|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
08.12.2012 21:20:59
Teema -:Uus Lux Intelligence Super-tolmuimeja [+lisatarvikud 2a Garantii]:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Uus Lux Intelligence Super-tolmuimeja [+lisatarvikud 2a Garantii]
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" keegi võiks pildid spoilerisse vms panna. väikse ektaaniga jube teemat avada"
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
08.12.2012 21:39:10
|
|
|
Seal tolmuimeja-teemas ju ka ilmne viide konkureerivale saidile (pildi vesimärki mõtlen)
Kas on nüüd laiskus, et ei viitsi HV müügi jaoks puhast pilti panna või hoopis mingi susser-vusser.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.12.2012 21:50:51
Teema -:Kingston HyperX Plug in and Play DDR3 1600:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Kingston HyperX Plug in and Play DDR3 1600
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->"Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele"
SO-DIMM`id...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
08.12.2012 23:19:32
Teema -:AMD Phenom II X2 Black Edition:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : AMD Phenom II X2 Black Edition
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" Las teeb müügiteema nagu asi käib. "
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
10.12.2012 11:20:10
Teema -:Dell D620 töötav ja varuosadeks D630:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
viimati muutis part24 19.09.2013 18:05:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.12.2012 12:12:15
Teema -: Samsung Galaxy S III UUS!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Samsung Galaxy S III UUS!
Selgitus : Kui müüb mitut, siis peaks hulgimüügi teema olema.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.12.2012 12:52:05
Teema -:Korralik:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Korralik
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" ? "
M: Korralik
???
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
10.12.2012 16:00:48
Teema -:HP DV6000 juppideks:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP DV6000 juppideks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" jupi osakonda "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.12.2012 18:34:37
Teema -:LG Optimus L9 P760, uus ja kasutamata, garantii:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : LG Optimus L9 P760, uus ja kasutamata, garantii
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" Kastike "
| mihkel150 kirjutas: |
| vastasin ps's, värvivalikus on nii must kui valge. |
... ehk mitu telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
10.12.2012 19:51:42
Teema -:4 telefoni:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : 4 telefoni
Selgitus : reeglid...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
11.12.2012 02:11:46
Teema -:SALOMON MURDMASUUSAKOMPLEKT:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : SALOMON MURDMASUUSAKOMPLEKT
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "reeglid ...
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.12.2012 08:01:49
Teema -:HP NC6400, AH99€:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP NC6400, AH99€
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" pilt "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
11.12.2012 14:54:46
Teema -:E - Sigarett SKYsmoke eGo:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : E - Sigarett SKYsmoke eGo
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->"kas e-sigaretid mitte keelatud ei olnud? "
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
11.12.2012 22:07:48
|
|
|
| Mark0, erijärk antud.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
12.12.2012 10:03:16
Teema -:Parfüümid jms soodsalt:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Parfüümid jms soodsalt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "
Ärifoorumi reeglistikus kirjas selline klausel:
Kaubamärkide rikkumine ja koopiatega kaubitsemine keelatud!
Kas nüüd on ok müüa ka D&G /Tag heueri käekellasid? - Need ka ju analoogid - ei ole koopiad.
Selliseid reeglite väänamisi ei tohiks olla.
Tegemist ikkagi koopiatega, mis rikuvad kaubamärki.
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
12.12.2012 10:27:55
Teema -:Otsin G2 socketile protsessorit!!!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Otsin G2 socketile protsessorit!!!
Selgitus : ostuteema...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2012 15:35:03
Teema -:i7-3770:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : i7-3770
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Müüakse hetkel veel mitte olemasolevat kaupa....
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2012 15:41:08
Teema -:i7-3770K:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : i7-3770K
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Müüakse kaupa, mida veel pole....
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
12.12.2012 15:45:04
Teema -:Asus GTX670 DC2 2GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Asus GTX670 DC2 2GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->
sama
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.12.2012 16:55:46
Teema -:Hea lühike kasutamata mob number 55-00-242:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Hea lühike kasutamata mob number 55-00-242
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
12.12.2012 20:51:25
Teema -:kaks vanemat sülearvutit (Toshiba & HP):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : kaks vanemat sülearvutit (Toshiba & HP)
Selgitus : varuosad vist rohkem?...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
13.12.2012 00:36:59
Teema -:Võimas ja kiire gamer i7 2600 QUAD,12GB@2000mhz,GTX 280,700w PSU:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Võimas ja kiire gamer i7 2600 QUAD,12GB@2000mhz,GTX 280,700w PSU
Selgitus : Õel müüa Mõni admin võiks vähe aru anda sellisele
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
13.12.2012 00:41:06
Re: Teema -:Võimas ja kiire gamer i7 2600 QUAD,12GB@2000mhz,GTX 280,700w PSU:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Pyromaniac kirjutas: |
Selgitus : Õel müüa Mõni admin võiks vähe aru anda sellisele  |
Müüja
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
13.12.2012 01:09:07
Teema -:Pakkuda mõned korralikud sülearvutid 12,1"-15,4":- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Pakkuda mõned korralikud sülearvutid 12,1"-15,4"
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
Nagu läks kasti minu alla 70€ teema, peaks minema seegi - olgugi, et makstud on rohkema eest!
