 23:09:17 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
homme siis peaks euronicsi e-poes mingid allahindlused tulema. Ise ootan huviga, et neil mingi 32 tolline telekas oleks seal allahinnatud, kuna hetkel endal soov osta. icon_biggrin.gif

suure tõenäosusega leiad HV hinnakirjast odavamalt, või siis sama raha eest midagi paremat
just sayng icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 23:56:00 vasta tsitaadiga

Käisin pluss miinus elektroonikas küsimas, et kas teil ka euronicsi allahindlused kehtivad. Vastus oli lühike... jah ikka. küsisin siis ühe toote kohta infot. Kõigepealt nad ei teadnud kas neil on olemas see üldse ja siis kui selgus, et ikka on siis hinna juures ei olnud mingisugust märget, et toode oleks soodsamalt saadaval. Poleks ma eelnevat infi küsinud siis oleks enam kui kindel, et ma oleks täis hinna maksnud asja eest. Masendav pood thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 31.12.2012 00:51:34 vasta tsitaadiga

Kas plussmiinus elektroonika elab veel üldse? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 31.12.2012 01:02:17 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas plussmiinus elektroonika elab veel üldse? icon_rolleyes.gif


Kui mujal mitte, siis Kuressaares küll.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 04:45:49 vasta tsitaadiga

Sa raisk, kus selle raha eest saab alles lahmaka õhuniisuti icon_smile.gif
http://www.euronics.ee/tootekaart/49824/Kontoritehnika/Kliimaseadmed/U200
Kummaline muidugi, et selle 7,5 kuupmeetrise masina sisse ainult 3,5 liitrit vett mahub icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 13:26:52 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Sa raisk, kus selle raha eest saab alles lahmaka õhuniisuti icon_smile.gif
http://www.euronics.ee/tootekaart/49824/Kontoritehnika/Kliimaseadmed/U200
Kummaline muidugi, et selle 7,5 kuupmeetrise masina sisse ainult 3,5 liitrit vett mahub icon_razz.gif

tyr, ma ei saanud algul pihta asjale
nüüd sain rofl.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 06.01.2013 13:29:03 vasta tsitaadiga

Täna peaks siis Õnneloos toimuma. Ise ka 2 piletiga mängus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 23:36:33 vasta tsitaadiga

Võitjad -
http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/4392/onneratta-kampaania-voitjad-on-selgunud
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 23:45:11 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Võitjad -
http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/4392/onneratta-kampaania-voitjad-on-selgunud

Huvitavad kommentaarid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 00:07:50 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 09.01.2013 00:16:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WerteX kirjutas:
Võitjad -
http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/4392/onneratta-kampaania-voitjad-on-selgunud

Huvitavad kommentaarid thumbs_up.gif


Paras feil jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 20:51:35 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
WerteX kirjutas:
Võitjad -
http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/4392/onneratta-kampaania-voitjad-on-selgunud
Huvitavad kommentaarid thumbs_up.gif
Paras feil jah icon_lol.gif
üks siia, enne kui ka kustutatakse:
tsitaat:

Kerli Vool 08.01.2013 21:21
Enne oli kommentaar kus oli näha, et samal inimesel oli 3 veekeetjat, nüüd see tulemus muudetud ja ka kommentaar kustutatud.
Väga kahtlane!
Ehk oli tegu trükiveaga ja see parandati icon_smile.gif
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 21:25:44 vasta tsitaadiga

see kah icon_smile.gif samad nimed ja maili serverid...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 21:58:49 vasta tsitaadiga

ju siis oli "elektrooniline loosiratas" kehva algoritmiga ja "keris mitu palli järjest" välja
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bond
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 13.01.2013 17:27:45 vasta tsitaadiga

Logistikaga paistab küll Euronicsil rakusi olevat.25.dets sai üks toode ostetud koos kohale toimetamisega,siiamaani pole suudetud seda teha,vaatamata ka telefoni teel antud lubadustele.Arvamus kipub küll pigem negatiivseks kujunema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:36:57 vasta tsitaadiga

bond kirjutas:
Logistikaga paistab küll Euronicsil rakusi olevat.25.dets sai üks toode ostetud koos kohale toimetamisega,siiamaani pole suudetud seda teha,vaatamata ka telefoni teel antud lubadustele.Arvamus kipub küll pigem negatiivseks kujunema.

mis tõmbas sind yldse sealt midagi neti teel ostma?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bond
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 13.01.2013 23:11:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
bond kirjutas:
Logistikaga paistab küll Euronicsil rakusi olevat.25.dets sai üks toode ostetud koos kohale toimetamisega,siiamaani pole suudetud seda teha,vaatamata ka telefoni teel antud lubadustele.Arvamus kipub küll pigem negatiivseks kujunema.

mis tõmbas sind yldse sealt midagi neti teel ostma?


Ca 24 % allahindlust ja teadmine ,et isegi Hongkongist võib paari nädalaga kaup ära tulla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 23:14:36 vasta tsitaadiga

bond kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
bond kirjutas:
Logistikaga paistab küll Euronicsil rakusi olevat.25.dets sai üks toode ostetud koos kohale toimetamisega,siiamaani pole suudetud seda teha,vaatamata ka telefoni teel antud lubadustele.Arvamus kipub küll pigem negatiivseks kujunema.

mis tõmbas sind yldse sealt midagi neti teel ostma?


Ca 24 % allahindlust ja teadmine ,et isegi Hongkongist võib paari nädalaga kaup ära tulla.

läinud siis poodi, seal ju kirjas kus see olemas on.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 14:28:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
bond kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
bond kirjutas:
Logistikaga paistab küll Euronicsil rakusi olevat.25.dets sai üks toode ostetud koos kohale toimetamisega,siiamaani pole suudetud seda teha,vaatamata ka telefoni teel antud lubadustele.Arvamus kipub küll pigem negatiivseks kujunema.

mis tõmbas sind yldse sealt midagi neti teel ostma?


Ca 24 % allahindlust ja teadmine ,et isegi Hongkongist võib paari nädalaga kaup ära tulla.

läinud siis poodi, seal ju kirjas kus see olemas on.

Vaadates tellimuse kuupäeva, siis sel päeval olid neil ainult veebipoes mingisugused allahindlused, nii et poodides oli sama toode teise hinnaga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 23:04:51 vasta tsitaadiga

Huvitav alajaotus Euronicsil tolmuimejatele icon_eek.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 21.01.2013 12:22:37 vasta tsitaadiga

Mõned autod on ju päris suured icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 12:43:52 vasta tsitaadiga

Autotolmuimejad on ju täiesti olemas- https://www.google.ee/search?q=car+vacuum+cleaner&hl=et&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=pA39UIXBKZC7hAfolYHwCQ&ved=0CDUQsAQ&biw=1680&bih=949
Käsitolmuimejad, mis saavad toidet sigaretisüütajast

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.