Tsiteerides põhjendust: "kaupa ei ole lubatud lisada teemasse"
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7405340#7405340
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
13.12.2012 01:18:22
|
|
|
| pinTero, sul oli täiesti tasuta teema, temal on kuni 10tk tasuline teema ja ta saaks kuni 10 läpakat müüa (aga kuna lubatud mahtu ei ületata, siis ei hakka katkestama) - võtame asja mõistusega ja teeb seekord veel erandi, kuigi loen talle sõnad peale. Pealegi su teema polnud õigesti vormistatud, polnud OK hindasid (tasuta teema puhul, kus on mitu toodet, sa pead kindlasti ära märkima OK hinnad, AK hindadest ei piisa) - normaaloludes oleks pidanud tegema hulgiteema, aga seepärast me augustis need muudatused sisse viisimegi.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
13.12.2012 01:31:18
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Pealegi su teema polnud õigesti vormistatud, polnud OK hindasid |
Kui nüüd päris täpne olla, siis panin lisatud kauba postitusse meelega kirja, et mainitud OK hinnad kehtivad ka esimesele postitusele.. aga las ta siis olla.
Nendin fakti, et ei mõelnud tol hetkel sellele reeglipunktile lihtsalt nii pingsalt tänu tasuta teema mõõtu jäämisele..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.12.2012 01:49:06
Teema -:Bitfenix Prodigy M-ITX korpus korraliku helisummutusega + ASRock H67M-ITX/HT emaplaat:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Bitfenix Prodigy M-ITX korpus korraliku helisummutusega + ASRock H67M-ITX/HT emaplaat
Selgitus : Võiks nagu tasuline teema olla
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.12.2012 11:42:00
Teema -:Võimas Cree LED taskulamp 300luumen:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Võimas Cree LED taskulamp 300luumen
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" teemat võiks puhastada "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
13.12.2012 11:55:55
Teema -:AMD Sempron 3000+ / BenQ 24 tolli kuvar:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : AMD Sempron 3000+ / BenQ 24 tolli kuvar
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" Müüdud "
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
13.12.2012 14:20:36
Teema -:Võimas ja kiire gamer i7 2600 QUAD,12GB@2000mhz,GTX 280,700w PSU:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Võimas ja kiire gamer i7 2600 QUAD,12GB@2000mhz,GTX 280,700w PSU
Selgitus : OT, ebareelased andmed müüdavate toodete kohta, öeldud toote spec ei vasta tootja speciga, sõim, info päringutele ei vastata ja kui vastatakse siis lambi mölaga, suht tarkvara piraatluse maiguline, väga ebameeldiv suhtumine ja suhtlemise mallid.
E: Wups, läks vähe topelt
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.12.2012 22:48:40
Teema -:Intel Core i7 2600 3,4GHz 8MB Socket H2 (LGA1155) TDP 95W:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Intel Core i7 2600 3,4GHz 8MB Socket H2 (LGA1155) TDP 95W
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" mingid paugutajad seal. kaks viimast posti on ülearused "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
14.12.2012 09:38:04
|
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
viimati muutis part24 19.09.2013 18:04:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2012 13:15:53
Teema -:Asus GTX560TI TOP 1GB DCII:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Asus GTX560TI TOP 1GB DCII
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Palun lisada esimesse postitusse, AH juurde...
OK: 150€
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2012 13:16:19
Teema -:LG W2242T:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : LG W2242T
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Palun lisada esimesse postitusse, AH juurde...
OK: 45€
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.12.2012 14:08:30
Teema -: Nokia peene otsaga laadijad 65tk:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Nokia peene otsaga laadijad 65tk
Selgitus : Hulgimüük
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
14.12.2012 14:12:56
|
|
|
See on normaalne ka, kui ma müüks mingeid juhtme juppe, mis ei maksa eriti midagi, siis sinna hulgikat teha oleks ajuvaba juba.
Päris alguses oli vist natuke teistmoodi, kui ma ei eksi.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
14.12.2012 14:15:04
|
|
|
Enne augustikuu reeglitemuudatusi oleks jah karmilt reegleid järgides pidanud tegema hulgiteema.
Ma loodan, et saavutasime kirik keset küla olukorra.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
14.12.2012 15:05:13
Teema -:Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Ei ole võimalik oma kuulutust redigeerida
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell E6400, 2.6Ghz, 4GB DDR2, 14.1 1440x900
Selgitus : Ei ole võimalik oma kuulutust redigeerida, ei ole redigeerimisnuppu Milles võiks asi olla?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
14.12.2012 15:32:23
|
|
|
Selge, seda ma ei teadnudki Nüüd võtan teadmiseks.
Tahaksin kulutusele lõppu lisada veel ühe lause: "Ilma SSD-ta hind oleks 240EUR".
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
14.12.2012 17:02:37
Teema -:HDD laptopile:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : HDD laptopile
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ost"->"shtiting "
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
14.12.2012 19:39:33
Teema -:Star Colour patarei ( ilutulestik):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Star Colour patarei ( ilutulestik)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" kast... "
pyrotehnika...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
14.12.2012 22:30:43
Teema -:ASUS N56VZ, Intel Core i7-3610QM 8GB DDR3 RAM nVidia GT650 2GB 1000GB HDD Windows 8:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : ASUS N56VZ, Intel Core i7-3610QM 8GB DDR3 RAM nVidia GT650 2GB 1000GB HDD Windows 8
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
Kauba lisamise teema jälle platsis... lubatud? kast? erand?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|